Jelenleg 443 vendég és nincs tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #298174 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Tank_szemelyzete beküldte: @perigeri12: T69 nem kezdőbarát. Aki meglő, be is üt. Amíg tárazol, nem tudsz visszalőni. Szép nagy célfelületet nyújtasz, és nem vagy túl mobilis (elhízott közepes tank mozgékonyságod van). De el lehet vele lenni, én kifarmoltam vele az XP-t a T54E1-re. Utóbbit (még a buff előtt) szabad XP-ből átugrottam. T57 Heavy óvatosan használandó: dombos területen közelharcban kb. minden nehéztank jobb nála, de ha érvényesíteni tudja a DPM-jét és a tárját (sidescrape-esebb területek, vagy akár TD pozíció; Westfield full tier 10-ben nekem utóbbi eléggé bejött), akkor durva.

@Matt: én csakis kiságyúval használom, úgyhogy nem tudok segíteni.

És akkor most én kérdezek :-)
1) Ha van ISU-152-m (750 sebzés, 260 pen) és JP 2-m (490 sebzés, remek ágyúkezelhetőség, mozgékonyság, felépítmény pattint időnként), akkor lenne ezekkel szemben egy Charioteernek annyi fun faktora, hogy megtartsam?
2) Mennyire szokványos, hogy párhuzamosan fut két ToT (T57 + FV4005)?

A charioter elég jó tank, de nem megtartós. (annyit nem ér).
Viszont a Convay már igen, egyel feljebb.

Mostanában kezdték el, hogy kettéosztják a hónapot. asszem 1-2 volt már.

@Bandras:
De igen, ugyanis a T57 is aktív még az Fv ideje alatt is. Ez pedig párhuzam.
Az előtte való is ilyen volt:

"A már jól ismert TOTT ismét kétszeres erővel támad. Míg az első két hétben a brit Centurion Action X közepes ág, addig az esemény második felében a svéd Strv 103B TD ág lesz megakciózva."

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 hete #298177 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Matt__Kirby beküldte:
A charioter elég jó tank, de nem megtartós. (annyit nem ér).
Viszont a Convay már igen, egyel feljebb.

Mostanában kezdték el, hogy kettéosztják a hónapot. asszem 1-2 volt már.

@Bandras:
De igen, ugyanis a T57 is aktív még az Fv ideje alatt is. Ez pedig párhuzam.
Az előtte való is ilyen volt:

"A már jól ismert TOTT ismét kétszeres erővel támad. Míg az első két hétben a brit Centurion Action X közepes ág, addig az esemény második felében a svéd Strv 103B TD ág lesz megakciózva."

"A charioter elég jó tank" hát ezt a véleményt meg mire alapozod? :lol:

"De igen, ugyanis a T57 is aktív még az Fv ideje alatt is. Ez pedig párhuzam." Igen tudom, nem fogalmaztam egyértelműen, mert siettem. Eddig úgy volt, már ha jól emlékszem, hogy 2 hétig valami, aztán megint 2 hétig más, de az első 2 hetes a második 2 hétben már nem volt akciós. Az előző nem tudom milyen volt, nem érdekelt sem a brit ág sem a svéd td, de ilyen nekem régebbről nem rémlik, hogy az első ág a második ideje alatt is akciós. A minap néztem én is ingame és pislogtam is nagyokat, hogy most mi van. Tehát azt a "Párhuzamos ToT szerintem még sosem volt. Eddig."-et így értettem, hogy eddig nem volt, de most van.

1 hónapja 3 hete #298180 Írta: Matt__Kirby

bandras32 beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

"De igen, ugyanis a T57 is aktív még az Fv ideje alatt is. Ez pedig párhuzam." Igen tudom, nem fogalmaztam egyértelműen, mert siettem. Eddig úgy volt, már ha jól emlékszem, hogy 2 hétig valami, aztán megint 2 hétig más, de az első 2 hetes a második 2 hétben már nem volt akciós. Az előző nem tudom milyen volt, nem érdekelt sem a brit ág sem a svéd td, de ilyen nekem régebbről nem rémlik, hogy az első ág a második ideje alatt is akciós. A minap néztem én is ingame és pislogtam is nagyokat, hogy most mi van. Tehát azt a "Párhuzamos ToT szerintem még sosem volt. Eddig."-et így értettem, hogy eddig nem volt, de most van.[/spoiler]

Hát kihúztam az ágat. Elég sok TD-hez volt szerencsém, nem ez volt a legrosszabb, nem is a legjobb az igaz. Elég jó, hogy ne fujjoljam.

A legjobb hely

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #298181 Írta: Matt__Kirby

Matt__Kirby beküldte:

bandras32 beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

"De igen, ugyanis a T57 is aktív még az Fv ideje alatt is. Ez pedig párhuzam." Igen tudom, nem fogalmaztam egyértelműen, mert siettem. Eddig úgy volt, már ha jól emlékszem, hogy 2 hétig valami, aztán megint 2 hétig más, de az első 2 hetes a második 2 hétben már nem volt akciós. Az előző nem tudom milyen volt, nem érdekelt sem a brit ág sem a svéd td, de ilyen nekem régebbről nem rémlik, hogy az első ág a második ideje alatt is akciós. A minap néztem én is ingame és pislogtam is nagyokat, hogy most mi van. Tehát azt a "Párhuzamos ToT szerintem még sosem volt. Eddig."-et így értettem, hogy eddig nem volt, de most van.[/spoiler]

Hát kihúztam az ágat. Elég sok TD-hez volt szerencsém, nem ez volt a legrosszabb, nem is a legjobb az igaz. Elég jó, hogy ne fujjoljam.

Az előző hónapban is párhuzamos volt. AX-Strv
Előtte is:
Ismét Top of the Tree és ismét kétszeres erővel. Míg az első két hétben a szovjet Object 268 TD ága, addig az esemény második hetében az ugyancsak szovjet T-100 LT könnyű tank ág lesz megakciózva.

Hát ha a két hónapja az eddig nem volt, akkor nem tudom mi volt :)

A legjobb hely

1 hónapja 3 hete #298182 Írta: bandras32

Matt__Kirby beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

bandras32 beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Az előző hónapban is párhuzamos volt. AX-Strv
Előtte is:
Ismét Top of the Tree és ismét kétszeres erővel. Míg az első két hétben a szovjet Object 268 TD ága, addig az esemény második hetében az ugyancsak szovjet T-100 LT könnyű tank ág lesz megakciózva.

Hát ha a két hónapja az eddig nem volt, akkor nem tudom mi volt :)

Hát oké, akkor nem figyeltem.
"Ismét Top of the Tree és ismét kétszeres erővel. Míg az első két hétben a szovjet Object 268 TD ága, addig az esemény második hetében az ugyancsak szovjet T-100 LT könnyű tank ág lesz megakciózva."
Bár ebből a szövegből nekem csak az jön le, hogy két hétig akciós a 268, aztán két hétig meg a T-100. Az ebből nem derül ki, hogy a T-100 ideje alatt is akciós marad a 268, de legyen. :)

1 hónapja 3 hete #298183 Írta: bandras32

Matt__Kirby beküldte:

bandras32 beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

24 csata 845 átlagsebzés. Ez a tied. Nekem kb. pont ilyen szar a statom vele. 19 csata után kivágtam a csába. Erre azt írod, hogy "elég jó tank"? 24 csata 845 dmg? Mi a jó ebben a tankban?

1 hónapja 3 hete #298184 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

bandras32 beküldte: "De igen, ugyanis a T57 is aktív még az Fv ideje alatt is. Ez pedig párhuzam." Igen tudom, nem fogalmaztam egyértelműen, mert siettem. Eddig úgy volt, már ha jól emlékszem, hogy 2 hétig valami, aztán megint 2 hétig más, de az első 2 hetes a második 2 hétben már nem volt akciós. Az előző nem tudom milyen volt, nem érdekelt sem a brit ág sem a svéd td, de ilyen nekem régebbről nem rémlik, hogy az első ág a második ideje alatt is akciós. A minap néztem én is ingame és pislogtam is nagyokat, hogy most mi van. Tehát azt a "Párhuzamos ToT szerintem még sosem volt. Eddig."-et így értettem, hogy eddig nem volt, de most van.

Kövezzetek meg, de nekem rémlik, hogy régen miután véget ért az adott TotT, még 1 hónapig valami kedvezmény volt rá az aktuális mellett. Így valójában két hónapon keresztül futottak, de nem emlékszem már, hogy mi miatt.

1 hónapja 3 hete #298185 Írta: bandras32

VaFec beküldte:

bandras32 beküldte: "De igen, ugyanis a T57 is aktív még az Fv ideje alatt is. Ez pedig párhuzam." Igen tudom, nem fogalmaztam egyértelműen, mert siettem. Eddig úgy volt, már ha jól emlékszem, hogy 2 hétig valami, aztán megint 2 hétig más, de az első 2 hetes a második 2 hétben már nem volt akciós. Az előző nem tudom milyen volt, nem érdekelt sem a brit ág sem a svéd td, de ilyen nekem régebbről nem rémlik, hogy az első ág a második ideje alatt is akciós. A minap néztem én is ingame és pislogtam is nagyokat, hogy most mi van. Tehát azt a "Párhuzamos ToT szerintem még sosem volt. Eddig."-et így értettem, hogy eddig nem volt, de most van.

Kövezzetek meg, de nekem rémlik, hogy régen miután véget ért az adott TotT, még 1 hónapig valami kedvezmény volt rá az aktuális mellett. Így valójában két hónapon keresztül futottak, de nem emlékszem már, hogy mi miatt.

hát nekem ilyen nem rémlik, de attól még lehet hogy volt ilyen. :)

1 hónapja 3 hete #298186 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

VaFec beküldte:

A kedvezmény az csak egy hónap volt. Párhuzamosan az adott ág top tier tankjának volt egy küldetése, ami a tot után egy hónapig még futott.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: VaFec

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #298189 Írta: Matt__Kirby

bandras32 beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

bandras32 beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

24 csata 845 átlagsebzés. Ez a tied. Nekem kb. pont ilyen szar a statom vele. 19 csata után kivágtam a csába. Erre azt írod, hogy "elég jó tank"? 24 csata 845 dmg? Mi a jó ebben a tankban?

Az elég jó tank alatt azt értem Bandi, hogy igazából nem rossz, csak 24 csata alatt nem igen lehet megtanulni használni. Ne felejtsük el, hogy full stockosan indultam vele.
Mivel mentem tovább a következőre, nem fektettem bele több energiát, de láttam benne a lehetőséget.

Pl. a Jagdpanther ágát hatosnál abbahagytam,, mert nem tudtam azonosulni a tankkal, nem is húztam tovább. Az -nekem - szar.

Az "elég jó tank" meg a "nekem szar" <- ezek vélemények amiket az ember nyilván saját tapasztalatra alapoz.

A kettésztott TOT kapcsán nem kell nekem hinned, elég ha a logikádat követed.
Ha ebben a hónapban ketté volt osztva és mindkét ág "aktív" akkor a múlt 2 hónapban is ugyanígy két tank volt, akkor logikus, hogy ugyanígy működött.
A szöveget nem azért másoltam be, hogy erről meggyőzzelek, hiszen valóban nem "igazolja", pusztán reméltem, hogy valami "beugrik".

Bocsi, nem csináltam képernyőmentést, (ami meggyőzhetne) mert nem gondoltam, hogy ez 2 hónappal később kérdéses lehet.

A legjobb hely

1 hónapja 3 hete #298190 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Grande__Reagel beküldte:
A kedvezmény az csak egy hónap volt. Párhuzamosan az adott ág top tier tankjának volt egy küldetése, ami a tot után egy hónapig még futott.

Igen, ez lesz az. Köszi.

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #298191 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Hogy lehet az hogy a TOTT keretén belül 2 ág is van egyszerre? Véletlenül vettem észre az este hogy a T57 Heavy,és az FV 4005 párhuzamosan fut,ilyet még.nem láttam Bocsánat,most látom hogy a a T57 Heavy Aug 5ig él

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #298194 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Azt hogyan tudom beállítani, hogyí a képen jelölt rész ne kereszt legyen hanem kis kör.
Már minden félét próbáltam, de nem működik. Viszont visszajátszásokban rendszeresen látom, hogy apró pici kör van a + jel helyett.

Mellékletek:

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #298195 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: T_A_N_K_M_A_N_I_A

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #298196 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
[/quote][/spoiler]

[/quote]

Nos ez nem az amire én gondoltam. Nekem olyan megoldásra lenne szükségem, hogy amikor a speciális célkeresztet nyomom meg , akkor adjon be pontot. Ez külső nézetes lövésnél adja csak be.
Vagy másképen fogalmazva. Mikor a fent bemásolt képformátumban látom a játékban , hogy kit célzok akkor csak keresztet látok / amit be is jelöltem pirossal / de nekem . pontra lenne szükségem.
Remélem érthető ez ...

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.