Jelenleg 425 vendég és nincs tag online

Csak egy kérdés...

2 hete 5 napja #297989 Írta: Usul
Megválaszolva: Usul
Sziasztok!

Tegnap elértem a havi küldetéssorozat végére Battle pass season 2. és mikor betöltötte volna a "nyereményt" lefagyott a játék (barna alap és se kép, se hang). Tegnap volt két ugyan ilyen fagyás mintha nem tudná betölteni a hivatkozott részt (mikor ki akartam választani a tank skint és mikor a parancsnokot)... Valaki hasonlót tapasztalt?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 5 napja #297990 Írta: Wot_Tokfilko
Megválaszolva: Wot_Tokfilko

_BudSpencer_ beküldte: Szia Wot_Tokfilko!

A hardver része a gépednek reggelire kell, hogy egye a wot-ot. Nem tudom melyik szolgáltatónál vagy, és miféle router van nálad. Én elsőre tuti kipróbálnám az ethernet kábelt a gépbe dugni és úgy felcsatlakozni. Amennyiben a hibajelenség így nem jelentkezik, akkor router beállításaiban keresni, vagy a szolgáltatód felé jelezni a hibát. Sokszor már meg tudják oldani távsegítséggel, akár egy frissítéssel vagy router újraindítással. Persze ez is csak egy ötlet, annyi minden lehet ilyenkor. Háttér folyamatokat ellenőrizted? Valami nem használja a neted? Még két beállítás amit javasolnék a kezdő kliens beállításánál. Így kell kinéznie a dolognak, hogy játék közben még véletlenül se terhelődjön feleslegesen se a proci, sem az internet!

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Szia! Köszönöm a tippeket! Módosítottam a kliens beállításokat, mert a wows telepítés után megint beállított pár dolgot a game center. BIOS-ban megnézek még pár beállítást, és elindítom újra a wot-ot, majd beszámolok az eredményről.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _BudSpencer_

2 hete 4 napja #297997 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Sziasztok,hol lehet megnézni a tankok elvárt sebzését? Érdekelne a dolog,csak még nem akadtam rá,ezért megkérdezem

2 hete 4 napja #297998 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

charliefirpo_2018 beküldte: Sziasztok,hol lehet megnézni a tankok elvárt sebzését? Érdekelne a dolog,csak még nem akadtam rá,ezért megkérdezem

www.wotgarage.net/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

2 hete 4 napja #297999 Írta: 01
Megválaszolva: 01
Sziasztok .Kérdezném nem tudjátok lesz e leárazás 10 tankoknál pl. francia ,német kínai ágon (AMX M4 mle.54---Pz.Kpfw.VII
WZ-111 5A)a válaszokat előre is Köszönöm.

2 hete 4 napja - 2 hete 4 napja #298003 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Hali!
A kliensen belül hol vehetném eg a kampfpanzer 50 t-t?
Előre is köszönöm a segítséget.

Happy brrrrrrt day

2 hete 3 napja #298010 Írta: petigeri12
Megválaszolva: petigeri12
Az a SafeBoost program ami a Wotinfo reklámfelületén megjelenik aban meg lehet bízni?

2 hete 3 napja #298011 Írta: petigeri12
Mert kéri a WoT fiókom jelszavát és e-mailjét.

2 hete 3 napja #298012 Írta: bandras32
Amennyiben el akarod veszíteni a wot-os fiókodat, úgy nyugodtan add meg a kért adatokat. :blink:

2 hete 3 napja #298017 Írta: EGRszelep
Megválaszolva: EGRszelep
Sziasztok
Olyan lenne a kérdésem hogy lehet a tankon váltani hogy milyen a pálya típusa? Úgy értem téli nyári vagy sivatagi pályára rak be ép akkor azt hogy tudom átállítani ? Hallottam pár videóstól hogy ilyenkor át kell a tank módját állítani évszakra

2 hete 3 napja #298019 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

EGRszelep beküldte: Sziasztok
Olyan lenne a kérdésem hogy lehet a tankon váltani hogy milyen a pálya típusa? Úgy értem téli nyári vagy sivatagi pályára rak be ép akkor azt hogy tudom átállítani ? Hallottam pár videóstól hogy ilyenkor át kell a tank módját állítani évszakra

A tank álcafestését lehet variálni.
Az kiválasztott tanknál ráklikkelsz a "KÜLSŐ" gombra a képernyő közép-alja táján. Ott lehet felrakni a különböző festéseket. Vannak a Stílusok, azok pálya-évszak függetlenek (mind a három évszakban ugyanúgy néznek ki) vagy választhatod az álcafestéseket, ahol a három évszaknak megfelelően festegetheted a tankot, ráadásul akár külön a testét, a tornyát, a csövét. Jó kísérletezést.

1 hete 4 napja #298135 Írta: petigeri12
Mi a véleményetek a T69rol?Szerintetek jó tank?

1 hete 4 napja #298136 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Melyik lőszert látjátok jobbnak a t-49-re?
Vacillálok, a robbanó és a kummulatív között.

(Szerintem a t 69, t54e1 erősen közepes tankok, a t 57 halványan jobb)

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 hete 3 napja #298165 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
@perigeri12: T69 nem kezdőbarát. Aki meglő, be is üt. Amíg tárazol, nem tudsz visszalőni. Szép nagy célfelületet nyújtasz, és nem vagy túl mobilis (elhízott közepes tank mozgékonyságod van). De el lehet vele lenni, én kifarmoltam vele az XP-t a T54E1-re. Utóbbit (még a buff előtt) szabad XP-ből átugrottam. T57 Heavy óvatosan használandó: dombos területen közelharcban kb. minden nehéztank jobb nála, de ha érvényesíteni tudja a DPM-jét és a tárját (sidescrape-esebb területek, vagy akár TD pozíció; Westfield full tier 10-ben nekem utóbbi eléggé bejött), akkor durva.

@Matt: én csakis kiságyúval használom, úgyhogy nem tudok segíteni.

És akkor most én kérdezek :-)
1) Ha van ISU-152-m (750 sebzés, 260 pen) és JP 2-m (490 sebzés, remek ágyúkezelhetőség, mozgékonyság, felépítmény pattint időnként), akkor lenne ezekkel szemben egy Charioteernek annyi fun faktora, hogy megtartsam?
2) Mennyire szokványos, hogy párhuzamosan fut két ToT (T57 + FV4005)?

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 8 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

1 hete 3 napja #298167 Írta: bandras32

Tank_szemelyzete beküldte: @perigeri12: T69 nem kezdőbarát. Aki meglő, be is üt. Amíg tárazol, nem tudsz visszalőni. Szép nagy célfelületet nyújtasz, és nem vagy túl mobilis (elhízott közepes tank mozgékonyságod van). De el lehet vele lenni, én kifarmoltam vele az XP-t a T54E1-re. Utóbbit (még a buff előtt) szabad XP-ből átugrottam. T57 Heavy óvatosan használandó: dombos területen közelharcban kb. minden nehéztank jobb nála, de ha érvényesíteni tudja a DPM-jét és a tárját (sidescrape-esebb területek, vagy akár TD pozíció; Westfield full tier 10-ben nekem utóbbi eléggé bejött), akkor durva.

@Matt: én csakis kiságyúval használom, úgyhogy nem tudok segíteni.

És akkor most én kérdezek :-)
1) Ha van ISU-152-m (750 sebzés, 260 pen) és JP 2-m (490 sebzés, remek ágyúkezelhetőség, mozgékonyság, felépítmény pattint időnként), akkor lenne ezekkel szemben egy Charioteernek annyi fun faktora, hogy megtartsam?
2) Mennyire szokványos, hogy párhuzamosan fut két ToT (T57 + FV4005)?

Charioteer mint fun tank? :lol:
Párhuzamos ToT szerintem még sosem volt. Eddig.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.