Jelenleg 312 vendég és nincs tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #298360 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Cronos beküldte: M54 Renegat. 6 £-ért. Csak emilt kaptam a vásárlásrol. (bocs, de nem nagyon vannak ékezeteim)
Van hozzá rendelési szám mrg transaction ID emilban.

khmm, ugye ezt vetted meg (ez 6 font kb.)? mert ez nem a tank, ez csak egy stílus (kinézet) a tankhoz.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #298369 Írta: Cronos
Megválaszolva: Cronos
Ohhhh bakker….ezt benéztem…..Neked van igazad!
Elnézést a hulyeségemért! Amugy nagyon koszonom a kitarto válaszaidat!!!!!:wb: :thx2:

1 hónapja 2 hete #298371 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

Cronos beküldte: Ohhhh bakker….ezt benéztem…..Neked van igazad!
Elnézést a hulyeségemért! Amugy nagyon koszonom a kitarto válaszaidat!!!!!:wb: :thx2:

Mivel internetes vásárlás volt, ezért ha jól tudom, akkor 10 napon belül meggondolhatod magad és visszakérheted a pénzed.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 hónapja 2 hete #298372 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

vedd meg hozzá a tankot is! jó kis járgány és most nem is drága.

1 hónapja 2 hete #298374 Írta: Cronos
Megválaszolva: Cronos
Hehe....koszi, de nem bizti hogy még annyit koltenék rá… )

1 hónapja 2 hete #298382 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

VaFec beküldte:

Mivel internetes vásárlás volt, ezért ha jól tudom, akkor 10 napon belül meggondolhatod magad és visszakérheted a pénzed.

Ha érintetlen a cucc, tehát nem használtad egyszer sem, akkor nincsen akadálya a visszatérítésnek (refund), csak írni kell a supportnak. Ha nincs meg neked a tank, akkor nyilvánvalóan az álcafestést sem tudtad használni, szóval nem lehet probléma visszacsinálnod.

1 hónapja 2 hete #298386 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Ez milyen járgány? Nem nagyon találkoztam még vele.

Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #298387 Írta: PZoli

bandras32 beküldte: Ez milyen járgány? Nem nagyon találkoztam még vele.

A 2020-as frontline és steel hunter eseményekből lehet kiszedni, ahogy az AE Phase I és Char Futur 4-et (a háromból akár kettőt is, ha minden szezont végigjátszik valaki).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

1 hónapja 2 hete #298390 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Bocs az újabb kérdésért, amióta elindult a rangsorolt csata a mostani első szezon. Nálam iszonyatos akadások vannak, sokszor felmegy a ping 120-ra is. De a háttérbe semmi nem fút, se online zene, se online videó, se torrent. Más tapasztalt ilyet? Most viccen kívül, így iszonyatosan játszhatatlan, nem ott állok meg ahol szeretnék. Egy nagyon jó mondhatni gépem van, és szinte a látótávon kívül minden lent van alapon, a nagyobb FPS miatt.

1 hónapja 2 hete #298391 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Marcus beküldte: Sziasztok!
Bocs az újabb kérdésért, amióta elindult a rangsorolt csata a mostani első szezon. Nálam iszonyatos akadások vannak, sokszor felmegy a ping 120-ra is. De a háttérbe semmi nem fút, se online zene, se online videó, se torrent. Más tapasztalt ilyet? Most viccen kívül, így iszonyatosan játszhatatlan, nem ott állok meg ahol szeretnék. Egy nagyon jó mondhatni gépem van, és szinte a látótávon kívül minden lent van alapon, a nagyobb FPS miatt.

Hát, már véget is ért a ranked XD
Voltak olyan esték, amikor valóban voltak szerveroldali problémák (kisebb túlterhelődés miatt), és az okozhatott cirka +50 ms-t (nekem általában 30, és felment 80-ra)
Ha nálad 60 szokott lenni amúgy, akkor a 110-120-ra simán felmehetett, és a hiba nem az ön gépében van ;)
Egyéb esetben valamilyen háttérben zajló letöltés, vagy szolgáltatós hiba is lehet (ennek csak te tudsz utánajárni).
Remélem segítettem.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

1 hónapja 2 hete #298392 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

PZoli beküldte:

bandras32 beküldte: Ez milyen járgány? Nem nagyon találkoztam még vele.

A 2020-as frontline és steel hunter eseményekből lehet kiszedni, ahogy az AE Phase I és Char Futur 4-et (a háromból akár kettőt is, ha minden szezont végigjátszik valaki).

Akkor azért nem ismerős, sem a frontline-t sem a steelhuntert nem játszom/játszottam. :lol:

1 hónapja 2 hete #298400 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Srácok,IS-5 van valakinek?Megéri a 10K kötvényt?

Betanított magfizikus

1 hónapja 2 hete #298403 Írta: PZoli

Feri38_HUN beküldte: Srácok,IS-5 van valakinek?Megéri a 10K kötvényt?

Nekem ugyan nincs meg, de streamerek óva intenek tőle.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus, Feri38_HUN

1 hónapja 2 hete #298410 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

PZoli beküldte:

Egyébként, én nem is találkozok velük a csatákban. Remélem megjön a wg-nek az esze, és leviszi 8 000 kötvényre. Mivel a többi 8-as is annyiba kerül. Ráadásul az IS-5 sem aranyból van, hogy ennyi legyen az ára.

1 hónapja 2 hete #298411 Írta: PZoli

Marcus beküldte:

PZoli beküldte:

Egyébként, én nem is találkozok velük a csatákban. Remélem megjön a wg-nek az esze, és leviszi 8 000 kötvényre. Mivel a többi 8-as is annyiba kerül. Ráadásul az IS-5 sem aranyból van, hogy ennyi legyen az ára.

Az olcsósításra ne várj, mert még akkor sem fogja megérni. Amúgy azért drágább, mert ritkábbnak számít (és nem a tudása miatt, mivel már rég elszállt felette az idő).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.