Jelenleg 469 vendég és egy tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 1 hete #298447 Írta: Buzz Lightyear
Megválaszolva: Buzz Lightyear
ÉÉÉÉs segített! :D Köszönöm mégegyszer!

Játékosnév: Sancejev

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298448 Írta: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megválaszolva: T_A_N_K_M_A_N_I_A
Megoldva

1 hónapja 1 hete #298456 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

hebrencs77 beküldte: A wot-ban pontosan hol tudod megnézni az eddig megszerzett tokeneket?Nem a jelenleg fútokat hanem azt amiket eddig össze szedtél??

Amiket korábban szereztél a tankrewards.eu-n, azok havonta törlődnek. A Frontline/Acélvadász tokenek azok, amik megmaradnak egész évben.
A focis tokeneket itt tudod megnézni:
worldoftanks.eu...ay/en/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hebrencs77

1 hónapja 1 hete #298457 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az új lengyel tankoknak még hibás a besorolása, ami az xvm-et vagy a külsős stat oldalakat megzavarja.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298479 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Buzz Lightyear beküldte: ÉÉÉÉs segített! :D Köszönöm mégegyszer!

nincsmit!
majd ha erre jársz, meghívsz egy sörre. :lol:

majd előfordulhat (attól függ mire írtad át a dns-t), hogy a youtube nem játszik le pár videót "országodban tiltva" üzenettel , esetleg pár magyar oldal kivág hasonló okokból. akkor majd lődd vissza autora, vagy arra, ami volt. addig talán a tkomos gyerekek összerakják a cumót. :)

1 hónapja 1 hete #298493 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

zics911 beküldte:

telekomnál kalapálnak vmi fejlesztést a fiúk már egy ideje, sztem az tesz be a wotos pingeknek. próbálj belőni vmi nem telekomos dns-t a gépeden, az talán segít. ha nem telekomos vagy, akkor passz, de dns csere talán akkor is segít vmit.

Szia!
Segítenél nekem is, hogyan csináljam ezt a dns? Iszonyatosan akadok, nem ott állok meg ahol szeretnék, úgy lövőm el magam, hogy az ellenség már visszavonult, és én telekomos vagyok.
Néztem itt: gameserverping.com a wotot 135 öt írt, de valami lett az oldallal, mert már nem jelenik meg semmi, csak egy üres fehér oldal. A hajósba ott meg 124-et mutat.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #298497 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Marcus beküldte:

zics911 beküldte:

telekomnál kalapálnak vmi fejlesztést a fiúk már egy ideje, sztem az tesz be a wotos pingeknek. próbálj belőni vmi nem telekomos dns-t a gépeden, az talán segít. ha nem telekomos vagy, akkor passz, de dns csere talán akkor is segít vmit.

Szia!
Segítenél nekem is, hogyan csináljam ezt a dns? Iszonyatosan akadok, nem ott állok meg ahol szeretnék, úgy lövőm el magam, hogy az ellenség már visszavonult, és én telekomos vagyok.
Néztem itt: gameserverping.com a wotot 135 öt írt, de valami lett az oldallal, mert már nem jelenik meg semmi, csak egy üres fehér oldal. A hajósba ott meg 124-et mutat.

asszem így a legegyszerűbb, win10:
eo.blog.hu/2018...-alatt

ha más winfost használsz, akkor keress rá gugliban pl.: "win7 dns csere".
ha véletlenül sikerül egy fail címet beírnod és nem lesz neted, no para és írd át 8.8.8.8.-ra.

jah és ha vmi nem tiszta, akkor olvassad el újra a fenti linken a leírást, elég korrektül és érthetően van fogalmazva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

1 hónapja 1 hete #298504 Írta: Marcus

zics911 beküldte:

Marcus beküldte:

zics911 beküldte:

Szia!

asszem így a legegyszerűbb, win10:
eo.blog.hu/2018...-alatt

ha más winfost használsz, akkor keress rá gugliban pl.: "win7 dns csere".
ha véletlenül sikerül egy fail címet beírnod és nem lesz neted, no para és írd át 8.8.8.8.-ra.

jah és ha vmi nem tiszta, akkor olvassad el újra a fenti linken a leírást, elég korrektül és érthetően van fogalmazva.

Megcsináltam leelőlegezek egy köszönömöt, később megnézem magát a játékot is, mit sikerült összehozni. Nem szokott akadozni, és mondhatni csak 74 000 játékos van. Szokott lenne 120 000 is, és ott se volt gond. Remélem jó lesz.

1 hónapja 1 hete #298510 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy a garázsban hol lehet az alap modulokat (lánctalp,löveg,torony) visszahelyezni a járműre? Pár tankot el szeretnék adni, ilyenkor vissza szoktam pakolni az alapot, hogy a következőre ne kelljen újra megvenni a fejlesztettet. Most sajna nem találom, hogy hol kell ezt eszközölni. Előre is köszi a válaszokat! :)

1 hónapja 1 hete #298512 Írta: Marcus

RedFox69 beküldte: Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy a garázsban hol lehet az alap modulokat (lánctalp,löveg,torony) visszahelyezni a járműre? Pár tankot el szeretnék adni, ilyenkor vissza szoktam pakolni az alapot, hogy a következőre ne kelljen újra megvenni a fejlesztettet. Most sajna nem találom, hogy hol kell ezt eszközölni. Előre is köszi a válaszokat! :)

Én azóta nem adtam el, semmit, de egy tippem van. Ott nem tudod vissza rakni ahol ki lehet őket fejleszteni? Hátha jó az ötlet.

1 hónapja 1 hete #298514 Írta: petigeri12
Megválaszolva: petigeri12
Kedves vezetőség! Nem tervezik, hogy a Wotinfot telefonra is megépítik, mint egy Google Play-és App?

1 hónapja 1 hete #298519 Írta: Silean2
Megválaszolva: Silean2

petigeri12 beküldte: Kedves vezetőség! Nem tervezik, hogy a Wotinfot telefonra is megépítik, mint egy Google Play-és App?

Az alkalmazás paramétereitől függően az ár valahol 280.000 és 68.000.000 Ft. között lesz.

Tekintve, hogy fel kell építeni egy teljes oldalt, megírni Android/iOS platformra a nulláról, minimális kész elemeket használva, majd ezeket átintegrálni az appba úgy, hogy ne legyen adat és minőségvesztés, ezen felül pedig nem 2 nap megcsinálni...

Ez alsó hangon egy 1 milliós "beruházás" , amit neked kell kifizetni és nem az Adiminnak. Hogy miért?
Mert egy weboldalról nincs értelme appot csinálni, pont azért mert állandóan frissül ezáltal épp ésszel gondolkodva hülyeség. Ha csak egy fórum lenne, akkor ott van a Tapatalk nevezetű app, de még oda is nem kevés zsetonba fáj kibővíteni a kódot :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, PZoli

1 hónapja 6 napja #298554 Írta: Капитан паннонии
Megválaszolva: Капитан паннонии
Sziasztok!

Klános megmozdulásokkal kapcsolatban szeretnék kérdezni!

Az előre nyomulásokkal mit lehet veszteni?

Eddig mentünk csatározást 6-8-10 - es szinten. Jó lenne kipróbálni az előre nyomulást is.

Ez az a játék mód ahol elveszthetünk ezt azt amit eddig megszereztünk?

1 hónapja 6 napja #298555 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Капитан паннонии beküldte: Sziasztok!

Eddig mentünk csatározást 6-8-10 - es szinten. Jó lenne kipróbálni az előre nyomulást is.

Régen (3 évvel ezelőttig) valóban így volt ahogy írod, de azóta nincs semmi kockázat. Magyar idő szerint 19:00-tól 01:00-ig óránként (egészes indulással) lehet játszani, 15 ember kell, de ellentétben az osztaggal (ahol 1 híján mindenki lehet légiós), itt csak 5 légiós lehet, a klánból 10 ember (köztük egy vezető) kell, hogy tüzérséget, szállítmányt és vagy lakatot betegyen (ezek növelik a hozott kocka mennyiséget.
4 pályaösszeállításból 1-t kell kiválasztani, azok a ti általatok védett területek. Az ellenfeletek (akit sorsol a játék), hasonlóan tesz. Az első pálya random, itt döntetlen esetén sorsolással dől el, ki támad. Innentől kezdve a csata panelen jelzi (fönt nyilacskákkal), hogy melyik hadfőn tart a játék, ki támad kit. A védő csapat döntetlennel is nyer.
Egy előrenyomulás egész óra 43. percig tart, ha ez előtt végeztek egy meccsel, akkor a nyomulás tovább tart (van 1 további meccs). Amennyiben valamelyik csapat beüti az ellenfél citadelláját (a leghátsó terület) a nyomulás véget ér.
Döntetlen cirka 6000 kocka, egy győztes nyomulás minden hídfőért +8000-et ad (citadellánál 30k), vesztett nyomulás akkor tud veszteséges lenni, ha minden tartalék használva volt.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, PZoli, zics911, Капитан паннонии, Slandyke

1 hónapja 6 napja #298556 Írta: Капитан паннонии
Megválaszolva: Капитан паннонии

Tankpeti beküldte:

Капитан паннонии beküldte: Sziasztok!

Régen (3 évvel ezelőttig) valóban így volt ahogy írod, de azóta nincs semmi kockázat. Magyar idő szerint 19:00-tól 01:00-ig óránként (egészes indulással) lehet játszani, 15 ember kell, de ellentétben az osztaggal (ahol 1 híján mindenki lehet légiós), itt csak 5 légiós lehet, a klánból 10 ember (köztük egy vezető) kell, hogy tüzérséget, szállítmányt és vagy lakatot betegyen (ezek növelik a hozott kocka mennyiséget.
4 pályaösszeállításból 1-t kell kiválasztani, azok a ti általatok védett területek. Az ellenfeletek (akit sorsol a játék), hasonlóan tesz. Az első pálya random, itt döntetlen esetén sorsolással dől el, ki támad. Innentől kezdve a csata panelen jelzi (fönt nyilacskákkal), hogy melyik hadfőn tart a játék, ki támad kit. A védő csapat döntetlennel is nyer.
Egy előrenyomulás egész óra 43. percig tart, ha ez előtt végeztek egy meccsel, akkor a nyomulás tovább tart (van 1 további meccs). Amennyiben valamelyik csapat beüti az ellenfél citadelláját (a leghátsó terület) a nyomulás véget ér.
Döntetlen cirka 6000 kocka, egy győztes nyomulás minden hídfőért +8000-et ad (citadellánál 30k), vesztett nyomulás akkor tud veszteséges lenni, ha minden tartalék használva volt.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :thx3:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.