Jelenleg

28
látogatónk van

Prémium harckocsik

8 éve 1 hónapja #177557 Írta: LisztQkac
Megválaszolva: LisztQkac
Azért megvettem én is de nem akarok még 50%-os legénységgel csatába menni hátha lesz hamarosan valami 50%-os akció legénységi átképzés. Mondjuk Amit adtak hozzá 750 aranyat 4 tag átképzését azért fedezné van. Egyébként egy próbát megér a tank. Leírták a matilda iv, matilda bp és valentine ii tankokat is a napokban - ami való igaz, hogy gyengék de azért azok is tudnak produkálni szép meccseket.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #177582 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo

Leírták a matilda iv, matilda bp és valentine ii tankokat is a napokban - ami való igaz, hogy gyengék de azért azok is tudnak produkálni szép meccseket.


Ha top tier-nek dobja őket az MM, akkor mind a négy szörnyű pusztításra képes. Képzett legénység, megfelelő felszerelés és jó játékos kell csak hozzá.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #177589 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr

Leírták a matilda iv, matilda bp és valentine ii tankokat is a napokban - ami való igaz, hogy gyengék de azért azok is tudnak produkálni szép meccseket.


Ha top tier-nek dobja őket az MM, akkor mind a négy szörnyű pusztításra képes. Képzett legénység, megfelelő felszerelés és jó játékos kell csak hozzá.


Minden tier 5-s kőrben dob az MM O-i exp-t, kv1-et, Chuurchilt és vagy 7 pirosat akiknek nincs 2 ezer csatája. Ha az ellennél zöld a kv1 O-i-exp akkor fakereszt. (és ott van a stug, t67 stb)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #177614 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo

Figyelem: Spoiler!


Minden tier 5-s kőrben dob az MM O-i exp-t, kv1-et, Chuurchilt és vagy 7 pirosat akiknek nincs 2 ezer csatája. Ha az ellennél zöld a kv1 O-i-exp akkor fakereszt. (és ott van a stug, t67 stb)


Nem is állítottam, hogy minden esetben szörnyű pusztítást végeznek. Ha azonban kegyes hozzád az MM és az a zöld KV-1, vagy O-I Exp a te oldaladon áll, akkor nagyon jól lehet érvényesülni, csak kerülni kell az ellenség erősebb tagjait.

Nincs ezekkel baj, csak tudni kell őket a saját helyi értékükön kezelni. Az említett négy tank nekem is meg van, de alacsonyabb tierben van még egy pár prém tankom ezeken túl is. Az a lényeg, hogy nem ezekkel kell megváltani a világot, mert arra nem alkalmasak. De arra nagyon jók, hogy a T7-10-ben szolgáló legénységet leszorzózzam bennük naponta...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #177635 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Azért megvettem én is de nem akarok még 50%-os legénységgel csatába menni hátha lesz hamarosan valami 50%-os akció legénységi átképzés. Mondjuk Amit adtak hozzá 750 aranyat 4 tag átképzését azért fedezné van. Egyébként egy próbát megér a tank. Leírták a matilda iv, matilda bp és valentine ii tankokat is a napokban - ami való igaz, hogy gyengék de azért azok is tudnak produkálni szép meccseket.


5 meccs alatt behozza a 75% Legénység árát. Persze csak akkor ha nem t6 ba rak az MM.
Amilyen ócska az ágyúja, annál trollabb a front páncélja. (és minél kevesebbet mutatsz a géppuska fészekből annál tovább élsz) 4-5 arany lőszer kell bele, hogy a 3. lepattanó után megmutasd nem vagy free frag. :trollol:
Talán T5 ben az At2 a legnehezebb dió neki. A Kv-1 eket meglepően jól aprítja(legalábbis nálam) T6 már nehzebb dió. Ott túlélésre kell játszani. Ha az Rng veled van, akkor simán lehetsz cheater noob, mert úgy pattogtatja a szovjet nehezek lövedékeit. :evil:

Ui.: Mostanában tényleg nem az igazi a T14-el játszani. Matilda Bp-vel szanaszéjjel aprítottam egyet. Úgy hogy egy lövése se ütött át. Ami azért elég hihetetlen, mivel véleményem szerint a Matilda BP irtó fos tank.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #178021 Írta: Zender85
Megválaszolva: Zender85
Szevasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy nem e tudtok esetleg valamit arról ami régebben szóbeszéd tárgyát képezte. Miszerint valamikor a közeljövőben prémtankot akarnak csinálni a korábbi (IS-8) most már T-10-re hallgató ruszki csodából. Erről esetleg hallott valaki valamit hogy ennek van valóság alapja vagy csak pletyka az egész?
Előre is köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #178234 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa

Szevasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy nem e tudtok esetleg valamit arról ami régebben szóbeszéd tárgyát képezte. Miszerint valamikor a közeljövőben prémtankot akarnak csinálni a korábbi (IS-8) most már T-10-re hallgató ruszki csodából. Erről esetleg hallott valaki valamit hogy ennek van valóság alapja vagy csak pletyka az egész?
Előre is köszi!


Szerintem nem, de ha lesz, akkor D5T ágyúval, -30 km/h-val, -60mm frontpáncéllal lesz kapható tier limit nélkül. Ha mákod van talán meghagyják a páncélt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #178311 Írta: calcivid
Megválaszolva: calcivid
Üdv mindenkinek!

Vettem karácsonyra egy amx cdc-t ami -as prém tank farmolás végett. Jelezném mindenkinek, hogy senki se vegyen ilyet, mert még a többi prém tankjaim tudják az 50% nyerési arányt teljesíteni, ellenben a cdc nem tudja, igy hiába akarsz keresni vele ha winr-je 46-47% között van. Azaz több a vereség mint a győzelem. Tehát a farmolás szépségét elveszíti. Az egyik legrosszabb prém tank a játékban, úgy hogy aki tudja kerülje el. Az idióta wg még 50%-ra sem tudja beállítani akkor úgy kell nekik.
:cry2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #178312 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Üdv mindenkinek!

Vettem karácsonyra egy amx cdc-t ami -as prém tank farmolás végett. Jelezném mindenkinek, hogy senki se vegyen ilyet, mert még a többi prém tankjaim tudják az 50% nyerési arányt teljesíteni, ellenben a cdc nem tudja, igy hiába akarsz keresni vele ha winr-je 46-47% között van. Azaz több a vereség mint a győzelem. Tehát a farmolás szépségét elveszíti. Az egyik legrosszabb prém tank a játékban, úgy hogy aki tudja kerülje el. Az idióta wg még 50%-ra sem tudja beállítani akkor úgy kell nekik.
:cry2:

Amivel nem tudod meglőni legalább a saját hp-dat,azzal nem lesz jó a winrátád.Ha a többi tankodra ez nem igaz,akkor csak a csapatodnak köszönheted.Valószínűleg nem is tudod igazán jól kihasználni a tankot,csatáid 50%-a heavy tankkal volt,ez meg egy nagy méretű,0 páncéllal ellátott tank.Teljesen más játékot igényel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #178313 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Üdv mindenkinek!

Vettem karácsonyra egy amx cdc-t ami -as prém tank farmolás végett. Jelezném mindenkinek, hogy senki se vegyen ilyet, mert még a többi prém tankjaim tudják az 50% nyerési arányt teljesíteni, ellenben a cdc nem tudja, igy hiába akarsz keresni vele ha winr-je 46-47% között van. Azaz több a vereség mint a győzelem. Tehát a farmolás szépségét elveszíti. Az egyik legrosszabb prém tank a játékban, úgy hogy aki tudja kerülje el. Az idióta wg még 50%-ra sem tudja beállítani akkor úgy kell nekik.
:cry2:


1033 átlagsebzéssel nem is tudom mit vársz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #178333 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

Üdv mindenkinek!

Vettem karácsonyra egy amx cdc-t ami -as prém tank farmolás végett. Jelezném mindenkinek, hogy senki se vegyen ilyet, mert még a többi prém tankjaim tudják az 50% nyerési arányt teljesíteni, ellenben a cdc nem tudja, igy hiába akarsz keresni vele ha winr-je 46-47% között van. Azaz több a vereség mint a győzelem. Tehát a farmolás szépségét elveszíti. Az egyik legrosszabb prém tank a játékban, úgy hogy aki tudja kerülje el. Az idióta wg még 50%-ra sem tudja beállítani akkor úgy kell nekik.
:cry2:

Akkor más miért tud vele nyerni?
Idióta WG állítsa be neked? Tanulj meg vele játszani. Egyébként ajánlom a Löwe-t, szerintem megtalálod benne a számításaidat ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #178442 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Üdv mindenkinek!

Vettem karácsonyra egy amx cdc-t ami -as prém tank farmolás végett. Jelezném mindenkinek, hogy senki se vegyen ilyet, mert még a többi prém tankjaim tudják az 50% nyerési arányt teljesíteni, ellenben a cdc nem tudja, igy hiába akarsz keresni vele ha winr-je 46-47% között van. Azaz több a vereség mint a győzelem. Tehát a farmolás szépségét elveszíti. Az egyik legrosszabb prém tank a játékban, úgy hogy aki tudja kerülje el. Az idióta wg még 50%-ra sem tudja beállítani akkor úgy kell nekik.
:cry2:


WHEHE!!! :happy: :trollol:

Így jár aki nem a képességeinek megfelelően választ tankot. De legalább ne dicsekedtél volna el vele.
Nem mellesleg a Wg alap filozófiája a Prém tank kredit szerzésre való, nem nyerésre.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #178461 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
:lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #178485 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo
Valaki dobjon már meg azzal az e-mail címmel ahová írni kell, ha valamelyik tankomon be szeretném állíttatni a winrate-et! T32-vel nem tudok 48% fölé menni, gondoltam beállíttatom magamnak 51%-ra... :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #178489 Írta: kbd73
Megválaszolva: kbd73
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. :trollol: :banana:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bakkaroo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.