Jelenleg

27
látogatónk van

Brit harckocsik

10 éve 8 hónapja #6999 Írta: HNA30
Megválaszolva: HNA30
Cromwell jó járgány, csatákban a VK 30.01 (P)-hez tudnám hasonlítani. Mozgékony, kellemes érzés vele menni és a sebzése is megfelelő. Ha volt már med tankod és sikeres voltál vele akkor próbáld ki ezt is.
A hétvégi akcióban szerepel.

Én is Cromwellre gyúrok mert hiányoznak a VK-k ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7004 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Cromwell jó járgány, csatákban a VK 30.01 (P)-hez tudnám hasonlítani. Mozgékony, kellemes érzés vele menni és a sebzése is megfelelő. Ha volt már med tankod és sikeres voltál vele akkor próbáld ki ezt is.
A hétvégi akcióban szerepel.

Én is Cromwellre gyúrok mert hiányoznak a VK-k ;)


Köszi a segítséget, asszem veszek egyet akciósan. A medeket birom, kellett ötezerakárhány csata, hogy rájöjjek a közepes tankok fekszenek nekem a leginkább, előtte heavyket erőltettem de jobban bírom a medeket, kibújok odalövök továbbállok, ez a stílus ami bejön, ehhez viszont mozgékony tank kell.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7016 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
A végére kezdem megszeretni ezt a vackot is.

Győzelem!
Csata: El Halluf 2013. június 30. 22:52:53
Jármű: Black Prince
Szerzett tapasztalat: 4 350 (x3)
Szerzett kredit: 37 451
Csatában elért Achievement: Top Gun, Mesterlövész, Elit lövész, Kiváló Lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

Most hogy nem lövi ki az arty 2 perc után elég durva tud lenni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7123 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14
Én még csak a BP elődjénél tartok, de az is tetszik, fasza kis gép. A rettegett KV-1S-eket elég jól meg lehet barmolni vele, volt hogy 4-et kilőttem. A frontpáncélját bátran lehet mutogatni, top tier-ként főleg. Csak hát a sebesség, ugye... :huh:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7125 Írta: Carius1973
Megválaszolva: Carius1973
ezzel a vonallal az baj,hogy bár jó a páncélzat ..viszont az ágyuk nem sokat érnek.. a BP és a Caernarvon top ágyúja pontos és gyors..viszont gyakran futsz bele tier 9 10 tankokba..és csak lepattanókat lősz!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7126 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14
Ugyanez van a Churchill VII-tel, tier 8-asok ellen nem ér semmit az ágyúja. De ez kb minden heavyre igaz, amivel eddig játszottam, hogy a két tierrel magasabb tankok ellen kevés. Ezért is utálok heavyvel +2-es csatákba kerülni, mert kb semmit nem tudsz csinálni, folyamat lepattogsz, azonnal megesznek, ha meg hátul akarsz maradni sniperkedni, az se jó megoldás. Ha mákod van, oldalba tudsz kapni egy-két éppen nem rád figyelő tankot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7361 Írta: goregrind
Megválaszolva: goregrind
Mindig érdemes úgy fontolgatni a képességeket, hogy a következő tankokra is hasznos legyen, mert kurva sokat kell menned a VIII-IX-es gépekkel majd.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #7695 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Brit harckocsiknál a jó megoldás ha eladod azt a f.o.s.-t XD

Utáltam a centuriont..a 7/1-el azt hittem na ez jobb lesz..hát nem sokkal...Mikor meglett az Fv4202..óriási csalódás...106 csata után eladtam a francba...
Az ágyúja rosszabb mint egy német gépe..a páncélzata egy rakás trágya..a sebessége max 40..ami közepes tanknál túró...töltésidőt nem lehet 7,8 alá vinni hogy legyen valami előnyös benne...Rendszeresen kigyullad akkor viszont úgy ég mint egy fáklya ..pillanatok alatt elmegy 1000 életpont..
Egy 40-el száguldozó kevés élményt adó trágyakupacnak tudnám jellemezni..a comet és a cromwell az utolsó ami élvezhető..ez csak pénz,és időkidobás..

E-50M és összehasonlítva: mozgékonyság,fordulékonyság hasonló..végsebesség kb 30% -kal kisebb,gyorsulás 10%-al jobb,ágyú gyengébb,sokszor sebez 320-350-körül..pontatlanabb..0.2-0.3 mp vel gyorsabban tölt ami észrevehetetlen..páncélzata brit agymenés,bárhol bárki átlövi mert mindenhol beleakad a lövedék...ballisztikailag egy csőd...szögbe szinte nem lehet forgatni...és ég mint a Reichstag...
Nincs semmilyen előny semmilyen közepes tankkal szemben,csak hátrányban van..T54-T62A-val meg már nincs is értelme összehasonlítani..

FV4202' sikeresen eladva.
Legszebb mondat 2 hónapja...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7754 Írta: Dinasti
Megválaszolva: Dinasti
Sziasztok!
Van nagyszinten 8-9-10 olyan tank aminek a stílusa hasonlít az angol Cruiser Mk. III-hoz? Tehát ami majd nagyobb szinten kb ua játékélményt nyújtja vagy leginkább hasonlót. Nem részletezem mert gondolom aki játszik(ot) vele az tudja mire gondolok! Előre is köszönöm a válaszokat és bocsi ha ezek talán felesleges és gyerekes kérdések csak szeretném megtervezni azokat az ágakat amit majd húzni akarok!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7756 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia
Sorozatlövő van több is (pl.AMX-ek, T57, B.C stb), egy tankot egy tárból kiszedő is van, játékélmény is van. Csak addigra az ellen is jobbbbb...... ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #7766 Írta: harassin
Megválaszolva: harassin
Szia Dinasti!

Menj végig az angol közepes harckocsi vonalon ha ez tetszik, csak kitartás kell hozzá, szerintem biztos lesz pár tank míg eljutsz a tizesig amit élvezni fogsz fogsz. Csak azt tartsd fejben ha a tank egy dologban rossz egy másik tulajdonsága kompenzálja. Tehát ha könnyen átlövik használd ki a gyorsaságát például.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Dinasti

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #9217 Írta: holibili
Megválaszolva: holibili
Sziasztok

FV215 B183-ra nyomulok és.megkérdeném hogy az at-2re milyen legénységi skimeket ajánlotok?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #11153 Írta: mikkamikka
Megválaszolva: mikkamikka
Sziasztok AT töltésgyorsító szellőztető meg periszkóp de nekem megvan az FVB de nem vagyok megelégedve vele de még tanulom :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #11155 Írta: Memnon
Megválaszolva: Memnon

Sziasztok

FV215 B183-ra nyomulok és.megkérdeném hogy az at-2re milyen legénységi skimeket ajánlotok?


Én a következőt javaslom. AT2-nél nem tennék rájuk skillt hanem hagynám gyűlni és AT8-ra váltásnál átképzés után kapnék egy jó legénységet. Ezután jöhetnek a skillek.
1. skill: Parancsnoknak 6-ik érzék, többieknek javítás
2. skill: Elit alakulat mindenkinek
3. skill: vezetőnek csúsztatott kuplung, többieknek álca
4. skill: Parancsnak javítás, vezetőnek álcázás, többieknek ami jól esik

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja - 10 éve 7 hónapja #11223 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600
Üdv
Ez a játék egy program ami a matematikán és számokon alapul.
A képességek % szorzatok.pl KV1S forgása 30km/h a Csúsztatott kuplung 5% plusz ha fullos,de mondjuk a AT 8-nak 20km/h . Így nem mindig a jól hangzó képességeket kell adni bizonyos tankoknak.
KV1S 30x5%=31,5km/h
AT8 20x5%=21km/h
Így szerintem az álca fontosabb mert ha 100%-ra van fejlesztve mindenkinek akkor ad +20% álcát

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.