Jelenleg 394 vendég és nincs tag online

Brit harckocsik

7 éve 4 hónapja #4370 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun

dozer00 beküldte: Tegnap találkoztam egy RSOP klános legendás játékossal. Aki Abbey pályán megemlítette, hogy ő azért áll mindannyiunktól 500 méterre lemaradva hátul a kezdőkör mellett a t34-es premtankjával mert ő támogató tank. Nos a támogatása 0dmg volt mert ugye hátul kempelt és nem jött oda semmi majd meghalt miután 2 tank ráment...ja az kimaradt hogy ő a listában ő volt az első legnagyobb tank...

Fene se tudja, én is med párti lettem, mostanság most inkább csak med ágakat húzok. Én mindig megnézem, hogy milyen tier szinten állok és próbálok annak, megfelelően harcolni. De én a legtöbbször a heavyk mellett, ugrálok idegesítem az ellen csipkedem. Vagy kicsivel hátrébb állva, lövöldözöm, láncolom, sebzem, főleg ha nem velem van elfoglalva.
De igen én inkább egy support stílusú játékos vagyok, aki a pontos lövéseket szereti. Lehet ettől gyáva vagyok, de megpróbálok mindent.

"Nem győzni jöttem, hanem pusztítani!!"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #4373 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Inkább a a végletekre vagyok mérges. Mikor heavy töri az utat addig meg valahol kempel a med mert fél majd ellopja a killjeid mikor olyan a csata hogy már isten se veri vissza a támadásunkat . Elhiszem hogy másként nem tud sebezni sokat. De nem a győzelem a cél? A brit med-et teszteltük sokat. Az pörög forog, mért nem használja ki ezt senki? nem értem...

7 éve 4 hónapja #4376 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
At-2 (meg szerintem a többi is) a tetején lévő búvónyilásnál lőhető előlről a legjobban. Én már Marder II-vel is lőttem ki előlről At-2-t. A T-150-nek nem okozha így gondot, persze a frontpáncél brutális, azt máshol nem nagyon lehet átlőni. Ha jobb a csapat, akkor az artyk ahogy megjelenik megpróbálják azonnal kilőni, én ha artyval megyek és feltűnik egy, akkor az az elsődleges célpont tudván, hogy azért okozhat gondot a kis szörnyeteg.

GunnersHun beküldte:

hermattila beküldte: ’’
Valaki, okos árulja már el, hol kell lőni a r..dék AT páncéltörőket. Egy AT-2-es majdnem legyalulta a T-150-esem. Ha nem kapok segítséget símán kicsinál. Kb. 10 méterről lövöldöztük egymást szemből. Én kb. 6-7 lövést vittem be...

Én csak a "kukát" lövöm a tetejét szemből ott szinte mindig bemegy. Ha alulról nem látod akkor a lánctalpakat szoktam. De M4A3E2-vel meg repeszrombolóval csipegettem egy AT2-őt távolról.

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #4379 Írta: SamRE
Megválaszolva: SamRE

dozer00 beküldte: Inkább a a végletekre vagyok mérges. Mikor heavy töri az utat addig meg valahol kempel a med mert fél majd ellopja a killjeid mikor olyan a csata hogy már isten se veri vissza a támadásunkat . Elhiszem hogy másként nem tud sebezni sokat. De nem a győzelem a cél? A brit med-et teszteltük sokat. Az pörög forog, mért nem használja ki ezt senki? nem értem...

Tény, hogy pörög-forog, de a kis sebessége miatt nehéz körbeforgatni vele minden tankot. Egyszerűen nehéz, mert nem jutsz el a megfelelő helyre időben. Viszont az ágyú pontossága, tűzgyorsasága és kitéríthetősége révén olyan helyekről lehet segíteni vele, ahonnan mással nehezen. Pl. én általában megvárom míg valaki eltereli a célpontom figyelmét így elé-mellé-mögékerülve szépen lehet aprítani. Ha a végsebessége elérné az 50-55km/h-t akkor szívesen bevinném a sűrűbe mint anno a T54-et.

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #4380 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
SamRe erről van szó. Amit viszont valaki support címen művel vele az az hogy 3 négyzethálóval vagy többel lemaradva lövi az 50% mellét a 25 % lepattanót, és a 25% találatot. Azt kemp-nek hívják. De előszeretettel keverjük össze a kettőt. Mert a support az az amit te írtál. A sniperkedés sem 1 km-ről történik. Csak amit írsz a második fele marad el mindenkinél :S Valaki az elterelés pillanatában is 300 méterről próbálkozik holott ha bekapna 1-2 lövést kézen fogva ketten haladhatnánk tovább, miután ledaráltunk valakit, nem pedig egyedül a med, aki a heavy halála után még jobban beássa magát egy gödörbe :S

Egyedül a leopard PT- ami annyira sérülékeny. Annyira nem lehet lefelé az ágyút mozgatni . A társaim rendesen kiborulnak mikor avval játszanak :D na avval kempelhet bárki , mert sokat nem lehet belőle kihozni. És ugye az a med ami nem mozog, menetközbe nem szűk annyira a célkeresztje hogy lőhessen meg nem fordulékony az nálam 3 betű :D ***

7 éve 4 hónapja #4384 Írta: Wiseletman
Megválaszolva: Wiseletman
Szerintem élvezhető gép volt, szerettem is nagyon. Az angol t7-es heavy se állhatott az útjában, de nagyon monoton volt, szóval az ajándék prémmel, kevesebb mint 24 óra alatt, 48760 tapit toltam ki vele. Centurion, még szinte stock, de imádom.

7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #4399 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8

hermattila beküldte: Chevyv8 csak egy kerdesem lenne en azon az agon a Comet nevezetu gurulo roncsnal jarok ezt te is igy elted meg?Vagy csak en nem vagyok verbeli med jatekos,mert annyira megutaltam a Cromwell utan,hogy csak duplazgatom!am minden Brit agon jatszok a Heavy vonalon 9es nel jarok amit nagyon elvezek bar a 120mm agyu nelkul egy remalom volt,a Td-nel pedig AT15nel ahol pedig azt vettem eszre ahogy haladsz felfele ugy lesz egyre nagyobb szo*as amig eljutsz a FV215b (183)-ig na de az lesz az igazi fun TD-hez kepest nem?!

Comet ? Utáltam gyűlöltem,de mikor fullos lett kezdtem megszeretni...
El lehet vele felejteni a szovjet acélszörny feelinget vagy a germán precizitást..vedd elő a legrosszabb oldalad a patkánypofát...
Várj,figyelj nézd meg merre álla z Is-3,királytigris..várd meg míg valakivel leköti magát..padlógázzal rohanj mögé,lődd seggbe 3x..közben tűnj el..szedegesd messziről majd pár mp után állj tovább..a arra figyelj hogy mindig le legyen kötve és ne bolyban legyen az áldozat !
Egy fullos is-3 nak,vagy királytigrisnek egyedül semmi esélye veled szemben..mozogj,légy patkány várd ki az alkalmat..alattomosan használd..

Ez a tank adta az ihletet arra hogy minden nehéz td-t,meg heavyt eladjak ..és irány minden nemzet közepes ága!
Az E-50M-et imádom,a brit Fv 4202 egész jó..az orosz t-54 zseniális..a patton,pershing..ezekről kb egy adag kutyaszar jut eszembe(bocs)..utálom gyűlölöm minden pillanat egy rémálom velük..
Jó igaz én mindig elöl vagyok..de az amcsi tankokkal egy bajom van hogy csatatérre nem valók..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hermattila

7 éve 4 hónapja #4503 Írta: hermattila
Megválaszolva: hermattila
tehat ha jol ertelmezem ez olyan hiena tank?:D
igen azt mar eszre vettem hogy nem olyan mint a nemet kozepesek bar azokkal nem nagyon szaladgalok de mondjuk neha egy egy TD-t meg lehet vele enni foleg ha egyedul vagy!Akkor ertekelem ezt a tankot hisz egesz konnyen gyorsul,jo a toronyforgasa de a testforgatasa......hat az nem valami batmobilos neha meg egy orosz TD-t se tudok korbe szaladgalni! :D

7 éve 3 hónapja #4949 Írta: Tealq
Megválaszolva: Tealq
sziasztok
tudja valaki mennyi az AT7 javítási költsége . Gondolkodom megvegyem -e nem nagyon minuszos?

7 éve 3 hónapja #4970 Írta: simron78
Őrület ez az AT-2. Ha jó a sorsolás és tier V-ös csatába tesz, akkor szinte elpusztíthatatlan, sorban gyűjtöm vele az acélfalakat. Persze ehhez az is kell, hogy a sok szerencsétlen ne lője a baromi nagy kupoláját a tetején. Volt két csatám is, ahol teljesen egyedül maradtam a pálya egyik oldalán és mindkét alkalommal 4-en jöttek rám, de nem tudtak kiszedni, én pedig szép komótosan kicsiket csipegetve ledaráltam őket. Az egyik csatában 175 találatot kaptam, mondjuk ehhez az is kellett, hogy szerencsétlen Pz1C sorozgatott, nem értette, hogy a fegyvere képtelen nekem kárt okozni. Nekem nagyon jó játékélményt ad ez a gép.

7 éve 3 hónapja #5073 Írta: goregrind
Megválaszolva: goregrind
AT-2-vel 1X volt nagy mákom, ugyanis összejött a 13 kill, hozzá természetesen sokezer damage. IV-es tier mellé dobott be és mindenkinek olyan piros volt a statja hogy öröm volt nézni.
Jöttek rám, csak jöttek, volt amelyiket csak meg kellett lökni hogy meghalódjon.

7 éve 3 hónapja #5108 Írta: essz
Megválaszolva: essz
Minap tudtam megvenni én is AT 2-t, maximálisan egyetértek:

Őrület ez az AT-2. Ha jó a sorsolás ... nagyon jó játékélményt ad ez a gép.

"Redek" ellen, azonos tierben szinte verhetetlen. Viszont ahogy írtátok, ha tudja valaki a gyengéit, pláne ha erősítést is kap az illető, vége van. Meg ha észreveszi egy arty...

A fegyverei gyengusak, de az ellenfelek jó része hagyja magát sorba, szépen lassan szétlőni, sok esetben. :)

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #5109 Írta: _YZFR6_
Megválaszolva: _YZFR6_
Saját tierjében tényleg brutál az AT2,nekem az első csatám során stock állapotban mastertankert,topgunt,acélfalat meg még valamit,talán mesterlövész medált sikerült összelőni.Kirívóan szerencsés kör volt.....

Az elődje,az Alecto is bejött,azzal is sikerült több mastertankert összeszedni.Mozgékony(teljes ellentéte az AT2-nek)és a mozsárágyúval egy lövés-egy kill.

7 éve 3 hónapja #5127 Írta: simron78
A legutolsó csatám sajnos vereség volt vele, de milyen vereség. Prohorovka bázisfoglalás, szépen elmentem középre a bázishoz, addigra foglalta már pár ellen, ledaráltam 2 KV-1-et és 2 Hetzert (De Langlade medál), majd kilőttem egy támadó M3Lee-t (akkor már egyedül voltam a csapatból), utána sebeztem egy T34-et és egy M4-et és beálltam foglalni (már csak 4 ellen volt, nekem meg 50Hp-m), de akadt egy tökös PzIII az ellennél, aki a dombról lehajtva nekem rohant és mindketten meghalltunk (ezzel lett meg a top gun, de sajna a vereség is). Ha ez a srác nincs, akkor a másik 3-at ledaráltam volna, mert valami überszar játékosok voltak (így is 700xp és 2000 feletti sebzés lett). Továbbra is az a nagy favorit gép.

7 éve 3 hónapja #5547 Írta: Zolma
Megválaszolva: Zolma
hali, közepes és közeli lovéseknél igen egy fun gép a legnagyobbat sebzi egy lovésel, viszont nagyobb távolságoknal sokszor mellé lo. Ha nem találod el rendesen akkor is sebzel de 500 600akat.. De ha van egy kis szerencséd bármelyik 10es egy lovés:), de normál esetben 1400 és 2000kozott sebzel ha rendesen elkapod.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.