Jelenleg 569 vendég és 8 tag online

Brit harckocsik

6 éve 5 hónapja #13501 Írta: Memnon
Megválaszolva: Memnon

enarobi13 beküldte: Sziasztok!

Az excelsiorrol szeretném kikérni a véleményeteket. Megéri az árát? Összehasonlítottam a t-14 adataival, és nekem jobbnak tünt töle. Van itt olyan, aki már játszott vele?
Előre is köszi a válaszokat.

Röviden nem éri meg az árát, egyik 5-ös prém se éri meg az árát.

Ha lesz rá 50%-os akció úgy már igen. Nekem T14 van, de nagyon hasonló a két tank. Igazából az a fontos, melyik nemzet legényeinek a képzésénél tudod jobban kihasználni a tankot. Az ágyúja mindkettőnek nagyon vacak, t5-ben szinte mindent átlehet velük lőni de nagyon nem mindegy hova célzol velük. Ha felrak T6-ba ott már gondok vannak, ilyenkor célszerű közepesként használni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #13502 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

ZooleK beküldte: Ne szórakozz már, azt a f*stalicska pak40et nemhogy kezdőknek, de senkinek nem kéne javasolnod...Az egy páncélozatlan retek ami gyök kettővel képes haladni, amíg mindenki ezerrel cirkál körülötte. Pillanatok alatt szétkapják, arra jó hogy a pálya legtávolabbi csücskében kempelj egy bokor mögött, és rettegj hogy senki nem fog kiszúrni miközben abban reménykedsz hogy az ágyúd elé kerül valaki...

Mivel TD-ről van szó igazából az a feladata hogy egy bokorban üljön. Erre a feladatra tökéletesen alkalmas.Mivel a látótávot továbbra sem javították rajta így nem városi pályán egy kukkerral célpont özönt kapsz. Az ágyúja pontos, gyors, és elég jót üt. ÉS kiszúrni sem könnyű, formája ellenére jó a camo ratingje is.
400+ csatám van vele 63% winrate és lila effi, szóval nem f*stalicska szerintem.

6 éve 5 hónapja #13523 Írta: enarobi13
Megválaszolva: enarobi13
Már nem vagyok teljesen kezdő. 10 k csata van a hátam mögött. Igazából azért keresek valami prém tankot, mert majd eladom aranyért a super persinget. Ahelyett akarok venni valamit csak még nem konkretizálodott bennem, mit. Gondolkoztam már 7-es td-en is, de mivel nem sokat td-ek, igy nem tudom mennyire érné meg nekem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ger0p

6 éve 5 hónapja #13525 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

enarobi13 beküldte: Már nem vagyok teljesen kezdő. 10 k csata van a hátam mögött. Igazából azért keresek valami prém tankot, mert majd eladom aranyért a super persinget. Ahelyett akarok venni valamit csak még nem konkretizálodott bennem, mit. Gondolkoztam már 7-es td-en is, de mivel nem sokat td-ek, igy nem tudom mennyire érné meg nekem.

Esetleg T34?

6 éve 5 hónapja #13530 Írta: enarobi13
Megválaszolva: enarobi13

Gero987 beküldte:
Esetleg T34?

Az már van.

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #13570 Írta: TonyCSL
Megválaszolva: TonyCSL
Ha heavy-t akarsz, akkor T-34 (+arany kell hozzá)- most nézem az már van-, ha bejött a med, akkor várd meg az orosz prém medet, vagy ha tetszik a 122-es ágyú, akkor a kínait, most a teszten ki is lehet próbálni...vagy nézzd meg milyen lesz az "új" SP...tier5 heavy inkább funtank, illetve a churchill3 kiképzésre nagyon jó, bár elég izzadósak a csaták vele, meg kell hozzá aranylőszer, ha sok Xp-t akarsz...

6 éve 5 hónapja #13630 Írta: gigamma01
Megválaszolva: gigamma01
Meg éri elindulni a britt heavy ágon? mert Churcill VII-ig ki vittem de most nem tudom hogy a Tier-10 meg éri-e.

6 éve 5 hónapja #13632 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14

Robi432 beküldte: Meg éri elindulni a britt heavy ágon? mert Churcill VII-ig ki vittem de most nem tudom hogy a Tier-10 meg éri-e.

Pont most kezdtem el játszani a Black Prince-el, igazából support tanknak jó. Top tierként lehet vele császárkodni, de 8-9-ben eléggé szopás tud lenni, alacsony a pen és a sebzés. Caernarvonról nem tudok nyilatkozni, de mások azt mondták hogy jó, szóval ki akarom húzni én is. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gigamma01

6 éve 5 hónapja #13635 Írta: gigamma01
Megválaszolva: gigamma01
Köszi akkor az IS megvétele után elkezdek rá gyűjteni(A Churcill VII-et eladtam hogy legyen pénzem a T-34-85-re)

6 éve 4 hónapja #15585 Írta: WT14
460 csata után végül eladtam a Matildát, mert valamelyik patch óta brutálisan szopat vele az mm. Mivel van AT8-am és Black Prince-m, így a felszabadult, másfél skilles legénységgel elkezdtem kihúzni a med vonalat.
Mik a véleményetek és a tapasztalatotok erről a vonalról? Elsősorban a Cromwell és a Comet érdekel.

6 éve 4 hónapja #15843 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Arra gondoltam, hogy elindulok a brit heavy vonalon, bár nem szeretem az angol tankokat. Volt cromwell- em , at2-őm, de valahogy egyik sem jött be, a heavy-kel mire számítsak?

6 éve 4 hónapja #15844 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

WT14 beküldte: 460 csata után végül eladtam a Matildát, mert valamelyik patch óta brutálisan szopat vele az mm. Mivel van AT8-am és Black Prince-m, így a felszabadult, másfél skilles legénységgel elkezdtem kihúzni a med vonalat.
Mik a véleményetek és a tapasztalatotok erről a vonalról? Elsősorban a Cromwell és a Comet érdekel.

Cromvell? Gyors, mindenki szarrá lövi és amíg nincs meg a top ágyú addig szopás. Cometről nem tudok, addig már nem bírtam elmenni.

6 éve 4 hónapja #15855 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Comet szerintem jó,gyors pontos jó vele játszani..igaz a sebességéből kell kihozni a legtöbbet...nekem a csalódás a centurion sorral kezdődött..nagyon nagy hiba náluk a 40km/h végsebesség..az Fv a végén az abszolúte csalódás..szinte semmit nem kapsz a 7/1 után plusszba..és lassú..

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #15857 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp

chevyv8 beküldte: Comet szerintem jó,gyors pontos jó vele játszani..igaz a sebességéből kell kihozni a legtöbbet...nekem a csalódás a centurion sorral kezdődött..nagyon nagy hiba náluk a 40km/h végsebesség..az Fv a végén az abszolúte csalódás..szinte semmit nem kapsz a 7/1 után plusszba..és lassú..

Na, újra nekiesek, most már nem iPad-ról :P

CROMWELL
Nagyon jó flanker tank, sok külföldi fórumon a Tier legjobb med-jének nevezik (ebben nem vagyok biztos, én szerettem a T-34-85/Type 58 és VK3601 vasakat is).
Mindenesetre a legtöbb Top Gun vele van nekem, megtartottam jó ideig FUN tanknak, nemrég adtam el.
Iszonyú gyors, nagyon fordulékony (haver sok skilles Hellcatját lehagytam vele) és a lövege erős, pontos, gyors (DPM rendben van). A páncélja nem egy csúcs, de nem is olyan vészes, a HP is elfogadható.
Jól kell vele játszani (odaszáguldok, lesben állok, lövöm, mellé megyek, lövöm, körbekerekezem, közben lövöm, lövöm).

COMET
Ez volt az eredeti cél, meg a Centurion, mert a "valós életben" két kedvenc tankom. Az hogy, izraeli Centurionok tízesével gyapálták a Szír T-54-eket, ebben a játékban nem jön le :woohoo:
De hát, nem is az a cél.
Szóval Comet nagy csalódás volt, pedig kiszenvedtem a "nagy" ágyút, meg mindenben fullos volt, mégsem találtam meg vele a stílust.
A KV-13 (azt hittem abból lesz az új orosz med ág, megvettem)első csatájában Abbey-nál összefutottam egy Zöld Comet-tal 1vs1. Mire megöltem, 200 HP-t szedett le rólam. (NEKEM Comet win rate 23% messze a legszarabb KV13 53,4%)
Persze lehet, hogy én vagyok béna (többnyire tényleg, és nem tudtam jól használni, de nekem nem jött be.

A gyorsaság szükséges, a sietség káros. (Szuvorov)

6 éve 4 hónapja #16044 Írta: WT14
Köszi az infókat. Időközben viszont nagyon megtetszett a Cruiser IV, szóval még egy kicsit hanyagolom a továbblépést :)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.