Jelenleg

88
látogatónk van

Brit harckocsik

10 éve 10 hónapja #3624 Írta: Wiseletman
Megválaszolva: Wiseletman
Sziasztok! Centurion Mk. I tapasztalataitokat megosztanátok velem?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3631 Írta: th3r3v
Megválaszolva: th3r3v
Imádom :D Ha játszottál a Caernarvonnal, akk kb. ugyanaz, csak még papírabb a teste, cserébe mozgékonyabb. A végsebessége 40, ez kevés egy medhez képest, a motor sem túl erős, viszont ahhoz elég, hogy azt az 50 tonnát elfogadható tempóban gyorsítsa fel. Hegymenet nem az erőssége, de nem is fog visszafelé gurulni.

Hulldown taktikát igényel, mivel a frontja nagyon picike, a tornya viszont baromi jól bírja a lövéseket, hacsak nem pont a kis géppuskát lövik el a löveg mellett. Tegnap így szedtem össze vele több mint 4900 lehetséges sebzést 9-10-esek ellen :)

A klasszikus medezéshez lassú, körbeautózni nem fog vele még egy maust sem, és az ágyúja is lassan tölt ahhoz, hogy ezt megtehesd. Maga az ágyú önmagában nem nagy szám, sebzése átlag 230, ami nem kiemelkedő, az átütése majdnem ugyanennyi, 226, ami elég jónak mondható. No persze azért célozgatni kell vele rendesen, de 9-esek és 10-esek közt is lehet vele durva sebzéseket kihozni. Az alap 7,5-es RoF 100% legénységgel, + ventilátorral 8-ra tornázható fel. Ha töltésgyorsítót is teszel ezek mellé, az eredmény 6,75-mp-es töltési idő.

Tipikus sniper tank, ammo rack-re ugyanúgy érzékeny mint a heavy ág is tier 8-tól, így 3.-nak vizes lőszertartót vagy periszkópot ajánlok.

Tehát felszerelések: Venti, rammer, vizes lőszertartó/periszkóp/stabilizátor.

Spall linert szoktak még ajánlani rá, de az szerintem hülyeség, ha alapból nincs páncélod, az a 15% semmit nem jelent. Inkább be kell állni, ellenféltől 500 méterre, hogy ne vegyenek észre, és akkor nem is fog lőni az arty. Aki meg előre megy ezzel a tankkal olyan közelre, hogy észrevegyék, azt nem az arty fogja szétszedni, mert mire rácélozna, már kiszedik a közeli tankok. Komolyan mondom szemből 5-ös felderítők röhögve átütik a hull-t. A másik amit ajánlani szoktak az a coated optics, de az akkor érné meg ha sokat mozognál, ezzel a tankkal viszont inkább háttérből kell támogatni.

Tipikus support tank.

Esetleg még crew skillek ha érdekel, én ezeket ajánlom:

1.-nek Parancsnok 6. érzék, Töltőnek biztonságos elhelyezés(ha nincs wet ammo rack csak akkor), többieknek elit alakulat, majd 2. skill parancsnok + töltő elit alakulat, többiek álca, 3. skill javítás, és persze javítással kezdve, majd ha eléri a 100%-ot, akkor átképezni őket. Ez persze csak egy tipp, én magam sem ezt használom, viszont fórumon anno ezt ajánlották, de hát mindenkinek megvannak a maga igényei/kedvencei :)

Sok sikert a kis döghöz :) Mondjuk nekem minden megvolt a heavy vonalról kifejlesztve kivéve a torony (holott a Conqueror alap tornya ugyanez.... logikus..), + lánctalp, így én a stock tankot nem is próbáltam, tornyot + láncot kitoltam Free-ből (maradt egy "kevés" a heavy vonal befejezése után, mivel elvből nem költök free-t tank kifejlesztésére), így a top löveg is egyből rámehetett, szóval mondhatni egyből a fullos tankkal ugrottam neki, de ettől még imádom. Kicsi a sebzése, de jobb körökben simán összejön vele 2-3k sebzés, amire elég jó XP-ket lehet kapni. Nehéz is vele a tankászt megszerezni (főleg prémium nélkül..).

Amit soha ne feledj: Sniper tank. Ha esetleg érdekel egy másik "fan" véleménye (hamarabb imádtam a brit tankokat, mint hogy bejöttek a játékba), akkor ezen a csatornán találsz rengeteg kommentáros vidit a 2 centurion-ról, + az FV-ről is: www.youtube.com...Strafe
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Wiseletman

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3636 Írta: Wiseletman
Megválaszolva: Wiseletman
Huh, köszi:D Szóval hasonlítható a Hellcat-hoz?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3656 Írta: th3r3v
Megválaszolva: th3r3v
Sosem volt Hellcat-om, szal ezt passzolom :)

Egy dolgot még kifelejtettem: Egy élmény vele rammolni :D Az az 50 tonna medként.. Néha még a heavyk is meglepődnek, hogy rammolni próbál, de nem sikerül, sőt, még ő húzza a rövidebbet :D De a többi medet röhögve lehet :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #3660 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe

Nehéz is vele a tankászt megszerezni (főleg prémium nélkül..).


Halkan megjegyzem, hogy abba nem számít bele a prem. A tanknál természetesen a legnagyobb xpként a premes bónusszal együtt lesz kiírva az érték. De az összehasonlításban bónuszok nélkül megy. Illetve csak a legutolsó asszem két hét eredményei számítanak.

Edit: Megnéztem és csak a legutolsó 7 nap.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3956 Írta: JhonRambo76
Megválaszolva: JhonRambo76

Az AT2-re érdemes beruházni?


Elit alkulattal, kuplung égetővel már majdnem úgy mozog, mint egy élő teknősbéka, ezek nélkül csak mint egy döglött, amit sodor az áramlat.
A kis pdr ágyúval és a masszív frontpáncéllal egy tipikus kis fun td :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #4356 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Uff mindenkinek!

Én most vettem meg a Brit közepes ágy 10-es gépét az FV4202-t a Centurionok utódját..

Ez is olyan furák masina mint a centurionok.. jó nem is vártam mást,viszont érdekes módon több lövést pattint mint a 7/1..persze ez is várható a jobb ballisztikai toronykialakítás miatt.

Ugyan az mint a centurionok..egy nem túl közepes tank jellegű közepes tank:-)
Lassú,de 8mp alatt koppon 40km/órán van,igazi tekergős közelharcra korlátozottan alkalmas,bár a jó gyorsulás kihasználható..
Az ágyúja elvileg ugyanaz mint a 7/1-en de azzal néha lekarmoltam magam olyan furán tud lepattanni néha bármiről..
Most ventillátorral,töltésgyorsítóval,álcahálóval egész szép 7.62-es a töltésidő jön ki az ágyúra.
Már ez megér 6.1 millát a 7/1-hez képest XD ott ez 9.9mp volt..amit mindig is lassúnak éreztem.

Jó sniper,és támogató tank..ami simán befolyásol egy csatát..bár én az E-50M-et jobban szeretem nála,igaz habeleszokom lehet még trónfosztás belőle,bár ezt inkább majd a t-62A-tól várom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #4357 Írta: hermattila
Megválaszolva: hermattila
Chevyv8 csak egy kerdesem lenne en azon az agon a Comet nevezetu gurulo roncsnal jarok ezt te is igy elted meg?Vagy csak en nem vagyok verbeli med jatekos,mert annyira megutaltam a Cromwell utan,hogy csak duplazgatom!am minden Brit agon jatszok a Heavy vonalon 9es nel jarok amit nagyon elvezek bar a 120mm agyu nelkul egy remalom volt,a Td-nel pedig AT15nel ahol pedig azt vettem eszre ahogy haladsz felfele ugy lesz egyre nagyobb szo*as amig eljutsz a FV215b (183)-ig na de az lesz az igazi fun TD-hez kepest nem?!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #4358 Írta: hermattila
Megválaszolva: hermattila
’’
Valaki, okos árulja már el, hol kell lőni a r..dék AT páncéltörőket. Egy AT-2-es majdnem legyalulta a T-150-esem. Ha nem kapok segítséget símán kicsinál. Kb. 10 méterről lövöldöztük egymást szemből. Én kb. 6-7 lövést vittem be, ebből egy sebzett ami a toronyba ment a cső mellé. Ő meg közben adott vagy 20 lövést amivel szépen megfelezett. (mondjuk így kaptam egy acélfalat de inkább kilőtem volna)
Az AT-8 meg kész a KV-1S sem vitte át szemből.
Mégis hol kell lőni, ha csak a frontját látjuk?
Egy hangyányit túlpáncélozottnak érzem 5-6-os szinten a brit destroyereket.’’


a Bubit a tetejen estleg gold ammo utan mar midegyiken van egy akkora mobil WC mint a KV5 elejen 8es tier felett meg ugyis van akkor agyud hogy atlovod barhonnan

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #4359 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Közelről a kémlelőt mondanám a tetején. Főleg ha előtte sikerül letalpalni vagy az oldalába kerülni, mert ha vissza tud lőni az szívás. Messziről repeszrombolóval szoktam szórni őket, ugyanis a T3485 még goldal se nagyon viszi át. Így kb harmad sérülést okozok plusz a modulok. Ha le sikerül talpalni amúgy szólj arty barátodnak és kivégzi menten :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #4360 Írta: th3r3v
Megválaszolva: th3r3v

Chevyv8 csak egy kerdesem lenne en azon az agon a Comet nevezetu gurulo roncsnal jarok ezt te is igy elted meg?Vagy csak en nem vagyok verbeli med jatekos,mert annyira megutaltam a Cromwell utan,hogy csak duplazgatom!am minden Brit agon jatszok a Heavy vonalon 9es nel jarok amit nagyon elvezek bar a 120mm agyu nelkul egy remalom volt,a Td-nel pedig AT15nel ahol pedig azt vettem eszre ahogy haladsz felfele ugy lesz egyre nagyobb szo*as amig eljutsz a FV215b (183)-ig na de az lesz az igazi fun TD-hez kepest nem?!


Én is így éltem meg :) Én prém felhasználóval toltam ki gyors (amit ajándékba adtak, ilyen 1 napos). A centuriont imádom viszont, ha nyerünk 900 xp alatt nem jövök ki :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hermattila

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #4363 Írta: hermattila
Megválaszolva: hermattila
ertem akkor nem adom fel a remenyt :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #4364 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun

’’
Valaki, okos árulja már el, hol kell lőni a r..dék AT páncéltörőket. Egy AT-2-es majdnem legyalulta a T-150-esem. Ha nem kapok segítséget símán kicsinál. Kb. 10 méterről lövöldöztük egymást szemből. Én kb. 6-7 lövést vittem be...

Én csak a "kukát" lövöm a tetejét szemből ott szinte mindig bemegy. Ha alulról nem látod akkor a lánctalpakat szoktam. De M4A3E2-vel meg repeszrombolóval csipegettem egy AT2-őt távolról.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #4365 Írta: SamRE
Megválaszolva: SamRE

Uff mindenkinek!

Én most vettem meg a Brit közepes ágy 10-es gépét az FV4202-t a Centurionok utódját..

Ez is olyan furák masina mint a centurionok.. jó nem is vártam mást,viszont érdekes módon több lövést pattint mint a 7/1..persze ez is várható a jobb ballisztikai toronykialakítás miatt.

Ugyan az mint a centurionok..egy nem túl közepes tank jellegű közepes tank:-)
Lassú,de 8mp alatt koppon 40km/órán van,igazi tekergős közelharcra korlátozottan alkalmas,bár a jó gyorsulás kihasználható..
Az ágyúja elvileg ugyanaz mint a 7/1-en de azzal néha lekarmoltam magam olyan furán tud lepattanni néha bármiről..
Most ventillátorral,töltésgyorsítóval,álcahálóval egész szép 7.62-es a töltésidő jön ki az ágyúra.
Már ez megér 6.1 millát a 7/1-hez képest XD ott ez 9.9mp volt..amit mindig is lassúnak éreztem.

Jó sniper,és támogató tank..ami simán befolyásol egy csatát..bár én az E-50M-et jobban szeretem nála,igaz habeleszokom lehet még trónfosztás belőle,bár ezt inkább majd a t-62A-tól várom.


Nekem már egy jó ideje megvan. Sajnos a végsebesség nagy hátrányt jelent viszont a csőkitérítése kárpótol valamelyest. Nagyon jól ki lehet használni és ha az elején nem hal meg az meber a 4000 dmg-ket simán lehet vele szórni. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #4368 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Tegnap találkoztam egy RSOP klános legendás játékossal. Aki Abbey pályán megemlítette, hogy ő azért áll mindannyiunktól 500 méterre lemaradva hátul a kezdőkör mellett a t34-es premtankjával mert ő támogató tank. Nos a támogatása 0dmg volt mert ugye hátul kempelt és nem jött oda semmi majd meghalt miután 2 tank ráment...ja az kimaradt hogy ő a listában ő volt az első legnagyobb tank...
SamRe-ből kinézem , hogy ő tudja mit jelent a support.
A szerver 90%-ról pedig azt gondolom hogy a supportról ezt gondolja : - hátul megvárom míg utat törnek nekem a nagyok, addig kempelek, nem számít hogy én lennék 4 perc után az egyetlen tank ami gyorsabb a többinél és a látótávom a távcsőnek köszönhetően nagyobb, akkor sem megyek előre villantani, majd ha jól betörtek a heavyk akkor odamegyek elhappolok pár dmg-t és tök jó köröm lesz, esetleg még killem is lesz. Ha elesik a csapat, mert mondjuk belefutott a tankseregünk egy nagyobb kupac ellenségbe mint amennyien mi mentünk akkor meg úgy is mindegy itt hátul meghalok, nem megyek oda... artyt meg még csak véletlenül sem spotolok az amúgy olyan pályákon ahol 1 perc alatt ez megoldható, abbey, clif, prohorovka, stb... mert be vagyok szarva és nem tudom használni a médiumomat.

Összegezve ott van az a batchat videó pl malinovkán avval a nagyon király játékossal, az sem sniperkedett, meg hátul kempelt. NA az a medium tank játékstílusa. Nem a hátul kempelés. Nem kell kamikaze meg neked felderíteni. De mozogni kell és folyamatosan mutatni valamit. Ha sokan vannak elfutni. Ha a tankjaid pedig megrekedtek odamenni és mutatni valamit nekik hogy előre merjenek menni. Ha erre valaki képtelen mert gyáva és félti a tankját annak rossz hírem van: nem tud médiummal játszani. Én nekem van batchatem, nem tudok vele játszani, de avval ez amit írtam korlátozottan lehetséges. Az lerohanó tank. Van t62-őm, az erre amit írtam a legjobb!!! a kínaival is meglehet csinálni. SŐT.... A német leoval is ezt kell csinálni. Az e50m-re nem mondok semmit mert az szar. az egy szar medium szar heavy, semmire se jó. Avval kempeljetek csak .... A brit medet nem ismerem de mivel jól forog lehet vele a tankok közé menni mint egy t54-el és beszívatni körbe pörögni, és mivel a forgási sebessége eszméletlen az artyk nem találják el egykönnyen. Szóval aki a medet arra haszálja hogy a nagy nehéz tankok törik az utat ő meg míg ez nem következik be hátul valahol didereg arról meg van a véleményünk...

A med mindig előrébb van, és mozog, nem hátul kummant. Igaz ez randomra és cwre is.


Van fv215b 183-am. 4-5sec célzásidő, 1 hét alatt 4 millió kreditet lőttem el mert 50% premium lövés 50% páncéltörő. A HESH prem lőszer, ha nagy páncélon lősz valamit, sebez ilyen 600-at.... ha megtanulod kb nálam ez 1 hét volt és 4mill kredit :D akkor 1700-2000 dmg is bemegy csak ki kell találni melyik tankon hova lőjj. Akkor lenne álom ha mindenhol ennyit ütne. Most egyenlőre inkább nehéz játszani vele :S

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.