Jelenleg

14
látogatónk van

Brit harckocsik

11 éve 2 hete #1141 Írta: StormNob
Megválaszolva: StormNob
A géppuskatornyok mindegyiken gyenge pontok, de szovjet géppel azokat eltalálni... Megbízhatóbb taktika a leláncolás majd megkerülés, vagy megkerülni és otthagyni őket, mert 20 km/órával nem fognak utánad iramodni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hete #1161 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun
Én nem rég kezdtem el a heavy vonalat. Ez a CI tényleg egy szenvedés. De a Matildát senki sem említette meg, Pedig én megtartottam mert osztályában egy nagyon jó kis tank. Imádom, hogy négy öt tank lő szemből és én meg csak osztom az 50-60-as sebzéseket és lassan elfogynak de a Matilda még megy. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hete #1251 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Ide írom mert itt a helye. A német témában levő 2 ember remélem ezt is elolvassa :) akivel szócsatázunk. Én churchil 1, Lailo társam pedig a Brit tier 6 td-vel játszottunk tegnap este szakaszban. A sorsolások kedvezőek voltak, tier6, néha 1-1 tier 7es menetbe voltunk. De! annyiszor kikaptunk pedig én fullos voltam ő sajnos kezdő géppel jött, hogy át kellett váltanom egy kv-ra hogy tudjam őt támogatni, mert ez a 2 tank gyakorlatilag jelentéktelen bármilyen tankfelhozatalban, és szegény matchmaking olyan rendes hogy én 1400+ lailo is valami ilyesmi-vel ott voltunk a világ 2 leghasznavehetetlenebb gépeivel és nem volt rajtunk kívül olyan ember soha ha mi meghaltunk aki lehozhatná a csatát. 1-2 ezer csatás emberek, gyenge teljesítményűek. Mi meg amit ki tudtunk azokból hozni....1000-1500 közötti dmg, míg odaérnek hozzánk, a brit 6os td gyakorlatilag olyan álcázott hogy álló helyzetben bokor mögül észreveszik?!...???!?!?: ?? Namindegy :) :lol: Lényeg, hogy mi ilyet éltünk meg, nem kellemes amikor nincs kis tierben nálad magasabb szintű jóember, és nem tudja más megnyerni. Viszont én is szeretném kiszenvedni a churchillból azt a nyavadt td-t csak ugye ez egy über ramaty járgány. (nálam ez átlag 1000dmg ben kimerül,szerintem , 1763 eff szinten játszok vele :)ennél többet nem tudok vele....) Bujkálni sem érdemes velük, mert ha már melletted vannak akkor a lassú forgás miatt K.O. És a churchill 7 is ilyen, a blackprince értékeit megnézve pedig már erős a gyanú hogy ilyen, csak ott van egy jelentéktelenül magas armor, ami magas, csak épp pont nem elég, de cserébe lassú a tank :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hete #1291 Írta: th3r3v
Megválaszolva: th3r3v
A Black Prince számomra egy álom volt. Amikor volt legalább 1 valaki értelmes a csapatban, akkor már nem veszthettünk, pedig nem vagyok jó játékos. Az a páncél papíron nem túl extra, a valóságban viszont csak úgy elnyeli null sebzéssel, vagy pattintja a legtöbb 6-7-8, sőt sokszor a 9 tieres tankok lövedékét is. Acélfal leszel vele minden 2. körben ha valóban olyan játékos vagy, amit az eff mutat :) Am egész Caernarvonig semmi változás, ott majd elveszted a páncélozottságot, kapsz egy olyan ágyút ami az azonos szintű brit mednek is van, csak épp te jóval lassabb leszel. Mondjuk a patch óta kicsit többet ér a tank, mint előtte, kár hogy még 8.3 alatt kifejlesztettem a Conquerort, így ennek nagy hasznát már nem veszem, bár még ott pihen a garázsban, egész megszerettem. Ha jól fordulsz be akk most már Tiger 2 lövése pattan a testről, meg egész sok másik is, lehet vele ügyeskedni. Tornyon egyetlen gyenge pont amit könnyen ellőhetnek (közelről, vagy a makkerek távolról is) az a löveg melletti géppuska, de hál istennek erről nagyon kevesen tudnak, a torony többi részét meg lőjék, úgysem viszik át :D Toronyforgatást majd folyton ellövik, no meg löveget (bár nálam ez Tier 5 óta visszatérő probléma..), így javítás skill hasznos lehet. Caernarvontól majd kicsit mozgékonyabb leszel, cserébe kevésbé páncélozott, Conqueror lényegében ugyanez, csak kapsz egy nagy ágyút, ami már hasznos, meg egy akkora weakspotot a tornyod tetejére, hogy az már-már a KV5 droidjával vetekszik... De cserébe még mozgékonyabb leszel, és már e-75-öket röhögve szétszeded szemből... Én most Conquerornál tartok, majdnem fullos, haverral szoktunk menni platoonban, ő E-75-e, én ezzel, és nagyon jól kiegészítik egymást :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hete #1461 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun
Én mindkét ágat viszem mert nagyon tetszik. Reménykedem is hogy jó tankok lesznek. A Crusader AZ jó tank? Mert ott járok már csak meg kell venni. Elég gyorsan kihúztam a Covenanter-al.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hete - 11 éve 1 hete #1466 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe

Én mindkét ágat viszem mert nagyon tetszik. Reménykedem is hogy jó tankok lesznek. A Crusader AZ jó tank? Mert ott járok már csak meg kell venni. Elég gyorsan kihúztam a Covenanter-al.


Nekem tetszett. Igaz ugyan az az ágyú van rajta, ami a Churchillel nevetségesen gyenge volt, itt már megvan hozzá a mobilitás, hogy oda bökdöss vele, ahol másoknak fáj. Méghozzá ezt nagyon gyorsan. Viszont az életedre vigyázz, mert téged minden találat sebezni fog és így gyakorlatilag az a legféltettebb erőforrásod.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hete #1562 Írta: gagyenkovHUN
Megválaszolva: gagyenkovHUN
Köszönöm szépen!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 6 napja #1593 Írta: wwwmen
Megválaszolva: wwwmen
Egy kérdésem lenne a brit 10-es nehéztankot szokták Cw-re vinni vagy felejtős? Meg 8-ast még tankszázadba?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 6 napja #1595 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

Egy kérdésem lenne a brit 10-es nehéztankot szokták Cw-re vinni vagy felejtős? Meg 8-ast még tankszázadba?


Churchill VII-vel nyögök jelenleg és meg kell mondjam nem vagyok elragadtatva tőle. Egyetlen előnye az lenne, hogy szemből jól bírja a pofonokat. Viszont mivel szinte mindig lowtier és sima zsetonért van gold ammo amivel szinte mindegyik tier6 simán átlövi a fronot is... Meg is kérdeztem a klánomban, ki mire jutott illetve van-e értelme elmenni tier10-ig. Elvégre vinném CW-re is. A válasz egyértelmű NEM!!! volt. Bár nem mindenben értek velük egyet, ebben a kérdésben viszont hallgatni fogok rájuk. Megvan még a Churchill VII, de nem erőltetem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 6 napja - 11 éve 6 napja #1599 Írta: wwwmen
Megválaszolva: wwwmen
Köszi választ. Black Prince szépen patogott most Caernarvon-om van gyengébb fronból és ezt már megérzem késöbb visszakapja a 10-es azt a front védelmet. Hátha akinek megvan tud valami véleményt mondani. Én azért tovább erőltetem hamár eddig elvittem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 6 napja - 11 éve 6 napja #1603 Írta: th3r3v
Megválaszolva: th3r3v
Conquerornál tartok, még a top motor van hátra, aztán mehetek az FV-re. Amit én hallottam az FV-ről, hogy randomban halál, mert mindenki egyből téged lő, akkor is ha egy 6 hp-s Maus áll melletted, ellenfélnek háttal... Viszont, CW-ben azt mondják hasznos jószág. Konkrétan a hivatalos fórumon olvastam erről egy magyar srác hozzászólását, ő írta ezeket.

Az biztos, hogy az FV páncélja nem egy nagy durranás, kb. annyit ér mint a Conqueror-é. Tapasztalat, semmi célzás nélkül menet közben rálőttem egyet a Coquerorral, és lazán átvitte. Ami nagy előnye a hihetetlen gyors aim (1,7 mp), és a jó RoF (bár nekem már a Conqueror esetén sincs gondom a top ágyúval, ésszerű körülmények közt bárkit szét lehet vele szedni, no persze nem 8 vs 1-ben...). Erre jönnek még a + kiegészítők...

Én azt mondom, nézzetek róla vidit youtube-on, lehetőleg többet is, előbb utóbb találtok olyat, amiben a tankot kezelték jól, nem pedig csak szerencséjük volt. Ha pedig megvan egy ilyen vidi, akkor láthatjátok milyen játékstílust igényel, ha az bejön nektek, akkor hajrá, ha nem, akkor felesleges szenvedni a vonallal.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 napja #1800 Írta: Icebird
Megválaszolva: Icebird
Na ilyen volt, mikor a sarok mögül belenéztem egy brit 10-es TD csövébe... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #1983 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Szeretném megkérdezni itt valakitől hogy játszik-e a Centurion 7/1-el ?
Sajnos még félig stock nekem,de felér egy büntetéssel ez a gép..csak szívok vele állandóan..ennyire egy buta formájú tankot..már a simánál is csak néztem hogy ki tervezte ezt,bár a vágottpöcsüek sokat használták az arab háborúkban ott állítólag jó volt de a játékban elég vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban..
Fedezék mögül kimenni vele katasztrófa,beforgatni nem érdemes..szemből sem jó,mi a francot kell ezzel csinálni? Churchill test egy birodalmi romboló kinézetű toronnyal amiben minden megakad XD..ja és bármit teszek állandóan vesztek vele,igaz még csak a B-barell ágyúm van meg rá de pokoli rosz szinte csak vesztes csatával tp-t gyülyteni vele....

Vereség
Csata: Lakeville 2013. április 2. 20:16:30
Jármű: Centurion Mk. 7/1
Szerzett tapasztalat: 1 081
Szerzett kredit: 62 316
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész
5023 sebzés a 240 damages ágyúval,de akkor is bukós..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #1990 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Sorry én Churchill VII-nél berekesztettem az angol hevy ágat pont emiatt. El még nem adtam, csak semmi kedvem szarrá lövetni magam.
A miértről annyit, hogy az angolok nem szárazföldön voltak veszélyesek és nem véletlenül. Persze itt ez nem jelentene semmit, de sajnos már van gold ammo kreditért és hát az bizony átmegy... elfutni meg nem fogsz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #1994 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun
chevyv8
Ne vedd el a kedvem a Centurion-tól! :) Nekem nagyon tetszik a tank. Játékban eddig engem meggyőzött.
Churchill: Az egyes a végére kezdett kicsit működni. Remélem a 7 jobb lesz majd valamivel. Kifejlesztettem de nem veszem meg mert M4A3E2 és Cromwell lett vásárolva tegnap és azokkal kell foglalkozni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.