Jelenleg 344 vendég és 9 tag online

Brit harckocsik

6 éve 5 hónapja #12292 Írta: Dreherland
Megválaszolva: Dreherland

mikkamikka beküldte: Sziasztok AT töltésgyorsító szellőztető meg periszkóp de nekem megvan az FVB de nem vagyok megelégedve vele de még tanulom :)

Én csak AT-ket hajtok igazából, álcahálót töltésgyorsítót és periszkóp távcsövet tettem mindegyikre. Ha nincs semmi segítséged aki egy kicsit is fedezne akkor simán kiszed két kisebb tank is mert a lánctalpad egyik lövi folyamatosan a másik pedig a kupolád csapkodja.Nem egyszer bosszantottam fel magam rajta hogy a heavy ott áll és úgy van vele hogy elég erős a páncélom védjem meg magam.Még a T 10 szintű tankokkal nem igazán boldogulok az AT15-el de majdcsak lesz nagyobb is. Nagyon kicsi a sebzése a szintjéhez képest és minden irányból átlőnek mostanában. De akkor is végigcsinálom!2,5 hónap alatt meglett a fullos AT15. Árpilis végén vívtam az első csatám akkor egy kis időre abba is hagytam( folyamatosan átgázoltak rajtam)De mostmár csak TD és angol a kedvencem! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #12767 Írta: th3r3v
Megválaszolva: th3r3v

chevyv8 beküldte: Brit harckocsiknál a jó megoldás ha eladod azt a f.o.s.-t XD

Utáltam a centuriont..a 7/1-el azt hittem na ez jobb lesz..hát nem sokkal...Mikor meglett az Fv4202..óriási csalódás...106 csata után eladtam a francba...
Az ágyúja rosszabb mint egy német gépe..a páncélzata egy rakás trágya..a sebessége max 40..ami közepes tanknál túró...töltésidőt nem lehet 7,8 alá vinni hogy legyen valami előnyös benne...Rendszeresen kigyullad akkor viszont úgy ég mint egy fáklya ..pillanatok alatt elmegy 1000 életpont..
Egy 40-el száguldozó kevés élményt adó trágyakupacnak tudnám jellemezni..a comet és a cromwell az utolsó ami élvezhető..ez csak pénz,és időkidobás..

E-50M és összehasonlítva: mozgékonyság,fordulékonyság hasonló..végsebesség kb 30% -kal kisebb,gyorsulás 10%-al jobb,ágyú gyengébb,sokszor sebez 320-350-körül..pontatlanabb..0.2-0.3 mp vel gyorsabban tölt ami észrevehetetlen..páncélzata brit agymenés,bárhol bárki átlövi mert mindenhol beleakad a lövedék...ballisztikailag egy csőd...szögbe szinte nem lehet forgatni...és ég mint a Reichstag...
Nincs semmilyen előny semmilyen közepes tankkal szemben,csak hátrányban van..T54-T62A-val meg már nincs is értelme összehasonlítani..

FV4202' sikeresen eladva.
Legszebb mondat 2 hónapja...

Ennyi erővel hasonlíts össze egy IS-4-et, meg egy AMX 50B-t... Máshogy kell velük játszani, másban jók.. Aki egy FV4202vel belemászik az ellenfél arcába, az már bocsáss meg, de idióta. Mednél a páncélra számítani balfasz dolog... Fordulási sebesség hasonló? Ja, a 44/30 Pont ugyanaz mint az 50/40, szerintem is...Ha nem tudtad használni a Centurion tankokat, az megint nem a tank hibája... Alkalmazkodni kéne a tank előnyeihez, nem csak benyomni a 3 darab "R" betűt, és "med vagyok, megkerülök mindenkit", aztán ha kiszednek meg sírsz... Nem gyors? Nem. De cserébe van egy olyan tornya, amit nehezen lőnek át, és van gun depression is. De valóban ez a kombó semmire nem jó, végképp nem egy support tanknál... Kigyulladással nekem nincs gondom, de lehet csak az játszik közre, hogy én megnéztem a tank adatait, mielőtt skilleket választottam... A mindenhol beleakad a lövedékre meg annyit, hogy próbáld meg átlőni azt a közel 300 mili effektív páncélos frontot... Érdekes, hogy a jó játékosok nem fikázzák, csak akik nem tudnak vele játszani... Első 100 csata nekem is szenvedés volt, de aztán elkezdtem megnézni hogyan játszanak vele az unicum játékosok, és mi érdekes, azóta sokkal jobban megy.. E50-hez hasonlítani volt a legnagyobb hülyeség, attól áll legtávolabb, mivel az leginkább egy felgyorsított, alulpáncélozott heavy...

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #12772 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Várjuk az előnyeit. Engem is érdekel. Mert szerintem is a szerver top 5 szarkupaca között van a tízes brit med...

A heavy legalább megy, meg pontos, gyors töltésidővel.

A med meg van hozzá prem ammo ami HESH és 10*9x sebez 50-et. forog mint a ringlispíl de minek...mert nincs hozzá tempó a körbeautózáshoz.

Nekem nincs, de gyak 1 lövés, vagy általában 2. Míg egy E50m azért bírja.

Az a med egy kis ***** hátul kempelő fos, ami sniperkedni is szar, mert csak pittyeg. segíteni sem tud menni ide oda azonnal mert ugye említettem hogy lassú? ja igen...

Hogy használják a nagyok? elmondom, úgy hogy évente 2x veszik elő , mikor 82x-es első kör van, de hogy nincs előnye az tuti.... torony páncél? mért lőné valaki a tornyot ... mikor ellőheti az ágyudat, vagy egy TD RROval 3 lövésből megöl....vagy a brit, német 1-1 ből....

Szóval chevyv amit ír fogadd meg mert már mindet kipróbálta.
Az hülyeség hogy valaki nem tudja hogy kell használni. 1 medet 2 féle képpen lehet használni, menetelsz előre körbe pörgöd a tankokat és közben gyilkolod őket és spotolsz orba szájba. Vagy hátul kummantassz és lövöldözöl és a sebességednek köszönhetően perceként helyet változtatva odamész ahol szükség van rád.

No amelyikkel nem lehet evvel a két módszerrel játszani
1: az nem med, hanem egy szar med utánzat
2. ha az adott járművel a standard használaton kívül máshogy kell játszani mert nem képes arra amire az igazi medek /heavyk stb, akkor az szintén használhatatlan...
ha én beülök egy t62be és nem tudok vele úgy játszani ahogy leírtam, mozogni, pörögni forogoni, 0-24 be odarohanni supportolni lerohanni, mint egy E50m -el vagy batchattel, akkor az nem jó med.

Nem tudom jól magyarázom vagy érthető-e. De az a jármű ami a bevállt medekhez képest képtelen ugyan arra a játékstílusra, és neked minden féle trükköket kell bevetned hogy érvényesülj, meg egyéni stílust kell kidolgozni hozzá, az nem jó med. És ez mindenre érvényes.

Ha egy heavy nem képes a rohamra, vagy nem lehet vele csapatban értelmesen mozogni, vagy rendesen lőni , vagy az armor gyenge, és ezért hátra kényszerül a front mögé 10 km-el az szar heavy.. játékstílus, pont, színre való tekintet nélkül.

Ezért szar az FV tízes TD mert ha maga nem tud előre menni mert nem bírja, nem szűkül össze mire agyon lövik.
Cw-re esélytelen vinni. De nekem tetszik, sőt nagyon fun kis gép. De attól még nem írom hogy az jó.....mert valójában 2.rangú TD...
Míg egy E3 /foch155 a szerver best of. Mind 2 képes tolnia frontot egy maga, e3 csak hasa lőhető szemből, FOch is 1 ponton. Hátul tudnak kummantani is, pontossak, átütés best of. E3 élete nagyon magas. Foch meg táras. Ő mozgékony, E3 meg jól fordul , tömzsi, ezért még gyorsabban rádfordul, a 2. egy szakaszban meg halálos.
No ezeknek a legkevessebb a hátrányuk a játékban a td-k között, ezért ők a legjobbak és a leghasználhatóbbak. Minden téren alkalmazhatók, ezért jók. Játszhatóak TD, és heavy stílusban is.

Szóval ezért mondható rájuk hogy jó.

Kb így közelítsd meg therev kérlek azt a medet.

Írd le mit gondolsz előnynek, hátránynak, hogy játszol vele, és hogy láttad használni. Mire hazsnálható, mennyire kap kritikusokat, stb.összehasonlítás a többi meddel, és milyen + többlet van ezen mint a többi meden ami miatt jobbá rosszabbá teszi tőlük.

Aztán az írás végére elég jól kirajzolódik hogy jó/ nem jó...

6 éve 5 hónapja #12775 Írta: ZooleK
Megválaszolva: ZooleK

dozer00 beküldte: Ezért szar az FV tízes TD mert ha maga nem tud előre menni mert nem bírja, nem szűkül össze mire agyon lövik.
Cw-re esélytelen vinni. De nekem tetszik, sőt nagyon fun kis gép. De attól még nem írom hogy az jó.....mert valójában 2.rangú TD...
Míg egy E3 /foch155 a szerver best of. Mind 2 képes tolnia frontot egy maga, e3 csak hasa lőhető szemből, FOch is 1 ponton. Hátul tudnak kummantani is, pontossak, átütés best of. E3 élete nagyon magas. Foch meg táras. Ő mozgékony, E3 meg jól fordul , tömzsi, ezért még gyorsabban rádfordul, a 2. egy szakaszban meg halálos.
No ezeknek a legkevessebb a hátrányuk a játékban a td-k között, ezért ők a legjobbak és a leghasználhatóbbak. Minden téren alkalmazhatók, ezért jók. Játszhatóak TD, és heavy stílusban is.

Akkor ne várjak 30%-os akcióra, vegyem meg az E3at mielőtt nerfelnék azt is? :woohoo:

6 éve 5 hónapja #12902 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14
Üdv,
mi a véleményetek a fekete hercegről? Az első 10 meccsem alapján nekem eddig eléggé bejövős. Papíron ugyanaz az armor mint a Churchill VII-é, de a valóságban teljesen más, gyönyörű szépen pattogtatja lefelé a cseresznyemagokat. Tegnap volt egy fasza kör, Malinovka ütközet, classic hegymászósdi. Volt minden mint a búcsúban, Tiger, IS, KV3, T29, ment a jóféle adok-kapok, és a csata végére elnyeltem 6600 sebzést, a végére maradt kőkemény 60 hp-m. :huh: Igaz hogy sokat nem tudtam visszaosztani, csak kb 1000-et, mivel nincs még meg a top löveg, a Churchill-é meg nem sok mindent ütött át (20+ lövésből 8 pen), de valamiért az összes ellenséges heavy végig engem akart kiiktatni, és amíg én nyeltem a lövéseket, a többiek szétkapták őket mint foxi a lábtörlőt. Egy kék player egy IS2-ben pl. 4700-at osztott ki, ami remek teljesítmény, de ha én nem vagyok ott, aligha jött volna neki össze. Szóval úgy érzem faszányos kis support tank lesz ebből, főleg ha meglesz a top ágyú... B)

6 éve 5 hónapja #12903 Írta: peti3189
Megválaszolva: peti3189

WT14 beküldte: Üdv,
mi a véleményetek a fekete hercegről? Az első 10 meccsem alapján nekem eddig eléggé bejövős. Papíron ugyanaz az armor mint a Churchill VII-é, de a valóságban teljesen más, gyönyörű szépen pattogtatja lefelé a cseresznyemagokat. Tegnap volt egy fasza kör, Malinovka ütközet, classic hegymászósdi. Volt minden mint a búcsúban, Tiger, IS, KV3, T29, ment a jóféle adok-kapok, és a csata végére elnyeltem 6600 sebzést, a végére maradt kőkemény 60 hp-m. :huh: Igaz hogy sokat nem tudtam visszaosztani, csak kb 1000-et, mivel nincs még meg a top löveg, a Churchill-é meg nem sok mindent ütött át (20+ lövésből 8 pen), de valamiért az összes ellenséges heavy végig engem akart kiiktatni, és amíg én nyeltem a lövéseket, a többiek szétkapták őket mint foxi a lábtörlőt. Egy kék player egy IS2-ben pl. 4700-at osztott ki, ami remek teljesítmény, de ha én nem vagyok ott, aligha jött volna neki össze. Szóval úgy érzem faszányos kis support tank lesz ebből, főleg ha meglesz a top ágyú... B)

hat en marhara ruheltem azt a tankot...lassu gyenge az atutese es aki nem hulye az siman atlovi! eleinte sokkal job volt most mar kevesbe pattog!

6 éve 5 hónapja #12914 Írta: iravdudan
Megválaszolva: iravdudan
Ha a saját szintjükön belül nézem Churcill VII-nél jobb, de a Churchill I-nél nem. Átütés,sebbzés,sebbesség kicsi, de legalább a cső függőleges kitérése valamivel nagyobb az elöző kettőnél. A páncél meg nem döntött,szemből pontos löveggel van rajta könnyen átlőhető felület. Már a Caernarvon-t nyomom és azért megérte szenvedni velük.Egy egész más világ.

6 éve 5 hónapja #12945 Írta: Jason
Megválaszolva: Jason
Sziasztok!

Új vagyok még a WoT világában, nemrég regisztráltam a játékba és erre a jó kis oldalra. Rögtön kérnék is egy kis véleményt a Brit tankokról inkább a med, heavy ágakról érdemes-e velük játszanom (inkább folytatnom)
(USA M4,T1 heavy, RUS-Kv1/kv1s, GER-Stug/pz3 játszok) emellett van a Brit ágon egy Crusaderem és egy Matilda.

Cruseder most csináltam nem rég, elég gyengének találom érdeklődnék érdemes folytatni. ???
A Matildaval pedig a Churchillre gyúrok folytassam vagy hagyjam a fenébe és koncentráljak az előbbiekre...

6 éve 5 hónapja #12958 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Hali.
Én a helyedben hagynám az angolokat, nem egyszerű velük játszani, ugyanúgy ahogy a franciákkal sem. Inkább usa, cccp, deutsche. Szerintem. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jason

6 éve 5 hónapja #13454 Írta: enarobi13
Megválaszolva: enarobi13
Sziasztok!

Az excelsiorrol szeretném kikérni a véleményeteket. Megéri az árát? Összehasonlítottam a t-14 adataival, és nekem jobbnak tünt töle. Van itt olyan, aki már játszott vele?
Előre is köszi a válaszokat.

6 éve 5 hónapja #13457 Írta: ZooleK
Én tesztszerveren próbáltam még, de nagyon nem jött be. Egész mozgékony, a páncélja remek, de az ágyúja egy vicc. Konkrétan semmit nem üt át, maximum véletlenül, vagy ha az ellenség szándékosan hátat fordít neked akkor van esélyed sebezni.
Holnaptól megint le lehet tölteni a tesztszerót, javaslom hogy élj a lehetőséggel. Ingyen kipróbálhatod azokat a prémtankokat amik 20K goldból kijönnek, köztük ezt is. Lehet hogy az előző tesztszeró után korrigáltak az ágyúján is, és azóta használható, de mindenképp próbáld ki vásárlás előtt.

6 éve 5 hónapja #13459 Írta: peti3189
Megválaszolva: peti3189

Jasonvorhees beküldte: Sziasztok!

Új vagyok még a WoT világában, nemrég regisztráltam a játékba és erre a jó kis oldalra. Rögtön kérnék is egy kis véleményt a Brit tankokról inkább a med, heavy ágakról érdemes-e velük játszanom (inkább folytatnom)
(USA M4,T1 heavy, RUS-Kv1/kv1s, GER-Stug/pz3 játszok) emellett van a Brit ágon egy Crusaderem és egy Matilda.

Cruseder most csináltam nem rég, elég gyengének találom érdeklődnék érdemes folytatni. ???
A Matildaval pedig a Churchillre gyúrok folytassam vagy hagyjam a fenébe és koncentráljak az előbbiekre...

egy jo tanacs...fogd a kv1St adj el minden mast es fejleszd csak aztat! Kezdoknek legjobb ag, KV1S mindeg jol jon, IS3 szinten IS7 is! csak egy agra koncentralj nem erdemes egyszerre tobre eleinte!

6 éve 5 hónapja #13464 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

enarobi13 beküldte: Sziasztok!

Az excelsiorrol szeretném kikérni a véleményeteket. Megéri az árát? Összehasonlítottam a t-14 adataival, és nekem jobbnak tünt töle. Van itt olyan, aki már játszott vele?
Előre is köszi a válaszokat.

A T14 nem kezdőknek való, tudni kell, hogy hova érdemes lőni, és azt is, hogy hogy lehet oldalba kerülni. Ahogy nézem az Excelsior-nak is hasonló a sebzése, így a fentiek szerintem arra is igazak.

Kezdőnek a Pak40-es prem tankot (francia TD) javasolnám.

6 éve 5 hónapja #13467 Írta: ZooleK
Ne szórakozz már, azt a f*stalicska pak40et nemhogy kezdőknek, de senkinek nem kéne javasolnod...Az egy páncélozatlan retek ami gyök kettővel képes haladni, amíg mindenki ezerrel cirkál körülötte. Pillanatok alatt szétkapják, arra jó hogy a pálya legtávolabbi csücskében kempelj egy bokor mögött, és rettegj hogy senki nem fog kiszúrni miközben abban reménykedsz hogy az ágyúd elé kerül valaki...

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #13470 Írta: TonyCSL
Megválaszolva: TonyCSL

Gero987 beküldte: A T14 nem kezdőknek való, tudni kell, hogy hova érdemes lőni, és azt is, hogy hogy lehet oldalba kerülni. Ahogy nézem az Excelsior-nak is hasonló a sebzése, így a fentiek szerintem arra is igazak.

Kezdőnek a Pak40-es prem tankot (francia TD) javasolnám.

A kezdő(nem az újrakezdő) először próbálja ki mi áll jól neki a harcban, csináljon min. 500-1000 csatát, utána már nagyrészt el tudja dönteni mi állna jól neki...
nekem van pár, és nem tudom, hogy kezdőnek melyiket ajánlanám tiszta lelkiismerettel...
persze, ha felveti a zsé, akkor vegye meg és próbálja ki mindet, de hogy élvezni fogja-e, az kérdéses...

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.