Jelenleg 405 vendég és 3 tag online

Brit harckocsik

7 éve 1 hete #16055 Írta: plutoka
Megválaszolva: plutoka
Én elsőnek angol ágat kezdtem,és azóta is többségével azzal játszok, TD kivételével.
Könnyű tag ágon élvezetes játszani vele, Cruiser IV-vel van a legjobb arányom, nagyon mozgékony, jól el tud tünni. Oda kell pörkölni a dupla lövéses agyúval, majd elhuzni, majd ismételni sokszor :) Néha viszont túl gyors, nem bír követeni esetleg a BT-7esek, és magad tudod találni az ellenség között. T3-ban nagyon jól teljesít, T4 ellen is van esélye, de sokszor berakja t5 ellen scoutként is.
Convenator és Crusader hasonló stílusú tankok, de ahogy nő a tier, egyre lassabb a gép, de cserébe nő az HP, és a páncél. ezen a 2-n hamar átrohantam, és nem is fogtak meg annyira. Cromvell viszont megint mókás.
Szintén gyors, Hellcat sebesség megvan, agyúja gyors és jól lehet célozni, hamar szűkül. De ezzel sem szabad ott maradni face-to-face lövöldözni, csak odaszúrni és angolosan távozni mielőtt újratölt ellen. Ha jól mozogsz, kv-1s simán kicselezed, 4-5 lövéssel az oldalába meg is murdel. Cometra hajtok. Az ha jól olvastam, kicsit mindenbe rosszabb, de szintén jó kezekben jól használható tank.
A másik ágba Matilda a sztár szerintem. Volt már vele nagyon sok top-gun, acélfal, a max eddig a 10 kill (top tier voltam, tier 3 ellen főképp).
VISZONT az összes tank itt LASSÚ. Nem picit, nagyon. Hegyre ne akarj mászni, mert beleőszülsz, bizonyos pályák ezért kínszenvedések. Jobb olyankor maradni artykat védeni, vagy messziről sniperkedni, mintha TD lenne. Az összes löveg ezen az ágon kicsit sebez, gyors és pontosan lő. Ha rossz az MM, pár arany lőszer árán magasabb tierbe is lehet vele sebezni - pár sok ezüstöt el tud emészteni.
Matilda után Churchileket nagyon szidják. Nekem Chruchill I nem volt rossz, de a VII tényleg idegbaj, mert lassan forog, és oldalról nagyon sebezhető, illetve rossz az MM-je. Black Prince... vagy nagyon jó, vagy nagyon rossz vele a meccs. Messziről jól pattognak a frontról a lövedékek, közelről semmi. Mostanában T9 ellen is berakja, ami a lassúsága és alacsony sebzés miatt nem sok élménnyel fog gazdagítani. De nagyon jó support tank. Ha álló háború van, akár előre is lehet vele menni h történjen is valami. Bele fog hallni, de ha jönnek utánad, sokat nyer a csapat vele :)
Kicsit hosszú lett, sry :)

De a törpök élete nem csak játék és mese. Hallottál már a gonoszról, a csúf, kopasz Maus-ról?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #17826 Írta: ygan111
Megválaszolva: ygan111

WT14 beküldte: 460 csata után végül eladtam a Matildát, mert valamelyik patch óta brutálisan szopat vele az mm...

Én kifejezetten az idegek lenyugtatása végett vettem Matildát. Imádni való :) 1-1 nagyon elk*** sorozat után kell, ami sikerélményt tud nyújtani. Kicsit szerencsésebb esetben meccsfordító tud lenni.

6 éve 11 hónapja #17827 Írta: gurney
Megválaszolva: gurney
Nekem a briteknél a TD ág jön be. Most a tortoise-nél tartok. Nem sok kell az fv 183-hoz. A tortoise brutális. Pontos , és az egyik legerősebb löveg a játékban. Arról nem is beszélve, hogy 8,32 a tűzgyorsasága, ami páratlan az összes tank között ( IX.szinten ). Ráadásul még egy töltés gyorsítót is felszereltem, így 5, 99 s (!+!!!!+!!!) a töltési ideje, ami hallatlan. Viszont kiszenvedni nem könnyű, mert az at 2 után az at 8, at 7 és at 15 nem a legjobb, bár a legnagyobb eredményemet 12 000 csatából az at 15-tel értem el. Az a gond az at 7-tel meg az at 15-tel, hogy kicsit sebeznek. De aki kiszenvedi a tortoise-t, az nem bánja meg. Az fv 183-ast nem is említem, mert ebben a játékban ez a TD a mega troll.

6 éve 11 hónapja #18100 Írta: Dinasti
Megválaszolva: Dinasti
A brit td ágat én is csak ajánlani tudom mindenkinek. Most veszem majd meg az At15-öt eddig nagyon bejönnek. Viszont a brit heavykkel kapcsolatban érdekelne,hogy milyenek a játékban? Tier 9-10 leginkább. Most a BP nél járok,de már kezd unalmas lenni ez a forma kialakítás. Papíron a brit 10 es jól mutat,de nem tudom,hogy mennyire használható tank a játékban. Ha esetleg valakinek van vele tapasztalat megoszthatná.

6 éve 11 hónapja #18191 Írta: Szebi
Megválaszolva: Szebi
Sziasztok!

A 10-es heavy FV-vel még csak teszt szerón játszottam de ott is bejött,, bár még így is félek megvenni..
A Conqueror nekem rohadtul bejön,, a tank test ugyan az mint a Caern.-né szóval papírfos, még a torony se valami hú de páncélozott :) de ez a löveg.. Hát ez valami isteni!! Rohadt pontos, és elég gyors a töltés ideje.. Szerintem nem fogsz bennük csalódni.
UI.: Megbántam a Conqueror-t mikor még stock volt,, de miután kifejlesztettem, beleszerettem. Megérte végigszopni ezt a brit hevi ágat :D
Szóval Hajrá!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Dinasti

6 éve 11 hónapja #20055 Írta: dartonite89
Megválaszolva: dartonite89
Centurion mk1-re megvettem free XP-ből a tornyot meg a 20 poundert, top motorra meg felfüggesztésre nem maradt xp.
(Izmosított felfüggesztés van jelenleg vstab helyett hogy felmenjen rá a nagytorony).
Top motor, vagy a felfüggesztés fog többet javítani a mobilitáson, mert ez így rémálom.

༼ つ ◕_◕ ༽つ LET IT DOE ༼ つ ◕_◕ ༽つ

6 éve 11 hónapja #20059 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
Én a lánc->torony->löveg-> motor sorrendben nyomtam. Fullosan jó kis dög lesz belőle.

De, hogy negatívumot is írjak szinte minden csatában lőszerrekesz sérülést kapok vele, annak ellenére is, hogy a töltőre ki van fejlesztve a biztonságos elhelyezés skill, lehet kap egy vizes lőszer tárolót ha félárú lesz...

6 éve 11 hónapja #20223 Írta: Balakka001
Megválaszolva: Balakka001
AT2-re milyen felszerelést, képességeket ajánlanátok?
a legénységet majd valószínű továbbviszem.
Jó a camoja az AT-knek alapból?

Szerencsétlen azt hiszi hogy a Tigris mindent visz...

6 éve 10 hónapja #21979 Írta: goregrind
Megválaszolva: goregrind
Egy kis segítség a camo értékekhez:
www.wotinfo.net...tier=5
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balakka001

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #21981 Írta: goregrind
Megválaszolva: goregrind
Az AT-2 egy baromi nagy célpont aminek már sajnos tudják a gyenge pontját és a hülyék is belövik + trackelnek. Szerintem parancsnoknak 6.érzék, a többieknek meg javítás legyen az első skill.
Felszerelésnek: fokozott szellőzés (minden tankon alap), töltésgyorsító, álcaháló vagy szerszámosláda attól függően hogy mennyire akarsz agresszívan játszani vele vagy inkább hátul kuksolsz a bokorban. Közelharcban megeszik a nagyobbak, de gyengébb ellenfeleknél simán mehetsz nekik, néha elég lerammolni a kicsiket.
Egyszer volt nagy mákom és III-IV-es tierbe dobott be, elképzelhetitek milyen mészárlást vittem végbe: 13 kill

6 éve 10 hónapja #24220 Írta: csutkawow
Megválaszolva: csutkawow
Ma vettem meg a Tortoise-ot,tudnátok adni valamilyen tippeket? Felszerelés,skill?jah és a X-es ágyut fel tudom majd szerelni ha nincs kifejlesztve a lanctalp?

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #24223 Írta: blackwharg
Megválaszolva: blackwharg
Nagyobb szinten szerintem alap, hogy az első amit ki kell fejleszteni az sajnos a lánctalp. Biztos, hogy nem bírja el az alap a 10 es ágyút szóval azt húzd ki egyből.
A 9 es ágyúnak szinte semmi értelme 230 at sebez annyi ,hogy jobb az átütése a 8asnál ja és a T8 as 250 sebez, ha tudod hova kell lőni jobb mint a 9 es. Ha ki tudod kerülni akkor kerüld szerintem*.
skillnek: hatodik érzék,sajszem,javítás MINDENKÉPP javítás!!.
Töltés gyorsító,repeszpáncél,valami célzás gyorsító (azon javíts amiből alapból is jó) am fasza vas.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: csutkawow

6 éve 10 hónapja #24224 Írta: csutkawow
Megválaszolva: csutkawow
Lehet h hülye kérdés,de a repeszpáncél védi valamelyest a kupolát is?

6 éve 10 hónapja #24625 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Tudtommal a tank egészét védi repeszromboló gránát ellen. Ez alapján tehát elvileg még a láncot is. A gyakorlatban én még csak a hp csökkenésből tapasztaltam a hasznát (vagyis kevesebbet szedett le belőlem). Teli találatnál meg úgyis lejön a lánc..

csutkawow beküldte: Lehet h hülye kérdés,de a repeszpáncél védi valamelyest a kupolát is?

6 éve 10 hónapja #24626 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Srácok, nekem is lenne egy kérdésem: A Churcill I és Churcill VII baromi szarul fordul fullos motorral és lánccal is. A célom a Caernavon és a Conqueror. Azok is ilyen szarul tudnak forgolódni?

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.