Jelenleg 350 vendég és 2 tag online

Brit harckocsik

7 éve 3 hónapja #5609 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Na meglett At-2-vel a "Tank Ász" egy Prohorovka bázisfoglalásnál, ahol a 2. percben az ellen már bőszen foglalta a bázist én pedig a kis csigával még a kezdőkörtől nem messze az oldalsó úton a bázisunkig elszáguldó és az arra vonuló két szerencsétlen tárunkat kilővő scoutokat vertem vissza. Írtam a többieknek hogy próbálják nullázni a foglalást, erre megkaptam hogy mekkora noob vagyok, mert nem veszek részt a bázisfoglalásban és nekem kellene ott lennem. Erre csak annyit írtam, hogy 20km/h és majd a csata végén beszélgessünk, szerencsére valaki meglőtte az egyik foglalót, így oda tudtam érni, a vége top gun (7 kill), védő és acélfal lett. Persze volt pár csata, ahol nem jött ki enniyre jól a lépés, ott többnyire a végére egyedül maradtam és reménytelenül küzdöttem a több oldalról rám rontó ellenféllel, de még ilyen helyzetben is egész jól helyt lehet állni ezzel a géppel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 3 hónapja #5612 Írta: Laci47
Megválaszolva: Laci47
hello

a brit cruiser mk1-ből melyik tankokat érdemes kifejleszteni? :blink:

7 éve 3 hónapja #5613 Írta: necsab
Megválaszolva: necsab
Még az AT2-vel jól el lehet szórakozni, én elindultam a Tortoise felé, de az AT15 kínszenvedés nekem az AT2 vagy AT7-hez képest. E100 és társai már elég hamar szétszednek :( :)

7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #5614 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Mk3 sorozatlövő ágyú, gyors. de kevés legénység. Mk1 ugyan ez csak baromi lassú, sok legénységgel. Ez kell ha td-t akarsz, meg heavy-t. Ha csak heavy med érdekel akkor mk3.
Legénységfüggő volt nálam. Mert nem akartam útközbe lemaradt csapattagokat a tankokba. Így a sok legénység igényű mk1 el toltam.
Szóval mielőtt elcsábulnál bármelyik irányba ezt érdemes meggondolni.

Az összes brit TD nagyon zsír, az nem bokorlakó td. Mindegyikkel nyomni kell a gázt ezerrel. Bele minden pályán a harc kellős közepébe. Tortoise bele a lecsóba, 2-3 k dmg az átlag. istencsászár a 9es TD-k között. 3k+ eff. Ennek ellenére a szerver átlag baromi alacsony vele, meg a legtöbb brit TD-vel.

7 éve 3 hónapja #5616 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
Szia Laci!

Ha a 2. szintű mk1-re gondoltál, akkor abból csak egy tankot lehet az mkII.-őt.

Itt meg tudod nézni a fejlesztési ágakat + a tankok adatait nemzetekre bontva és még össze is lehet hasonlítani őket!

www.wotdb.info/...try=uk
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laci47

7 éve 3 hónapja #5617 Írta: Laci47
Köszönöm

7 éve 3 hónapja #5618 Írta: Laci47

Gronk beküldte: Szia Laci!

Ha a 2. szintű mk1-re gondoltál, akkor abból csak egy tankot lehet az mkII.-őt.

Itt meg tudod nézni a fejlesztési ágakat + a tankok adatait nemzetekre bontva és még össze is lehet hasonlítani őket!

www.wotdb.info/...try=uk

bocsi a medium mark 1-re gondoltam.
uc2 pdr és mk3 már megvan akkor a 2 vagy az 1-et érdemes kifejleszteni?

7 éve 3 hónapja #5619 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
Attól függ, h mi a végcél? az uc2pdr az TD, a másik két ág meg a nehéz tank vonalra vezet.

7 éve 3 hónapja #5621 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Bocs, de most az a kérdés, hogy a tier I-es brit tankból mit fejlessz ki? Hát mindent, nem is tudom pontosan mennyi xp kell egy tank kifejlesztéséhez, talán 150-180, ez az összeg, egyetlen (még bukó) csatából is megvan, nem érdemes ezen gondolkozni, én tier IV-ig bezárólag minden brit gépet megcsináltam, nem kellett sok xp hozzájuk. Aztán majd tier V-től el tudod dönteni, hogy melyik irányba mász tovább (TD, heavy, vagy med).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laci47

7 éve 2 hónapja #6684 Írta: FaceDancer
Megválaszolva: FaceDancer
Most aztán teljesen kiakadtam!
Brit fv215b183-as tank hihetetlen lövéseket produkál.
E 100-asal mentem felé és szemből lőtt rám 1996-ot!!!!
Eddig is találkoztam vele, de akkor 1600-1700 lövései voltak, de ez most kész volt nekem!
Egy lövésétől oda a motor, lánctalp, rádió, meghal a parancsnok, a sofőr és a rádiós. Hát bakker már, még arany lőszerrel is hihetetlen.
És hogy ne legyen egyedi az eset, a roncsom mögött megbújni próbáló full hp-s Tigris II. egy lövés volt neki.
Mással is volt már ilyen, vagy csak nekem jutnak ezek?

7 éve 2 hónapja #6690 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
AZ biza 1750 -et lő. de 25 sec reload..és nincs páncélja. Max 2x tud lőni vagy 3x... ja és ha nem mutatod a valagad, meg a gyenge pontod az a lövés az max 600...... kivéve ha vékony páncélra lövi.

7 éve 2 hónapja #6695 Írta: Naif_Hazazi
Megválaszolva: Naif_Hazazi

FaceDancer beküldte: Most aztán teljesen kiakadtam!
Brit fv215b183-as tank hihetetlen lövéseket produkál.
E 100-asal mentem felé és szemből lőtt rám 1996-ot!!!!
Eddig is találkoztam vele, de akkor 1600-1700 lövései voltak, de ez most kész volt nekem!
Egy lövésétől oda a motor, lánctalp, rádió, meghal a parancsnok, a sofőr és a rádiós. Hát bakker már, még arany lőszerrel is hihetetlen.
És hogy ne legyen egyedi az eset, a roncsom mögött megbújni próbáló full hp-s Tigris II. egy lövés volt neki.
Mással is volt már ilyen, vagy csak nekem jutnak ezek?

még mikor tesztszeron volt csak kipróbáltam, 2 e4 1-1 lövés volt:D, utána meg kv5 be 600...

7 éve 2 hónapja #6994 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Sziasztok. Cromwell szerintetek jó járgány? Érdemes vele foglalkozni?

7 éve 2 hónapja #6995 Írta: WikingTiger
Megválaszolva: WikingTiger
érdemes.. nekem sose volt de jó pát közepes (6os) száűzadban meghatározó gépek lehetnek, random csatákban annyira nem, de végül is jó gép, ha szeretsz medstílusban játszani.

Vannak akik figyelemre méltóan küzdenek vele :unsure: :unsure:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

7 éve 2 hónapja #6997 Írta: WikingTiger
Megválaszolva: WikingTiger
jah,, bár láttam már 3 t110 x est elvérezni ellene :silly: annak ellenére hogy "nincs péncélja és lassan tölt"

:cheer: :cheer:

Ui: nem nem én voltam az egyik akkor spec a t34 el voltam dozer :cheer: :cheer:

dozer00 beküldte: AZ biza 1750 -et lő. de 25 sec reload..és nincs páncélja. Max 2x tud lőni vagy 3x... ja és ha nem mutatod a valagad, meg a gyenge pontod az a lövés az max 600...... kivéve ha vékony páncélra lövi.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.