Jelenleg

14
látogatónk van

Arty használók topic-ja

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #302910 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz

Nincs véleményetek? Tönkre tették az egészet, nagyjából használhatatlan lett a komplett arty mezőny, örülhetnek a puha pöcsök. 200-as sebzések akár 10-essel is, meredeken zuhanó összes statisztikai adatok, lehetetlenné vált küldetések. Egy 2000-es sebzés is már  már elérhetetlen. Egyszerűen muszáj az alap lőszerrel lőni, hogy legalább a közreműködői sebzés szinten tartsa legalább az XWM-et. A többi lőszer - lószar. Nem talál el lófaszt sem, ha mégis, esik a stat a hiányzó kábítások miatt, hiába sebez 3-400-at nem ér szart sem, fele mellé megy. A harmadik lőszer meg egyenesen használhatatlan csak a célpont mellett méterekkel dübög a fűben. Szóval: R.I.P. Arty, közönjük, szép idők voltak!  


Ezzel így elérik lassan, hogy kevesebb legyen az artista. Talán "nehéz" lett volna egyre korlátozni a számukat a csatában, mert akkor sokat kellene várni. Nekem az volt az utolsó mikor 30-ból 24 ment mellé. Akkor eldöntöttem, hogy erre nem pazarolom az idegeim és az időm.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #302911 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Nincs véleményetek? Tönkre tették az egészet, nagyjából használhatatlan lett a komplett arty mezőny, örülhetnek a puha pöcsök. 200-as sebzések akár 10-essel is, meredeken zuhanó összes statisztikai adatok, lehetetlenné vált küldetések. Egy 2000-es sebzés is már  már elérhetetlen. Egyszerűen muszáj az alap lőszerrel lőni, hogy legalább a közreműködői sebzés szinten tartsa legalább az XWM-et. A többi lőszer - lószar. Nem talál el lófaszt sem, ha mégis, esik a stat a hiányzó kábítások miatt, hiába sebez 3-400-at nem ér szart sem, fele mellé megy. A harmadik lőszer meg egyenesen használhatatlan csak a célpont mellett méterekkel dübög a fűben. Szóval: R.I.P. Arty, közönjük, szép idők voltak! 
 

Én örülök is az arty átmókolásnak, meg nem is. Örülök, mert egyre kevesebben vannak. Elég sok olyan tier8-as csatám volt mostanában, ahol egyáltalán nem volt arty. Persze ez néha gondot is okoz, mert volt csata ami pont az arty hiánya miatt ment a levesbe. Másrészről viszont kicsit szomorkás is vagyok, mert a jelenlegi rendszerben 100% hogy az Obj.260 SPG15-öt a büdös életben nem csinálom meg kitüntetéssel. A WG részéről ez az egész arty átalakítás megint egy meggondolatlan lépés volt. Vagy meg kellett volna hagyni a régi rendszert, nem a kábítós baromságot, hanem az eredetit, és 1-re korlátozni a számukat, vagy hamár a mostani rendszer van, akkor csökkenteni a töltésidőt és pontosságot adni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #302912 Írta: Harcostankos
Megválaszolva: Harcostankos
Mindegy milyen lőszert használtok, teljesen szarrá vált a játék, remélem sokan tesznek panaszt ez ügyben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #302913 Írta: id.balogh.sándor
Megválaszolva: id.balogh.sándor
Én nem tudom mit csináljak, mert én eddig csak artyikat fejlesztettem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #302927 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Teljesen reménytelen. Eddig az évek alatt az elejétől fogva, tisztán látható, folyamatos és szignifikáns emelkedő tendenciám volt. Az új szar után szabad szemmel is látható a stagnálás, sőt, némi csökkenés, pedig mindent úgy csinálok mint azelőtt. Aki tovább játszik Artykkal, erre számoljon, kőbe lesz vésve az a szintje ahol pár hete megragadt.. Köszi WG. 
 
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 6 hónapja #303091 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Játszott valaki mostanában (az arty átalakítás óta) Obj. 261-gyel? Használható még? [Régen a tier 10 legpontosabb, gyorsan töltő, és elég jól odacsapó (igaz, lőszerrel nem épp telepakolt) artyja volt.]

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 21 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #303092 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

Játszott valaki mostanában (az arty átalakítás óta) Obj. 261-gyel? Használható még? [Régen a tier 10 legpontosabb, gyorsan töltő, és elég jól odacsapó (igaz, lőszerrel nem épp telepakolt) artyja volt.]


Én pont ma. Ugyanúgy használható mint az összes többi: Sehogy.... :-) Néha be ad olyan 280 - 300 hp sebzést is ha nagyon elsűl... de a heavy-ket csak dübögteti, meg a festéket karistolja róluk. Volt hogy kétszer rálőttem egy AFK beragadt tankra, elsőre 80! Hp, másodikra 120 Hp! Ott hagytam a picsába másnak. Vicc amit műveltek az összessel! Persze alap lőszerrel kell játszani továbbra is, hogy legalább a kombinált átlag meglegyen és ha nem is emeli de szinten tartsa a statisztikákat. A többi lőszer használhatatlan, óriási defivites a gold, nincs kábítás, nincs kombinált sebzés vele, tehát még a top 10 is nehézkes verle olykor. A harmadik féle lőszerrel meg a WoT történetében eddig nem volt olyan player aki valamit is eltalált vele egyetlen egyszer! 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 6 hónapja #303094 Írta: M8csavar
Megválaszolva: M8csavar
Az szerintem mindent elmond, hogy 993 xp vel a BC155 58-al, 1043 xp-vel a T92HMC már Tanks Ász vagyok... kb. 5000 kombinált 0 és 2 killel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 6 hónapja #303396 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Sziasztok!
A X-es orosz arty Object 261-nél a harctéri módosításnál az 5-dik szinten a hidraulika igazítás melyik opcióját érdemes választani, a járműtest forgása közbeni szórást vagy a löveg mozgása közbeni szórást? Elég sokat kell forogni a test-el, mert a löveg csak 5-5 fokot mozog oldalba, ezért alapból a járműtest forgása közbeni szórást erősíteném, de azért megkérdezem, mi a jó megoldás.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #304061 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Noha itt Wotinfón a nemrégiben feltett kérdésemre illetve a régebben feltett kérdésemre sem született válasz, ismerősön keresztül eljutottam guzu99-hez illetve a klánomból Virvel is válaszolt. Alapvetően pozitív véleményüket meghallgatva végül megvettem a tankot, fel is szereltem (forgási mechanizmus/töltésgyorsító/célzásgyorsító) és Battle Pass-féle 0. BiÁ-s (+2 full skilles) legényeket toboroztam bele. Jelentem, szépen működik. Szupernehéz tankok ellen annyira nem jó, és csak nagy álló célpontra érdemes AP-val lőni, de ez legyen a legnagyobb baj. A T10 arty viszonylatban gyors célzás és újratöltés révén a pörgősebb csatákban is szóhoz tud jutni (a Conqueror GC-vel ellentétben). A lőszerkészlet tényleg ellődözhető, szóval vaktában leadott lövéseket csak módjával csináljunk. Egy brutál kört feltettem Örömködőbe is.

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 21 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #304068 Írta: kakszi.lajos
Megválaszolva: kakszi.lajos

Blackmoon post=302909 userid=31092Nincs véleményetek? Tönkre tették az egészet, nagyjából használhatatlan lett a komplett arty mezőny, örülhetnek a puha pöcsök. 200-as sebzések akár 10-essel is, meredeken zuhanó összes statisztikai adatok, lehetetlenné vált küldetések. Egy 2000-es sebzés is már  már elérhetetlen. Egyszerűen muszáj az alap lőszerrel lőni, hogy legalább a közreműködői sebzés szinten tartsa legalább az XWM-et. A többi lőszer - lószar. Nem talál el lófaszt sem, ha mégis, esik a stat a hiányzó kábítások miatt, hiába sebez 3-400-at nem ér szart sem, fele mellé megy. A harmadik lőszer meg egyenesen használhatatlan csak a célpont mellett méterekkel dübög a fűben. Szóval: R.I.P. Arty, közönjük, szép idők voltak! 

dehogynincs véleményem ;-) Ez volt a WG eddigi legjobb húzása és ezt annak ellenére írom, hogy kampányokhoz én is használok vagy amikor egy csatában kell 7 criticalt lőni, mindig beülök vmi artyba. Elég volt már abból, hogy minden csatában 3 leghátsó bokorban gubbasztó gyökér bot osztja az áldást és jön ki top dmg-top xp-vel a csatából úgy, hogy 30mp-enként fingik egyet. Tökéletesen ki lettek balanszolva, annyit kaptak, hogy ne dögöljenek éhen, pont amennyit érdemelnek, pont ami a hozzáadott értékük a csatához. Kellemetlenek lettek, de már nem meghatározóak és ez így pont jó. Ha a hátsó bokorból akarsz bohóckodni, megteheted, de nem leszel tényező, ez így teljesen korrekt. Eltűntek a csatákból, ha 3 van egyszerre már kerekedik a szemem és ez így fog folytatódni, amíg minden tankokkal játszani nem tudó el nem tűnik innen és kezdi el fejleszteni az Artyk Ligája vagy bármilyen nevű játékot, ahová átmehetnek majd bombázgatni egymást 20km-ről vakon. 

Ui: amikor ezt a nerfet behozták még arról tájékoztattad a nagyérdeműt, hogy jó ez a nerf, mert fossák a GM-et a tüzéreid. Most akkor mi az igaz?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 4 hónapja #304069 Írta: Vihogoo
Megválaszolva: Vihogoo

Blackmoon post=302909 userid=31092Nincs véleményetek? Tönkre tették az egészet, nagyjából használhatatlan lett a komplett arty mezőny, örülhetnek a puha pöcsök. 200-as sebzések akár 10-essel is, meredeken zuhanó összes statisztikai adatok, lehetetlenné vált küldetések. Egy 2000-es sebzés is már  már elérhetetlen. Egyszerűen muszáj az alap lőszerrel lőni, hogy legalább a közreműködői sebzés szinten tartsa legalább az XWM-et. A többi lőszer - lószar. Nem talál el lófaszt sem, ha mégis, esik a stat a hiányzó kábítások miatt, hiába sebez 3-400-at nem ér szart sem, fele mellé megy. A harmadik lőszer meg egyenesen használhatatlan csak a célpont mellett méterekkel dübög a fűben. Szóval: R.I.P. Arty, közönjük, szép idők voltak! 

dehogynincs véleményem ;-) Ez volt a WG eddigi legjobb húzása és ezt annak ellenére írom, hogy kampányokhoz én is használok vagy amikor egy csatában kell 7 criticalt lőni, mindig beülök vmi artyba. Elég volt már abból, hogy minden csatában 3 leghátsó bokorban gubbasztó gyökér bot osztja az áldást és jön ki top dmg-top xp-vel a csatából úgy, hogy 30mp-enként fingik egyet. Tökéletesen ki lettek balanszolva, annyit kaptak, hogy ne dögöljenek éhen, pont amennyit érdemelnek, pont ami a hozzáadott értékük a csatához. Kellemetlenek lettek, de már nem meghatározóak és ez így pont jó. Ha a hátsó bokorból akarsz bohóckodni, megteheted, de nem leszel tényező, ez így teljesen korrekt. Eltűntek a csatákból, ha 3 van egyszerre már kerekedik a szemem és ez így fog folytatódni, amíg minden tankokkal játszani nem tudó el nem tűnik innen és kezdi el fejleszteni az Artyk Ligája vagy bármilyen nevű játékot, ahová átmehetnek majd bombázgatni egymást 20km-ről vakon. 

Ui: amikor ezt a nerfet behozták még arról tájékoztattad a nagyérdeműt, hogy jó ez a nerf, mert fossák a GM-et a tüzéreid. Most akkor mi az igaz?
 

Úgy lenne tökéletes ha kivennék a kábítást és 1 arty/csata! A sebzés már rendben van!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 4 hónapja #304074 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

 

dehogynincs véleményem ;-) Ez volt a WG eddigi legjobb húzása és ezt annak ellenére írom, hogy kampányokhoz én is használok vagy amikor egy csatában kell 7 criticalt lőni, mindig beülök vmi artyba. 
(...)

Ízlések és pofonok: Olyan 2013 körül játszottam többet artyval (Sturmpanzer II 700 csatája abból az időből van, meg a grille 300ja, vagyis arts csatáim 2/3-a), és miután behozták a kábítósdit, repeszesdit akkor hagytam abba. Pont, hogy mert dögunalmasnak találtam a korábbi szisztémához képest, ahol mondjuk páncéltörővel is garázsba küldhettél egy olyat, aki lecövekelt egy ponton és a csapat sehogy se tudta kipiszkálni, vagy himmelsdorf halálsoron a csapattársak mögül közvetlen egy lövésezhettél... igaz nehezebb így, de sokkal nagyobb élmény 100ból 1 szer eltalálni egyböhöm nagy  japán heavyt páncéltörővel.  Meg azért több iq, vagy legalábbis előregondolkozás kell így a játékhoz, mint amikor repesz nerf előtt rettegtek előbújni is a bázisról a heavyk.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 4 hónapja #304102 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz

Valamiért kezdenek megint elszemtelenedni ezek a kotlókeltetők... Mindig akkor basz oda egyet mikor pont nem kellene. Én is mentem pár gurigát a német 7es artyval, azt hittem rosszabb lesz, nemhogy csökkent a találatok száma,inkább nőtt,a sebzésről ne is beszéljünk. Szegény Bourrasqueba 700 körül sebeztem, 4 modult lőttem el egyszerre, lánctalp,motor, torony,ágyú sorrendben. Meglepődtem az biztos
 

Kipróbáltam mindegyik 7-es arty-t és még mindig mellé lőnek, kábítást/nem ütötte át a páncélt illetve 20-200-as sebzéseket osztanak, egyszer sem adta be a teljes sebzést. Szerintem csak sikerült egyszer kifognod a "legendás" +RNG-t.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #304103 Írta: _tothjanos_
Megválaszolva: _tothjanos_

"kakszi.lajos post=304068 userid=33695

Gondolom a nagy arcoddal, az általad szénné gyalázott artyk által oda szegezett Early/260/Chief/stb szörnyszülött mesetankra még tévedésből sem adsz le egy lövést sem?! :)
Továbbá az tök természetes, hogy egylövéses a mesetankod és duelezel egy low HP-s ellenfél szintén mesetankkal (neagggyisssten egy szted gyengébb játékossal) és az alli arty - a) kábítja, és így pattintani tudod az ellenfél lövését, majd kilövöd őt, b) láncolja és te körbe tudod "autózni" majd szintén kilövöd őt,, c) bár tudom, hogy skandallum, hogy egy arty ilyet csinál, de kilövi rólad az ellenfelet, és te túléled?!?!

Az én véleményem szerint amúgy a "nerf" kellett de nem ilyen drasztikusan. Bár még ez sem verte agyon az artákat. Csak rohadtul máshogy kell velük játszani! Továbbá sztem a wg megfontolhatná, hogy az arty AP lőszereknek a pontosságát 500m-re határoznák meg (pl. 0,67m/500m)! Mielőtt jönnének a nagy, véget nemérő fröcsögések, kéretik behatóbban megismerni az artyk AP lőszer mechanizmusát!!!!  ;)  




 

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.