Jelenleg 274 vendég és 3 tag online

Arty használók topic-ja

2 hónapja 3 napja #302830 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
hagynám a búsba az artyt,de a kábításos küldi kellene illetve sebezd a hp-d 4 szeresét ez artyval 1800 hp lenne csak.gondolkozom hátha az m44 tier 6ban jobb lenne.

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 3 napja #302831 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

hagynám a búsba az artyt,de a kábításos küldi kellene illetve sebezd a hp-d 4 szeresét ez artyval 1800 hp lenne csak.gondolkozom hátha az m44 tier 6ban jobb lenne.

A kábításos küldikhez nagy cső kell, mert az tovább kábít. Sebezd a hp-d 4 szeresét??? Ez melyik arty-s küldi???? (egyébként most játszottam le 3-at azzal a sz*rral, egyszer sem sikerült 1800-at lőnöm, ami elég siralmas egy 9-es arty-tól)

2 hónapja 2 napja #302843 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi

A kábításos küldikhez nagy cső kell, mert az tovább kábít. Sebezd a hp-d 4 szeresét??? Ez melyik arty-s küldi???? (egyébként most játszottam le 3-at azzal a sz*rral, egyszer sem sikerült 1800-at lőnöm, ami elég siralmas egy 9-es arty-tól)
chimera szövetség 8-négy levelű lóhere.úgy gondoltam artyval a legkönnyebb meg csinálni.

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)

2 hónapja 23 órája #302858 Írta: bandras32

chimera szövetség 8-négy levelű lóhere.úgy gondoltam artyval a legkönnyebb meg csinálni.

A gondolat jó volt, csak egy kicsit elkéstél vele. A régi rendszerben ez nem okozott volna gondot, még most is összejöhet, cak már kicsit nehezebb. Lehet meg kéne próbálnod az M12-vel, azzal csak 1400-et kell lőni és puhábbak a célpontok.

2 hónapja 21 órája #302859 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Hát valóban! Ebben az új rendszerben sajnos a mezőny eddigi pokolfajzata egy rakás foshalom lett! A IX-es amerikai eddig egy nagy genya volt, most a teljes állomány legszarabbja lett! 200-as sebzések, 10-ből 7 lövés mellé, minden egyes statisztikai mutatója meredeken zuhanni kezdett lefelé. Bravó WG ezt is sikerült elbaszni! Egy retek szar förmedvény lett belőle!

1 hónapja 3 hete #302909 Írta: Blackmoon
Nincs véleményetek? Tönkre tették az egészet, nagyjából használhatatlan lett a komplett arty mezőny, örülhetnek a puha pöcsök. 200-as sebzések akár 10-essel is, meredeken zuhanó összes statisztikai adatok, lehetetlenné vált küldetések. Egy 2000-es sebzés is már  már elérhetetlen. Egyszerűen muszáj az alap lőszerrel lőni, hogy legalább a közreműködői sebzés szinten tartsa legalább az XWM-et. A többi lőszer - lószar. Nem talál el lófaszt sem, ha mégis, esik a stat a hiányzó kábítások miatt, hiába sebez 3-400-at nem ér szart sem, fele mellé megy. A harmadik lőszer meg egyenesen használhatatlan csak a célpont mellett méterekkel dübög a fűben. Szóval: R.I.P. Arty, közönjük, szép idők voltak! 

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #302910 Írta: Shunz
Megválaszolva: Shunz

Nincs véleményetek? Tönkre tették az egészet, nagyjából használhatatlan lett a komplett arty mezőny, örülhetnek a puha pöcsök. 200-as sebzések akár 10-essel is, meredeken zuhanó összes statisztikai adatok, lehetetlenné vált küldetések. Egy 2000-es sebzés is már  már elérhetetlen. Egyszerűen muszáj az alap lőszerrel lőni, hogy legalább a közreműködői sebzés szinten tartsa legalább az XWM-et. A többi lőszer - lószar. Nem talál el lófaszt sem, ha mégis, esik a stat a hiányzó kábítások miatt, hiába sebez 3-400-at nem ér szart sem, fele mellé megy. A harmadik lőszer meg egyenesen használhatatlan csak a célpont mellett méterekkel dübög a fűben. Szóval: R.I.P. Arty, közönjük, szép idők voltak!  

Ezzel így elérik lassan, hogy kevesebb legyen az artista. Talán "nehéz" lett volna egyre korlátozni a számukat a csatában, mert akkor sokat kellene várni. Nekem az volt az utolsó mikor 30-ból 24 ment mellé. Akkor eldöntöttem, hogy erre nem pazarolom az idegeim és az időm.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

1 hónapja 3 hete #302911 Írta: bandras32

Én örülök is az arty átmókolásnak, meg nem is. Örülök, mert egyre kevesebben vannak. Elég sok olyan tier8-as csatám volt mostanában, ahol egyáltalán nem volt arty. Persze ez néha gondot is okoz, mert volt csata ami pont az arty hiánya miatt ment a levesbe. Másrészről viszont kicsit szomorkás is vagyok, mert a jelenlegi rendszerben 100% hogy az Obj.260 SPG15-öt a büdös életben nem csinálom meg kitüntetéssel. A WG részéről ez az egész arty átalakítás megint egy meggondolatlan lépés volt. Vagy meg kellett volna hagyni a régi rendszert, nem a kábítós baromságot, hanem az eredetit, és 1-re korlátozni a számukat, vagy hamár a mostani rendszer van, akkor csökkenteni a töltésidőt és pontosságot adni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Blackmoon

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #302912 Írta: Harcostankos
Megválaszolva: Harcostankos
Mindegy milyen lőszert használtok, teljesen szarrá vált a játék, remélem sokan tesznek panaszt ez ügyben.

1 hónapja 3 hete #302913 Írta: id.balogh.sándor
Megválaszolva: id.balogh.sándor
Én nem tudom mit csináljak, mert én eddig csak artyikat fejlesztettem.

1 hónapja 3 hete - 1 hónapja 3 hete #302927 Írta: Blackmoon
Teljesen reménytelen. Eddig az évek alatt az elejétől fogva, tisztán látható, folyamatos és szignifikáns emelkedő tendenciám volt. Az új szar után szabad szemmel is látható a stagnálás, sőt, némi csökkenés, pedig mindent úgy csinálok mint azelőtt. Aki tovább játszik Artykkal, erre számoljon, kőbe lesz vésve az a szintje ahol pár hete megragadt.. Köszi WG. 

Mellékletek:

3 hete 6 napja #303091 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Játszott valaki mostanában (az arty átalakítás óta) Obj. 261-gyel? Használható még? [Régen a tier 10 legpontosabb, gyorsan töltő, és elég jól odacsapó (igaz, lőszerrel nem épp telepakolt) artyja volt.]

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 13 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.

3 hete 6 napja - 3 hete 6 napja #303092 Írta: Blackmoon

Játszott valaki mostanában (az arty átalakítás óta) Obj. 261-gyel? Használható még? [Régen a tier 10 legpontosabb, gyorsan töltő, és elég jól odacsapó (igaz, lőszerrel nem épp telepakolt) artyja volt.]

Én pont ma. Ugyanúgy használható mint az összes többi: Sehogy.... :-) Néha be ad olyan 280 - 300 hp sebzést is ha nagyon elsűl... de a heavy-ket csak dübögteti, meg a festéket karistolja róluk. Volt hogy kétszer rálőttem egy AFK beragadt tankra, elsőre 80! Hp, másodikra 120 Hp! Ott hagytam a picsába másnak. Vicc amit műveltek az összessel! Persze alap lőszerrel kell játszani továbbra is, hogy legalább a kombinált átlag meglegyen és ha nem is emeli de szinten tartsa a statisztikákat. A többi lőszer használhatatlan, óriási defivites a gold, nincs kábítás, nincs kombinált sebzés vele, tehát még a top 10 is nehézkes verle olykor. A harmadik féle lőszerrel meg a WoT történetében eddig nem volt olyan player aki valamit is eltalált vele egyetlen egyszer! 

3 hete 5 napja #303094 Írta: M8csavar
Megválaszolva: M8csavar
Az szerintem mindent elmond, hogy 993 xp vel a BC155 58-al, 1043 xp-vel a T92HMC már Tanks Ász vagyok... kb. 5000 kombinált 0 és 2 killel.

5 napja 6 órája #303396 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Sziasztok!
A X-es orosz arty Object 261-nél a harctéri módosításnál az 5-dik szinten a hidraulika igazítás melyik opcióját érdemes választani, a járműtest forgása közbeni szórást vagy a löveg mozgása közbeni szórást? Elég sokat kell forogni a test-el, mert a löveg csak 5-5 fokot mozog oldalba, ezért alapból a járműtest forgása közbeni szórást erősíteném, de azért megkérdezem, mi a jó megoldás.

© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.