Jelenleg 500 vendég és 5 tag online

Arty használók topic-ja

1 éve 3 hete #282956 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Ynnegaf beküldte: Az azért érdekelne, hogy a SU-14-2 után érdemes-e a 9-10-es artykat szovjeteknél tovább vinni?

Attól függ, hogy van-e más ágból is a háznál...(a cél kb. mindig az M53 :lol: )

A 9-es OBJ-hez a nerf óta nem volt szerencsém; láttam tőle 1-2 3k+ dmg-es kört, DE általánosságban nem gyakori arty=nem lehet túl OP...a 10-es meg kb. a nerf egyik legnagyobb vesztese volt (anno 260 AP pen, 1100 körüli alfával :cry: :evil: )...manapság meg sebezget ilyen 2-300-akat, igaz ezt gyorsan teszi (fél percen belül tölt), meg relatíve sokáig stun-ol, ha nem 'gyógyítják'...szóval leginkább a stun dmg-re építő arty...mindemellett eléggé mozgékony és pontos, viszont manapság igenis ki lehet vele fogyni a 18 ammo miatt (Grand Battle-ben nem épp szerencsés, ha valaki játssza még azt a módot - én nem) ...

Azt is hozzá kell tenni, hogy 1 igazán jó 10-es artyt sem tudnék mondani...a B-C egyértelműen a legrosszabb, a többi meg kb. egyformán nem túl erős, csak mindegyik kissé más formában...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hete #282957 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Sziasztok artysok,

Nem vagyok nagy artás, főként küldetések miatt szánom rá magam néha (vagy havonta egy órára "idegből" :) ), most éppen a T28HTC SPG-15-öséből szerezném vissza a beváltott parancsokat. Régebb óta csak 1 ágat húzok, a szovjetet, a napokban váltottam S-51-ről SU-14-1-re. Más ágam még elkezdve sincs..
Első kérdésem az lenne, hogy a kisebb, vagy a nagyobb csővel érdemes-e inkább használni. DPM-ben jobb a kisebb, de nem b*sz akkorát oda, mint a nagyobb, ezt már az S-51-nél tapasztaltam.
Vagy hagyjam a fenébe, és kezdjek el másik ágat, ha igen, akkor melyiket lenne érdemes, olyan T5-T6-tól "erőltetni"?
Vagy esetleg vegyem vissza a az S-51-et, de én lényegi különbséget nem igazán találok..

Köszi a segítséget. :)

1 éve 3 hete #282960 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf

bhaalhun beküldte: Sziasztok artysok,

Nem vagyok nagy artás, főként küldetések miatt szánom rá magam néha (vagy havonta egy órára "idegből" :) ), most éppen a T28HTC SPG-15-öséből szerezném vissza a beváltott parancsokat. Régebb óta csak 1 ágat húzok, a szovjetet, a napokban váltottam S-51-ről SU-14-1-re. Más ágam még elkezdve sincs..
Első kérdésem az lenne, hogy a kisebb, vagy a nagyobb csővel érdemes-e inkább használni. DPM-ben jobb a kisebb, de nem b*sz akkorát oda, mint a nagyobb, ezt már az S-51-nél tapasztaltam.
Vagy hagyjam a fenébe, és kezdjek el másik ágat, ha igen, akkor melyiket lenne érdemes, olyan T5-T6-tól "erőltetni"?
Vagy esetleg vegyem vissza a az S-51-et, de én lényegi különbséget nem igazán találok..

Köszi a segítséget. :)

Az unikornissal nem játszottam, de statok alapján ugyanazt tudja, mint a SU-14-1, szóval nagy különbség a kettő között nincsen.

Ami az ágyúkat illeti, nekem jobban bejött ezen a szinten a hosszú csövű, kisebb löveg, gyorsan tölt, gyorsan szűkül, elég pontos, ami hasznos a viszonylag rövid idejű tier5-6-7-es csatáknál, ráadásul az 5-6-os tankok kis mérete miatt is nagyobb esélyed van vele találatot elérni. A nagyobb ágyúnak hosszabb a stunja, meg nagyobbat sebez, viszont jóval pontatlanabb, sokáig tölt és céloz, ami nem praktikus ezen a szinten még. A 8-ason már jobban szerepel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun

10 hónapja 2 hete #284842 Írta: Bianconeri80
Megválaszolva: Bianconeri80
Csak egy két szösszenet miért is jó az M53/55:

Melléklet:

Azért ez ritka hogy egy lövésből ennyit sebez, de előfordul.

Ha pedig a küldetések nem mennek, érdemes megpróbálni vele is:

Melléklet:

Melléklet:

Melléklet:

10 hónapja 1 hete #285145 Írta: Kamasuka
Megválaszolva: Kamasuka
Segítséget szeretnék kérni arty ügyben:
hol tudom megnézni az artik lőtávját hogy meddig lőnek el (lőtáv = a látótávval??
vagy nem?

10 hónapja 1 hete #285151 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Kamasuka beküldte: Segítséget szeretnék kérni arty ügyben:
hol tudom megnézni az artik lőtávját hogy meddig lőnek el (lőtáv = a látótávval??
vagy nem?

Van egy androidos app: Wot tudásbázis. Ott meg tudod nézni, másról nem tudok.

8 hónapja 3 hete #286621 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510

vagyok_aki_vagyok beküldte: Neked azt, nekem ezt dobta! :)

Nekem már megint csak ilyet dobott:

Pedig jó lenne az a +1 parancs.

Mindenkinek van egy terve.Amíg ki nem lövik. by Tájszon
Alig győzöm a statomat artyzással lerombolni :D
Mellékletek:

8 hónapja 2 hete - 8 hónapja 2 hete #286774 Írta: borbolya
Megválaszolva: borbolya
Nem mertem az örömködőbe tenni, mert kiszívják a véremet! Grillével kolobanov!:banana: :banana: :banana: :banana:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nemo510

8 hónapja 2 hete #286788 Írta: Sweetpoison
Megválaszolva: Sweetpoison
Sziasztok! Segítenétek, hogy ez miért nem sikerült? SPG-14-es küldetés aktív, egyik feltétel, hogy az általam mozgásképtelenné tett tankba 1000 hp-t sebezzenek a társak. AFK IS-7-re egyet lőttem, láncoltam, majd megölték a kábítás+láncolás alatt.
Mellékletek:

8 hónapja 2 hete #286792 Írta: borbolya
Megválaszolva: borbolya
Szia! Szerintem hamarabb feltette a láncot, mint ahogy a többiek belesebeztek 1000-et.

8 hónapja 2 hete #286805 Írta: Sweetpoison
Megválaszolva: Sweetpoison
Szia! Küldtem visszajátszást a support-nak. Azt a választ kaptam, hogy valószínűleg utánam is lelőtték a láncot és a stun-ért kaptam az assist damage-t.

7 hónapja 2 hete #287441 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok én amerikai arty vonalat fejlesztesz :) maximálisanelégedett vagyok vele. Persze még csak 6-nál tartok.

7 hónapja 18 órája - 7 hónapja 18 órája #287792 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

S-51-re melyik löveg az "ajánlott" ? Dpm-ben az alaplöveg jóval barátságosabbnak tűnik,viszont átütésben és az alapsebzésben a 203mm-es B4 löveg sokkal jobb. Küldetések miatt vettem vissza ezt a valamit,nem tudom,hogy melyik löveg a "jobb"választás.

7 hónapja 18 órája #287794 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Hogyne a szeméttelepre...

6 hónapja 1 hete #288059 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
G.W Panther
Tundra
A kezdés után 42 másodperccel, az első lövésre ,mozgás közben egy Lynx 6X6 os azonnal kivégezve ,utána pár apróbb találat és az ellenség arty-ja (M12 ) . A végén egy közelről támadó Scorpion, ami egy gold lőszerrel akart kibelezni ,de a lánctalpat találta el, szintén egy lövéssel kivégezve.
Ezzel megvan a 30. szárnysegéd medálja a legénységnek és a járműnek.

Mellékletek:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.