Jelenleg 238 vendég és nincs tag online

Arty használók topic-ja

1 éve 1 hónapja #282198 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

pap32 beküldte:

DraX_HUNM beküldte: Sziasztok az lenne a kérdésem hogy a Szovjet legénység skill-jeit hogyan oszam be ??

Végső soron full BIA-ra, álcasorra meg parancsnoknak lámpára van szükséged...a többit nyugodtan rakhatod "ec-pec, kimehetsz..." alapon is, mert kb. nem számítanak tüzérségnél...
Azt, hogy milyen sorrendben szeretnéd, az nagy részt azon múlik, hogy mennyit tudsz rááldozni...nekem szokott free xp-m is lenni elég, meg néha veszek 500 aranyakat, így belefér az újraképzés, szóval én először mindig full álcát tolok rájuk, majd parancsnoknak lámpát "képzek", amint lehet (a tenger sok yolo scout meg 'véletlen' felderítődés ellen); amikor elérik a 2. sort vagy kicsit többet, 1 skillsor megy vissza full BIA-ra, majd parancsnoknak lámpa, többinek álcázás...utána közel tetszés szerint... :)

A nagy többség a "minél előbb BIA"-ra esküszik, viszont ebben az esetben egy jó darabig semmi pluszt nem fogsz kapni, mivel az csak akkor aktív ugye, ha mindenkinél 100%-on van...+sokkal jobban kell figyelned még vagy 50-100 csatáig a felderítődésre, mert azt sem fogod látni...szerintem jobban megéri lemondani +5%-ról az elején és elkerülni a "kellemetlen meglepetéseket", mint fordítva...DE ez mindenkinek a saját döntése...

Köszönöm szépen a segítségedet . Először BIA mivel hogy gyorsabban töltsek azután álca a hatodik érzékkel .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 1 hónapja #282315 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Azta mindenit kihagytam kb másfél évet a játékból jo sokat változott mit ne mondjak. Hát mit ne mondjak jo mérges vagyok hogy hogy tönkre vágták az artykat :(

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #282320 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
Nem tudom hogyan sikerült, pedig elég "lekvár" vok. vele... khmmm meg mással is he-he :)
Sajna a kép nem épp mostani :(
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

1 éve 1 hónapja #282336 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Sveryxx beküldte: Azta mindenit kihagytam kb másfél évet a játékból jo sokat változott mit ne mondjak. Hát mit ne mondjak jo mérges vagyok hogy hogy tönkre vágták az artykat :(

Hát az első pár hónapban kb. minden "klikker kollégának" ez volt a véleménye...aztán kezdett mindenki hozzászokni az "új világrendhez"...régi 'fun' darabok újakra cserélődtek (pl. FV 304-->Bishop; OBJ 261-->M53, stb.)...nemrég ugye bedobták 2x is a "LefH szutykot"...mindenki gondolta, hogy "régi arty-érzés, 1-hit-ek meg sokezer dmg orrba-szájba" :dancing: ...aztán jött az elképesztő kiábrándulás...mert a "régi feeling" részeként jött az őrült sok miss is....fullra célozva... :pinch: :angry: (3/25, 4/30 meg társai...de láttam 2/40-et is zöld játékostól :spaz: :ohmy: )
És ekkor kezdtem el gondolkodni, hogy lehet nem is akkora gáz az a "nerf", amit kaptak...igaz, hogy sokkal kevesebb az átütés, meg "nagy szám" találatkor, és nincs "OP AP" pl. a 261-ben, DE a találati % sokkal-sokkal magasabb+nagyobb miss esetén is kábítasz a legtöbb esetben (ami után jöhet még bevétel 'assisted dmg' formájában)...

Összességében sokkal kevésbé borzolja az emberek idegeit az arty, mint korábban; pláne, ha a "másik oldalt" is belevesszük az egyenletbe... :troll:

1 éve 1 hónapja #282364 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Inkább ide rakom, mint örömködőbe. :D
(A láncolás mellett van 3K stun sebzés is, gondolom emiatt lett Ace Tanker...)

Happy brrrrrrt day

Mellékletek:

1 éve 1 hónapja #282398 Írta: pap32

PZoli beküldte: Tier 2-3-4-es artyk közül melyik használható és miért?

Hát ott a legtöbb csak mákdaráló... :cheer:
Van valami tier 2-3-as brit, ami talán prémiumként jobb lehet (de sokat nem lehet róla hallani) meg régebben a Sturmpanzer II volt még egy jobb darab, az talán 4-es szintű...hogy manapság mit tud, arról gőzöm sincs (de mintha annak már lenne kábítása is)...néha-néha lehet látni 100% sealclubber-eket más típusokban is, DE szerintem azoknál az OP-ra húzott legénység a meghatározó, nem maga a tüzér, amivel pedóznak éppen... :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

1 éve 1 hónapja #282407 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf

PZoli beküldte: Másik kérdésem, hogy hol található információ az arty-k lövési íveiről? Gondolok itt arra, hogy melyik arty tud belőni leginkább fedezékek mögé, melyek jól, átlagosan, melyek rosszul.

Általában a brit artyk, meg néhány francia. Sajnos ilyen pálya íves oldalról nem tudok, de biztos létezik ilyen.

Amúgy low tier-ben úgy nézem, hogy zömmel a brit és német artyk működnek még, viszont tier5 alatt nem láttam kábítást, szóval találat kell, vagy nagyon közeli miss, hogy sebezz. A Sturmpanzer II elég gyorsan tölt és szűkül, ugyanígy a Birch Gun, míg a PzSfl IVb-nek meg egész széles oldalirányú löveg kitérítése van. Az amcsi artyk tier5 alatt használhatatlanok, a franciák szintén. A szovjetek meg félig-meddig használhatók: a SU-26 még mindig jól működik.

1 éve 1 hónapja #282426 Írta: pap32

PZoli beküldte: Másik kérdésem, hogy hol található információ az arty-k lövési íveiről? Gondolok itt arra, hogy melyik arty tud belőni leginkább fedezékek mögé, melyek jól, átlagosan, melyek rosszul.

Google-ba beütve kiad jópár grafikont, de ezek leginkább egy-egy emberke által gyártott verziónak tűnnek, nem holmi "hivatalos sablon" szerint készültnek....s nagyrészt csak magas tier-ek szerepelnek, de annyira nem bogarásztam át...

1 éve 1 hónapja #282517 Írta: pap32

PZoli beküldte:

Ynnegaf beküldte:

Általában a brit artyk, meg néhány francia. Sajnos ilyen pálya íves oldalról nem tudok, de biztos létezik ilyen.

Amúgy low tier-ben úgy nézem, hogy zömmel a brit és német artyk működnek még, viszont tier5 alatt nem láttam kábítást, szóval találat kell, vagy nagyon közeli miss, hogy sebezz. A Sturmpanzer II elég gyorsan tölt és szűkül, ugyanígy a Birch Gun, míg a PzSfl IVb-nek meg egész széles oldalirányú löveg kitérítése van. Az amcsi artyk tier5 alatt használhatatlanok, a franciák szintén. A szovjetek meg félig-meddig használhatók: a SU-26 még mindig jól működik.

Köszönöm Ynnegaf és Pap32! Megnézem néhányukat. M53/55-öm van, a 10-est nem akarom megvenni, azt olvastam, hogy az gyengébb tier10-ben, mint az M53 tier9-ben. A Brit arty ág mennyivel jelent más jellegű játékélményt, mint az amerikai? Bishophot, FV304-et ismerem a régi időkből. Afelett mi a helyzet? Mennyire használható a 7, 8, 9?. A 10-esről jókat hallottam. Elvileg nagyon jó beesési szögekkel rendelkeznek, de összehasonlítva az amerikaiakkal (amik átlagban mindenben egész jók) mennyire kapok más jellegű játékélmént? Remélem érthető, hogy mire gondolok, mert azt gondolom, hogy arty és arty között is különbség van.

Hát a T92 1v1-ben is sokkal gyengébb, mint az M53, nem csak szintenként...kb. egyedül akkor erősebb, ha sok tank van egy kupacban, és akkor lehet 1-1500-akat is begyűjteni egy lövéssel, 4-5 tankból...meg persze, ha beüt, akkor lehet 1300-akat lőni a régi szép idők emlékeként...de ez qrva ritka manapság... :unsure:

A kis Bertike mára már felejtős kategória; nagyon megsínylette a nerfet (konkrétan jelentősen gyengébb a DPM-e, mint az 5-ösnek+a nem fullra célzott lövéseknél is ég és föld a különbség a 2 között...ÉS csomó lövés nyelődik el, már 7-es célpontoknál is... :spaz: )
A felette lévőkkel mostanában nem volt dolgom, DE a Conqi sem akkora ász már, mint régebben...bár több helyre be lehet vele lőni, mint a többi 10-essel...összességben SZERINTEM már nem éri meg kihúzni...pláne, ha van M53 a háznál...a Bishop viszont tud fun lenni; pont ma lett meg a 2. gunmark... :evil: :lol:

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #282518 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n
Ha valakit érdekel, akkor ArtyFanatic éppen streamel a twitchen. (magyar játékos)

1 éve 1 hónapja #282550 Írta: pap32
Bert(ike) alias Csótányka=FV304

Van egyébként valami "Master of artillery" vagy valami hasonló néven futó külföldi ipse, nahh őt lenne érdemes megnézni, ha streamel-ne (ezt nem tudom)...CSAK tüzérekkel van global 50% feletti winrate-je, meg egyik-másikkal sok száz csata után ilyen 55% meg afeletti... :ohmy: :huh: :woohoo: Hangsúlyozom, CSAK arty-val tolja a csávó! :evil: (Nyilván nem első fiók, de ez a 10. reroll-lal is durva teljesítmény lenne...)

1 éve 3 hete #282927 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Hát ez majdnem meglett.Obj260 Spg 15 kitüntetéssel.Annyát az erengének :cheer: .
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Mindenkinek van egy terve.Amíg ki nem lövik. by Tájszon
Alig győzöm a statomat artyzással lerombolni :D

1 éve 2 hete #282930 Írta: Ynnegaf

nemo510 beküldte: Hát ez majdnem meglett.Obj260 Spg 15 kitüntetéssel.Annyát az erengének :cheer: .

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Az RNG már csak ilyen. Mondjuk az artyk tudják a legjobban megsínyleni az RNG-t.

1 éve 2 hete #282952 Írta: vagyok_aki_vagyok
Megválaszolva: vagyok_aki_vagyok
Neked azt, nekem ezt dobta! :)
Mellékletek:

1 éve 2 hete #282955 Írta: Ynnegaf
Az azért érdekelne, hogy a SU-14-2 után érdemes-e a 9-10-es artykat szovjeteknél tovább vinni?

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.