Jelenleg

35
látogatónk van

Arty használók topic-ja

1 éve 5 hónapja #301693 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby
A második kampány küldetéseihez melyik artyt javasoljátok az orosz ágon?
Megvettem a 261-et de nem igazán jött be, van jobb is?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 5 hónapja #301695 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

212A szerintem használhatóbb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mikroby

1 éve 5 hónapja #301696 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Nagy választék nincs, én S-51-gyel toltam a Chimera-ig, felette már kellenek a lassú, nagy HP-s ellenfelek, ergo T8 és felette. 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mikroby

1 éve 4 hónapja #301898 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
A héten a Rangsorolt csatánál az Obj 261-eket láttam leginkább, az esetek 80%-ban ők az artyk, még a korábban olyan népszerű Conqeror GC-k is kikoptak. Mi lehet ennek az oka?

Az amerikai és francia artykat végigjátszottam anno, de az oroszt nem ismerem. Akinek van tapasztalata ezzel az ággal, az megosztaná velem, hogy a tier 7-8-9 közül melyikkel érdemes játszani és miért (esetleg megtartós) és melyiket inkább átugrani, ha a 10-es a cél?

1 éve 4 hónapja #301902 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon

A héten a Rangsorolt csatánál az Obj 261-eket láttam leginkább, az esetek 80%-ban ők az artyk, még a korábban olyan népszerű Conqeror GC-k is kikoptak. Mi lehet ennek az oka?

Az amerikai és francia artykat végigjátszottam anno, de az oroszt nem ismerem. Akinek van tapasztalata ezzel az ággal, az megosztaná velem, hogy a tier 7-8-9 közül melyikkel érdemes játszani és miért (esetleg megtartós) és melyiket inkább átugrani, ha a 10-es a cél?

Én azt mondanám a kérdésed első felére, azért mert gyors a sebessége, és talán a leghamarabb tölt be, (25 mp) a vélzás is kicsivel 3 felett van, tehát szaporán lehet vele ténykedni, relatíve sebezni is elég jókat lehet. 

Én szeretem az orosz ágat, mindet hajtom is. a kedvencem a hatos, igazi kis genya gyilkológép, nem ritka az 5-6 kill vele. A nyolcast is szeretem, ha talál akkor aprít, viszont nem a legjobb a töltési ideje, türelemjáték. Viszont menni vele.... talán a leglasabb az összes nemzet artyjai között, emelkedőnél meg olyan mint annak idején a pótos IFA! :-) Kicsit hajlamos az összesnél szétesni a célzó, perkekkel is. Most nem emlékszem melyiknél de a célzás is 5 mp körül van. Amikor olyanja van akkor mindegyik pontos mint egy szike, a szikla mögül kilátszik akár 5 centi egy tankból, simán ki lehet piszkálni. Máskor meg elmegy a lövedék vándorútra, mikor milyen kedve van. De azt tudni kell, hogy valahogy hozzá kell szokni, nekem úgy 20 csata kellett mindegyikkel, de aztán viszont adja az áldást meg a törődést! A Splash is nagyomn király, elég a szikla mellé közvetlenül engedni egyet, és meghalt a mögé bújó tank, akár 300- 400 Hp-ról is kivégzi! Én a nyolcast ajánlom, ha hozzá idomulsz és nem bosszant hogy lassú, és a 10-es kategóriájában a leggyorsabb tűzgyorsaságban. Ha meg csak funolni akarsz, meg genyáskodni akkor a hatost feltétlenűl csapassad! :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Slandyke

1 éve 1 hónapja #302808 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
Tier 9-es amerikai artyn melyik lőszer tipust használjátok?mondjuk nekem csak a kis löveg van még csak meg.

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)

1 éve 1 hónapja #302810 Írta: bandras32

Tier 9-es amerikai artyn melyik lőszer tipust használjátok?mondjuk nekem csak a kis löveg van még csak meg.

Egy kalap szar lett, nagy ágyúval is, kicsivel meg pláne. Az AP felejtős szerintem, ahhoz nem elég pontos, a nagyobb sebzésű HE robbanási sugara 4m, ha csak egy kicsit is mellé megy már nem sebez semmit, az alap HE átütése meg 39mm, lósz*r.
Hagyd a fenébe az arty-kat, ne játsz velük.

1 éve 1 hónapja #302811 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Egy kalap szar lett, nagy ágyúval is, kicsivel meg pláne. Az AP felejtős szerintem, ahhoz nem elég pontos, a nagyobb sebzésű HE robbanási sugara 4m, ha csak egy kicsit is mellé megy már nem sebez semmit, az alap HE átütése meg 39mm, lósz*r.

Mentem vele két kört. tényleg nagyon szar lett... HE-vel 200 sebzés ha telibevered. AP-vel mondjuk kb 50%-os találati arányom volt és 500+ sebzéseket adott a S. Conqueror-nak. :) Amúgy 6m a robbanási sugara a nagyobb HE-nek, de az sem sokat ér... ;) 

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G, S35 CA, Ferdinand, Jg.Pz. IV, Chi-To, Panther, P.43, Valiant, Pz. IV H, M4 Improved, ARL V39, T-34-85, Cavalier, M4A1 Sherman, KV-1, AT 2, VK 45.02 A, A-20, M10 RBFM, Chi-Ri folyt. köv.

1 éve 1 hónapja #302812 Írta: bandras32

Mentem vele két kört. tényleg nagyon szar lett... HE-vel 200 sebzés ha telibevered. AP-vel mondjuk kb 50%-os találati arányom volt és 500+ sebzéseket adott a S. Conqueror-nak. :) Amúgy 6m a robbanási sugara a nagyobb HE-nek, de az sem sokat ér... ;) 

Én a kis ágyúra írtam 4m-t, azt írta sziszifuszi, hogy neki csak az van.

1 éve 1 hónapja #302830 Írta: sziszifuszi
hagynám a búsba az artyt,de a kábításos küldi kellene illetve sebezd a hp-d 4 szeresét ez artyval 1800 hp lenne csak.gondolkozom hátha az m44 tier 6ban jobb lenne.

Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)

1 éve 1 hónapja #302831 Írta: bandras32

hagynám a búsba az artyt,de a kábításos küldi kellene illetve sebezd a hp-d 4 szeresét ez artyval 1800 hp lenne csak.gondolkozom hátha az m44 tier 6ban jobb lenne.

A kábításos küldikhez nagy cső kell, mert az tovább kábít. Sebezd a hp-d 4 szeresét??? Ez melyik arty-s küldi???? (egyébként most játszottam le 3-at azzal a sz*rral, egyszer sem sikerült 1800-at lőnöm, ami elég siralmas egy 9-es arty-tól)

1 éve 1 hónapja #302843 Írta: sziszifuszi

A kábításos küldikhez nagy cső kell, mert az tovább kábít. Sebezd a hp-d 4 szeresét??? Ez melyik arty-s küldi???? (egyébként most játszottam le 3-at azzal a sz*rral, egyszer sem sikerült 1800-at lőnöm, ami elég siralmas egy 9-es arty-tól)
chimera szövetség 8-négy levelű lóhere.úgy gondoltam artyval a legkönnyebb meg csinálni.

1 éve 4 hete #302858 Írta: bandras32

chimera szövetség 8-négy levelű lóhere.úgy gondoltam artyval a legkönnyebb meg csinálni.

A gondolat jó volt, csak egy kicsit elkéstél vele. A régi rendszerben ez nem okozott volna gondot, még most is összejöhet, cak már kicsit nehezebb. Lehet meg kéne próbálnod az M12-vel, azzal csak 1400-et kell lőni és puhábbak a célpontok.

1 éve 4 hete #302859 Írta: Blackmoon
Hát valóban! Ebben az új rendszerben sajnos a mezőny eddigi pokolfajzata egy rakás foshalom lett! A IX-es amerikai eddig egy nagy genya volt, most a teljes állomány legszarabbja lett! 200-as sebzések, 10-ből 7 lövés mellé, minden egyes statisztikai mutatója meredeken zuhanni kezdett lefelé. Bravó WG ezt is sikerült elbaszni! Egy retek szar förmedvény lett belőle!

1 éve 3 hete #302909 Írta: Blackmoon
Nincs véleményetek? Tönkre tették az egészet, nagyjából használhatatlan lett a komplett arty mezőny, örülhetnek a puha pöcsök. 200-as sebzések akár 10-essel is, meredeken zuhanó összes statisztikai adatok, lehetetlenné vált küldetések. Egy 2000-es sebzés is már  már elérhetetlen. Egyszerűen muszáj az alap lőszerrel lőni, hogy legalább a közreműködői sebzés szinten tartsa legalább az XWM-et. A többi lőszer - lószar. Nem talál el lófaszt sem, ha mégis, esik a stat a hiányzó kábítások miatt, hiába sebez 3-400-at nem ér szart sem, fele mellé megy. A harmadik lőszer meg egyenesen használhatatlan csak a célpont mellett méterekkel dübög a fűben. Szóval: R.I.P. Arty, közönjük, szép idők voltak! 

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.