Jelenleg 198 vendég és nincs tag online

Arty használók topic-ja

3 hónapja 2 hete #295840 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka

Slandyke beküldte: Előre is megköszönöm, ha szombaton írsz kicsit bővebben a dologról!

És igen! Azért kérdezem, mert kicsit másféle stílusnak tűnik, mint a megszokott..

Elmondom miért és hogyan szeretnénk használni:

Párommal most alapítottunk egy klánt és azt tervezzük, hogy hetente egyszer-kétszer csinálunk majd 6. szintű erődítmény csatákat. Már érdeklődtem ezzel kapcsolatban és az itteni tanácsok alapján első sorban Cromwell -ekkel tolnánk. Max. egy light -al megtoldva. Mivel nem vagyunk hardcore játékosok egyszer-egyszer esetleg KV-2 vagy más troll jószág., amihez kedvet érzünk. Viszont az Asszony leginkább tüzérrel szeret játszani. Legkényelmesebb nyílván az amcsi lenne számára, de ki szeretném mozdítani az alapvonalról. Az FV304 pont jónak tűnik tier 6 -ban támogatónak az előrenyomuló Cromwell -ek mellé. Plusz rendben van a DPM is, hogy hasznos legyen. A lényeg, hogy kicsit kimozduljon a szokásos arty szerepből.

Ami a felszerelés illeti, szellőzést, töltésgyorsítót és célzásgyorsítót tennék bele és kicsit med -esebb legénységet képeznék hozzá.. ..talán.

Ugyanezen felszerelésekkel, + első sor, majrélámpa, pillanatkép, off-road vezetés, 2x álcázás képesség , 2. sor bia ( + persze álcafestés), Februárban 22. Márciusban a 19. helyre volt elég a Játékos értékeléseknél az EU szerveren nálam a tank. Nekem tetszik, mert az eseményekkel mozog illetve 11,08 másodpercenként bele is szól....:troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 2 hete #295856 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Köszönöm a részletes válaszokat! Egy pillanatra majdnem elbizonytalanodtam, de mostanra beigazolódni látszik a sejtésem, hogy ha nem is a hagyományos módon, de azért használható is lehet az FV304.. ..afféle mutáns-móka-izé vagy mi. :) A bishop-ot átugorjuk és kipróbáljuk a tier 6 -ot. Ha sikerül ráérezni, akkor jó, ha mégsem, akkor legfeljebb jegeljük a projektet. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RockyRuciano

3 hónapja 2 hete #295859 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Nincs kábítása, rövid a hatótávja (kb 450m), lassan megy a lövedék.
Az amcsival szerintem jobban jársz, de hatosba annyira nem volt jellemző az arty amikor még én menten anno régen. Pedig még combosabbak voltak.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

1 hónapja 4 hete #297169 Írta: D00M
Megválaszolva: D00M
Ha már eljutottam az ág végére, gondoltam leírom a tapasztalataimat a Brit artykról Tier V-X-ig, hátha valaki hasznosnak találja majd.

Bishop: Anno még a Valentineból húztam ki. Érdekes kis arty volt, gyorsan lő, jó beesési szög, de baromi lassú, közel kell vele menni, és ami talán a legzavaróbb volt benne, hogy mozgó célpontra lőni vele kész kihívás. Mivel nincs sok vízszintes kitéríthetősége az ágyúnak, testtel kell a célpontok után forognod. Az álcája nem valami jó, cserébe a test tud néha pattintani lövéseket.

FV304: Ahhoz képest, mennyien ajánlották, hogy ez a legjobb brit arty, közel sem volt vele akkora élmény játszani. Nem is tartottam meg. A Bishopal ellentétben mobilis, és van egy egész jó vízszintes kitéríthetősége. A probléma vele, hogy a nagy arty átalakítás óta ez a tank, ezen a szinte, ezzel az ágyúval nem sokat ér. Nincs semmi splashje, lassú a lövedék, és sokszor, főleg magasabb szintű tankokat, nem is lehet vele sebezni, mert egyszerűen elnyelik a lövést.

Crusader SP: Sokan szidták ezt a tankot, hogy milyen szenvedős vele a játék. Nekem ehhez képest bejött, sokkal jobban, mint az FV. Szokni kell ugyan, hogy hátrafelé kell vele közlekedni, és fordított a kormányzás. Azonban gyors, van álcája, van lőtávja, a lövedéke sem annyira lassú már, és a top ágyú a saját szintjén egész jól teljesít. (Érdemes kihúzni free XP-ből). Lapos, sunyulós kis gép, amivel könnyű kereket oldani, és ha rád másznak sem vagy teljesen védtelen, mert az ágyúd hátrafelé néz. Nem egyszer szedtem ki vele a nyomomban loholó lightot. =)

FV207: Amennyire szeretem a VIII-as orosz, amerikai artyt, ez azokhoz képest elég gyenge, és szenvedős volt. Ennek fő oka, hogy a stock ágyú ezen a szinten nagyon gyenge, és a top ágyú sem lesz tőle sokkal effektívebb. Nagy, pontatlan, és keveset sebez, hiába lő relatíve gyorsan.

FV3805: Az előző után, nem sok jóra számítottam ettől sem, tekintve, hogy papíron nagyon hasonló ez az arty is, mint az előző. Ám akárcsak az AT 8-ról, AT 7-re váltásnál, minden megváltozik, amint megszerzed a top löveget. (Aki teheti, tegye fel rá free XP-ből.) Úgy egy egész decens gép válik belőle.

Conqueror Gun Carriage: Azt kell mondjam, ez az arty, ha nem is olyan brutális már, mint régen volt, továbbra is egy nagyon jó kis gép, ami megéri a grindolást. Elsőre ugyan szokatlan a korábbiakhoz képest kisebb lőtáv, de azon kívül, megvan mindene. Hatalmas spalsh, jó beesési szög, és nem is tölt, szűkül annyira lassan. (Skilles legénység, pót ellátmány alap egy ilyen gépen.) Érdekessége, hogy a teste, mivel egy nehéz tanké, tud pattintani. Alacsonyabb szintű tankokat ez meglephet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, Slandyke, DKorte

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.