XVM

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #268262 Írta: andrecucu
Megválaszolva: andrecucu
Na nagy nehezen mögé fabrikáltam az árnyékolást is!

Már csak két kérdésem maradt ha tudtok segíteni! Az alábbi képen van az órának a sora az fps-el és a ping-gel meg órával. Azt hogyan lehetne nagyobbra venni? Meg megoldani hogy a sebzés felsorolás (kiosztott felfogott közreműködött felderített) lejjebb kerüljön hogy ne érjen egymásba mint ahogy a képen látszik.

A válaszokat előre is köszönöm!
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 4 hónapja #268268 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Az fps-t nem tudom sajnos.
Viszont a Sebzés összegző részt szintén a battleLabelsTemplates.xc fájlban tudod állítani, a "totalEfficiency" résznél:

A bekarikázott értéket írd át kb. 47-re, így egy kicsit lejjebb kerül.

andrecucu beküldte: Na nagy nehezen mögé fabrikáltam az árnyékolást is!

Már csak két kérdésem maradt ha tudtok segíteni! Az alábbi képen van az órának a sora az fps-el és a ping-gel meg órával. Azt hogyan lehetne nagyobbra venni? Meg megoldani hogy a sebzés felsorolás (kiosztott felfogott közreműködött felderített) lejjebb kerüljön hogy ne érjen egymásba mint ahogy a képen látszik.

A válaszokat előre is köszönöm!

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: andrecucu

2 éve 4 hónapja #268275 Írta: Kesumisu
@andrecucu

Az fps részhez (debugPanel) nem találok konfigot az xvm-ben. Ha nagyon zavar, vannak modok, amelyek megváltoztatják a kinézetét.

DebugPanel

De még a Battle Observer mod is szóba jöhet, viszont az egy komplett csomag... Ha jól tudom a Kopi ezt használja a csomagjában.

"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: andrecucu

2 éve 4 hónapja #268279 Írta: andrecucu
Megválaszolva: andrecucu

Kesumisu beküldte: Az fps-t nem tudom sajnos.
Viszont a Sebzés összegző részt szintén a battleLabelsTemplates.xc fájlban tudod állítani, a "totalEfficiency" résznél:

A bekarikázott értéket írd át kb. 47-re, így egy kicsit lejjebb kerül.

Köszönöm! Tokéletes lett!

Mellékletek:

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #268465 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Ha az Aslain packkal rakod fel az XVM-et, és mellé rakod a GambitER damagelogot, akkor ne csodálkozz, hogy nem megy az XVM konfigjával a mozgatás. :D

A jobb szélső panelnek volt régebben neve "playerDeadMessages" vagy valami ilyensmi volt, de már nem hallgat rá, nem működik. (Mióta átálltak ActionScript3-ra a GUI-val.)

Most megyek varratszedésre, ha addig nem oldjátok meg Kesuval míg visszaérek, akkor nekiesek újra.

Betömörítenéd és feltöltenéd a WoT/mods és WoT/res_mods mapppádat ide: www.mediafire.c...583ef5

.Trollz be flippin' out, Mon!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #268504 Írta: Kesumisu
Hali!

Igen ez a damagePanel Log-ja. Töltsd fel légyszi a mods mappát. A World_of_Tanks mappában kell lennie egy sima mods mappának is.

Abban kell egy config mappának, s azon belül egy damage_log mappának lennie, s ebben lesznek a .cfg kiterjesztésű konfig fájlok.

PZoli beküldte:

Thothem beküldte: Ha az Aslain packkal rakod fel az XVM-et, és mellé rakod a GambitER damagelogot, akkor ne csodálkozz, hogy nem megy az XVM konfigjával a mozgatás. :D

A jobb szélső panelnek volt régebben neve "playerDeadMessages" vagy valami ilyensmi volt, de már nem hallgat rá, nem működik. (Mióta átálltak ActionScript3-ra a GUI-val.)

Most megyek varratszedésre, ha addig nem oldjátok meg Kesuval míg visszaérek, akkor nekiesek újra.

Betömörítenéd és feltöltenéd a WoT/mods és WoT/res_mods mapppádat ide: www.mediafire.c...583ef5

Őőő... :D szóval ennyire értek hozzá. :D
Akkor hol kéne keresni ezt a GambitER cuccot, mert az egész wot könyvtárban nem találok olyan fájlt, aminek ez szerepelne a nevében.

A resmods mappát nem sikerült valamiért mediafire-ra feltöltenem, de itt van googledrive-on:
drive.google.co...ve_web

Mellékletek:

2 éve 4 hónapja #268505 Írta: Thothem
Akkor jöhet a WoT/mods mappa is. Arra is szükségem van. :)

2 éve 4 hónapja #268508 Írta: Kesumisu

Thothem beküldte: Akkor jöhet a WoT/mods mappa is. Arra is szükségem van. :)

Ez egyszerre ment :woohoo:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem, PZoli

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #268522 Írta: Thothem
Ha csak a gyors kikapcsolás a cél:
A WoT/mods/configs/damage_log/ mappában a log.cfg-ben és a message.cfg-ben a hatodik sorban az "enabled" utáni true-t írd át false-ra.

A damagePanel teljes eltávolítása:
A WoT/mods/0.9.22.0.1mappából töröld a soloviyko.DamagePanel.Outer.wotmod fájlt, valamint a WoT/mods/configs mappából a damage_log mappát.

A damagePanel áthelyezése:
A WoT/mods/configs/damage_log/ mappában a log.cfg-ben keress olyat, hogy "posotion" (11.sor).
Rögtön utána "x", "y" sorok, melyek a panel koordinátái.
Az azt követő "align" utáni két sorban azt tudod állítani, hogy mi legyen a vízszintes és a függőleges tájolási irányod. (Értelem szerit bal, közép, jobb valamint felső, középső, alsó)
Az Y tengely alapból alulra van rendezve, ezért a -2xx a kezdő koordináta. :)
A középen felvillanó nagy piros sebzésérték és okozójának a helye a message.cfg-ben állítható a fenti módon.

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #268574 Írta: Thothem
Örülök, hogy működik!

A probléma valószínűleg a karakterkódolásban volt. Nálam nem jelentkezett, mert Notepad++t használok általánosan, es XCPad-ot a XVM konfigokhoz.

A Mediafire-s fájlfeltöltésed pedig sikeres volt, ott is fent van a res_mods.zip-ed. :D

2 éve 4 hónapja #269018 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Az irányítást hol kell felülírni? Konkrétan: tab-ot és a left shift-et akarom felcserélni (begörcsöl az ujjam :) ).

2 éve 4 hónapja #269073 Írta: Thothem
???????????????????????

WoT -> Beállítások -> Irányítás fül

Szerintem.

Kicsit pontosíts, akkor könnyebb lesz válaszolni.

2 éve 4 hónapja #269087 Írta: Lord_Loga
Kézenfekvő lenne, próbáltam is.

Kiírja: az xy billentyű beállítva, de nem állítja be, még át sem írja. A 'tab' egy olyan billentyű, amit használ az wvm, de azt az irányítás menüben, játékon belül nem tudom babrálni; eddig a space-en használtam a shift helyett, mert nekem sehogy sem jó a gyári helyen, ezért szeretném a cserét.

Mellékletek:

2 éve 4 hónapja #269088 Írta: Thothem
Az XVM billenytű beállításai a hotkeys.xc-ben vannak.
Ezzel az a probléma, hogy ott csak 5 eseményhez lehet gombot rendelni.
Minimap zoom,
Minimap alternatív nézete,
Csapat lista alternatív nézete,
A tankok feletti jelölők alternatív nézete,
valamint a damageLog alternatív nézete.
Máshoz nem tudsz vele hozzányúlni.

Szóval, kénytelen leszel ott, a Beállításokban próbálkozni a továbbiakban is.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

2 éve 4 hónapja #269089 Írta: Lord_Loga
Ez lesz az!

Ha a hotkeys-ben a tab-ot lecserélem, akkor már a beállításoknál engedi, mert szabad lesz a billentyű (szerintem, este kipróbálom)!

Köszi szépen!

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.