XVM

3 éve 1 hónapja #301161 Írta: andrecucu
Megválaszolva: andrecucu
Ez a fix magasság úgy néz ki bejött. A gunmarkot meg hiába gépeltem be nekem nem működik. Csak az az érdekes előző verzióban volt gunmark jelzés és a carousel normal -ban nincs különbség. Szóval valahogy máshol volt az aktiválva. Na mindegy. Köszi a segítséget!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301162 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

Ez a fix magasság úgy néz ki bejött. A gunmarkot meg hiába gépeltem be nekem nem működik. Csak az az érdekes előző verzióban volt gunmark jelzés és a carousel normal -ban nincs különbség. Szóval valahogy máshol volt az aktiválva. Na mindegy. Köszi a segítséget!

A mods és res_mods mappádat becsomagolod és megosztod velem privátban, szívesen ránézek, de csak ha nagyon fontos...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: andrecucu

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #301167 Írta: andrecucu
Megválaszolva: andrecucu
Köszi! Annyira nem fontos. De amúgy a 8.7.3. as xvm amit használok, egy napi stat és egy tank ikon színező. De ezeket használtam az előző verzióval is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 hete #308532 Írta: Attiska
Megválaszolva: Attiska
Aki vágja az xvm makrózást, azt hogy lehet beállítani, hogy a töltőképernyőn, illetve a játékospanelen a csatában ne az össz WN8-at mutassa, hanem az adott harckocsi WN8-át?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 hete #308533 Írta: kocka69
Megválaszolva: kocka69
Szerintem azt nem lehet állítani hogy amit csatába rak tankot annak az xvm-ét lásd, csak az van hogy menyi csatát ment vele ez az elit rendszer azt meg mutatja

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 hete #308535 Írta: Attiska
Megválaszolva: Attiska
Ha jól emlékszem, régen be lehetett állítani az adott harckocsihoz tartozó WN8-at.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 hete #308536 Írta: LesPgt
Megválaszolva: LesPgt
 

Ha jól emlékszem, régen be lehetett állítani az adott harckocsihoz tartozó WN8-at.
 

Biztos, hogy be lehet állítani, csak hogy hogyan...
Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 1 hete #308538 Írta: Attiska
Megválaszolva: Attiska
Megnéztem az XVM makrókat, harckocsira lebontott WN8 nincs, csak győzelmi arány, csaták száma, ilyesmi. Van valami xTE mérőszám, ami az adott harckocsi hatékonyságát mutatja a játékosnál, lehet, majd ezt állítom be.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.