XVM

3 éve 1 napja #245243 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Hogy lehetséges az, hogy 20k+ csatás játékosnak "nincs wn8 értéke"? Ha éveket hagy ki valaki, akkor már nem is mutatja ezt az xvm, vagy mi? :huh: (És több esetben láttam már ilyeneket... :idea: )

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 napja #245246 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Érdekes.

Folyamatosan játszik, változó intenzitással. Valószínűleg nem használ egyáltalán XVM-et. Valamiért lehet kimaradt az XVM adatbázisból. NoobMeter-t használ, mivel gyakran vannak adatsorai...

.Trollz be flippin' out, Mon!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32

3 éve 1 napja #245247 Írta: vjani1967
Megválaszolva: vjani1967
hali.2200 csatám van és az utóbbi időben voltak olyan napjaim amikor kék-lila sávban mozogtam!utána kifogtam gyengébb csapatott és visszaestem. A wn8 átlag fekete-piros viszont nem nagyon mozdulok ki?! pedig itt mindent elolvastam kezdőknek.van olyan csata ha előre megyek visszahívnak?!következő csata ha maradok hátul akkor jön a camper,noob,moron?!vajon akik ilyent írnak azok,hogy kezdték?!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

3 éve 1 napja #245250 Írta: pap32

vjani1967 beküldte: hali.2200 csatám van és az utóbbi időben voltak olyan napjaim amikor kék-lila sávban mozogtam!utána kifogtam gyengébb csapatott és visszaestem. A wn8 átlag fekete-piros viszont nem nagyon mozdulok ki?! pedig itt mindent elolvastam kezdőknek.van olyan csata ha előre megyek visszahívnak?!következő csata ha maradok hátul akkor jön a camper,noob,moron?!vajon akik ilyent írnak azok,hogy kezdték?!

2200 csatával még érdemes hallgatni a csapattársakra, többségében azért nem az idióták írogatnak, küldenek segítő utasításokat, hanem azok, akiknek van valamennyi rutinjuk+értik a minimap-en történő dolgokat is, és csapatjátékban gondolkodnak... :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vjani1967

3 éve 1 napja #245258 Írta: pap32

Thothem beküldte: Érdekes.

Folyamatosan játszik, változó intenzitással. Valószínűleg nem használ egyáltalán XVM-et. Valamiért lehet kimaradt az XVM adatbázisból. NoobMeter-t használ, mivel gyakran vannak adatsorai...

Tudom, paranoiás vagyok, de ilyen xvm-et kijátszó (prok-nak stat-ot eltüntető) modokról esetleg hallott-e valaki? :dry:

3 éve 1 napja #245260 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW

pap32 beküldte:

Thothem beküldte: Érdekes.

Tudom, paranoiás vagyok, de ilyen xvm-et kijátszó (prok-nak stat-ot eltüntető) modokról esetleg hallott-e valaki? :dry:

igen van ilyen azt hiszem tiltó listán is van, ha jól emlékszem.

MaximusAquila

3 éve 1 napja #245278 Írta: vjani1967
Megválaszolva: vjani1967
Maximális tiszteletem a régi-jó játékosoknak!!!!!!!!nekem csak a wn8 van gondom.köszönöm a válaszod.további szép és jó játékot mindenkinek.

3 éve 1 napja #245295 Írta: Krisznitro
Megválaszolva: Krisznitro
Üdv!
Hogyan tudom egy picit lejjebb navigálni a hitLogot? Mert így összeérnek.
Kép:

Előre is köszönöm! :)

3 éve 21 órája #245319 Írta: pap32

Krisznitro beküldte: Üdv!
Kép:

Ha jól látom, akkor itt a gyári, meg valami mod hitlogja van egymásba csúszva...a gyárit pár kattintással tudod pl. a képernyő aljára tenni...bogarászni kell, de biztosan tudom, hogy megtalálható ez a beállításoknál valahol...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Krisznitro

3 éve 20 órája - 3 éve 20 órája #245321 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

Krisznitro beküldte: Üdv!
Kép:

Az xvm configjai közül neked a battleLabelsTemplates.x kell. Ebben a "totalEfficiency" résznél az x és y értékeivel állíthatod a megjelenő stat pozícióját.
Így néz ki:

"x": "{{pp.mode=0?5|{{py:math.sum({{pp.widthLeft}},50)}}}}",
"y": "{{pp.mode=0?65|35}}",

Az "y" értékét átállítod például "{{pp.mode=0?65|45}}"-re már lejjebb kerül.

Ha be van kapcsolva az xvm-ben amit használsz a hitlog (sebzésed részletes statisztikája), akkor előfordulhat, hogy most abba fog belelógni. Akkor ugyanebben a battleLabelsTemplates.xc fájlban, de most a
"hitlogBody" résznél kell lejjebb pozicionálnod a megjelenő részletes statot. Ugyan úgy, mint a "totalEfficiency" résznél.

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Krisznitro

3 éve 20 órája #245323 Írta: Krisznitro
Megválaszolva: Krisznitro
Köszönöm, sikerült!

3 éve 15 órája #245347 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Én azt keresem, amit kitakart: Átlagos sebzés.

Aslain's-t használok, abban nem találtam, magában pedig nem láttam.

Valaki tudja, hogy lehet odabiggyeszteni?

Köszi!

3 éve 4 órája - 3 éve 3 órája #245372 Írta: Kesumisu

Lord_Loga beküldte: Én azt keresem, amit kitakart: Átlagos sebzés.

Aslain's-t használok, abban nem találtam, magában pedig nem láttam.

Valaki tudja, hogy lehet odabiggyeszteni?

Köszi!

Azt nem tudom, hogy az Aslain konfigban van-e olyan beállítás, ami ezt tiltja, de az xvm konfigjaiból neked is a battleLabelsTemplates.xc kell.
Az "avgDamage" konfig résznél az "enabled": false, értékét állítsd "enabled": true, -ra.
Pozicionálni az
"x": -170,
"y": 30, értékeivel tudod, ha szükséges.

Kicsit lejjebb a található a battleLabelsTemplates konfigban a
"mainGun", ez a nagykalibert aktiválja...

"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga, DURR_BELE_BUMM

2 éve 11 hónapja #245420 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Játék könyvtára\res_mods\configs\xvm\Aslain\battleLabelTemplates.xc

[
"avgDamage": {
      "enabled": true,
      "updateEvent": "PY(ON_UPDATE_HP)",
      "y": 30,
      "screenHAlign": "center",
      "align": "right",
      "shadow": { "distance": 1, "angle": 90, "alpha": 80, "blur": 5, "strength": 1.5 },
      "textFormat": { "size": 15, "align": "center" },
      "format": "{{py:xvm.total_hp.avgDamage('{{l10n:avgDamage}}: ',{{hitlog.dmg-total}})}}"
    }

Jelen pillanatban így néz ki, átírtam 'true'-ra, de nem mutatja :(

2 éve 11 hónapja #245423 Írta: Kesumisu

Lord_Loga beküldte: Játék könyvtára\res_mods\configs\xvm\Aslain\battleLabelTemplates.xc

[

"avgDamage": {
      "enabled": true,
      "updateEvent": "PY(ON_UPDATE_HP)",
      "y": 30,
      "screenHAlign": "center",
      "align": "right",
      "shadow": { "distance": 1, "angle": 90, "alpha": 80, "blur": 5, "strength": 1.5 },
      "textFormat": { "size": 15, "align": "center" },
      "format": "{{py:xvm.total_hp.avgDamage('{{l10n:avgDamage}}: ',{{hitlog.dmg-total}})}}"
    }

Jelen pillanatban így néz ki, átírtam 'true'-ra, de nem mutatja :(

Kipróbáltam. Feltettem a sima Aslains_XVM_Mod_v.9.19.0.2.03 módot. (ez csak az xvm-et tartalmazza)
Bekapcsoltam a avgDamage (átlagos sebzés) jelzőt. Játszottam egy csatát, nálam bekapcsolódott. Szépen számol vissza...

Megjegyezném, hogy visszajátszásnál nem látszik...

Ha nálad nem jó, akkor valami van abban a csomagban, ami tiltja, vagy összeakad valamivel.... Ahhoz, hogy segíteni tudjak, vagy legalább megpróbáljak, kellene a módcsomag ami éppen a gépeden van.

Mellékletek:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.