Jelenleg 539 vendég és 5 tag online

XVM

3 hónapja 3 hete #277145 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

Scanmen beküldte: Szerk.
Csak egy ötlet, és minden bántási szándék nélkül. Átnevezted a xvm.xc.sample fájlt xvm.xc -ra?

Ha nincs a WoT/res_mods/configs/xvm mappában xvm.xc fájl, akkor a default mappa tartalmát használja a mod. Ha törlöd a default mappát is, akkor a modban tárolt alapbeállításokkal fog menni a mod. A default mappa gyakorlatilag olyan konfig fájlokat tartalmaz, amikben a mod alapbeállításai vannak rögzítve.

carouselNormal.xc
carouselSmall.xc

Pikcsőr:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Trollz be flippin' out, Mon!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: F3rmi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #277146 Írta: Scanmen
Megválaszolva: Scanmen

Thothem beküldte:

Scanmen beküldte: Szerk.
Csak egy ötlet, és minden bántási szándék nélkül. Átnevezted a xvm.xc.sample fájlt xvm.xc -ra?

Ha nincs a WoT/res_mods/configs/xvm mappában xvm.xc fájl, akkor a default mappa tartalmát használja a mod. Ha törlöd a default mappát is, akkor a modban tárolt alapbeállításokkal fog menni a mod. A default mappa gyakorlatilag olyan konfig fájlokat tartalmaz, amikben a mod alapbeállításai vannak rögzítve.

carouselNormal.xc
carouselSmall.xc

Pikcsőr:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Köszönöm az infot. :) Ugyan nem próbáltam, de abban a tudatban voltam hogy a xvm.xc hiánya esetén a pyc állományokban levő alapértéketek használja, és nem foglalkozik a default mappa tartalmával, illetve az abban történt változtatásokkal. shaking

Isten útjai és a WG döntései kifürkészhetetlenek....

3 hónapja 2 hete #277285 Írta: F3rmi
Megválaszolva: F3rmi
Thotem, Scanmen - gigantikus köszönet mindkettőtőknek!!!!
MŰKÖDIK!!!! :beer2:
:thx2:

3GM: T-34; KV-1; Type T-34; Chi-Nu; Pz. III/IV; Pz. IV H; AMX ELC; Chaffee; VK 30.01(H); T-34-85; T-150; AMX 12t; T37; Cromwell B; E25; Leo; T29; AMX 13 75; T20; Panther M10; T26E5 Patriot; T26E4 SuperPershing; Löwe; Skorpion G; M4A1 Revo; WZ-111; AMX M4 Liberté; T34; IS-6; STA-2; FCM 50t; FV4202; Defender; IS3; Lorraine 40t;T25 Pilot Nr 1; T-34-3; IS-7; BC 25t;T57 Heavy; Grille 15; Maus; TVP T50/51; AMX 50 Foch B;

3 hónapja 5 napja #278254 Írta: szonikk
Megválaszolva: szonikk
Sziasztok! Bocsi, ha valamit nem jó helyen vagy formában csinálok, tudatlan vagyok. Az érdekelne, hogy a kamera zoom-ot hol lehet átírni mondjuk 60-ra? Néztem az Aslain kamera mappáját, de abban nem volt átírva a [2, 4, 8] érték, és egyik mappában sem találtam meg a 60-as átírt értéket.

3 hónapja 5 napja - 3 hónapja 5 napja #278260 Írta: Scanmen
Megválaszolva: Scanmen

szonikk beküldte: Sziasztok! Bocsi, ha valamit nem jó helyen vagy formában csinálok, tudatlan vagyok. Az érdekelne, hogy a kamera zoom-ot hol lehet átírni mondjuk 60-ra? Néztem az Aslain kamera mappáját, de abban nem volt átírva a [2, 4, 8] érték, és egyik mappában sem találtam meg a 60-as átírt értéket.

Ha a Jacktor modpack-ben keresed, akkor a \mods\configs\pmod\ mappában levő zoomX.json állományban találod a "zoomXSteps" bejegyzést, amit kedved szerint módosíthatsz. ;)

Csak egyszerű kíváncsiságból kérdezem, hogy a 60x zoom mire kell? Az ellenfél kilövése előtt, szeretnél meggyőződni hogy a tankján hibátlan a fényezés?

Isten útjai és a WG döntései kifürkészhetetlenek....

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szonikk

3 hónapja 5 napja #278261 Írta: szonikk
Tökéletesen megértem a kérdést, végül is 25- el is ugyan azt látom, de sok esetben a vaksiságom és a noobságom szereti nézegetni a szegecseket is. :D
(Egyébbként most feltettem egy Aslaint, de amúgy csak azt szoktam használni amit magam át tudok írni.)

3 hónapja 1 napja #278478 Írta: szonikk
Megjött végre a sima XVM, töröltem hamar a modpack-ot. Esetleg abban is tudsz segíteni, hogy így hol tudom a zoomot állítani? A res_mods / camera xc - ben nem tudom, a mods - ban meg így már nincs mit változtatni.

A WN8 mérőt is szívesen kibiggyeszteném külön mod nélkül, ha az XVM- ben lehet berhelni.

Köszi a tudást. :)

3 hónapja 1 napja - 3 hónapja 1 napja #278496 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

szonikk beküldte: Megjött végre a sima XVM, töröltem hamar a modpack-ot. Esetleg abban is tudsz segíteni, hogy így hol tudom a zoomot állítani? A res_mods / camera xc - ben nem tudom, a mods - ban meg így már nincs mit változtatni.

65. sor:
"zooms": [2, 4, 8],
A 8 után vesszővel folytathatod ízlés szerint a sort.
"zooms": [2, 4, 8, 12, 24, 48, 96, 192],
Viszont! Ne felejtsd el a 9. sorban a false-t átírni true-ra... :D

Szerk.:
Kifelé zoomolni a 21., a 37. és 52. sorban lehet, a
"distRange": [40, 100],
Második számának növelésével...

Trollz be flippin' out, Mon!

3 hónapja 22 órája #278525 Írta: szonikk
A 9. sor volt a kulcs, köszönöm szépen. Esetleg statisztikát vagy WN8 mérőt is be tudok kapcsolni valahol?

2 hete 2 napja - 2 hete 2 napja #282469 Írta: szonikk
Sziasztok! Az új XVM a nemzeti zászlókat kb 5 másodpercig jeleníti meg a visszaszámlálásnál, majd eltűnteti és nem tudom újra előhozni. Valami megoldási lehetőség esetleg?

2 hete 1 napja #282519 Írta: szonikk

szonikk beküldte: Sziasztok! Az új XVM a nemzeti zászlókat kb 5 másodpercig jeleníti meg a visszaszámlálásnál, majd eltűnteti és nem tudom újra előhozni. Valami megoldási lehetőség esetleg?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69

1 hete 6 napja #282575 Írta: szonikk
Senki sem tudja? :(

1 hete 6 napja - 1 hete 6 napja #282583 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

szonikk beküldte: Sziasztok! Az új XVM a nemzeti zászlókat kb 5 másodpercig jeleníti meg a visszaszámlálásnál, majd eltűnteti és nem tudom újra előhozni. Valami megoldási lehetőség esetleg?

Ez egy xvm bug, amit többé kevésbé javítottak a nightly xvm-ben (developer verzió). A mostani legfrissebb tesztverzió ebből a Build 8606 for WoT 1.1.0. Ebben már a TAB gombra is működik a stat megjelenítése, de a bal oldali csapatlistánál kicsit el vannak csúszva a tier számok.
Innen tudod tölteni, ha érdekel:
nightly.modxvm.com/

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<

" Hülye lehet az ember. Én is szoktam hülye lenni, talán többször is mint kellene.De bunkónak, barátom, bunkónak születni kell! "

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.