XVM

2 éve 1 hónapja #277113 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
5x próbáltam de nem megy - esetleg lenne rá mód hogy valaki átküld egy módosított fájlt?
Köszi :-)

Thothem beküldte:

Scanmen beküldte: Módosítod a C:\Games\World_of_Tanks\res_mods\configs\xvm\default mappában levő carouselNormal.xc állományt.
Az "extraFields": szekcióba, beilleszted az alábbi kódot:

// MOE szoveg
      {
       "enabled": true,
       "x": 1, "y": 16, 
       "format": "<b><font face='$FieldFont' size='10' color='{{v.c_damageRating}}'>MOE</font></b>"
      },
//MOE szazalekos
      { 
       "x": 22, "y": 14, 
       "format": "<b><font face='$FieldFont' size='12' color='{{v.c_damageRating}}'>{{v.damageRating%d~%}}</font></b>",
       "shadow": ${ "def.textFieldShadow"} 
      },

Az x és az y értékek változtatásával tudod a helyzetét változtatni. B) :)

A //MOE szoveg utáni rész csak egy színes "MOE" feliratot hivatott kirakni.
A //MOE szazalekos pedig az aktuális állás számszerű értékét.

Ez működik szépen.
Arra figyeljetek, hogy rögtön az "extraFields": [ után, rakjátok be. A vesszők megkavarhatják a dolgot, ha a blokk legvégére teszitek. ( Amit látatlanba sejtek, mivel én is alapból oda raknám. :D )

Szerk.:
Amennyiben csak a carouselNormal.xc-be illesztitek be, akkor csak a normál méretű tank soroknál fog látszani! Ha esetleg a miniatűr tank ikonokat használjátok, akkor a carouselSmall.xc-be is rakjátok be!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 1 hónapja #277115 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Ezt én is használom a csomagomban, bár én csak a %-os kijelzőt. Ki tudod venni onnan is, de ha gondolod, oszd meg az éppen használt csomagodat(ha nincs benne saját kép hivatkozás, elég a carouselNormal.xc is) megpróbálom beletenni.

F3rmi beküldte: 5x próbáltam de nem megy - esetleg lenne rá mód hogy valaki átküld egy módosított fájlt?

Thothem beküldte:

Scanmen beküldte: Módosítod a C:\Games\World_of_Tanks\res_mods\configs\xvm\default mappában levő carouselNormal.xc állományt.

// MOE szoveg
      {
       "format": "<b><font face='$FieldFont' size='10' color='{{v.c_damageRating}}'>MOE</font></b>"
      },
//MOE szazalekos
      { 
       "format": "<b><font face='$FieldFont' size='12' color='{{v.c_damageRating}}'>{{v.damageRating%d~%}}</font></b>",
      },

Ez működik szépen.
Arra figyeljetek, hogy rögtön az "extraFields": [ után, rakjátok be. A vesszők megkavarhatják a dolgot, ha a blokk legvégére teszitek. ( Amit látatlanba sejtek, mivel én is alapból oda raknám. :D )

Szerk.:
Amennyiben csak a carouselNormal.xc-be illesztitek be, akkor csak a normál méretű tank soroknál fog látszani! Ha esetleg a miniatűr tank ikonokat használjátok, akkor a carouselSmall.xc-be is rakjátok be!

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

2 éve 4 hete - 2 éve 4 hete #277121 Írta: Scanmen
Megválaszolva: Scanmen

F3rmi beküldte: 5x próbáltam de nem megy - esetleg lenne rá mód hogy valaki átküld egy módosított fájlt?

Thothem beküldte:

// MOE szoveg
      {
      },
//MOE szazalekos
      { 
      },

Ez működik szépen.

Szerk.:

Pár perc és feltöltöm a saját carouselNormal.xc állományomat.

carouselNormal.xc

Szerk.
Csak egy ötlet, és minden bántási szándék nélkül. Átnevezted a xvm.xc.sample fájlt xvm.xc -ra?

Isten útjai és a WG döntései kifürkészhetetlenek....

2 éve 4 hete #277122 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

imNonlet beküldte: Valaki tud olyan XVM módot küldeni, amely csak és kizárólag az alap xvm, azaz csak a nevek mellett a színeket és értékeket mutatja, semmi jelölés, semmi hangármódosítás, semmi zavaró tényező?

Hali!
Itt van egy xvm kijelző mód:
Only xvm

Két féle is van benne:
-PolarFox
-Ekspoint-os változat.

A polarfox-os mappájában sok config variáció is van(Дополнительные конфиги mappában). Csak felül kell írni az alap konfigot.

Régebben, amikor még volt xvm nélküli mod csomagom is, én is ezt tettem bele. Nem terheli a gyengébb gépeket, de mégis látod a statokat.

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: imNonlet

2 éve 4 hete #277145 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

Scanmen beküldte: Szerk.
Csak egy ötlet, és minden bántási szándék nélkül. Átnevezted a xvm.xc.sample fájlt xvm.xc -ra?

Ha nincs a WoT/res_mods/configs/xvm mappában xvm.xc fájl, akkor a default mappa tartalmát használja a mod. Ha törlöd a default mappát is, akkor a modban tárolt alapbeállításokkal fog menni a mod. A default mappa gyakorlatilag olyan konfig fájlokat tartalmaz, amikben a mod alapbeállításai vannak rögzítve.

carouselNormal.xc
carouselSmall.xc

Pikcsőr:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

.Trollz be flippin' out, Mon!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BiO_rOo_BOT

2 éve 4 hete - 2 éve 4 hete #277146 Írta: Scanmen

Thothem beküldte:

Scanmen beküldte: Szerk.

Ha nincs a WoT/res_mods/configs/xvm mappában xvm.xc fájl, akkor a default mappa tartalmát használja a mod. Ha törlöd a default mappát is, akkor a modban tárolt alapbeállításokkal fog menni a mod. A default mappa gyakorlatilag olyan konfig fájlokat tartalmaz, amikben a mod alapbeállításai vannak rögzítve.

carouselNormal.xc
carouselSmall.xc

Pikcsőr:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Köszönöm az infot. :) Ugyan nem próbáltam, de abban a tudatban voltam hogy a xvm.xc hiánya esetén a pyc állományokban levő alapértéketek használja, és nem foglalkozik a default mappa tartalmával, illetve az abban történt változtatásokkal. shaking

2 éve 3 hete #277285 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Thotem, Scanmen - gigantikus köszönet mindkettőtőknek!!!!
MŰKÖDIK!!!! :beer2:
:thx2:

2 éve 1 hete #278254 Írta: szonikk
Megválaszolva: szonikk
Sziasztok! Bocsi, ha valamit nem jó helyen vagy formában csinálok, tudatlan vagyok. Az érdekelne, hogy a kamera zoom-ot hol lehet átírni mondjuk 60-ra? Néztem az Aslain kamera mappáját, de abban nem volt átírva a [2, 4, 8] érték, és egyik mappában sem találtam meg a 60-as átírt értéket.

2 éve 1 hete - 2 éve 1 hete #278260 Írta: Scanmen

szonikk beküldte: Sziasztok! Bocsi, ha valamit nem jó helyen vagy formában csinálok, tudatlan vagyok. Az érdekelne, hogy a kamera zoom-ot hol lehet átírni mondjuk 60-ra? Néztem az Aslain kamera mappáját, de abban nem volt átírva a [2, 4, 8] érték, és egyik mappában sem találtam meg a 60-as átírt értéket.

Ha a Jacktor modpack-ben keresed, akkor a \mods\configs\pmod\ mappában levő zoomX.json állományban találod a "zoomXSteps" bejegyzést, amit kedved szerint módosíthatsz. ;)

Csak egyszerű kíváncsiságból kérdezem, hogy a 60x zoom mire kell? Az ellenfél kilövése előtt, szeretnél meggyőződni hogy a tankján hibátlan a fényezés?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szonikk

2 éve 1 hete #278261 Írta: szonikk
Tökéletesen megértem a kérdést, végül is 25- el is ugyan azt látom, de sok esetben a vaksiságom és a noobságom szereti nézegetni a szegecseket is. :D
(Egyébbként most feltettem egy Aslaint, de amúgy csak azt szoktam használni amit magam át tudok írni.)

2 éve 1 hete #278478 Írta: szonikk
Megjött végre a sima XVM, töröltem hamar a modpack-ot. Esetleg abban is tudsz segíteni, hogy így hol tudom a zoomot állítani? A res_mods / camera xc - ben nem tudom, a mods - ban meg így már nincs mit változtatni.

A WN8 mérőt is szívesen kibiggyeszteném külön mod nélkül, ha az XVM- ben lehet berhelni.

Köszi a tudást. :)

2 éve 1 hete - 2 éve 1 hete #278496 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

szonikk beküldte: Megjött végre a sima XVM, töröltem hamar a modpack-ot. Esetleg abban is tudsz segíteni, hogy így hol tudom a zoomot állítani? A res_mods / camera xc - ben nem tudom, a mods - ban meg így már nincs mit változtatni.

65. sor:
"zooms": [2, 4, 8],
A 8 után vesszővel folytathatod ízlés szerint a sort.
"zooms": [2, 4, 8, 12, 24, 48, 96, 192],
Viszont! Ne felejtsd el a 9. sorban a false-t átírni true-ra... :D

Szerk.:
Kifelé zoomolni a 21., a 37. és 52. sorban lehet, a
"distRange": [40, 100],
Második számának növelésével...

.Trollz be flippin' out, Mon!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szonikk

2 éve 1 hete #278525 Írta: szonikk
A 9. sor volt a kulcs, köszönöm szépen. Esetleg statisztikát vagy WN8 mérőt is be tudok kapcsolni valahol?

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #282469 Írta: szonikk
Sziasztok! Az új XVM a nemzeti zászlókat kb 5 másodpercig jeleníti meg a visszaszámlálásnál, majd eltűnteti és nem tudom újra előhozni. Valami megoldási lehetőség esetleg?

1 éve 9 hónapja #282519 Írta: szonikk

szonikk beküldte: Sziasztok! Az új XVM a nemzeti zászlókat kb 5 másodpercig jeleníti meg a visszaszámlálásnál, majd eltűnteti és nem tudom újra előhozni. Valami megoldási lehetőség esetleg?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.