Jelenleg 509 vendég és 25 tag online

Armored Warfare

2 hete 3 napja - 2 hete 3 napja #285774 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Mentem néhány csatát és kezd újraéledni a kedvem ehhez a játékhoz. Bár érnek meglepetések. GLOPS-ban álltunk egymás mellett én egy Ariettel, a csapattársam is valami MBT vel. Majdnem full hp ről úgy semmisültünk meg mindketten, mintha atom csapás ért volna minket. Azóta se tudom mi volt az. / Itt is kiírja a játék valahol, hogy ki volt a tettes? /
Januárban elkezdem húzni a Merkava ágat lévén új és ott még semmim sincs. Nagyon jó, hogy a tankokat lehet a megvétel előtt próbapályán tesztelni.
Kedves Skjenngard! A pontosításoddal már érthetővé váltak a csata módok. Ha időd és energiád engedi esetleg ejtenél néhány szót, hogy melyik tanktípushoz melyik parancsnok passzol? A legénység itt ugye nem számít, csak a parancsnok tapasztalata? Gondolom a tankok praktikus felszerelése hasonló a WOT-hoz. /MBT : venti, töltés gyorsító stb. TD peridszkóp ha van ilyen és így tovább./ Ugye a garázsban a tank alatti piros csík jelzi a fejlesztés fokát, illetve a következő tankra lépéshez szükséges fejlesztés mértékét? Free XP-ből itt is lehet gyorsítani a tank vásárlást, esetleg a parancsnok képzettségét?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bela455

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 3 napja #285775 Írta: bela455
Megválaszolva: bela455
Bocs ,hogy beleszolok. Titeket a bombazok nyirtaki. MBT legenyseg,toltesgyorsitas, cezas, latotav.(mert nagyon vakok anekul) es tier 9-tol torony vagy tes forgas esetleg javitas vagy motor gyorsitas. Ez csak altalanos. Tobbit ha kered szivesen segitunk. Bocs ha bele kontarkotam.

2 hete 3 napja #285777 Írta: bela455
Parancsnok kepesiteseket itt kapod meg.
csb-hype.gamestone.pl/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

2 hete 3 napja #285778 Írta: bela455
Itt megkapod az uj magyar Leopard2A7(6) tier 9. Jatek szinten ha nem rusholsz vele egy csoda tank.
Tornyat meg 10-esek sem utik at. Kivaloan lehet hasznalni.

2 hete 3 napja #285779 Írta: bela455
Karacsonykor minden Leopardra feltettem a magyar zaszlot. A 2 nagyapam emlekere.Mind a 2 a magyarhadseregben szolalt a 2-ik vilaghaboruba. Sajnos en mar nem Magyarorszagon szuletem, mer ugye vesztesek voltunk........

2 hete 3 napja #285780 Írta: Balista1
Dehogy kontárkodtál. Köszönök minden segítséget. Újra fel kell vennem a fonalat. Már el is felejtettem, hogy itt repülőgépek is vannak. Ha jól rémlik valami módon kérni kell a kijelölt területre a légicsapást.

2 hete 3 napja #285781 Írta: Balista1
Viszont ha jól sejten már itt vagy, illetve nem messze, mert egy időzónában vagyunk. Felvidék, vagy Délvidék. Erdély már UTC+1.

2 hete 3 napja - 2 hete 3 napja #285782 Írta: bela455
Sepsi OSK Erdely.

2 hete 2 napja #285785 Írta: Skjenngard
Megválaszolva: Skjenngard
A kolléga nagyjából elmondott mindent. :)

Nálam azért tankfüggő a dolog, hogy mit teszek rá. Leopardból, mivel imádom a magát a járművet, megvan majdnem mind, de legtöbbet a 9-est használom, szerintem ott van csúcson az ág. Mobilis, iszonyat jó hull down, rail gun ágyú. A 10-es-en egy 130mm-es löveg van, emiatt lassabban tölt és lomhább is kicsit. Cserébe megkapod a játék legnagyobb átütését AP lőszerrel, 900mm-t. Szeretem, de az A6 jobban fekszik. Ha izmosabb tankot keresel ezen az ágon, akkor az A4 Evolution az embered. Azzal már lehet frontot tolni, cserébe nincs a brutál DPM, a páncél viszont kiröhögi az ATGM-eket.

De amúgy igen, Gun Breach V2 az alap, a mobilisabb Leokon nekem Filter System, Optics és Air Induction van (V2 mindenből), ezzel még jobb a test forgás és a gyorsulás. Legényeknek ugyanez az elv, gyorsabb töltés, jobb gyorsulás.

Parancsnokoknál annyira nem lényeg, kit használsz szerintem. Leoba / Abramsba Holzklau a reload buff miatt, Challengerbe Viktor a modulsebzések miatt, TD, AFV Sabrina a camo miatt, de most kísérletezgetek Freyaval is a gyorsabb célkereszt szűkülés miatt a 4 sec reloados AFV / TD-nél. Kramer kisasszony megy a Merkavaba, mivel van egy olyan skillje, hogy minden 50 méteren belüli ellenség csökkenti 5,48%-al a reloadot. Iszonyat kemény büntit ki lehet osztani vele :D ezek természetesen PvE meccsek.
GLOPS-ra csak és kizárólag az XC8 Wilket viszem, amíg nem nerfelik a PELE lőszert, ki akarom élvezni a troll hatást.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW, Balista1, bela455

2 hete 2 napja #285786 Írta: Balista1
Köszi. Mivel úgy látom az AW itt csal néhányunkat érdekel, ha valahol megakadnék az újrakezdésben kérlek titeket ne vegyétek zokon, ha - akár privátban - adódik még néhány kérdésem.:)

2 hete 2 napja #285787 Írta: Skjenngard
Megválaszolva: Skjenngard

Balista1 beküldte: Ugye a garázsban a tank alatti piros csík jelzi a fejlesztés fokát, illetve a következő tankra lépéshez szükséges fejlesztés mértékét? Free XP-ből itt is lehet gyorsítani a tank vásárlást, esetleg a parancsnok képzettségét?

Igen azaz.

Meg lehet, ugyanúgy mint a Wotban, egy csavarral: ha egy tankot kimaxoltál, utána a maradék, ki nem nyitott modult ingyen meg tudod nyitni rajta. Valamint minden tanknál meg lehet nyitni három free XP 'boostot', ezeket érdemes a fenti módszerrel, mivel alapból több XP megnyitni, mint amennyi free XP-t ad.
Itt amúgy kétféle free XP van: a Reputation és az XP. A Repu szabadon felhasználható mindenre, az XP goldért váltható át repura. Ha egy tankod fullos lesz, akkor onnantól az azzal szerzett összes XP megy a válthatóba, nem a tankon gyűlik, mint a WoTban. A prém tankok annyiban különböznek, hogy több XP-t és pénzt hoznak. A parancsnokot lehet gyorsítani repuval, de nem éri meg.
Tank osztályokra amúgy lazán ezek a parancsnokok illenek:
MBT: Viktor, Holzklau, Kramer
Light: Juan Carlos, Freya
AFV: Sabrina, Juan Carlos
ATGM-es tankok: Rashid, Fyodor
TD: Sabrina, Ioannis, Zaytsev
Ha grindolni akarsz tankot vagy XP-t, akkor Diaz vagy Fyodor

A lényeg kb. annyi, hogy amivel sniperkedni akarsz, oda camo skilles parancsnok, flankelős lightba mobilitás buffos, nagyot sebző ágyúba modulsebzős stb. Ha a Merkava vonalat húzod, oda Kramer a legjobb.

Amúgy ez a nevem ingame is, jelölj be, mostanában sokat nyomom még amíg itthon lábadozok. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW, Balista1, bela455

2 hete 2 napja #285788 Írta: bela455
En az A4Evot eladtam nekem az A5 jobban teljesitett.
Parancsnokok MBT:Carlos es Viktor idokent Philip
LT: Sabrina es Sana idokent(ez piromanias parancsno volt)
AFV: Sabrina
Raketasokra csak az arab fiut hasznalom.
Valamikor Freja volt a kedvenc parancsnokom de most csak artyra(WOT nyelv) hasznalom.
Van 8drb 10-es tankom. Beta otta jatszom, csak keves idovel.
Folytasd az ismertetot kerlek, mert engem is erdekel, mert mar mondtam csak altalanosan vagyok temaba. Koszi elore is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, Skjenngard

2 hete 2 napja - 2 hete 2 napja #285803 Írta: Balista1
AW-vel kezdtem a napot. Irtó jópofa, hogy ebben a játékban irányítás közben szinte érezni a tank súlyát.
- Nagyon sokáig javít a kis 6 os Leopardom. Ezen hogy lehet gyorsítani? A javító kittet itt is aktiválni kell mint a WOT-ban?
-Öreg vagyok és immár vaksi a minimapot hogy lehet nagyítani, kicsinyíteni? Néztem az irányítás menüben, de nekem nem akar változni.
-Látom itt is festegetik a járműveket. Ezt a lehetőséget hol lehet megtalálni?
- Én anno úgy tudtam, hogy ebben a játékban nem szabad eladni a kifejlesztett tankokat. Vagy mégis? Mert írjátok, hogy ti már tettetek ilyet. Én meg őrizgetem az I-II es tankocskáimat is.
- Semmilyen játékban nem szoktam nézegetni mások accountját ezért amikor idestova öt éve más néven regisztráltam a Wotinfóra mint amit a játékban használok, álmomban sem gondoltam, hogy ez valakiknek fájni fog.
Az AW-ben Tuco néven vagyok jelen. /A jó, a rossz és a csúf - epikus western után./
Ha valaki - mondjuk egy törött lábú hozzáértő - vetne rá egy pillantást és volnának javaslatai, azt szívesen megfogadnám.

Ígérem a jeles napra tekintettel ma már nem kérdezek többet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, bela455

2 hete 2 napja - 2 hete 2 napja #285808 Írta: bela455
Szia. Repair kit-bol 3fajta van; 1. egyszer javit egy alkatreszt. 2. egyszer javit osszes serult alkatreszt. 3. haromszor javit minden hibas alkatreszt bizonyos vissza toltes utan (jopar 10 sec fetoltes utan) aktivalni kell 5,6,7 gombal.
Festest az upgrade melett a masodik full (festo henger).
Tankot itt is eladhatod ha kell a kredit masra.
Remelem hasznos voltam. B. U. E. K.

2 hete 2 napja #285810 Írta: Balista1
Szia ! Köszönöm, mindjárt meg is nézem ezeket a javító ládákat. BUÉK Erdély lakóinak is!

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.