Jelenleg 381 vendég és 10 tag online

Megjegyzés

Lack of access rights - File '/images/release/089tds.jpg'

Armored Warfare

2 éve 6 hónapja #199369 Írta: Feri38_HUN
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Ha esetleg játszol vele,itt megoszthatod észrevételeidet,kereshetsz szakasztársat,kérhetsz segítséget,tanácsot.
Én kb fél évig rá sem néztem mert kissé csalódást keltett,viszont 2 napja beléptem szétnézni,és az utolsó patch kellemes csalódást hozott.Végre "DÖRÖGNEK" az ágyúk,jók a motorhangok,lehet rendesen pattintani,és végre itt is lőhetek ammoracket/ebben nem vagyok biztos hogy régen nem volt,viszont sosem lőttem,ma meg már 3-nál járok/.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 5 hónapja #201777 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Mellékletek:

2 éve 5 hónapja #202604 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76

Feri38_HUN beküldte: Ha esetleg játszol vele,itt megoszthatod észrevételeidet,kereshetsz szakasztársat,kérhetsz segítséget,tanácsot.
Én kb fél évig rá sem néztem mert kissé csalódást keltett,viszont 2 napja beléptem szétnézni,és az utolsó patch kellemes csalódást hozott.Végre "DÖRÖGNEK" az ágyúk,jók a motorhangok,lehet rendesen pattintani,és végre itt is lőhetek ammoracket/ebben nem vagyok biztos hogy régen nem volt,viszont sosem lőttem,ma meg már 3-nál járok/.

Főleg a csatabetöltő kép alatt az induló turbina hangja... pláne ha Abrams tankkal játszol... megfizethetetlen :love:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

2 éve 5 hónapja #203401 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
Sziasztok!
Én csak pár napja kezdtem el próbálkozni vele de nem estem hasra tőle! A WoT után olyan mintha vissza tértem volna az ezredfordulóra.
Angolul nem beszélek, ezért a kezelőfelület is bonyolult elsőre (másodszorra is)
SD-ben rettenetesen ronda.
Szóval, megpróbálom, hátha de nagy reményeket nem támasztok a játékkal kapcsolatban!
Mindenesetre eddig a WoT mindent visz!

2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #203456 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_
Üdv!

Örömmel látom, hogy nyílt egy AW - s topik a wotinfon :)

Az utolsó patch - ek óta valóban sokat javult. Első nekifutásra más mint a WOT, de szerintem nem rosszabb, sőt... Nyilván itt is meg kell ismerni a pályákat, a tankok gyenge pontjait, meg úgy összességében a játék mechanizmusokat. (A side scrap itt felejtős ;) )

Az RNG itt kisebb (bár itt is tud mókás lenni), de a játékosállomány ugyanaz... :)

Az AW - ban nagyon sok függ attól, hogy van fel skillezve a legénység és mely retrofitek vannak felpakolva az adott tankra. Nem utolsó sorban mely parancsnok ül a gépben. Egy alapból "szarabb" tankot is ki lehet kupálni elég jóra.

Én Karácsonykor próbálkoztam vele, de aránylag hamar félre raktam, majd most 1 - 2 hónapja szoktam vissza rá. A WOT - ot szerintem már teljesen hanyagolni fogom.

Sat_Okh:

Ha esetleg kérdésed van, tedd fel, megpróbálok rá válaszolni.

Itt van egy ph - s topik:

prohardver.hu/t...s.html

Bár nem nagyon pörög, érdemes néha rákacsingatni, mert sok jó infó kerül fel rá.

Jah, és még annyi, hogy PVE - be senki se ragadjon le! (Max stock tank fejlesztésének erejéig :) )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sat_Okh

2 éve 5 hónapja #203486 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Gépigénye elég nagy és a PvE tényleg beszippantó.

Egy hasonló mód WoT-ba is jó lenne, de úgy hogy pl. nap 1-4 alkalommal mehetnél bevételt szerezve ( de ha kifejlesztesz egy t10-est, akkor +1-et), utánna már csak minimális összeget kapnál, pl egy PvP csata bevételének 10-25%-át.
Történelmi csatákat ily módon lehetne megvalósítani. 3-5 játékos egy PvE csatában, rakat MI/AI bot ellen.
Ehhez jelenleg minden adott.
Pályák, tankok és bot rendszer (gyakorlótér módban vannak botok), csak AW szerűen kell megoldani, 2.vh-s kinézettel.

Remélem lesz -25%-os akció a Merkava IIB-re :)

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Előre is köszönöm a támogatást! :)

2 éve 5 hónapja #203503 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh

_HENTES_ beküldte: Üdv!

Sat_Okh:

Ha esetleg kérdésed van, tedd fel, megpróbálok rá válaszolni.

Itt van egy ph - s topik:

prohardver.hu/t...s.html

Bár nem nagyon pörög, érdemes néha rákacsingatni, mert sok jó infó kerül fel rá.

Jah, és még annyi, hogy PVE - be senki se ragadjon le! (Max stock tank fejlesztésének erejéig :) )

Szia!
Köszi. Ránézek, amúgy is rám fér az okosodás ... a grafikával nem tudok mit kezdeni, azt hiszem videó kártya csere lesz a vége! A WoT-hoz amúgy is terveztem már ... :)

2 éve 5 hónapja #203660 Írta: _HENTES_

Angelus1991ster beküldte:
Remélem lesz -25%-os akció a Merkava IIB-re :)

Hehe, a Merkavával én is nagyon szemezgetek már egy ideje, de eddig mindig sikerült lebeszélnem magamat róla. Több dolog is van nála, ami szerintem kicsit aggasztó:

Bár szemből kemény, a hasát már a 7 - esek is belövik, a 8 - asokról nem is beszélve. Az oldala nagyon papír, gyakorlatilag egy hangyányit befordítod és már minden belövi. Az ágyú főbb karakterisztikái szimpatikusak, de a 389 - es alfa T7 - ben nagyon kevés... A másik fórumon az is elhangzott, hogy PVP - ben egyenesen öngyilkosság :) Összességében nem lenne rossz tank, de szerintem nem tartozik a könnyen játszható tankok közé.

Mindettől függetlenül még mindig játszadozok a gondolattal, mert az egyik legszebb tank :) Pláne egy leárazás esetén...

A WZ1224 a másik, amin gondolkodom, csak ott meg az a 3 fokos ágyú süllyedés... :S

2 éve 5 hónapja #204185 Írta: Feri38_HUN

2 éve 4 hónapja #205071 Írta: _HENTES_
20% akció van a prém tankokra.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, KopiBDW, Angelus1991ster

2 éve 4 hónapja #205128 Írta: Feri38_HUN
Kis segítség kezdőknek:
armoredtalk.com...-crew/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _HENTES_

2 éve 4 hónapja #205186 Írta: Feri38_HUN
27K sebzés :trollol:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kergemarha, _HENTES_

2 éve 4 hónapja #205654 Írta: _HENTES_
Üdv,

az alábbi weblapon az új regisztrálók ingyen T92 prém tankot (T2 light) kapnak bónusz kód formájában.

partymatching.com/login

Én most kaptam meg a kódot. Kellett hozzá pár nap.

2 éve 4 hónapja #205746 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

_HENTES_ beküldte: Üdv,

az alábbi weblapon az új regisztrálók ingyen T92 prém tankot (T2 light) kapnak bónusz kód formájában.

partymatching.com/login

Én most kaptam meg a kódot. Kellett hozzá pár nap.

Thx kipróbálom.

2 éve 4 hónapja #205979 Írta: Kergemarha
Megválaszolva: Kergemarha

Jó kör volt :happy:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.