Jelenleg

49
látogatónk van

Armored Warfare

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238223 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad

szerintetek ezzel menne meg erőltetés nélkül?


Nekem már ezzel is viszi minden gond nélkül maxon bőven 60 fps felett, szóval azokkal amiket te linkeltél még kevésbé lenne gond a fullos grafika és az élvezhető fps.
www.gigabyte.co...6GD#kf


Azt hiszem ez a befutó nálam 1000ft-al drágább de ennyit még meg ér elég masszív:

www.cel.ro/c/M2...oudkJN

ennyi volna a tied:

www.cel.ro/c/M2...ouayhM

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #238225 Írta: sandorati
Megválaszolva: sandorati

szerintetek ezzel menne meg erőltetés nélkül?


Nekem már ezzel is viszi minden gond nélkül maxon bőven 60 fps felett, szóval azokkal amiket te linkeltél még kevésbé lenne gond a fullos grafika és az élvezhető fps.
www.gigabyte.co...6GD#kf


Azt hiszem ez a befutó nálam 1000ft-al drágább de ennyit még meg ér elég masszív:

www.cel.ro/c/M2...oudkJN

ennyi volna a tied:

www.cel.ro/c/M2...ouayhM


Jó választás Kopi !
Azzal a 6Gb-os saját memóriával nagyon oda fog tenni a játék minőségének !!! :)
Nekem "csak" egy ilyen van, de a világon semmi bajom vele, pedig csak 4Gb-os saját memója van, de full grafikán - amit már nem lehet a játékon belül "feljebb tolni" - 55-60 FPS között dübörög minden túlhajtás nélkül...;
www.msi.com/Gra...erview
Igaz, kimondott Gamer sorozat, de teljesen jól teszi a dolgát... shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrGoodBad

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #238893 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Sziasztok.
Letöltöttem ezt a játékot tegnap, és állandóan kifagy. Van rá valami gyógymód hogy ne fagyon ki.

I5:3570 3,4ghz 8g ram gtx 160 win7 64 250gb ssd

köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #238919 Írta: Ubullka
Megválaszolva: Ubullka

Sziasztok.
Letöltöttem ezt a játékot tegnap, és állandóan kifagy. Van rá valami gyógymód hogy ne fagyon ki.

I5:3570 3,4ghz 8g ram gtx 160 win7 64 250gb ssd

köszönöm.



Szia! Ha megnyitod a játékot és a play mellett lenyitod a menüt, ott találsz egy olyan pontot, hogy verify and fix installed game client files. Az elvégzi a kis dolgát és utána menni fog :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #238982 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

Sziasztok.
Letöltöttem ezt a játékot tegnap, és állandóan kifagy. Van rá valami gyógymód hogy ne fagyon ki.

I5:3570 3,4ghz 8g ram gtx 160 win7 64 250gb ssd

köszönöm.



Szia! Ha megnyitod a játékot és a play mellett lenyitod a menüt, ott találsz egy olyan pontot, hogy verify and fix installed game client files. Az elvégzi a kis dolgát és utána menni fog :)


Reménytelen újratelepítettem este. Lefuttattam amit írtál, ugyan úgy join után egyből kliens nem válaszol restart töltőképernyő végén még1x restart a játék kezdése után 20mp berak 99 fps megy faszán high hd kliens. Csata alatt van hogy hirtelen 10-14 fps re leesik és kifagy a csata végén a victory után garázsba menetnél. Legújabb vga driver a gépem se fos régi, és csak ennél csinálja.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #238990 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Nekem az ARK csinált ilyet (hasonlót). Egy régebbi VGA driver megoldotta...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239007 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Kész feladom már a sima betöltő képernyő vége előtt kifagy a kliens délelőtt még játszottam 6 kört most már be se akar lépni. Törlöm is a fenébe.. :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #239014 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad

Kész feladom már a sima betöltő képernyő vége előtt kifagy a kliens délelőtt még játszottam 6 kört most már be se akar lépni. Törlöm is a fenébe.. :(


nekem GTX 970-en és fullon 100% tartja a videó karit akkor te mit vársz a tiedtől,szedd le az sd klienst ne add fel én egy hete tértem vissza,s nagyon élvezem már csak mert arty-t a tech tre-n kívűl sehol sem látni,egy csatában sem találkoztam vele egy hét alatt :banana:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239016 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

Kész feladom már a sima betöltő képernyő vége előtt kifagy a kliens délelőtt még játszottam 6 kört most már be se akar lépni. Törlöm is a fenébe.. :(


nekem GTX 970-en és fullon 100% tartja a videó karit akkor te mit vársz a tiedtől,szedd le az sd klienst ne add fel én egy hete tértem vissza,s nagyon élvezem már csak mert arty-t a tech tre-n kívűl sehol sem látni,egy csatában sem találkoztam vele egy hét alatt :banana:


gtx 1060 6G csak elírtam :spaz:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239021 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
akkor optimalizáld a játékot a Geforce Experiencel,be lövi ő magának a beállításokat,az a kártya lazán kell vigye!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239037 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
optimalizálva az eleje óta

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #239042 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Sajnos az a baj, hogy nem egyedüli a fagyás problémám most olvasok utána rengeteg felhasználónál van ez a töltőképernyős fagyás összeomlás. És még nincs rá crash fix. Nem tudom az utat ami a talán megoldáshoz vezet nem jó az angolom. Ott a válaszba van valami lehetséges megoldás csak a rendszerbe nem tudom mit keressek.

forums.steampow...622100

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239077 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Kb 20h tól eddig játszottam sok csatát, hiba nélkül, azaz annyi történt kb 22h fele elment a lövés és motorhang.
De legalább nem fagyott ki. :spaz:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239149 Írta: Padre
Megválaszolva: Padre

én egy hete tértem vissza,s nagyon élvezem már csak mert arty-t a tech tre-n kívűl sehol sem látni,egy csatában sem találkoztam vele egy hét alatt :banana:


Nem is fogsz,mert mostmár nem lehet bevinni PvP és Gl.Op-ba. PvE ben lehet csak klikkerkedni :thx3: a botok között meg nincs. Jobb is ez igy :applause:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #239180 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad

Kb 20h tól eddig játszottam sok csatát, hiba nélkül, azaz annyi történt kb 22h fele elment a lövés és motorhang.
De legalább nem fagyott ki. :spaz:


erről a hibáról tudnak de jön a 2,0 verzió,s gondolom abban javítva lesz majd,keres rám a játékban majd ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.