Jelenleg

27
látogatónk van

Armored Warfare

7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #229803 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_
Üdv,

esténként 18.30 - 23.00 - ig "beteg" mód lehet kreditet farmolni, február 9 - ig. A lentieknél egyik sem lett kiemelkedő kör, a bukták is hozzák a 2 millákat... Meccs közben irogattak, hogy a 7 - 8 milliós kör sem lehetetlen :cheer:









Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #230032 Írta: Padre
Megválaszolva: Padre
Figyelem: Spoiler!


Lehet nem kiemelkedő :P de glob.Op ban elsőnek lenni azért nem egyszerü dolog shaking
szerk. nem kell szerénykedni ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _HENTES_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #230087 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_
Ezt most nem igazán értem.

Köszönöm :)

A nem kiemelkedőnél csak arra céloztam, hogy ennél még vadabb összegeket is össze lehet farmolni. A challi kör pl kifejezetten kevés dmg -s. Mondjuk a chall 1 és úgy általában a lassú MBT - k nem valók go ra. Oda gyors pörgős gépek kellenek, a terminator pl egy mocskos beteg gép, az go - ra született :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230405 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Szomorú hír :( Az Obsidian kiszállt teljesen az AW fejlesztéséből
aw.my.com/us/ne...arfare

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230437 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_
Hát, kíváncsi leszek milyen hatása lesz ennek a játékra...Mondjuk gyanús volt hogy valami nincs rendben a háttérben, mert a balance 2.0 már hónapok óta húzódik...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230452 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Csak nem tűnik el a játék. :blink: :(
Tegnap PvP-n fél perc után t4-es Gvozgyikával betett egy csatába.

A Balance 2.-ben látott 1750 hp-s t2-es jármű elég jó :)
Bárcsak a WoT-os alsó tieres tankok rendelkeznének ennyi hp-val.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230847 Írta: Ubullka
Megválaszolva: Ubullka
Rita oldalàn lehet olvasni egy cikket,amiben leìrjàk mi ment fèlre. Az obsidian soha nem akart egy wot copy ès az Eu ès amerikai szervereket helyezte volna előtèrbe ,de a kiadó csak az orosz embereket, a wot copyt akarta, ezèrt az obsidian kiszàllt. Azèrt sajnàlom jó jàtèk volt. Remèlem nem lesz katasztrófa.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230857 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Remèlem nem lesz katasztrófa.

háááát...
www.kitsuga.com...rfare/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230879 Írta: Ubullka
Megválaszolva: Ubullka
Koszi a linket erdekes volt elolvasni. Esetleg tudsz valamit arrol, amit tobb helyen is olvasni lehet, hogy wot 2.0? Egyesulni akar pont a nagy konkurenssel? Vagy tenyleg csak egy copy lesz modern tankkokkal?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230890 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Koszi a linket erdekes volt elolvasni. Esetleg tudsz valamit arrol, amit tobb helyen is olvasni lehet, hogy wot 2.0? Egyesulni akar pont a nagy konkurenssel? Vagy tenyleg csak egy copy lesz modern tankkokkal?

Még tavaly láttam pre-alpha játékmenetet a WoT 2.0-ból, de borzasztó volt. Ugyanaz, mint a WoT, csak modern tankokkal, és arty helyett helikopterek lettek volna. Mert igen, lehet a WoT tüzéreknél is irritálóbb kasztot kreálni egy játékhoz....
De ha jól tudom elkaszálták már azóta az egész projektet, szóval minden bizonnyal nem az lesz amit anno láttam.

u.i.: ha lenne NDA-m a WG felé most igencsak bajban lennék :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230891 Írta: Ubullka
Megválaszolva: Ubullka

Koszi a linket erdekes volt elolvasni. Esetleg tudsz valamit arrol, amit tobb helyen is olvasni lehet, hogy wot 2.0? Egyesulni akar pont a nagy konkurenssel? Vagy tenyleg csak egy copy lesz modern tankkokkal?

Még tavaly láttam pre-alpha játékmenetet a WoT 2.0-ból, de borzasztó volt. Ugyanaz, mint a WoT, csak modern tankokkal, és arty helyett helikopterek lettek volna. Mert igen, lehet a WoT tüzéreknél is irritálóbb kasztot kreálni egy játékhoz....
De ha jól tudom elkaszálták már azóta az egész projektet, szóval minden bizonnyal nem az lesz amit anno láttam.

u.i.: ha lenne NDA-m a WG felé most igencsak bajban lennék :P


De ez most WG krealmany akkor? Mert a mailru is ezt a wot 2.0 -t emlegette.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230910 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Félreértettük egymást. A fail.ru az AW-re hivatkozik úgy, mint WoT 2.0, mert mint írták, ők csak egy szeletet akartak a WoT piacából. Ebből volt a konfliktus, mert az Obsidian ennél többet akart, csak hát a pénz beszél...

Ezzel szemben a WG dolgozott egy modern tankokkal operáló új, WoT-hoz nagyon hasonló játékon, ami a WoT utódja lehetett volna. Erről beszéltem én, mert ennek is a nem hivatalos neve WoT 2.0 volt. Legutóbbi tudomásom szerint felfüggesztették ezt már, mert mint mondtam, pocsék lett, nem kis részben SerB zseniális ötletének, a helikoptereknek...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #230926 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Amúgy itt egy kevésbé vérgőzös nyilatkozat/elemzés a szituról: www.eurogamer.n...nation

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #231164 Írta: loituma69
Megválaszolva: loituma69
Kb 6-8 hónappal ezelőtt kihúztam az utolsó 10-es tankot a játékban, tehát mind kifejlesztve 100% húzva! Akkor abba hagytam a játékot mert nem láttam benne kihívást! Pár héttel ezelőtt visszatértem, de nem változott semmi az ég világon. Ez a játék halott! :( B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #233692 Írta: aru
Megválaszolva: aru
Inkább az AW! Egy fő indokot tudok mondani! Az AW-t nem tudod teletűzdelni cheater modokkal! Több, mint 3 év után raktam újra föl a WoT-ot és bemásoltam a régi cheateket és csuda mód mind működik még mindig. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.