Jelenleg

29
látogatónk van

Armored Warfare

7 éve 6 hónapja #209440 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Na, az zsír. Egész jó a supportjuk, volt már hogy leveleztem velük én is, teljesen normális válaszokat adtak és még gyorsan is.

Ja,nagyon korrekt volt a jóember,viszont ez a tank egy sapka szar a challengerhez képest.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #209480 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Na, az zsír. Egész jó a supportjuk, volt már hogy leveleztem velük én is, teljesen normális válaszokat adtak és még gyorsan is.


Ja mert az Obsidian nem ruszki cég. Az amcsiknál elképzelhetetlen lenne hogy egy cég olyan legyen mint a WG.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212227 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_
AW évforduló!

aw.my.com/gb/ne...ersary

Ingyen IS7 + kis szerencsével ingyen T64A.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212316 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
hm, nem is tudtam, hogy ilyen keveset osztanak majd csak ki a T-64A-ból. Így kb nem tudok majd PvP-be menni vele, mert mindig fókuszban lesz szegényke :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #212341 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76

AW évforduló!

aw.my.com/gb/ne...ersary

Ingyen IS7 + kis szerencsével ingyen T64A.


Az IS-7-ből csak pár darabot osztanak vagy az mindenkinek jár? Mert azt írják, hogy legalább 5 csata PvP vagy PvE és kapsz egyet a garázsba. Legalább 6 csatát lenyomtam, úgy ahogy mert állandóan kifagy összeomlik a kliensem, de nincs garázsban IS-7. Vagy nyert csata kell hozzá, mert azt nem írták.

*Megtaláltam a választ. Az event után adják oda. :) Kéne angolul tanulni, vagy csak jobban figyelni? :oops:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212555 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Az AW Profile részén is kiírja, hogy mely misszió kész van vagy nem sikerült.

De azt sajnálom, hogy nem azonnal került be az IS-7 a garázsba. Kipróbáltam volna.
Legalább nem kell a WoT-ban kifejleszteni :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212698 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Belépek garázsba,ott figyel egy ASSAULTER,tier 7 prém TD.Valaki más is kapott?Fossa a pénzt rendessen :banana:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212703 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Belépek garázsba,ott figyel egy ASSAULTER,tier 7 prém TD.Valaki más is kapott?Fossa a pénzt rendessen :banana:

Az laza, mire fel kaptad amúgy? :)
Ja, és élvezd ki, mert a távoli jövőben elvileg tier 6-ost csinálnak majd belőle :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #212720 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_
Elvileg ha kipróbáltad a Lord of Wart, akkor kaptál egy Assaultert ingyen. Eredetileg úgy volt, hogy csak az kap, aki eljut level 20 - ig vagy valami ilyesmi, de végül mindenki kapott aki legalább egyszer kipróbálta.

Ami az IS7 - et illeti, az egyik, ha nem a legrosszabb paraméterekkel megáldott tank lesz. Legalábbis a videók alapján. Borzalmas célzásidő, pontosság és töltésidő. Cserébe dög lassú is. Fájdalmas torony és test forgási sebesség plusz az i-re a pont a 3 fokos ágyú süllyedés. Tier 4 - be is fel fogja dobálni ott pedig bele se merek gondolni, mit lehet kezdeni vele az AMX és Zhalo TD - k ellen.

De legalább ingyen lesz :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212761 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Elvileg ha kipróbáltad a Lord of Wart, akkor kaptál egy Assaultert ingyen. Eredetileg úgy volt, hogy csak az kap, aki eljut level 20 - ig vagy valami ilyesmi, de végül mindenki kapott aki legalább egyszer kipróbálta.

Oh, akkor lehet, hogy van még egy rossz hírem? :happy:



3:50-től
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213781 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_
90 % - os álca akció van. Bár csak aranyra érvényes, így is szinte ingyen lehet festegetni a tankokat :) Egy 7 - es tank 3 terep álcázása 51 arany :lol:

Plusz prém tankokra is van 20 %.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213799 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_
Megjöttek a Shark edition gépek is, ráadásul normál prémium járgány árakon!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #214881 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal
Próbáljátok ki az új csata módot. Én elsőre egy nyert meccsel 6k sebzéssel az ariete-vel kerestem tisztán 126k pénzt és 21k xp-t prém acc nélkül. Ráadásul az új mód még élvezetes is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #214923 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_

Próbáljátok ki az új csata módot. Én elsőre egy nyert meccsel 6k sebzéssel az ariete-vel kerestem tisztán 126k pénzt és 21k xp-t prém acc nélkül. Ráadásul az új mód még élvezetes is.


Ami az xp - t illeti most ugye 4x - es szorzó van az első csatáért, az valamelyest "torzítja" a képet. De összességében tényleg jól hoz a konyhára.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #214928 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Jó kis játék ez, csak kár, hogy egy izom gép kell hozzá. WoT ehhez képest dupla fps-el elmegy. De ez rajtam múlik. Jó, hogy képesek ilyeneket behozni, mint a Global Operations és Test Drive mód.

Bázissal mi lett ? Kitörölték?

WoT-ban egy efféle PvPvE nem lenne rossz ötlet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.