Jelenleg 457 vendég és 6 tag online

Armored Warfare

2 éve 3 hónapja #233945 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo

loituma69 beküldte: .... Ez a játék halott! :( B)

Így van! Ráadásul zombik százezrei lepik el nap mint nap a szervereket. Kegyetlen halál!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 3 hónapja #234001 Írta: Mr_Rossi
Megválaszolva: Mr_Rossi

aru beküldte: Inkább az AW! Egy fő indokot tudok mondani! Az AW-t nem tudod teletűzdelni cheater modokkal! Több, mint 3 év után raktam újra föl a WoT-ot és bemásoltam a régi cheateket és csuda mód mind működik még mindig. :)

Ügyes vagy... :sick:

3GM: KV-1, M4, Sherman III

Aki a biztos győzelem ígéretével visz hadba másokat, az vagy ostoba, vagy hazudik.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos

2 éve 3 hónapja #234252 Írta: aru
Megválaszolva: aru
Inkább a WG-t dícsérd, hogy 7 éves cheateket bemásolva mind működik, de a J1mb0 célkereszttel meg szarakodni kell, hogy működésre lehessen bírni....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW

2 éve 3 hónapja #234281 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

aru beküldte: Inkább a WG-t dícsérd, hogy 7 éves cheateket bemásolva mind működik, de a J1mb0 célkereszttel meg szarakodni kell, hogy működésre lehessen bírni....

A modolhatóság egy lehetőség, amivel mindenki saját igényei szerint alakíthatja az interface-t, vagy lecserélhet hangokat, skineket stb.

A modolás a magad fajta miatt lesz rákfenéje a játéknak, mert mindig vannak olyan #&@>đĐ, akik visszaélnek a lehetőséggel. Te a WG-t szídod, mi meg a hozzád hasonlókat!

Egyébként aki nyilvánosan bevallja, hogy csal, az nem tudom mit kereshet még itt az oldalon!

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

2 éve 3 hónapja #234666 Írta: .aru
Megválaszolva: .aru
Senki nem írta, hogy csalok viszont az ember időről-időre visszanéz egy-egy napra, hogy lássa változott e a WG. De NEM! Elárulom neked, hogy már hosszú évek óta nem játszom WG termékkel, mert szinte mindenki csítel mindegyikben, mert erre lehetőséget adnak.

Velem ellentétben viszont van néhány magyar tyúktúber akiknek a videóiban befigyelnek a csítek néha, őket biza lehetne tiltani!

2 éve 3 hónapja #234707 Írta: Bakkaroo
Linkelj már légyszíves ilyen "csítelős" videókat komoly streamer-ektől!

2 éve 3 hónapja #234787 Írta: Mr_Rossi
Megválaszolva: Mr_Rossi

.aru beküldte: Senki nem írta, hogy csalok viszont az ember időről-időre visszanéz egy-egy napra, hogy lássa változott e a WG. De NEM! Elárulom neked, hogy már hosszú évek óta nem játszom WG termékkel, mert szinte mindenki csítel mindegyikben, mert erre lehetőséget adnak.

Velem ellentétben viszont van néhány magyar tyúktúber akiknek a videóiban befigyelnek a csítek néha, őket biza lehetne tiltani!

Téged is megint....JackThor hol vagy? :evil:

3GM: KV-1, M4, Sherman III

Aki a biztos győzelem ígéretével visz hadba másokat, az vagy ostoba, vagy hazudik.

2 éve 3 hónapja - 2 éve 3 hónapja #234956 Írta: CrawlingChaos

.aru beküldte: Senki nem írta, hogy csalok viszont az ember időről-időre visszanéz egy-egy napra, hogy lássa változott e a WG. De NEM! Elárulom neked, hogy már hosszú évek óta nem játszom WG termékkel, mert szinte mindenki csítel mindegyikben, mert erre lehetőséget adnak.

Baromi érdekes, amit mondasz! Szerintem az itteni fórumlakók 99,9%-a nem tudna ilyen cheat csomagot csak úgy előkapni egy bepókhálózott mappából.
Emellett én elég sok magyar csatornát nézek, de azokon én nem tudok felfedezni csalásokat. Hogy te kiket nézel, nem tudom, ahogy azt sem, honnan tudod, mit kellene felfedezni, ha egyszer nem használtál ilyesmit.
Az is baromira életszerű, hogy nem játszol a játékkal, csak időről-időre azért telepíted a legfrissebb klienst, hogy meggyőződj, hogy a régi jó cheat csomag (amit ezek szerint ki sem próbáltál, mivel TE NEM VAGY CSALÓ), működik-e. Ahaaaam..... :nono:

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bakkaroo, MegaJani, Morphus101

2 éve 2 hónapja #236634 Írta: Ubullka
Megválaszolva: Ubullka
Friss hír az AW-ról. aw.my.com/gb/ne...l-20th Remélem sikerült javítani valamit.

[/url]

2 éve 2 hónapja #236965 Írta: Bakkaroo
Javítani? Én eddig azt hallottam, hogy az AW maga a tökély! :trollol:

2 éve 2 hónapja #236984 Írta: CrawlingChaos

Bakkaroo beküldte: Javítani? Én eddig azt hallottam, hogy az AW maga a tökély! :trollol:

Az AW-nak a repülős része alapvetően király. Az én ízlésemnek leginkább az nem felel meg, hogy a beépített "rásegítő" opciók révén, ha valaki billentyűzetről tolja mouse aim beállítások mellett, akkor az irreálisan leegyszerűsíti az irányítás az igazi botkormányt használókkal szemben. Persze értem az okot, csak nevetségesnek érzem, hogy egy egész jó, a játék által natívan támogatott botkormánnyal izzadnom kell, míg átváltva a default billentyűzet kiosztással lazán leműrepülők bárkit. WTF?!

A tankos rész meg egész egyszerűen más, mint a WoT, más koncepció, más szabályok. Más mert egyetlen lövéstől mehetsz a garázsba, nem kell, hogy troll ágyus ellenfél elé fordulj ki egy sarok mögül, megfordítva hiába lősz következetesen gyenge pontot, ha már kiütötted az amögött található modult/legénységet, akkor a további lövések kvázi hatástalanok maradnak. A légi harc beiktatása a tankos módba is lehet valakinek írtó izgalmas telitalálat, megfordítva van aki számára idegesítő, arty-khoz hasonlóan követhetetlen és kezelhetetlen borzalom, akik a legváratlanabb és kivédhetetlen módon csapnak le rád a semmiből. Nézőpont kérdése.

2 éve 2 hónapja #236992 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_
Szerintem Te most összekeverted az AW - t a War Thunder - al.

2 éve 2 hónapja #237090 Írta: CrawlingChaos

_HENTES_ beküldte: Szerintem Te most összekeverted az AW - t a War Thunder - al.

TÉNYLEG! :blondy:

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #237916 Írta: sandorati
Megválaszolva: sandorati
Nem tudom ki milyen szinten látta ezt a bizonyos 0.19-es patch nevezetű szart (Balance 2.0), de én már tegnap eljutottam a játék letöltéséig, de viszont csak ma mentem vele pár kört.
A változások listáját itt pluszba nem publikálnám, aki játszik (mától ezzel a szarral), az tudja, miről van szó.
Nos, én egy support-levél formájában most köszöntem el az AW-tól, ez egyszerűen egy nagy rakás híg fos, szar, hányadék, féregkupac, és még sorolhatnám mi lett belőle.
Semmi fejlődés, csak a régi nagy motoros játékosok teljes szivatása. A teljes garázs szétb&szva, minden, minden tankot újra skillezni, amit eddig tudtak a tankok mától nem tudják, a sok-sok 5-ös szintű legényeim szart sem érnek, semmi nem üt át semmit,a küldikhez kevés az idő, az ellenség viszont 3x annyian vannak, rád se fordul az ellenség csöve, de betalál... szóval csak az ideg...
Ahogy szerettem ezt a játékot, most - ma - 6 csata után el is felejtem. Nincs rá szükségem. Szar. Nagyon szar lett...
Csak az b@ssza a csőröm, hogy a hipi-szupi prém tankokat megvettem, de mostantól egy kalap szart sem érnek... csődtömeg lett....
Úgyhogy; Asztalra vissza, BABY !!!
Inkább más, mint ez, amit teljesen szétcsesztek az okosok...

Nincs ami olyan szentül megpecsételne egy barátságot, mint a közös hányás.
Az élet egy nagy kupleráj,mi vagyunk benne a kurvák,a sors pedig baszogat minket!
''A vélemény olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.'' - Hal Hickman
Végül: Halhatatlan vagyok. Egyelőre... :)
Melléklet:

2 éve 2 hónapja #238007 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Én nem próbáltam még ki,de ez még nem a 2.0 mint olvastam, de mind egy.....ami engem érdekel az az ,hogy melyik az a videó kari ami ezt full-ban elviszi? Mert az én NVidia Geforce GTX 970-emet 100%-osan járatja.....na itt a baj részemről. WOT már untat napi egy két ,három csata és csata végén Alt+F4 van,de van ,hogy napokig be sem lépek. Pedig 4 éven át minden szabad idő ebbe öltem,mostmár az AW is szar lesz,a Warthunder pedig annyira túl van bonyolítva, hogy atomfizikus kell legyél hozzá lassan,én csak kikapcsot szeretnék de mi a bánattal játsszak????? Már neki álltam stratégiázni ( Medieval Total War II) ,az legalább kikapcsol néha,csak már el avult. :(

MaximusAquila

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.