Jelenleg 548 vendég és egy tag online

Csak egy kérdés...

1 hónapja 2 hete #299079 Írta: wrett
Megválaszolva: wrett
Hali!

A mellékelt képet egy haverom küldte aki konzolon (PS4) játszik a WOT-al.
Egyes játékosok neve mellett egy fura ikont lehet látni, ami mintha egy stilizált PC lenne.
Létezik, hogy ugyanazon a szerveren lehet konzollal és PC-vel is játszani?
Én ezt kizártnak tartom, de akkor mi lehet ez?

Üdv!
wrett
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #299081 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Például Emil 1-nél, a direkívák közül melyikkel nyerek többet a célzás sebességén, a "Célzó igazítás +2.5%"-al, vagy a "Stabilizátor kenés -5%"-al? Mindkét felszerelés fel van rá szerelve, így mindkét direktíva választható.

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #299082 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

kicsivel több, mint egy hónapja van crossplay xbox és ps4 között. azt jelzi a kis ikon, hogy a másik platformról tolja vki, mint a haverod.

bővebben: klikk a linkre!
console.worldof...splay/
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wrett

1 hónapja 2 hete #299083 Írta: wrett
Megválaszolva: wrett
Köszi a választ!
De akkor PC és konzol között továbbra sincs crossplay? (És nem is lesz gondolom...)

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #299084 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

wrett beküldte: Hali!

A mellékelt képet egy haverom küldte aki konzolon (PS4) játszik a WOT-al.
Egyes játékosok neve mellett egy fura ikont lehet látni, ami mintha egy stilizált PC lenne.
Létezik, hogy ugyanazon a szerveren lehet konzollal és PC-vel is játszani?
Én ezt kizártnak tartom, de akkor mi lehet ez?

Üdv!
wrett

Létezik cross platform WoT-ra, de csak konzolok között, és a kis jel azt jelenti, hogy az adott játékosétól eltérő konzollal játszik.

"Identifying players on a different console
A Console Icon will be next to the names of players who are on a different console except during battle on the in-game HUD.
Players without a Console Icon are on the same platform as you.
Icon: "
console.worldof...splay/

Szerk.: zics911 kolléga megint gyorsabb volt. :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wrett, zics911

1 hónapja 2 hete #299086 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

wrett beküldte: Köszi a választ!
De akkor PC és konzol között továbbra sincs crossplay? (És nem is lesz gondolom...)

nem. mivel a két "játék" teljesen "más".

1 hónapja 2 hete #299087 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

PZoli beküldte: Érdekelne a tapasztalatotok a 45 napi küldetés által szerezhető cuccokkal kapcsolatban, hogy ti miket kaptok. Én az esetek 80%-ban a 3db xp boostert, néha 1 nap prém fiókot és még ritkábban (eddig összesen 3-szor fordult elő) univerzális legénységi könyvet.
Nálam nagyon úgy néz ki, hogy nem arányosan 33.3% jut mindegyikre, egyértelmű az esélysorrend. Van aki vezet erről statisztikát vagy odafigyel egyáltalán rá, nektek hogy adja?

A pontosság kedvéért: gondolom a 45. küldetés által szerezhető cuccokra kérdezel (és nem az odáig vezető 45 küldetésre)
Eddig én 5 alkalommal toltam végig/értem el a 45. küldetést, most megy a 6.
Érdekes módon nálam mind a 6 alkalommal 100 db kötvény volt az egyik jutalom, A másik jutalom a következők szerint oszlott meg: 3 alkalommal legénységi xp booster, 2 alkalommal 1 napos prém fiók, 1 alkalommal univerzális legénységi könyv.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Slandyke

1 hónapja 2 hete #299090 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

wrett beküldte: Köszi a választ!

A Blitz esetén lehet beszélni ilyesmiről, abból van Steam (PC), Android, Ios és Nintendo Switch változat is, amik között van crossplay. Mondjuk a Blitz eléggé le van butítva a telefonok szintjére, így messze nem olyan élmény, mint a pc-s vagy a konzolos wot.

1 hónapja 5 napja #299241 Írta: siemkaktopl
Megválaszolva: siemkaktopl

Most mentem fel játszani. Pár igen gyalázatos meccsen lealáztak. Mégis felugrott egy ablak, hogy 'Nagyszeű teljesítmény!" Előző csatában kilőttem majdnem mindenkit. Nyertél érte egy egyedi kupont. Ideje kényesztetned magad. WTF?? :ohmy: :beer:
Mellékletek:

1 hónapja 5 napja #299243 Írta: atilis81
Megválaszolva: atilis81
Ezt mindenkinek feldobja havonta-kéthavonta, teljesítménytől függetlenül, csak hogy vásároljál valamit a prémium boltban.

1 hónapja 5 napja #299244 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

atilis81 beküldte: Ezt mindenkinek feldobja havonta-kéthavonta, teljesítménytől függetlenül, csak hogy vásároljál valamit a prémium boltban.

Ja, csak nekem kivétel nélkül korlátozott, ahol megvehetném mondjuk az online shopban állandóan bent lévő tankokat, stb. és még véletlenül sem valamelyik OP cuccot, mert azokra nem érvényesek. :D Évek óta nem kapom a szülinapi 30%-os bármire kupont sem. Döntsék már el, hogy akarják-e, hogy vásároljak vagy sem? :D Na jó, csak vicceltem. Nem én vagyok a célközönség.

1 hónapja 5 napja #299247 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
ÜDV!
Az évfordulós érméket el lehet tapsolni?
Vagy lesz még valami?
Bocs ha már volt.
:thx2:

Mindenkinek van egy terve.Amíg ki nem lövik. by Tájszon
Aki nem artyzik az buzi! :)

1 hónapja 4 napja #299263 Írta: PZoli

nemo510 beküldte: ÜDV!
Az évfordulós érméket el lehet tapsolni?
Vagy lesz még valami?
Bocs ha már volt.
:thx2:

Elvileg nem lesz semmi új már. Elvileg... :D
Én ráérek, majd elköltöm az utolsó héten, az a biztos. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nemo510

1 hónapja 3 napja #299281 Írta: PZoli
Kigyújtás, modulsebzés mechanikájában járatos játékosokat kérdezném, hogy lehetséges egy sértetlen E75-öt átütő találat nélkül (HE) egy lövéssel kigyújtani modulsérülés okozása nélkül? Az alábbi replayben 50 másodperccel a kezdés után egy troll ágyús T43-nak sikerült. Ráadásul volt a tankon "Módosított konfiguráció", ami +150%-ot ad a motornak, üzemanyagnak, ammonak. Volt automatikus tűzoltó készülékem, szóval nem volt gond, csak érdekelne a hogyan.

wotreplays.eu/s...i-e_75

1 hónapja 3 napja #299283 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

PZoli beküldte: Kigyújtás, modulsebzés mechanikájában járatos játékosokat kérdezném, hogy lehetséges egy sértetlen E75-öt átütő találat nélkül (HE) egy lövéssel kigyújtani modulsérülés okozása nélkül? Az alábbi replayben 50 másodperccel a kezdés után egy troll ágyús T43-nak sikerült. Ráadásul volt a tankon "Módosított konfiguráció", ami +150%-ot ad a motornak, üzemanyagnak, ammonak. Volt automatikus tűzoltó készülékem, szóval nem volt gond, csak érdekelne a hogyan.

wotreplays.eu/s...i-e_75

A csókának az élete lövése volt, az kétség nélküli, a háttérmechanika pedig csodás (igazából 1 lehetőség van csak)
A konfiguráció (függetlenüla felszereléstől, mert az is hasonlót ad), megvéd 1X (ez fontos !!!) egy üzemanyag tűztől, lőszerrekesz robbanástól, vagy motor megsemmisüléstől.
A lőszerrekeszt ilyen módon nem lehet egy olyan kaliberű ágyúval kilőni, így az kiesik.
Az üzemanyagtartály nem sérült, de tűz az volt, így ez is kiesik.
A T-43 ellőtte a motorod, amit a felszerelést instant negált, tehát megjavította, de van egy olyan effekt, hogy a motor sérülésnél egy adott % eséllyel tűz keletkezik a tankban. Erre az esetedben 5% esély volt. Megtörtént.
UI:
Vakon meg tudom mondani, hogy nincs a legénységeden megelőző karbantartás, azzal 0% lett volna az esélye egy ilyen tűznek, habár ami történt, talán 1:200-hoz esélyes volt.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Rohamnyuszi, Slandyke

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.