Csak egy kérdés

3 éve 5 hónapja #299384 Írta: Gyulapapa1
Megválaszolva: Gyulapapa1
Köszönöm a választ! úgy néz ki, hogy egy újratelepítés megoldotta a gondomat. Hét elején felraktam egy modpakkot, csak kipróbálásra, de nem tetszett a sok szín, és a túl sok infó, ezért el is távolítottam. De ezek szerint nem elég alaposan.
Téma zárolva.
3 éve 5 hónapja #299388 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Kis ideig nem követtem a dolgokat.
A T-77 (asszem) tankot hogyan lehetett/lehet megszerezni?
Téma zárolva.
3 éve 5 hónapja #299389 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Kis ideig nem követtem a dolgokat.
A T-77 (asszem) tankot hogyan lehetett/lehet megszerezni?

Az utolsó Waffentrager-es esemény vásárolható lootbox-aiban fordulhatnak elő annak, akinek szerencséje van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Téma zárolva.
3 éve 5 hónapja #299398 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
A csatán belüli hangok (6. érzék, ágyúk, stb.) úgy hallatszanak, mintha víz alól jönnének, tompák, kongók és független attól, hogy be vagyok zoomolva vagy külső nézetben vagyok. Mod nincsen. Találkozott más is ezzel?
Téma zárolva.
3 éve 5 hónapja #299399 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

A csatán belüli hangok (6. érzék, ágyúk, stb.) úgy hallatszanak, mintha víz alól jönnének, tompák, kongók és független attól, hogy be vagyok zoomolva vagy külső nézetben vagyok. Mod nincsen. Találkozott más is ezzel?


a múltkori hangeltűnős bug miatt át lett lőve a játék hang-konfigja egy régebbi, stabilabb codec setupra. ez okozhat ilyen tüneteket, régi ac97 drivereket használóknál előfordulhat még, hogy mono-ra vált át a hang. tuti hamar visszaállnak, mihelyst megtalálják mi okozta a hangeltűnős mókát.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli
Téma zárolva.
3 éve 5 hónapja #299401 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78
Sziasztok!
Nálatok mennyi mostanában a ping? Nekem 40-50 ms szokott lenni, de egy két hete 80-100, pedig a netünk is sokkal gyorsabb lett nem rég.
Téma zárolva.
3 éve 5 hónapja #299402 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

A csatán belüli hangok (6. érzék, ágyúk, stb.) úgy hallatszanak, mintha víz alól jönnének, tompák, kongók és független attól, hogy be vagyok zoomolva vagy külső nézetben vagyok. Mod nincsen. Találkozott más is ezzel?


a múltkori hangeltűnős bug miatt át lett lőve a játék hang-konfigja egy régebbi, stabilabb codec setupra. ez okozhat ilyen tüneteket, régi ac97 drivereket használóknál előfordulhat még, hogy mono-ra vált át a hang. tuti hamar visszaállnak, mihelyst megtalálják mi okozta a hangeltűnős mókát.

Köszönöm a segítőkészségedet. Nem változtattam semmit és mára megjavult, szóval remélhetőleg tárgytalan a dolog.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911
Téma zárolva.
3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #299403 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Sziasztok!
Nálatok mennyi mostanában a ping? Nekem 40-50 ms szokott lenni, de egy két hete 80-100, pedig a netünk is sokkal gyorsabb lett nem rég.


a "net gyorsaság" és a pingek két külön dolog.
pingeld meg a két servert és nézzed meg, hogy van-e packet loss-od, mert azok szoktak "szar pingeket" okozni....mongyuk lossokat meg ezer dolog okozhat, de elsősorban a szolgáltatónál szokott lenni a gebasz.

és nem árt hetente legalább egyszer egy router restart sem.
Téma zárolva.
3 éve 5 hónapja #299409 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Üdv.!
Nagy sebességgel és optikai kábelen "jön-megy" a net és nálam a ping értéke általában 25-45 ms , de előfordul, hogy (érthetetlenül) rövid időre olykor-olykor felszalad 80-120 ms-ra is. Az okát nem tudom. A WI-FI nincs "élesítve" és csak a gépem van rákötve a netre.

Más....
Csak pár kérdés... az évfordulós kuponokat (2950 van belőle + 5 kulcs) meddig lehet beváltani, mire lehet jó az 5 db kulcs, lesz-e valamilyen komolyabb "cucc" is, amire érdemes lehet az utolsó pillanatig tartalékolni?

Köszi a választ!

A játékban írja, hogy van még 5 nap, ami inkább 4-et szokott jelenteni. A VI-os angol tanknál komolyabb dolog már nem várható, nyugodtan elköltheted a kuponokat. A kulcsok csak a T30 stílushoz kellettek, azokból elég volt 3 is, 5-ért csak egy kitüntetés jár.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, kgergo
Téma zárolva.
3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #299414 Írta: StraubZ
Megválaszolva: StraubZ
Korábban olvastam valahol, hogy KPZ 50t-t meg lehet szerezni kötvényért valahogyan. Ranked szint elérése után válik megvásárolhatóvá, vagy hogy képzeljem el?
Téma zárolva.
3 éve 5 hónapja #299415 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Korábban olvastam valahol, hogy KPZ 50t-t meg lehet szerezni kötvényért valahogyan. Ranked szint elérése után válik megvásárolhatóvá, vagy hogy képzeljem el?

Rankeden a kvalifikáció után még meg kell csinálni a 3. divíziót és ha az megvan, akkor elérhetővé válik 20k kötvényért. Nekem például akár most is megvásárolható, hiába nem fut jelenleg Ranked. Ha az első kört kihagytad, akkor mindenképpen meg kell várnod a másodikat, hogy elérhető legyen. Ha még előrébb jutsz a divíziókban/ligákban (fejből nem tudom ezek mértékét), akkor valamennyi kedvezményt is lehet összeszedni rá, hogy olcsóbb legyen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: StraubZ
Téma zárolva.
3 éve 5 hónapja #299416 Írta: StraubZ
Megválaszolva: StraubZ
Köszönöm!
Eddig a ranked kimaradt. Utána olvasok, hogy van e esélyem eljutni addig.
Téma zárolva.
3 éve 5 hónapja #299418 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Köszönöm!
Eddig a ranked kimaradt. Utána olvasok, hogy van e esélyem eljutni addig.

Ha ugyanezen a néven futsz a játékban, akkor a 3. divíziót szerintem reális esélyed van megcsinálni. Hogy könnyebben-nehezebb azt nem tudom megítélni, de a statod alapján szerintem ezt meg tudod csinálni és akkor elérhetővé válik a Kpz50t.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: StraubZ
Téma zárolva.
3 éve 5 hónapja #299421 Írta: Kolumbusz
Megválaszolva: Kolumbusz
Az Évfordulós érméket elvileg még 3 napig gyüjtjük.Mindenféleképp elveszik ha nem váltom be ?
Téma zárolva.
3 éve 5 hónapja #299422 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Az Évfordulós érméket elvileg még 3 napig gyüjtjük.Mindenféleképp elveszik ha nem váltom be ?

El. Egyébként meg mire tartogatnád?
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.