Jelenleg

26
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

6 éve 5 hónapja #252708 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford
mostanában minden amúgyis sok hp-t leszívó tank által okozott sebzés esetén még + be is gyújt a korrekt kis program.ennek miért kell így lennie ?
ez is a történelmi hűség kedvéért van ? de mondjuk fordított szituban ez miért nem így müködik ? :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #252711 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

mostanában minden amúgyis sok hp-t leszívó tank által okozott sebzés esetén még + be is gyújt a korrekt kis program.ennek miért kell így lennie ?
ez is a történelmi hűség kedvéért van ? de mondjuk fordított szituban ez miért nem így müködik ? :trollol:

Ha lenne történelmi hűség, akkor majdnem minden átütő találat végzetes lenne, rossz minőségű páncél esetén még az is, ami nem üt át.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #252713 Írta: gabor622
Megválaszolva: gabor622
Sziasztok!
Ez hogy lehetséges?
Felderített járművek 0 és mégis megkapta az őrjárat medált?
WHAT?!
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #252715 Írta: Scanmen
Megválaszolva: Scanmen

Sziasztok!
Ez hogy lehetséges?
Felderített járművek 0 és mégis megkapta az őrjárat medált?
WHAT?!


Patrol Duty
Help your team damage at least six enemy vehicles by spotting them. The player must be the only one who spotted the enemy vehicles at the moment when they were damaged. If two or more players have equal number of enemy vehicles damaged upon their spotting, the achievement is granted to the player who has earned more XP in the battle.



Úgy tudom, (ha nem így van, akkor javítsatok) de az első alkalommal történő felderítést számolja és jelzi a táblázatban. Az AMX újra "megvilágította" azokat a tankokat, amelyekről már leesett a spot, és a csapattársak ekkor osztották ki a sebzést, ami az AMX-nek meghozta az őrjárat medált.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #252723 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Semmilyen mod-ot nem használok, már vagy 3 éve. :)
Itt a replay, nézd meg Te is, hátha nálad látszik a B-C. Nálam úgy néz ki, hogy kibukkan a ház mögül, és eltünik! :lol:
wotreplays.eu/s...ct_261


Hát nem tudom, nekem ez az ötletem volt (de mondom nem kell illegális modnak lennie ahhoz; egyszerű programozási hiba is lehet egy kiegészítőnél). Ha nincs semmi akkor próbáld meg elküldeni a supportnak .hogy mi volt ez. Ők meg tudják nézni ezt a többiek "szemszögéből"... aztán eldöntik ez bug volt vagy csalás.


Elküldtem. Kíváncsi vagyok mi lesz a válasz. :)


36-os TŐGY-ben itt van egy jelenetem, ahol a SU-14-2-met egy láthatatlan Chi-Ri szedte ki [minimapon ott volt a pöttye, csak kirajzolni felejtette el a WoT]. Pár héttel korábban G.W. Pantherrel jártam úgy, hogy Arctic Region térképen K6-ból klikkerkedtem G7-ben kistérkép mutatott egy AMX-et, meg egy medünket. Segíteni akartam, de az AMX nem volt látható, csak a kistérképen. Mivel a medünk a szikla hol egyik, hol másik oldalánál nézett kifelé és lődözött, így ő valószínűleg látta. Ezek alapján (3 eset, 2 játékos, mindig arty) valami SPG-re specifikus bugnak tűnik.

U.I. Semmilyen modot nem használok (csak a Bud Spencer+Terence Hill hangmodot).


És meg is jött a support válasza:

Dear bandras32,

thank you for contacting us again.

We are sorry that this B-C 12 t disappeared like this. This is a bug with artillery games we have already noticed. Our developers are working on it, but we are not sure when it is going to get fixed.

Please note, even if you saw him the chance of an arty killing a light that is so close is very low as he is always going to try to avoid getting in front of your gun. We hope for your understanding.

Have fun on the battlefield!

If you have any other questions feel free to come back to us.

Best regards,

Ryan Cooper,

Hát ennyi. :thx3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 19287d58816f35754c4393db64367f89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #252726 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Sziasztok!

Érdekes dolog történt. Tuti látótávon belülről lőtt rám egy centurion, Tundra pályán a dühöngőben, nincs bokor, fa, de nem spotolódott fel. Vajon hogyan lehetséges ez? Ha rám lőtt, akkor a torony spotpontjának látszania kellett, nem igaz? 9:50 körül történik az eset.
replay

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #252727 Írta: Scanmen
Megválaszolva: Scanmen

Sziasztok!

Érdekes dolog történt. Tuti látótávon belülről lőtt rám egy centurion, Tundra pályán a dühöngőben, nincs bokor, fa, de nem spotolódott fel. Vajon hogyan lehetséges ez? Ha rám lőtt, akkor a torony spotpontjának látszania kellett, nem igaz? 9:50 körül történik az eset.
replay


Pár másodperccel korábban jelzett a paralámpa tehát ő már látott téged. Te óvatosan elindultál felfele és miközben a tankod jobb első része kilógott a szikla mögül, a tornyod balra fordítottad, ezáltal az ágyúd tövében és a torony felső középső részén levő két "view port" (az a két pont aminek rá kell látnia az ellenfélre, hogy felderíthesd) a szikla takarásában maradt. Ezért maradt láthatatlan a Centurion. shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jamon_serrano, Sics, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #252743 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck
Lehet csak nekem fura, de a Ferdinandnak nagyon tilos top tiernek lenni?
A franc se tudja mennyi csatából 1x voltam med tier, 3x full 8-as, 3x 9/8 és kb 30x low tier....tök alap Fredivel nem túl vicces....de lehet ez direkt van így külön a Ferdinandnak! :woohoo:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #252747 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt

Lehet csak nekem fura, de a Ferdinandnak nagyon tilos top tiernek lenni?
A franc se tudja mennyi csatából 1x voltam med tier, 3x full 8-as, 3x 9/8 és kb 30x low tier....tök alap Fredivel nem túl vicces....de lehet ez direkt van így külön a Ferdinandnak! :woohoo:


Nem is kell a Ferdinandnak top tierben lenni. Karelián az egyik csatában a T10-el voltam, szembefordult nekem egy full hp-s T95. Éreztem hogy itt már van baj nem kevés :). Akkor jött a csapattársam low tier Ferdivel, és egy lövéssel kiszedte. 1800-as alfával ne legyen már top tier :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jamon_serrano

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #252750 Írta: Mortimer
Megválaszolva: Mortimer
na erre varjal gombot.....
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #252756 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

na erre varjal gombot.....


Közeledett a hétvége... :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #252759 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh

na erre varjal gombot.....

... nekem is pont ilyen esés mutatkozik csak más szín összeállításban ... a mai napom botrányos (eddig) :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #252762 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

Sziasztok!

Érdekes dolog történt. Tuti látótávon belülről lőtt rám egy centurion, Tundra pályán a dühöngőben, nincs bokor, fa, de nem spotolódott fel. Vajon hogyan lehetséges ez? Ha rám lőtt, akkor a torony spotpontjának látszania kellett, nem igaz? 9:50 körül történik az eset.
replay


Pár másodperccel korábban jelzett a paralámpa tehát ő már látott téged. Te óvatosan elindultál felfele és miközben a tankod jobb első része kilógott a szikla mögül, a tornyod balra fordítottad, ezáltal az ágyúd tövében és a torony felső középső részén levő két "view port" (az a két pont aminek rá kell látnia az ellenfélre, hogy felderíthesd) a szikla takarásában maradt. Ezért maradt láthatatlan a Centurion. shaking


Köszi! shaking :thx:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #252763 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

Sziasztok!

Érdekes dolog történt. Tuti látótávon belülről lőtt rám egy centurion, Tundra pályán a dühöngőben, nincs bokor, fa, de nem spotolódott fel. Vajon hogyan lehetséges ez? Ha rám lőtt, akkor a torony spotpontjának látszania kellett, nem igaz? 9:50 körül történik az eset.
replay


Pár másodperccel korábban jelzett a paralámpa tehát ő már látott téged. Te óvatosan elindultál felfele és miközben a tankod jobb első része kilógott a szikla mögül, a tornyod balra fordítottad, ezáltal az ágyúd tövében és a torony felső középső részén levő két "view port" (az a két pont aminek rá kell látnia az ellenfélre, hogy felderíthesd) a szikla takarásában maradt. Ezért maradt láthatatlan a Centurion. shaking


Köszi! shaking Voltaképpen magamtól is rájöhettem volna. :unsure: :thx:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #252766 Írta: Mortimer
Megválaszolva: Mortimer
A délelőtti 0-9 után itt a délutáni 9 meccs....
Hogy a fenébe van ez?
Kit kell azért faszra huzni,hogy ilyen differencia ne legyen?
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.