Jelenleg 489 vendég és 7 tag online

A játék furcsa dolgai :)

1 éve 10 hónapja #251885 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Robb_HUN beküldte:

gabor622 beküldte: Nemrég kezdtem el velem menni, de azt bizton állíthatom, hogy stock-ként, szinte mindig tier 7-et kap és olyan rng-t, hogy nem igazán vesz rá a lélek, hogy egyáltalán rátoljak egy kis plusz szorzót és azt a kevés xp-t összeszedjem, hogy ne legyen stock. Azt hiszem ő az egyetlen tankom, amivel jelenleg 0% a win rate-em van. Igaz alig volt vele csatám, de semelyik se volt nyílt pálya és ráadásul közöm sem volt ahhoz, hogy nyerünk, vagy veszítünk, mert csak töltelék voltam, egy type64 vagy amx 13-75 és csupa jobb látótávval rendelkező TD mellett. Tipikusan free frag.

Nekem megvan rá a két csíkom, és úgy emlékszem nem játszok jobban mint te.
Ezt a tankot úgy szoktam hasznosítani, hogy a meccs elején sniperkedek vele, valami bokorba bújva, amikor már eldőlt a ki merre kérdés, vagy amikor érzed a fordulópontot akkor meg aktív levadászás üzemmódra kapcsolok. Egyedálló tankokra artykra halálos veszélyt jelent, Van amikor mint egy vadászrepülő, rá rácsapok a célpontokra, és eltűnve egy domb mögött fordulok meg, vissza rácsap eltűnik....igyekszem kiszámítahatlan lenni.

Városi pályákon támad, lő, és eltűnik a sarok mögött....ez a taktika. Mikor felbukkansz, meglepődnek, mire észbekapnának, már el is tűntél. Persze van olyan hogy valaki csövébe futsz bele, de ez ritka.
Természetesen ezt akkor tudod megjátszani, ha nincs a te gyorsaságodhoz közeli tank az ellenfélnél.
Ezért meg szoktam várni, amíg az ellenséges spottereket "kifektetik", addig csak óvatosan.

Természetesen nagyon sokan vannak akik jobban kezelik mint én, én csak a tapasztalataimat írom le.

Úgy vettem észre, mostanában lenerfelték, mert mintha lassabb lenne és mozgás közben nem olyan pontos int régebben.

Állítólag (én nem figyeltem a nerf előtt a konfig-ot) elvettek tőle egy top motort...az ágyúját is megpiszkálták (bár én visszatértem a 75-ös+forgó torony verzióra, így annyira nem ismerem az új 90-est)...de sajna a kisebb ágyúval is qrva lassan tölt....még töltésgyorsítóval is... :unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 10 hónapja #251917 Írta: zoltan61
Megválaszolva: zoltan61
Az irányító újratöltése sikertelen ezen: M53/M55. Fedezethiány.

Ezt írja ki játék közben mit jelent, tudja valaki??

1 éve 10 hónapja #251922 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

zoltan61 beküldte: Az irányító újratöltése sikertelen ezen: M53/M55. Fedezethiány.

Ezt írja ki játék közben mit jelent, tudja valaki??

Ha több helyre is beírod, nem feltétlen kapsz hamarabb választ. ;)

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

play4stats.com/...olls2/

1 éve 10 hónapja #251923 Írta: zoltan61
Megválaszolva: zoltan61
Pedig azt gondoltam......de hamarabb jön a fejmosás, mint a segítség :cheer:

Elfogyott a direktíva és automatikus utántöltésre volt állítva:)

1 éve 10 hónapja #251926 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

zoltan61 beküldte: Pedig azt gondoltam......de hamarabb jön a fejmosás, mint a segítség :cheer:

Elfogyott a direktíva és automatikus utántöltésre volt állítva:)

Nem fejmosás volt, de ha képet is mellékeltél volna esetleg, akkor látni is lehetett volna, mi a probléma, és hamarabb jön a megoldás. ;)

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

play4stats.com/...olls2/

1 éve 10 hónapja #251929 Írta: Zozzy
Megválaszolva: Zozzy
Szituáció: a TOG-gal rohangáltam volna a pályán, de egy CromwellB folyamatosan keresztbe állt előttem. Akárhogy próbáltam kikerülni, tolni, írtam chat-ben, nem ment arrébb. Amikor már elgurult a gyógyszerem belelőttem 3-at. Nem szép dolog, ne kövessétek a példám. Az volt az utolsó amit láttam, hogy kérdi "miért?", aztán fel lettem függesztve egy órára. Kérdem én, akkor ilyen esetben mi a helyes eljárás? Nézzem 15 percig a szegecseket a tankon, vagy dezertáljak? Feljelentettem, de attól még nem tudtam haladni. Ötlet?

1 éve 10 hónapja #251935 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Zozzy beküldte: Szituáció: a TOG-gal rohangáltam volna a pályán, de egy CromwellB folyamatosan keresztbe állt előttem. Akárhogy próbáltam kikerülni, tolni, írtam chat-ben, nem ment arrébb. Amikor már elgurult a gyógyszerem belelőttem 3-at. Nem szép dolog, ne kövessétek a példám. Az volt az utolsó amit láttam, hogy kérdi "miért?", aztán fel lettem függesztve egy órára. Kérdem én, akkor ilyen esetben mi a helyes eljárás? Nézzem 15 percig a szegecseket a tankon, vagy dezertáljak? Feljelentettem, de attól még nem tudtam haladni. Ötlet?

Inkább várd meg, hogy mit akar, vagy dezertálj, esetleg told arrébb, ha nagyobb vagy. Nem éri meg kitiltatnod magad, legközelebb már több órásat fogsz kapni.

1 éve 10 hónapja #251954 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Zozzy beküldte: Szituáció: a TOG-gal rohangáltam volna a pályán, de egy CromwellB folyamatosan keresztbe állt előttem. Akárhogy próbáltam kikerülni, tolni, írtam chat-ben, nem ment arrébb. Amikor már elgurult a gyógyszerem belelőttem 3-at. Nem szép dolog, ne kövessétek a példám. Az volt az utolsó amit láttam, hogy kérdi "miért?", aztán fel lettem függesztve egy órára. Kérdem én, akkor ilyen esetben mi a helyes eljárás? Nézzem 15 percig a szegecseket a tankon, vagy dezertáljak? Feljelentettem, de attól még nem tudtam haladni. Ötlet?

Van egy nagyon egyszerű megoldás....NE JÁTSSZ TOG-gal!! :troll:
Csak egy hangyányit bonyolultabb, ha TOG helyett KV-2-t vagy O-I-t választasz....egyrészt szerintem sokkal inkább f*snak azoktól, másrészt ha problemma van, 1 HE és viszon'látás... :evil: S talán 1 lövésért még ki se b@sznak... :cheer:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

1 éve 10 hónapja #251957 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
TOGal egy ilyen kis tetű cromwellt ugy eltolsz h közben nem csökken a sebességed... Miért nem vitted magad előtt golyófogónak?? :unsure: :d3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz0721, MegaJani

1 éve 10 hónapja #252049 Írta: benyto013
Megválaszolva: benyto013
Tegnap 4 csata alatt furcsa dolgot vettem észre! "Irányított csatára" lettem figyelmes! Mire is gondolok?
Skorpion G-mel pénz farmolásra indultam (ráadásúl top tier-ként)csak hogy a térképet figyelve rájöttem,hogy ezen az oldalon még többen is vagyunk,legalább lesz spot amire lőhetek!
Ekkor kezdtek jönni a nem várt események! Cromwell pattint,majd spot alá kerülök valaki által,de felőlünk csak 4 tank jött ellenünk,mi meg voltunk vagy 8-9en.
Erre elkezdenek hullani a csapattársak mint a beérett cseresznyék!
3rom találatból 1szer sebeztem! Ez alatt a túloldal simán elbukott és ott még ráadásul 2db IS6 is harcolt!
Persze sima vereség lett,kb 1500 sebzéssel ami 3rom találat egy skorpionnal! :wb:
Következő csatám kb. ugyanígy zajlott...... :wb:
Aztán fordult a kocka!
El tudom képzelni az "ST1-ben ülő parancsnok" arcát mikor a Skorpion G lepattintja!!!!????
Aztán nekem mindent ad! bárkire lőttem átütöttem,vagy láncoltam!
250HP-val a járgányba felspotol és belémlő egy T34-es akiből csak a torony látszik,leláncol,de nem sebez (el tudom neki is képzelni a képit a monitor előtt!) Én meg kapás lövéssel a kb 400 hp-ját a torony tetejét eltalálva(jelzem be sem szűkűlt a célzó) kinyírom! :banana:
Aztán megint olyan csata,ahol spic az oldaláról pattint???? Na meg artyt lövök aki csak 400 hp, benne hay a skorpion 3-at és ö 1 lövésből kiszed!!!!!??????
Ez számomra olyan,mint ha előre terveznék meg mikor melyik csapat nyerje meg a csatát!
Szerintetek hogy van ez?

1 éve 10 hónapja #252053 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
Egyre többször fordul elő velem a hatodik érzék problémakör. Főként ha a meccs elején hirtelen lerohan az ellenfél, akkor tapasztalom néha-néha, hogy javában lőjük a közénk hajtó kamikaze cromwellt, de a lámpa nem villant. Időnként megugrik egy pillanatra a ping, ha más is használja a netet, az indikátor is pirosra vált. Okozhatja egy ilyen pocket loss vagy lagtüske, hogy elmarad a lámpa?
Sokan kérdeztek már ilyet más oldalakon, de mindig az a válasz, hogy biztos előtte már felderítettek és spoton maradtam. Pedig nem.

1 éve 10 hónapja #252055 Írta: gabor622
Megválaszolva: gabor622
Tipikusan Hellcat, 6. érzéke az, ami minden második körben villan csak, akkor meg már minek, mert szétszedtek? T67+T34-85 és társainál, nincs ilyen gond. Szakaszban is tapasztaljuk. Mintha részeg lenne a parancsnok. Nem új keretű hiba.... De új francia prémium könnyű 8-as tank kell ám a játékba...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jocek89

1 éve 10 hónapja #252078 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Jocek89 beküldte: Egyre többször fordul elő velem a hatodik érzék problémakör. Főként ha a meccs elején hirtelen lerohan az ellenfél, akkor tapasztalom néha-néha, hogy javában lőjük a közénk hajtó kamikaze cromwellt, de a lámpa nem villant. Időnként megugrik egy pillanatra a ping, ha más is használja a netet, az indikátor is pirosra vált. Okozhatja egy ilyen pocket loss vagy lagtüske, hogy elmarad a lámpa?
Sokan kérdeztek már ilyet más oldalakon, de mindig az a válasz, hogy biztos előtte már felderítettek és spoton maradtam. Pedig nem.

Tipikusan Hellcat, 6. érzéke az, ami minden második körben villan csak, akkor meg már minek, mert szétszedtek?

Örülök neki, eddig azt hittem én vagyok a hülye, meg a béna. (amúgy igen, de!)
Ezt én is tapasztaltam Helcatnél.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #252087 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Ez elég érdekes,ha nekem adta a killt,akkor miért nem adta be a KV3 teljes HP-ját?Vagy ha vízbe folytok valakit,akkor csak a legénység fullad meg és a tank épségben marad?Erre még nem figyeltem eddig. :scratch:

Ui.:Ja és még annyi,hogy ott van az egymást megölő medál,(nem tudom a pontos nevét),de a KV3-nál nem volt megsemmisített tank a végelszámolásban csak azt a képet elfelejtettem lementeni,pedig csak ketten voltunk ugyan abban a vízzel teli árokban és én magamtól fulladtam meg. :)

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Mellékletek:

1 éve 10 hónapja #252092 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami
Ezt milyen lőszerrel lőtted meg?

Ha kimegy a legénység, a tank még ott áll, sérülés nélkül. Párszor csinálták már vele (H35-el), hogy a tank nem sérült, csak a legénység. Utána is úgy láttam, mintha egyben lenne, és pöfögne a motor.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.