Jelenleg

40
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

6 éve 6 hónapja #251064 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74

3/50 körülit (5% winratem volt 40 csatából) én is futottam már...

Egyetlen módon lehet ellensúlyozni ezt, ha 3-as platoonban próbálkozol. Akkor legalább biztos lehetsz benne, hogy 2 bottal kevesebb lesz a csapatban.

...esetleg szerver váltás oda vissza,kombinálva egyedül szakaszban,de ha nem segítene én jobb felső sarok x-re 1 klikk,egy hatalmas káromkodás kiséretében(mellyel spórolok egy xeduxent),éééés megnyugszom :woohoo:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251066 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Lehet, hogy egyedül vagyok a hozzáállásommal, de én szórakozásként tekintek az egész WOT-ra (ami nem azt jelenti, hogy az össze-vissza, fejetlen futkározást élvezem csak ELC-vel)...nyilván, az ember minél jobban ért valamihez, annál inkább élvezi (elvileg)...DE én 10 bukóig sem tudnék elmenni zsinórban, nemhogy 50-ig :ohmy: Ha nem élvezem, gond nélkül lépek ki, akár "kicsit sem előre eldöntött" csatából is... Nálam kb. úgy működik, hogy van az elején 3-5 "teszt" kör, abból jó eséllyel (cirka 80%) megállapítható a folytatás...ha "negatív kompenzációnak" nézünk elébe, irány a 2. fiók...ha megy a szekér, akkor jöhetnek a booster-ek meg minden finomság...olyan pedig viszonylag ritkán van, hogy mind2 fiókon csak a sz@r folyik (de még ez esetben is ott a jó öreg HEROES 3 :troll: )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251073 Írta: Pharysheus
Megválaszolva: Pharysheus

Lehet, hogy egyedül vagyok a hozzáállásommal, de én szórakozásként tekintek az egész WOT-ra (ami nem azt jelenti, hogy az össze-vissza, fejetlen futkározást élvezem csak ELC-vel)...nyilván, az ember minél jobban ért valamihez, annál inkább élvezi (elvileg)...DE én 10 bukóig sem tudnék elmenni zsinórban, nemhogy 50-ig :ohmy: Ha nem élvezem, gond nélkül lépek ki, akár "kicsit sem előre eldöntött" csatából is... Nálam kb. úgy működik, hogy van az elején 3-5 "teszt" kör, abból jó eséllyel (cirka 80%) megállapítható a folytatás...ha "negatív kompenzációnak" nézünk elébe, irány a 2. fiók...ha megy a szekér, akkor jöhetnek a booster-ek meg minden finomság...olyan pedig viszonylag ritkán van, hogy mind2 fiókon csak a sz@r folyik (de még ez esetben is ott a jó öreg HEROES 3 :troll: )


Ugye ezt a HOMM viszont részedről volt poén? shaking
Baromi hülyén érezném magam, ha csak én tolnám a HOMM-sorozatot... :d3:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251092 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Kb. a Heroes 2-n "nőttem fel" (anno az első gépemen csak ez volt értelmesebb játék :troll: ), most meg pár éve már egy mod-os Heroes 3-mal tolom (Heroes 3.5 - Wake of Gods)...ebben sokkal kevesebb a f@szság, mint a WoT-ban (pár crash-től eltekintve :pinch: ), meg persze nem valódi játékosok ellen játszok, de nekem megfelel... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251129 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
A kollégám vett hét elején 3 nap prémium fiókot, nem kapta meg, csak a pénzt vonták le. Péntek reggel megrtam neki a ticket-jét, azóta sincs válasz. Tegnap közben vett egy Type64-et, az se jött meg neki, csak az email, hogy köszi a vásárlást. Erről most írtam ticketet(Nem tud angolul. Én se, de ő még kevésbé :) ) Kíváncsi vagyok, erre jön-e reakció.
Mielőtt tippelnétek, nem ő a hülye, mert ma is vett egy egy napos prémiumot, és az simán megjött neki.
Amúgy a pay pal-on keresztül nem lehet az ilyen bizniszt visszavonni? Már ha se prémium, se tank, se reakció?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #251133 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
De! Írj a paypal-nak majd ők le intézik a dolgot az eladóval! A tranzakció alatt van ez az opció:

Need help?
If there's an issue, make sure to contact the seller through PayPal by (dátum helye). You may be eligible for Buyer Protection.

Report an issue
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jamon_serrano

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251134 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

De! Írj a paypal-nak majd ők le intézik a dolgot az eladóval! A tranzakció alatt van ez az opció:

Need help?
If there's an issue, make sure to contact the seller through PayPal by (dátum helye). You may be eligible for Buyer Protection.

Report an issue


Köszi szépen!
Remélem nem lesz rá szükség.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251137 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Én pedig velük kezdeném, ők előlegezik meg a pénzt a WG-nek míg a te bankod szarakodik az utalással 4-5 napot, tehát ők lazán vissza vonják az utalást, vagy elő veszik őket, mi is van....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jamon_serrano

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251139 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford
eu.wargaming.ne...six_id

nem is tudtam eddig,hogy a tankfán kivül más módszer is van a régen eladott prémtankok visszavásárlására.
biztos én voltam tájékozatlan ,de meglepett ,hogy így jó pár régen elfeledett darabot is visszatudtam állitani. :thx2: :thx:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttaamm74

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #251145 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

Lehet belefutottam egy újabb csodába. A látókörön túli érzékelés csodájába. Az ISU valószinűleg B6-ból lőtt ki. Mert ugyanott spotolódik a végén. Ez kb. 750-800 méter. Ez már a hetedik érzék. Nem értem. Ennyire jól tud célra tartani, vagy ennyire segíti az RNG. :scratch:

Repláy


Nem néztem még meg a replay-t, de ha ilyen "vakon kilővés"-ről van szó, akkor RNJesus mindenben tud segíteni...egyszer El Halluf-on én is lőttem ki valamilyen TD-vel D7-ből vakon egy ellent, aki K3-4 körül kempingezett, s csak a társak derítették fel...volt mod, ami a saját ágyúm irányát jelzi, szóval kb. ráirányítottam minimap alapján, s láss csodát, eltaláltam...vannak még csodák... :lol:


Bemennek néha látótávon kívüli lövések is. Az én ilyen mázlis lövésem a TŐGY-be is bekerült. T30-cal El Halluf közepéről a térkép sarkában felspotolt VK Bélát nemcsak eltaláltam, de a maradéka le is égett. Minimap alapján céloztam, illetve azért némi rutin is kellett hozzá, hogy éppen hol szoktak tartózkodni azon a ponton. No meg hatalmas mák. A másik ilyen El Hallufon védés közben történt pár napja. A támadó td-k fel szoktak mászni a hegyen egy lankás oldalra. Felspotolták őket, én közéjük lőttem és egy Udes bánta. De Erlenberg is ilyen. Skorpio G-vel odalőttem a kastély melletti kemper dombra, és vakon 2 találatom lett. Szóval, ha tudja az ember, hova kell lőni, akkor vakon is bemegy néha. Hát még ha tudja is, hogy tényleg ott az ellen. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251228 Írta: gabor622
Megválaszolva: gabor622
Ma teljesen új dolgot tanultam, a WG-s srácoknak köszönhetően. Lehet csak nekem volt furcsa (és ez egyébként teljesen természetes), hogy ha, Malinovkán a fenti kezdőponton van egy távcsöves könnyű tank, akkor teljesen normális szerintük az hogy, a kezdés után 6 mp-el, spotolódik a lenti csapat egy része, köztük egy SU-85 és egy Excelsior. Ráadásul a SU, kap egy lepattanó lövést, míg a kezdéstől számított 12 mp múlva, az Excelsior már egy 117-es sebzést. Mindezt egy tier 6-os csatában. Akárhogy is nézem, ez így nagyon nem jó, ráadásul ők teljesen normálisnak vélik ezt. Idézem őket: "nem látok semmi különlegeset a visszajátszásodban, - a spot sugarad szinte elég ahhoz, hogy elérd az ellenség vonalát -és ha az ellenségnek van egy felderítője, távcsővel (pl.: Leopard) könnyen elérhetik a SU85-öt, ha a nyílt terepen áll csak úgy mint az Excelsior-t."

Ez persze addig rendben is lenne, ha ez nem másodpercekkel a kezdés után történik.
Valóban volt egy Leopardjuk, de ez nekem akkor is furcsa. Én egy T34-85M-ben ültem, ami itt most nem releváns, mert nem a saját látótávomon fakadtam ki, és nekem még károm sem származott belőle, mert engem nem spotoltak fel, pedig kettejük között álltam.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251344 Írta: allinmax
Megválaszolva: allinmax
Ha tudnàl visszajàtszàst küldeni jó lemne. Érdekel a dolog mert ezt jó lenne megpróbàlni reprodukàlni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251345 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Ma teljesen új dolgot tanultam, a WG-s srácoknak köszönhetően. Lehet csak nekem volt furcsa (és ez egyébként teljesen természetes), hogy ha, Malinovkán a fenti kezdőponton van egy távcsöves könnyű tank, akkor teljesen normális szerintük az hogy, a kezdés után 6 mp-el, spotolódik a lenti csapat egy része, köztük egy SU-85 és egy Excelsior. Ráadásul a SU, kap egy lepattanó lövést, míg a kezdéstől számított 12 mp múlva, az Excelsior már egy 117-es sebzést. Mindezt egy tier 6-os csatában. Akárhogy is nézem, ez így nagyon nem jó, ráadásul ők teljesen normálisnak vélik ezt. Idézem őket: "nem látok semmi különlegeset a visszajátszásodban, - a spot sugarad szinte elég ahhoz, hogy elérd az ellenség vonalát -és ha az ellenségnek van egy felderítője, távcsővel (pl.: Leopard) könnyen elérhetik a SU85-öt, ha a nyílt terepen áll csak úgy mint az Excelsior-t."

Ez persze addig rendben is lenne, ha ez nem másodpercekkel a kezdés után történik.
Valóban volt egy Leopardjuk, de ez nekem akkor is furcsa. Én egy T34-85M-ben ültem, ami itt most nem releváns, mert nem a saját látótávomon fakadtam ki, és nekem még károm sem származott belőle, mert engem nem spotoltak fel, pedig kettejük között álltam.


Malinovkán ha nem egy páfrány a light tankban ülő játékos akkor kb. 10 másodperc alatt villantja a fél csapatot a másik oldalon középről és az első percben szed össze több ezer spot dmg-t. A light tankos küldetések joly jokere az általad említett pálya/játékmód.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: johnredford

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251364 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Malinovkán ha nem egy páfrány a light tankban ülő játékos akkor kb. 10 másodperc alatt villantja a fél csapatot


Nyuszi!
Ha egy páfrány ül benne akkor is. xD
(Amúgy a páfrányok nevében is tiltakozom a diszkriminatív megjegyzés miatt!
Világ páfrányai egyesüljetek!
Ugyanannyi munkáért ugyanannyi tápoldatot!!!)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251375 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Malinovkán ha nem egy páfrány a light tankban ülő játékos akkor kb. 10 másodperc alatt villantja a fél csapatot


Nyuszi!
Ha egy páfrány ül benne akkor is. xD
(Amúgy a páfrányok nevében is tiltakozom a diszkriminatív megjegyzés miatt!
Világ páfrányai egyesüljetek!
Ugyanannyi munkáért ugyanannyi tápoldatot!!!)


médmájdéj :applause:

ui: láttam én már Malinovkán top tier lájtot foglalni 20 másodperccel kezdés után.

True story :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.