Jelenleg 507 vendég és 7 tag online

A játék furcsa dolgai :)

1 éve 11 hónapja #251364 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Malinovkán ha nem egy páfrány a light tankban ülő játékos akkor kb. 10 másodperc alatt villantja a fél csapatot

Nyuszi!
Ha egy páfrány ül benne akkor is. xD
(Amúgy a páfrányok nevében is tiltakozom a diszkriminatív megjegyzés miatt!
Világ páfrányai egyesüljetek!
Ugyanannyi munkáért ugyanannyi tápoldatot!!!)

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #251375 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Robb_HUN beküldte:

Malinovkán ha nem egy páfrány a light tankban ülő játékos akkor kb. 10 másodperc alatt villantja a fél csapatot

Nyuszi!

médmájdéj :applause:

ui: láttam én már Malinovkán top tier lájtot foglalni 20 másodperccel kezdés után.

True story :troll:

"Everybody Be Cool This Is a Robbery"

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

1 éve 11 hónapja #251401 Írta: gabor622
Megválaszolva: gabor622

Rohamnyuszi beküldte:

gabor622 beküldte: Ma teljesen új dolgot tanultam, a WG-s srácoknak köszönhetően. Lehet csak nekem volt furcsa (és ez egyébként teljesen természetes), hogy ha, Malinovkán a fenti kezdőponton van egy távcsöves könnyű tank, akkor teljesen normális szerintük az hogy, a kezdés után 6 mp-el, spotolódik a lenti csapat egy része, köztük egy SU-85 és egy Excelsior. Ráadásul a SU, kap egy lepattanó lövést, míg a kezdéstől számított 12 mp múlva, az Excelsior már egy 117-es sebzést. Mindezt egy tier 6-os csatában. Akárhogy is nézem, ez így nagyon nem jó, ráadásul ők teljesen normálisnak vélik ezt. Idézem őket: "nem látok semmi különlegeset a visszajátszásodban, - a spot sugarad szinte elég ahhoz, hogy elérd az ellenség vonalát -és ha az ellenségnek van egy felderítője, távcsővel (pl.: Leopard) könnyen elérhetik a SU85-öt, ha a nyílt terepen áll csak úgy mint az Excelsior-t."

Ez persze addig rendben is lenne, ha ez nem másodpercekkel a kezdés után történik.
Valóban volt egy Leopardjuk, de ez nekem akkor is furcsa. Én egy T34-85M-ben ültem, ami itt most nem releváns, mert nem a saját látótávomon fakadtam ki, és nekem még károm sem származott belőle, mert engem nem spotoltak fel, pedig kettejük között álltam.

Malinovkán ha nem egy páfrány a light tankban ülő játékos akkor kb. 10 másodperc alatt villantja a fél csapatot a másik oldalon középről és az első percben szed össze több ezer spot dmg-t. A light tankos küldetések joly jokere az általad említett pálya/játékmód.

Akkor ez esetben én kérek elnézést. Nekem ez még új volt. Ezek szerint eddig csak "páfrány" felderítőkkel találkoztam, mind a kettő oldalról. Mondjuk TD-vel már villantottam az ellenséges csapat felét ott, de ez sem kezdésből történt.

1 éve 11 hónapja #251413 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74

Rohamnyuszi beküldte:

Robb_HUN beküldte:

Nyuszi!

médmájdéj :applause:

ui: láttam én már Malinovkán top tier lájtot foglalni 20 másodperccel kezdés után.

True story :troll:

...és meg is döglött a 21. másodpercben :d3:

1 éve 11 hónapja #251424 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford
a t 44-100-on mi kerülhet 2 750 000-be ? :troll:
úgy néz ki ezt tudom a legdrágábban visszaállitani.

1 éve 11 hónapja #251454 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

johnredford beküldte: a t 44-100-on mi kerülhet 2 750 000-be ? :troll:
úgy néz ki ezt tudom a legdrágábban visszaállitani.

Nem tudom, de én el se adtam volna a helyedben. :)

1 éve 11 hónapja #251540 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford
az a baj,hogy nem emlékszem mennyi kreditet kaptam amikor eladtam és van e árkülönbség a mostani visszavétel között.
ha nincs ,akkor jól jártam ,mert akciósan vettem 10-es tankokat amikor eladtam és ahhoz kellett a kredit ,ha jól emlékszem.
egyébként hányszor lehet egy ilyen tankot eladni és visszavenni ?
a t44-100-nak azért magas a 2750000-es visszavásárlási ára,mert pl. a pilot csak 1600000

1 éve 11 hónapja #251691 Írta: remegakezem
Megválaszolva: remegakezem
Én végignéztem a lövedékekről szóló videót és nem értem.arty lőszer már csak repesz romboló van a nerf óta és érdekelne hogy pattanhat le egy körbenen kétszer is a lövedék?

1 éve 11 hónapja #251712 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

remegakezem beküldte: Én végignéztem a lövedékekről szóló videót és nem értem.arty lőszer már csak repesz romboló van a nerf óta és érdekelne hogy pattanhat le egy körbenen kétszer is a lövedék?

Ap 70° HEAT 80°
He HESH nem pattan le. DE! Ha nem üti át a páncélt, mondjuk splash -en belül akkor 0 DMG. Ha jó kis rétegelt páncél akkor 0 vagy nagyon kevés DMG. A sebzés arányát is tán, a páncél vastagság kontra HE átütés különbségével számolja. A pontos mechanikára nem emlékszem, ez kb fedi a valóságot.

NE ARTY-z, CSÚNYA DOLOG! :troll:

1 éve 10 hónapja #251785 Írta: 111lewis
Megválaszolva: 111lewis

remegakezem beküldte: Én végignéztem a lövedékekről szóló videót és nem értem.arty lőszer már csak repesz romboló van a nerf óta és érdekelne hogy pattanhat le egy körbenen kétszer is a lövedék?

azért fordul elö az arty lövedék lepattanása,mert ez egy orosz játék.és mint ahogy tudni lehet,az oroszok sok selejtet gyártanak igy a lepattano lövedékek mind döglöt volt gyárilag :woohoo:

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #251786 Írta: Buzz Lightyear
Megválaszolva: Buzz Lightyear
Sziasztok.
Az ELC-én történt ágyú nerf után gondoltam kipróbálom a középső ágyúval, megnézem milyen a forgó torony feeling. Százvalahány csata után úgy érzem nem nagyon van gyakorlati haszna, ezért aztán vissza raktam a 90 milis csövet rá.
Ez kb. 4-5 napja történt és az azóta tapasztaltak alapján fogalmazódott meg bennem a kérdés: a fix tornyos konfiggal könnyített mm-et kap a tank a forgó tornyoshoz képest? Merthogy látványosan sokszor rak top tierbe, néhányszor kerülök vele tier 6-ba, tier 7-es meccs meg mint a fehér holló. A másik hogy mintha a 90 milis löveggel az RNG is jobban mellettem állna. Elég sok meccset toltam bele az elmúlt pár napban, szóval elég látványos a dolog, főleg ahhoz képest hogy a forgótornyos löveggel az esetek nagy részében Tier 7-et kaptam.

Gondoltam talán más ELC user számára is hasznos lehet a megfigyelés.
Esetleg tapasztalt ilyet rajtam kívül valaki?

Játékosnév: Sancejev
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Exami

1 éve 10 hónapja #251792 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Tény az is hogy nem csak az ELC-vel csinálja ezt ,hanem a jelenlegi patch-ben a legtöbb light sokszor kap top tiert (az MM tudtommal nem figyeli a tankra felszerelt cuccokat; ill ez alól 1 kivétel van az első csatád az adott tankkal amit kedvező MM besorolást kap); bár már én is elmélkedtem ilyeneken, a stock tankok mintha többet járnának magasabb tierben... na de nem akarok konteózni.
Én személy szerint azt mondom az ELC tökéletes a maga kis fix tornyos setup-jában, nagy ágyúval, bár sokszor kifizetődőbb vele nem az aktív spotra menni (eléggé sniper az a dög és kiváló az álcája)

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: johnredford

1 éve 10 hónapja #251809 Írta: gabor622
Nemrég kezdtem el velem menni, de azt bizton állíthatom, hogy stock-ként, szinte mindig tier 7-et kap és olyan rng-t, hogy nem igazán vesz rá a lélek, hogy egyáltalán rátoljak egy kis plusz szorzót és azt a kevés xp-t összeszedjem, hogy ne legyen stock. Azt hiszem ő az egyetlen tankom, amivel jelenleg 0% a win rate-em van. Igaz alig volt vele csatám, de semelyik se volt nyílt pálya és ráadásul közöm sem volt ahhoz, hogy nyerünk, vagy veszítünk, mert csak töltelék voltam, egy type64 vagy amx 13-75 és csupa jobb látótávval rendelkező TD mellett. Tipikusan free frag.

1 éve 10 hónapja - 1 éve 10 hónapja #251849 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

gabor622 beküldte: Nemrég kezdtem el velem menni, de azt bizton állíthatom, hogy stock-ként, szinte mindig tier 7-et kap és olyan rng-t, hogy nem igazán vesz rá a lélek, hogy egyáltalán rátoljak egy kis plusz szorzót és azt a kevés xp-t összeszedjem, hogy ne legyen stock. Azt hiszem ő az egyetlen tankom, amivel jelenleg 0% a win rate-em van. Igaz alig volt vele csatám, de semelyik se volt nyílt pálya és ráadásul közöm sem volt ahhoz, hogy nyerünk, vagy veszítünk, mert csak töltelék voltam, egy type64 vagy amx 13-75 és csupa jobb látótávval rendelkező TD mellett. Tipikusan free frag.

Nekem megvan rá a két csíkom, és úgy emlékszem nem játszok jobban mint te.
Ezt a tankot úgy szoktam hasznosítani, hogy a meccs elején sniperkedek vele, valami bokorba bújva, amikor már eldőlt a ki merre kérdés, vagy amikor érzed a fordulópontot akkor meg aktív levadászás üzemmódra kapcsolok. Egyedálló tankokra artykra halálos veszélyt jelent, Van amikor mint egy vadászrepülő, rá rácsapok a célpontokra, és eltűnve egy domb mögött fordulok meg, vissza rácsap eltűnik....igyekszem kiszámítahatlan lenni.

Városi pályákon támad, lő, és eltűnik a sarok mögött....ez a taktika. Mikor felbukkansz, meglepődnek, mire észbekapnának, már el is tűntél. Persze van olyan hogy valaki csövébe futsz bele, de ez ritka.
Természetesen ezt akkor tudod megjátszani, ha nincs a te gyorsaságodhoz közeli tank az ellenfélnél.
Ezért meg szoktam várni, amíg az ellenséges spottereket "kifektetik", addig csak óvatosan.

Természetesen nagyon sokan vannak akik jobban kezelik mint én, én csak a tapasztalataimat írom le.

Úgy vettem észre, mostanában lenerfelték, mert mintha lassabb lenne és mozgás közben nem olyan pontos int régebben.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 10 hónapja #251863 Írta: gabor622
Lehet hétvégén nekiugrok. Meglátjuk mit csinál. Mivel 2 legénységi tag, még gyorsabban is fejlődik, szóval annyira nem katasztrofális a dolog, de most többet vagyok a "bünti ágon" mint szoktam és így egy kicsit küzdősebb dolgot is könnyebben engedek el. :dry:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.