Jelenleg 393 vendég és 8 tag online

A játék furcsa dolgai :)

1 éve 8 hónapja #257878 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike

pap32 beküldte:

MegaJani beküldte:

Okynawa beküldte: prémium fiók mellett a büntetés is prémium? lol

Ezen már én is néztem, BULLSHIT :spaz: :sick:

Régebben is így volt...ha már kapja a nép a 1,5-szeres szorzót... :troll:

Nincs itt semmi baj, csupán %-ban számol a WG. Több kreditnél ugyan az a % értelemszerűen több lesz....

A pisztácia kifogyott...
Miért van két vécécsésze? Nem tudtad? A milliomosok egyszerre csinálják... Ilyen bunkók?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, Anna_Blue

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 8 hónapja #257898 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Sziasztok,

Nem kiáltok sem csalást, se semmit, csak h tanuljak, fejlesszem magam, esetleg mások is:

Szóval itt ez a replay. Nem nagyon akart az ellen spottolni, mondom berusholok a bozótba, hátha kispottolom a Skorpion G-t, aminek köztudottan, lövés után szar az álcája. Elsöre nem derítettem fel, hát végülis elég sok giz-gaz volt még ott, bár nekem menet közben jobb az álcám, mint neki lövés után. (persze valszeg neki volt bino). Láthatjátok, h az arty-t felspottoltam úgy, h nem lőtt. Neki jobb az álcája a Skorpion G-től. A krapek elmondása szerint az arty mögött volt a susnyásban, rgó a 2. lövésénél ki kellett volna spottolnom, szerintem (56/5000behind arty all the way to the edge of the bushes) ezt írta, nem igazán tudom, h pontosan ez mit jelent. Annyi világos, h vhol mögötte a susnyásban. Nekem ott már derítenem kellett volna, nem? (amúgy 426 m a látótávom, és ha az indikátort veszem alapul, a pálya széléről lőtt, ami durván 60 méterre volt tőlem. Onnan nem spotoltam volna ki?

Köszi a segítséget.
Mellékletek:

1 éve 8 hónapja #257900 Írta: Béé
Megválaszolva: Béé
Üdv!

és már megint nem működik a chat, a tiltások, az emberek toltólistára küldése, barátok törlése....
tiszta ramaty a rendszer....megint...

1 éve 8 hónapja #257907 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Béé beküldte: Üdv!

és már megint nem működik a chat, a tiltások, az emberek toltólistára küldése, barátok törlése....
tiszta ramaty a rendszer....megint...

Most komolyan csodálkozol? Még mindig a jó öreg WG-ről beszélünk... :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

1 éve 8 hónapja #258092 Írta: Udidra
Megválaszolva: Udidra
Üdv!

Tud valaki valamit a kampány küldetésekről? Ma kétszer is megcsináltam egyet és nem adja be... :S
WG-nek tudok valahogy jelezni?
Köszönöm.

U.I.: Szakaszba szívesen csatlakozom.

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #258123 Írta: pap32
Mivel kicsit kezd elveszni az éterben, engem meg furdal a kíváncsiság, még1x megkérdezném:

A kommentben is megjelölt időpontnál (2:50 körül) hogy képes egyszerre átütni HESH-sel a célpontot az FV, meg láncolni is? "Belülről splash-elte" vagy mi a tyúk? :dry: (Később kap track assist-ot, meg találatál ki is írja a critical-t, szóval biztosan az FV műve... :blink:

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #258129 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

A lövedék kicsit jobbra ment és közvetlenül a görgő mellett ütötte át a páncélt, a lánc a külső splash miatt esett le.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

1 éve 8 hónapja #258148 Írta: pap32

matyiabagoly beküldte:

A lövedék kicsit jobbra ment és közvetlenül a görgő mellett ütötte át a páncélt, a lánc a külső splash miatt esett le.

Mióta van külső splash átütés esetén? Nem "vagy-vagy" alapon kéne működnie?

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #258158 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

pap32 beküldte:

matyiabagoly beküldte:

Mióta van külső splash átütés esetén? Nem "vagy-vagy" alapon kéne működnie?

A repeszlőszer egyszerre csinálja mindkettőt, ezért van az, ha mondjuk elviszi a toronyforgatást, az előtte lévő periszkópot is "lesöpri" :pacifier:

~MJ

1 éve 8 hónapja #258169 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck
A páncéltörő is csinálja!
Pl., Defendert első görgő mellett közvetlenül - szinte éri a görgőt is - elölről meglövöd, átüti és a láncot is dobja azonnal.

1 éve 8 hónapja #258210 Írta: pap32
Hirtelen akartam volna írni, hogy még sosem láttam ilyesmit HE lőszeres átütés esetén...de így jobban belegondolva, volt már párszor, hogy becsusszant egy-két 1000 feletti találat (még a régi arta rendszerben :evil: ), s még azon felül is kaptam némi track assist-ot, mire a társak befejezték 'szegény áldozatot'....bár azt még most sem igazán értem, hogy pl. hogy tudtam bármit is láncolni, mikor a tank tetején ment be a csomag...az egyik "fölül" van, a másik meg "alul", nem? Mármint hogy a lánctalpaknak nem kéne takarásba lennie ilyenkor? (Bár gondolom ez is az a "hogyan gyújtsunk ki egy tankot tornyon keresztül" témakör WOT esetében...jobb nem is belemenni...itt semmi sem lehetetlen... :troll: )

1 éve 8 hónapja #258213 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

pap32 beküldte: Hirtelen akartam volna írni, hogy még sosem láttam ilyesmit HE lőszeres átütés esetén...de így jobban belegondolva, volt már párszor, hogy becsusszant egy-két 1000 feletti találat (még a régi arta rendszerben :evil: ), s még azon felül is kaptam némi track assist-ot, mire a társak befejezték 'szegény áldozatot'....bár azt még most sem igazán értem, hogy pl. hogy tudtam bármit is láncolni, mikor a tank tetején ment be a csomag...az egyik "fölül" van, a másik meg "alul", nem? Mármint hogy a lánctalpaknak nem kéne takarásba lennie ilyenkor? (Bár gondolom ez is az a "hogyan gyújtsunk ki egy tankot tornyon keresztül" témakör WOT esetében...jobb nem is belemenni...itt semmi sem lehetetlen... :troll: )

Gondolj a Nőkre ... néha nem ugrik be, hogy hol is ment be a "csomag". :P

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #258215 Írta: matyiabagoly

pap32 beküldte: Hirtelen akartam volna írni, hogy még sosem láttam ilyesmit HE lőszeres átütés esetén...de így jobban belegondolva, volt már párszor, hogy becsusszant egy-két 1000 feletti találat (még a régi arta rendszerben :evil: ), s még azon felül is kaptam némi track assist-ot, mire a társak befejezték 'szegény áldozatot'....bár azt még most sem igazán értem, hogy pl. hogy tudtam bármit is láncolni, mikor a tank tetején ment be a csomag...az egyik "fölül" van, a másik meg "alul", nem? Mármint hogy a lánctalpaknak nem kéne takarásba lennie ilyenkor? (Bár gondolom ez is az a "hogyan gyújtsunk ki egy tankot tornyon keresztül" témakör WOT esetében...jobb nem is belemenni...itt semmi sem lehetetlen... :troll: )

Nem felülre érkezett a lövedék, akkor nem adta volna be a teljes alfát. A Conq. alsólemezét sikerült átütnie, ahol a 8-asok is röhögve átütik.

Mellékletek:

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #258760 Írta: Proxima_hun
Megválaszolva: Proxima_hun

Elromlott a tankom.
Miért nem bírok rendesen beilleszteni képet már hetek óta? Én bénázom el?

"Si vis pacem, para bellum"
"Whenever books are burned men also in the end are burned."

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #258762 Írta: matyiabagoly

Proxima_hun beküldte: imgur.com/a/hLikJ

Elromlott a tankom.
Miért nem bírok rendesen beilleszteni képet már hetek óta? Én bénázom el?

(Valamit nem jól csinálsz)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.