Jelenleg 461 vendég és 4 tag online

Napi replay

4 éve 2 hónapja #134589 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0

pitzen beküldte: Köszönöm a válaszokat. Igazából még csak ismerkedek a light-ággal, szóval a tudásom enyhén szólva is sekélyes... :whistle: A folyamataosan felugró "támogatás" infó ezek szerint csalóka!? Az alapján gondoltam, hogy sokkal többet lőttek a spotra... igaz, valóban sokan mentek a hegyre, így a bázisra és a C-D "középre" nem nagyon maradt tank támogatni... :( Viszont az meglepett, hogy a T71 olyan közelről sem látott... annyiból viszont gusztustalan ez a módi, hogy báremnnyire szeretnék, nem lőhetek... brutálisan nehezen fogom vissza magam... :woohoo:

nem csaloka, kapod a spot dmg, csak a mennyisege nem annyi mint amit remelsz:D.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitzen

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #134694 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen

gmaster0o0 beküldte:

pitzen beküldte: Köszönöm a válaszokat. Igazából még csak ismerkedek a light-ággal, szóval a tudásom enyhén szólva is sekélyes... :whistle: A folyamataosan felugró "támogatás" infó ezek szerint csalóka!? Az alapján gondoltam, hogy sokkal többet lőttek a spotra... igaz, valóban sokan mentek a hegyre, így a bázisra és a C-D "középre" nem nagyon maradt tank támogatni... :( Viszont az meglepett, hogy a T71 olyan közelről sem látott... annyiból viszont gusztustalan ez a módi, hogy báremnnyire szeretnék, nem lőhetek... brutálisan nehezen fogom vissza magam... :woohoo:

nem csaloka, kapod a spot dmg, csak a mennyisege nem annyi mint amit remelsz:D.

erre kéne egy jó mod... :P

I'm a troll... problem?

4 éve 2 hónapja #134705 Írta: gmaster0o0
mod nem segit a wg hulyesegen

4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #134749 Írta: gmaster0o0
lehet nyafogni a lila/kek jatekosok miatt hogy kemkeplnek a meccs elejen. De nem szarja le, de amikor megkene indulni azokra lehet szamitani. mondja mar el valaki ez a zold mit csinalt?
az oke h. en bekaptam egy felesleges lovest, illetve egy nagyon kritikus pillanatba melle lottem, de komolyan mi a faszomat csinalt ez a t32? mert hogy fingja nem volt mi tortenik korulotte az biztos.

es wn8 szerint jo kore volt 3k... de vegjatekba megmutatkozott h. mit er.
wotreplays.eu/s...5adf0e

4 éve 2 hónapja #134750 Írta: silean2
Megválaszolva: silean2

gmaster0o0 beküldte: lehet nyafogni a lila/kek jatekosok miatt hogy kemkeplnek a meccs elejen. De nem szarja le, de amikor megkene indulni azokra lehet szamitani. mondja mar el valaki ez a zold mit csinalt?
az oke h. en bekaptam egy felesleges lovest, illetve egy nagyon kritikus pillanatba melle lottem, de komolyan mi a faszomat csinalt ez a t32? mert hogy fingja nem volt mi tortenik korulotte az biztos.

"a nagypapa odaadta az unokájának a tankos játékot "?

"Én csak a tankok hangjai miatt játszom"-M_O_A
3GM: T-34-85, Cromwell, Skoda T25, Amx 12T, Jg Pz IV, Type 64, Amx 13 90, Amx 50 100, M4A1 Revo, T32, Amx 13 75, Obj 268, T-44, Su-152, IS-3, T-34/100, Strv M42-57 alt 2, KV-85, Centurion I , Churchill GC, BC 12T

4 éve 2 hónapja #134751 Írta: gmaster0o0

silean2 beküldte:

gmaster0o0 beküldte: lehet nyafogni a lila/kek jatekosok miatt hogy kemkeplnek a meccs elejen. De nem szarja le, de amikor megkene indulni azokra lehet szamitani. mondja mar el valaki ez a zold mit csinalt?

"a nagypapa odaadta az unokájának a tankos játékot "?

replay lemaradt

4 éve 2 hónapja #134752 Írta: silean2
Megválaszolva: silean2

gmaster0o0 beküldte: mod nem segit a wg hulyesegen

Miért is? Van egy mód ami pontosan írja a spot dmg et. Nem segít a spitolasban, de legalább képben vagy a dolgokról

"Én csak a tankok hangjai miatt játszom"-M_O_A
3GM: T-34-85, Cromwell, Skoda T25, Amx 12T, Jg Pz IV, Type 64, Amx 13 90, Amx 50 100, M4A1 Revo, T32, Amx 13 75, Obj 268, T-44, Su-152, IS-3, T-34/100, Strv M42-57 alt 2, KV-85, Centurion I , Churchill GC, BC 12T

4 éve 2 hónapja #134774 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen

silean2 beküldte:

Miért is? Van egy mód ami pontosan írja a spot dmg et. Nem segít a spitolasban, de legalább képben vagy a dolgokról

Tényleg? jó tudni... :ohmy:

I'm a troll... problem?

4 éve 2 hónapja #134786 Írta: gmaster0o0

silean2 beküldte:

nem tudom pontossan irja e, de osszevissza villog minden a kepernyon tole abba amit en lattam.

4 éve 2 hónapja #134888 Írta: javadamka1
Megválaszolva: javadamka1
wotreplays.com/...a-a-43
Sok szempontból tanulságos....például hogy attól, hogy kicsi az átütése nem kell lenézni és főleg nem akkor ha már csak kevés hp-ja maradt...Mellesleg 1 goldot se lőttem el :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo

4 éve 2 hónapja #134898 Írta: gmaster0o0
melyik agyut hasznalod?

amugy tiger a legkemenyebb tank itt aminek 100m a pancelja:D kb vicc:D

4 éve 2 hónapja #134908 Írta: javadamka1
Megválaszolva: javadamka1
természetesen a 76mm ágyút használom...

4 éve 2 hónapja #134959 Írta: gmaster0o0

javadamka1 beküldte: természetesen a 76mm ágyút használom...

hat akkor az a 115ot sebzo ugye(76osok altalaba annyit).

en a zis-t hasznaltam a DPM miatt.

hat akkor 120 koruli penje van asszem, azzal vinni kell a tigris cicat.

4 éve 2 hónapja #134994 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

silean2 beküldte:

Erről tudnál linket adni? Én azt olvastam, hogy csak a blokkolt sebzésről van ilyen, de a spot damage-re nincs, mert azt játék közben nem tudják lekérdezni sehonnan. Pedig jó lenne. :)

4 éve 2 hónapja #134998 Írta: gmaster0o0

treffhetes10 beküldte:

silean2 beküldte:

Erről tudnál linket adni? Én azt olvastam, hogy csak a blokkolt sebzésről van ilyen, de a spot damage-re nincs, mert azt játék közben nem tudják lekérdezni sehonnan. Pedig jó lenne. :)

egyszer felrktam, es kidobalt a jatek, meg tele volt szarva szo szerint a kepernyi minden fele vilagoskek negyzetekkel ami jelolte mi a te spotod. leht ki lehet kapcsoln ifene se tudja.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.