Jelenleg 289 vendég és 5 tag online

Napi replay

3 éve 8 hónapja #151153 Írta: jabba1983
Megválaszolva: jabba1983
Sziasztok. Ma esti artyzásom gyümölcse a SU-122A-val egy tankász medál.Sajna egy csomó killről így is lecsúsztam, de majd legközelebb

wotreplays.com/...u-122a

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja #151160 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij
Mi...? 870 XP-re tank ász? Magas a léc... :cheer:

3 éve 8 hónapja #151163 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

Szmertyij beküldte: Mi...? 870 XP-re tank ász? Magas a léc... :cheer:

tüzérhez nagyon kevés xp kell hogy tankászt kapj, kb mint egy tier 2-3-4 tankkal, nekem egyik tankászom sem ment 1000 xp fölé amit tüzérrel csináltam

3 éve 8 hónapja #151193 Írta: Dracon__Arkhon
Megválaszolva: Dracon__Arkhon
Nem ez a gáz!
Hanem hogy egy csomó randomban tüzérrel Nagy Kalibert szerzek, vagy éppen top 3 sebző vagyok!
Sokat mond el a tisztelt heavy és mad kartársakról!

3 éve 8 hónapja #151280 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Dracon__Arkhon beküldte: Nem ez a gáz!
Hanem hogy egy csomó randomban tüzérrel Nagy Kalibert szerzek, vagy éppen top 3 sebző vagyok!
Sokat mond el a tisztelt heavy és mad kartársakról!

Ez az arty működéséről mond el sokat.

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

3 éve 8 hónapja #151284 Írta: Dracon__Arkhon
Megválaszolva: Dracon__Arkhon
Nem igazán...
Ez a kedves tankos csapattársak "visszafogott" játékáról mond el sokat.
A sok camp-elő, jujjátlövikapáncélomatfussunkinkább idiótáról...

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #195438 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz
Szpot alatt voltam és féltem, hogy a ...... kiklikkelnek (2maradt a végére a 3ból). Kimentem a foglaló körböl, hogy leszedjem az artykat nehogy visszalőjék a kepet(közben az ellenfél is elkezdett foglalni). Mielött elindultam a foglaló kör felé jeleztem a csapatnak, hogy vissza kell menni bázist visszalőni (bárki vissza érhetett volna)
Azért nem fordultam vissza, mert én voltam legelöl és kiakartam szedni az artykat a normális játék érdekében, csakhogy senki nem ment vissza, hiszen nem az ő dolguk, hanem az enyém.
Igen az én rossz döntésem miatt ment el a csata nem a foglalás miatt, hanem a bázis reszet miatt (csináld maga uram, ha csapatod nincs) minek foglaljak, ha ott a rengeteg damage csak le kell lőni oszt annyi GG, de vajon csak én hoztam rossz döntést?
Nem ártana egy kis önkritika

szerk.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Megnéztem a replayt Te is kijöttél a foglalóbol szóval, hogy is van akkor? Ha bennmaradsz megvan és nem számitott volna, hogy én kijöttem belőle. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

szerk 2.
Döntsön a fórum ki a hibás. Hajrá fiúk döntsetek Ti.

wotreplays.com/...0-t-54
Mellékletek:

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #195451 Írta: Zoll1989
Megválaszolva: Zoll1989
Csak egy igen egyszerű T49 replay éljen a bokor spott :) 14K spot dmg :) azért volt egy kis izgalom, mert ugyan nem voltam felderítve, de lőtték a bokrot a türelem volt a legfontosabb az egészben:
wotreplays.com/...ll1989

-t49

Rutinos öreg róka akit idegesít a gold lőszer használata, mikor a masuban vagy e100 ban játszok....
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #195456 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Szerintem nincs hibas. Mikor a T30 el lett intezve mar akkor vissza kellett volna fordulnotok (neked es az OBJ 430-nak) vedeni a sajat bazist. Persze nem lehetett tudni, hogy az ellenfel visszamegy-e vedekezni vagy inkabb foglalni probal. Az a dontes, hogy az ellenfel bazisa fele indultatok rossznak bizonyult de nem lehetett a dontes pillanataban tudni mit fognak lepni. Ti mindketten boven megtettetek amit tenni kell a gyozelemert.

Ha minden aron talalni kell egy hibast, akkor igazabol a KV-4-tol lefele az osszes elszegyelhetne magat azokkal az elhanyagolhato sebzesekkel.

Az Obj 430 II reszerol nem jogos a kritika.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz, Sics

2 éve 11 hónapja #195538 Írta: Diarmand
Megválaszolva: Diarmand
Újra elővettem régi nagy kedvencemet és megint rájöttem, hogy ez az egyik legjobb - ha nem A - T10 med a játékban.

Mivel egyedül voltam Top Tier, ezért gyors, pörgős és agresszív a játék.

Replay

"Ha jól emlékszem én töltés gyorsító, vertikális, meg célzásgyorsító, elit alakulat. Olykor cola ha van kedvem." - Gunnershun
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tibi144, dobilaci, Lord_Loga

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #195542 Írta: Umbapa
Megválaszolva: Umbapa
1-2 napja mentem egy igazán jó 10 killes kört T-54 el. Pool medált ezelőtt csak T67 el sikerült szereznem.

Replay:
wotreplays.com/...a-t-54

Ha jól emlékszem az elején elég sokat bénáztam :)
Mellékletek:

2 éve 11 hónapja #195577 Írta: Kaszas58
Megválaszolva: Kaszas58
wotreplays.com/..._chars

Ma egy elég jó csatám lehetett volna a CDC-vel, de eléggé elronthattam (vagy a csapat). Ezért szeretném ha megnéznétek a replayt, és elmondhatnátok véleményeteket, és azt hogy mit csinálhattam volna másképp. (Kisebb hibákért elnézést kérek, nagyon izgulok ilyen helyzetekben)

2 éve 6 hónapja #219339 Írta: haryjanos
Megválaszolva: haryjanos
wotreplays.com/...2-is-6
bukta lett, de tank ász, és top gun, nomeg 4600 sebzés

SEAL_ klán keres aktív játékosokat

Leírás: Jelenleg 67 taggal rendelkezünk, az erőd szint IX -es, minden nap az esti óráktól (19:00-20:00) szervezünk osztagozást, előrenyomulást, farmolás céljából klános creditboostal, Hadijátékokon, CW kampányokon részt veszünk. Átlag életkor 30 év körül van. Van saját TS-serverünk, valamint facebook csoport. Családbarát klán vagyunk. Felvétel min 1200 wn8 és 2 db X es jármű
TS: kvarc.ts3dns.hu

1 éve 5 hónapja #262141 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Tudom, hogy ez a topic nem erre lett létrehozva, de ez a replay most jutott el hozzám és szerettem volna megmutatni: (egy cseh játékostól)

Nem marad lőszere a végére különféle hibák miatt, de megoldja a csatát :)

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete, be.ga1004, straubbazsi

1 éve 5 hónapja #262342 Írta: Paja1978
Megválaszolva: Paja1978
Nem az eredmény miatt tettem fel csak mosolyt csalt a képemre :evil: :evil: 10:30 nál

Melléklet:

Fájlnév: replay_las...otreplay
Fájlméret:1,436 KB
Mellékletek:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.