Jelenleg

36
látogatónk van

Napi replay

8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #130875 Írta: TAdo
Megválaszolva: TAdo

wotreplays.com/...5-is-3

Hogy lehetett volna ezt a helyzetet megoldani?
Ott abban a pillanatban nembiztos hogy mindig a legjobb döntéseket hozzuk


Szépen játszottál. A végén elég sokáig húztad még több ellenfél ellen.
Amit én máshogy csináltam volna:
- Amikor a templom oldalában voltál túl passzívan játszottál szerintem. Rá lehetett volna esni a T43-ra vagy a T44-et jobban szorongatni már az elejétől. A fele csapatod ott halt meg te meg full hp-n maradtál.
- Itt lett volna érdemes jelezni. Tiger 2-nek, hogy ne menjen egyedül előre a rossz irányba mint egy bot. Egy próbát megért volna.
- A végén mikor kiálltál a város szélére annak nem sok értelme volt, mert úgysem fogsz felspottolni senkit. Egyből oda kellett volna menned ahol a tiger volt. Csak a szikla másik oldalához.
-Amikor a T34-85-öt kinyírtad megint ott lehetett volna maradni ugyan annál a nagy sziklánál. Azzal, hogy előrementél a házakig lehetőséget adtál nekik hogy bekerítsenek. A capelést amúgy is feladták mindenképpen rád mentek volna.

Összességében a végén már nagyon nehéz lett volna megnyerni bárkinek annyi ellenfél ellen. Szerintem az elején/közepén ment el. Ez a játékstílus működik az szuper-unikornisoknál, mert ha nekik meg van a hp-juk ők le tudják hozni sok ellenfél ellen is akár egyedül.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kiskukac15

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130924 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

wotreplays.com/...5-is-3

Hogy lehetett volna ezt a helyzetet megoldani?
Ott abban a pillanatban nembiztos hogy mindig a legjobb döntéseket hozzuk


Szépen játszottál. A végén elég sokáig húztad még több ellenfél ellen.
Amit én máshogy csináltam volna:
- Amikor a templom oldalában voltál túl passzívan játszottál szerintem. Rá lehetett volna esni a T43-ra vagy a T44-et jobban szorongatni már az elejétől. A fele csapatod ott halt meg te meg full hp-n maradtál.
- Itt lett volna érdemes jelezni. Tiger 2-nek, hogy ne menjen egyedül előre a rossz irányba mint egy bot. Egy próbát megért volna.
- A végén mikor kiálltál a város szélére annak nem sok értelme volt, mert úgysem fogsz felspottolni senkit. Egyből oda kellett volna menned ahol a tiger volt. Csak a szikla másik oldalához.
-Amikor a T34-85-öt kinyírtad megint ott lehetett volna maradni ugyan annál a nagy sziklánál. Azzal, hogy előrementél a házakig lehetőséget adtál nekik hogy bekerítsenek. A capelést amúgy is feladták mindenképpen rád mentek volna.

Összességében a végén már nagyon nehéz lett volna megnyerni bárkinek annyi ellenfél ellen. Szerintem az elején/közepén ment el. Ez a játékstílus működik az szuper-unikornisoknál, mert ha nekik meg van a hp-juk ők le tudják hozni sok ellenfél ellen is akár egyedül.


TAdo kommentje elolvasása nélkül nekem is ugyanezek jutottak eszembe.
Amit még pluszba megjegyeznék, hogy én pl már a legelején eleresztettem volna egy snapshtot a T-43-ba. Kicsi az esély, hogy talál is, de van rá esély.
Valamint amikor a SU-101 melletted volt és belelőttél a gun mantletbe, azt kikerülhetted volna azzal, ha nem belső nézetből lőssz, csak rátolod az autoaimet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130959 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
azt hiszem a foglalas volt az egyetlen opcio miutan morphelonal koros loszertelenseg lepett fel:D

hat a 10k pattintast latva azt kell mondjam IS7 OP.

wotreplays.eu/s...5adf0e
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jackal_hun

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130971 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

azt hiszem a foglalas volt az egyetlen opcio miutan morphelonal koros loszertelenseg lepett fel:D

hat a 10k pattintast latva azt kell mondjam IS7 OP.

wotreplays.eu/s...5adf0e


Szép kör. Ez az amiből kimaradtam?:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130975 Írta: kiskukac15
Megválaszolva: kiskukac15
wotreplays.com/...7#self

Mai nap 11 csata 4 győzelem. Nem jó ez igy. Valami nagyon nem jó

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130984 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

azt hiszem a foglalas volt az egyetlen opcio miutan morphelonal koros loszertelenseg lepett fel:D

hat a 10k pattintast latva azt kell mondjam IS7 OP.

wotreplays.eu/s...5adf0e


A vége kísértetien emlékeztet az STB1-elemzésben található videóra:D



Dejavu?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #130995 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0

azt hiszem a foglalas volt az egyetlen opcio miutan morphelonal koros loszertelenseg lepett fel:D

hat a 10k pattintast latva azt kell mondjam IS7 OP.

wotreplays.eu/s...5adf0e


Szép kör. Ez az amiből kimaradtam?:D

lehetseges. igazabol 2en maradtunk aztan volt egy BC artyval egy ugyes honfitars es bevettuk o volt a masik is7el. kicsit buntudatom volt h. otthagytam, de nem lattam eselyt ra h. megmentsem

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #131008 Írta: TAdo
Megválaszolva: TAdo

azt hiszem a foglalas volt az egyetlen opcio miutan morphelonal koros loszertelenseg lepett fel:D

hat a 10k pattintast latva azt kell mondjam IS7 OP.

wotreplays.eu/s...5adf0e


A vége kísértetien emlékeztet az STB1-elemzésben található videóra:D



Dejavu?


Gold noob :silly:

Szép kör.
Kicsit off:
Ha jó játékos ül egy fail platoon tankban azt nem szoktam reportolni/kilőni, mert általában még így is jobban használhatóak mint az átlag csapattárs.
Vagy másfél éve, behoztak egy chaffee-t meg egy amx 13 artyt tier 10 csatába. Mindkettő unicum volt. Én hamar elhulottam, de legalább nézhettem, hogy ez a két hülye hogy játszik. Nem sokszor lát az ember bat chat-ot chaffee elől menekülni... Ha jól emlékszem kb 2-2 killt meg kb 2k-2k dmg-et csináltak összesen. Valami verseny volt kettőjük között, és a chaffee a végén leTKzta az amx artyt amiért az belopta a BC frag-et.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #131036 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Hát ööö.. szóval ez most kicsit más, inkább "dicsekedni" jövök :oops:

wotreplays.eu/s...-t_55a

wotreplays.eu/s...-t_55a

wotreplays.eu/s...-t_55a Itt sajnos kiléptem, ezért nincs meg a statisztika róla, de az Örömködőbe ezt is feltöltöttem.

ui.: Jöhetnek a goldnoob kommentek :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #131044 Írta: TAdo
Megválaszolva: TAdo

Hát ööö.. szóval ez most kicsit más, inkább "dicsekedni" jövök :oops:

wotreplays.eu/s...-t_55a

wotreplays.eu/s...-t_55a

wotreplays.eu/s...-t_55a Itt sajnos kiléptem, ezért nincs meg a statisztika róla, de az Örömködőbe ezt is feltöltöttem.

ui.: Jöhetnek a goldnoob kommentek :P


Jobb mint a T54?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #131046 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Hát ööö.. szóval ez most kicsit más, inkább "dicsekedni" jövök :oops:

wotreplays.eu/s...-t_55a

wotreplays.eu/s...-t_55a

wotreplays.eu/s...-t_55a Itt sajnos kiléptem, ezért nincs meg a statisztika róla, de az Örömködőbe ezt is feltöltöttem.

ui.: Jöhetnek a goldnoob kommentek :P


Jobb mint a T54?


Nem tudom így egy az egyben kijelenteni.
T-54 jobban gyorsul, jobban forog, jobb a végsebessége, szóval a mobilitásásban nem, nem jobb tőle. Bár a soft statjei ennek sokkal jobbak, de hiányzik 120 paci...
Az ágyú viszont gyorsabban tölt és céloz, bár csak minimálisan, valamint a soft statjei ennek is jobbak. És van +5 méter látótávja, ami nem sok, de akkor is több (nekem jelenleg 462 méter).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #131048 Írta: TAdo
Megválaszolva: TAdo

Hát ööö.. szóval ez most kicsit más, inkább "dicsekedni" jövök :oops:

wotreplays.eu/s...-t_55a

wotreplays.eu/s...-t_55a

wotreplays.eu/s...-t_55a Itt sajnos kiléptem, ezért nincs meg a statisztika róla, de az Örömködőbe ezt is feltöltöttem.

ui.: Jöhetnek a goldnoob kommentek :P


Jobb mint a T54?


Nem tudom így egy az egyben kijelenteni.
T-54 jobban gyorsul, jobban forog, jobb a végsebessége, szóval a mobilitásásban nem, nem jobb tőle. Bár a soft statjei ennek sokkal jobbak, de hiányzik 120 paci...
Az ágyú viszont gyorsabban tölt és céloz, bár csak minimálisan, valamint a soft statjei ennek is jobbak. És van +5 méter látótávja, ami nem sok, de akkor is több (nekem jelenleg 462 méter).


Megnéztem a lakeville-est. Röhögtem mikor a végén írtad, hogy félsz. Amúgy a setup try hard egy picit, vagy nem? :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #131050 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Hát ööö.. szóval ez most kicsit más, inkább "dicsekedni" jövök :oops:

wotreplays.eu/s...-t_55a

wotreplays.eu/s...-t_55a

wotreplays.eu/s...-t_55a Itt sajnos kiléptem, ezért nincs meg a statisztika róla, de az Örömködőbe ezt is feltöltöttem.

ui.: Jöhetnek a goldnoob kommentek :P


Jobb mint a T54?


Nem tudom így egy az egyben kijelenteni.
T-54 jobban gyorsul, jobban forog, jobb a végsebessége, szóval a mobilitásásban nem, nem jobb tőle. Bár a soft statjei ennek sokkal jobbak, de hiányzik 120 paci...
Az ágyú viszont gyorsabban tölt és céloz, bár csak minimálisan, valamint a soft statjei ennek is jobbak. És van +5 méter látótávja, ami nem sok, de akkor is több (nekem jelenleg 462 méter).


Megnéztem a lakeville-est. Röhögtem mikor a végén írtad, hogy félsz. Amúgy a setup try hard egy picit, vagy nem? :P


Hát 201 pennel nem akarok szaladgálni, szóval az 50-50 felállás gyorsan nyilvánvalóvá vált. Eleinte csak 10-t pakoltam be, de mindig kifogyott a HEAT, viszont amikor nem kell, akkor nem spammelem.

A nagy fogyóeszköz+csoki meg kb standard már a high tier medjeimen.

Amúgy try-hard vagy sem, 2900 felett van az átlagsebzés és növekszik :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #131052 Írta: TAdo
Megválaszolva: TAdo


Hát 201 pennel nem akarok szaladgálni, szóval az 50-50 felállás gyorsan nyilvánvalóvá vált. Eleinte csak 10-t pakoltam be, de mindig kifogyott a HEAT, viszont amikor nem kell, akkor nem spammelem.

A nagy fogyóeszköz+csoki meg kb standard már a high tier medjeimen.

Amúgy try-hard vagy sem, 2900 felett van az átlagsebzés és növekszik :P


A fogyó cikkekre értettem. A HEAT-et keveslem benne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 9 hónapja #131055 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN


Hát 201 pennel nem akarok szaladgálni, szóval az 50-50 felállás gyorsan nyilvánvalóvá vált. Eleinte csak 10-t pakoltam be, de mindig kifogyott a HEAT, viszont amikor nem kell, akkor nem spammelem.

A nagy fogyóeszköz+csoki meg kb standard már a high tier medjeimen.

Amúgy try-hard vagy sem, 2900 felett van az átlagsebzés és növekszik :P


A fogyó cikkekre értettem. A HEAT-et keveslem benne.


Ja hát STB, 50M és Obj 140 okozta tapasztalatok miatt T9-10-ben már így játszom a legtöbb esetben :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.