Jelenleg 488 vendég és 3 tag online

Napi replay

4 éve 3 hónapja #129054 Írta: silean2
Megválaszolva: silean2
Mi lett volna ha nem szúrom el a végét?
Ha vannak csapattársaim, nem laggol a játék.
wotreplays.com/...8bca59

"Én csak a tankok hangjai miatt játszom"-M_O_A
3GM: T-34-85, Cromwell, Skoda T25, Amx 12T, Jg Pz IV, Type 64, Amx 13 90, Amx 50 100, M4A1 Revo, T32, Amx 13 75, Obj 268, T-44, Su-152, IS-3, T-34/100, Strv M42-57 alt 2, KV-85, Centurion I , Churchill GC, BC 12T

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #129063 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

kiskukac15 beküldte: Volt 2 pillanat amikor kiakartam lépni a csatából, aztán maradtam és leizzadtam.
Nemigazán teljesitettem nagyot. Mit kellett volna máshogy csinálni?
Az elején többet kellett volna teljesiteni.

wotreplays.com/...5-is-3

most hogy visszanéztem, mennyit bénáztam :silly:
sokat lehet a saját csatáinkból tanulni

Ahogy en latom: az elejen jol tetted, hogy nem rohantal elore, mert akkor meg tuleroben volt az ellen a varosban. A 112-nek abbol a tavolsagbol lottel vagy 2-3 lepattanot, nem tudom hogy direkt celoztal-e a front felso reszere, ott nem fogod atloni. Ha nem ismered egy tank gyenge pontjait, akkor csata utan az elso dolgod legyen, hogy raguglizol es lecsekkolod, igy legkozelebb tudni fogod, hol kell loni.

A vegen ugyesen kihasznaltad a roncs nyujtotta fedezeket, a tomato-k meg hoztak onmagukat, nem volt annyi eszuk, hogy megkeruljenek. Dehat ok ezert tomato-k, ugyebar.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #129082 Írta: Vivaldi
Megválaszolva: Vivaldi

gmaster0o0 beküldte: vivalid: nem tudom sporolni akartal el, de nalam azt jelezte nincs meg a parancsnokod.
arra figyelj h. ilyet rakd vissza minel hamarabb, foleg az francia tarasoknal, mert 1 emberke tobb funkciot is betolt, ezert hatassal van masra is toltes, celzas mittom en.

Tényleg. Fel se tűnt annyira koncentráltam.

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #129083 Írta: Vivaldi
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Az első 5-6 lövésed elkapkodottnak tűnik számomra. Igaz hogy nem kezdődött túl jól a városban a csata, de mint kiderült később akik a városból rád támadtak nem nagyon voltak a helyzet magaslatán, tehát lehet , hogy jobban megérte volna a többi játékos támogatni a városban. A végén a fedezéket jól használtad, de sokat köszönhetsz az artyk támogatásának is. Összességében elég jól összehoztad a végén.Gratula.

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #129128 Írta: Vivaldi
Hun_Mercenary:

Tudom, legközelebb cikk cakk-ba kéne mennem. Csak én azt hittem, hogy egy BOT játékos úgysem fogja menet közben kibaszni a light tankomat. Amúgy hogy céloz be ilyen gyorsan? Vagy bizonyos wn8 alatt azt sem kell artyval?
wotreplays.com/...y-lttb

Igazából ez semmin nem változtat. Egy 200 wn8-as BOT ne tudjon már kicsapni egy mozgó lightot egy lövéssel könyörgöm. Erlenbergen az ilyenek fulladoznak a folyóban 14:50-kor.

Visszanéztem a csatát megint. 70-80 km/h között gurultam le a hegyről. A Ferdire mentem rá. Egy ilyen gyenge játékos alapból oda céloz ahol vagyok. Hirtelen váltottam irányt, gyakorlatilag az egeret alig tudja utánam húzni. Összeszűkülni esélye nincs.
De beadja neki, mert egy kikúrt 200 wn8-as arty faggot.

4 éve 3 hónapja #129160 Írta: Vivaldi
És íme egy arty küldetésem is.
wotreplays.eu/s...anther

4 éve 3 hónapja #129166 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
Amit Vivaldi linkelt azt megnézhetnétek páran.
Én nem érzem indokoltnak azt, hogy kicsapott. Vivaldi szerint auto aimmal lehetséges. Nektek mi a véleményetek róla?
Nem artyzom, de így is akkor mák kell szerintem hozzá, hogy így hirtelen nem találok hasonlatot sem.

4 éve 3 hónapja #129199 Írta: ElGiraffe
Megválaszolva: ElGiraffe
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vivaldi

4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #129289 Írta: Vivaldi
Nos úgy gondolom ez egy egész jól sikerült csatám lett a képességeimhez mérten , de várom a javaslatokat esetleges kritikákat.
wotreplays.eu/s...e_40_t

4 éve 3 hónapja #129293 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Vivaldi beküldte: Nos úgy gondolom ez egy egész jól sikerült csatám lett a képességeimhez mérten , de várom a javaslatokat esetleges kritikákat.
wotreplays.eu/s...e_40_t

Nekem az elejével kapcsolatban van javaslatom.
Az első tárat még a középső úton lődd el. Láthattad, hogy spotterek indultak középre, így az átvonuló tankokat oldalba tudtad volna lőni.
A pozíció, amit választottál, elég veszélyes, mert egy domb tetején álltál és az oldaladat mutattad, így ha spotoltak volna, akkor a T49 tudott volna kellemetlen pillanatokat okozni.

Az IS-3-kat és a Conquerort viszont szépen "becserkészted", azt tényleg jól csináltad.

4 éve 2 hónapja #129312 Írta: singes
Megválaszolva: singes
Akkor hadd kérjek én is tanácsot. :)

wotreplays.com/...ct_416

Visszanézve két hibát találtam. Egyik, hogy csapattársat nem lövünk ki. :) Másik, mikor t29-t flankeltem, egy lövés mellément, mert nem figyeltem.

Általában hasonló módon játszom ezzel a tankkal, és imádom. :) A kérdésem, hogy min kellene/lehetne javítani?

Köszönöm!

(Beírásaimat pedig ne véleményezzétek!)

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

4 éve 2 hónapja #129325 Írta: Vivaldi

Nem csak a T29 -nél ment félre lövésed. Sajna nekem is ez a kiküszöbölendő hibám, hogy a csata hevébe el kezdek kapkodni.
Erre mondják ,hogy beszűkült tudat állapot :) Mindig dilemmába voltam ezzel a tankkal fejlesszem-e ki vagy sem.
A végén már elég sokan voltak ellened, de lehet ha fedezéket használtál volna még 1 kiszedhető lett volna. Szerintem... / balról fentről most hirtelen nem is emlékszem mi jött arra gondolok. /

4 éve 2 hónapja #129327 Írta: Vivaldi
Azt hiszem , szeretem ezt a T28 conceptet. Valaki írta .. ő egyből eladta mert nem jött be neki. Én nem tenném.
wotreplays.eu/s...oncept

4 éve 2 hónapja #129333 Írta: Vivaldi

Nem azt a pozíciót választottam, annyira koncentráltam az oldalról jövő tankokra , hogy nem vettem észre a tankom felszaladt a dombra. De mikor felértem láttam van mit sebezni, lőni és ha lementem volna nem biztos , hogy ilyen jól rá láttam volna.

4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #129335 Írta: Vivaldi
Ez egy elég sok hibát tartalmazó csata. Azért tettem fel mert a WN8: 6 376 (100) azért elég jó ...
wotreplays.eu/s...50_100

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.