Jelenleg 177 vendég és nincs tag online

Prémium harckocsik

3 éve 9 hónapja #169150 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
Az elmúlt 1-2 oldalra reagálva...
T-28 F-30 tipikusan az a tank, amit nem azért veszel meg, mert all round jó.
Én írtam is direkt, hogy csak jó játékosoknak ajánlott. Se páncél, se sebesség, és a soft statok is borzalmasak.
Viszont van egy nagy pen, és egy óriási alfa.
T4-ben valahogy működik ez a tank. 1v1 helyzetekben nem nagyon akad ellenfele szerintem. Sok a tapasztalatlan játékos, jó helyezkedéssel könnyű őket megszivatni. Arról nem is beszélve, hogy 2 lövéssel garázsmenet lesz a T4-es tankok többségének.
T5-ben is működik igazából ugyanúgy, mint t4-ben.
T6-ban kezdődnek a bajok, ott inkább ilyen gold ammos élősködő tank, kevés carry potenciállal megfűszerezve.
Összességében szerintem egy jó tank, viszont kell hozzá skill, és türelem. A hurkatöltő löveg ellenére nem egy megyek lövök tank szerintem.
Egyébként durva stat padder cucc, 900 körüli átlagra már hozzád vágja a 3k+ wn8-at. Ez egy minimális odafigyeléssel szerintem hozható is.
Én ezt a tankot ugye szülinapra kaptam gift shopon keresztül. Igazából nem tudom, hogy megvenném e, ha még nem lenne meg.
Jó tank, viszont van tőle jobb, farm tanknak nem igazán nevezném, mivel vannak magasabb tieres prém tankjaim. Talán úgy fogalmaznék, hogy a magam fajta fóka ütlegelésre hajlamos embereknek jó választás lehet.
Aki ebben kredithozamot lát, esetleg egy telejsen noob firenly tankot, vagy nem szereti a low tiert annak szóba sem jöhet.

FCM 50t
Ma kaptam ugye, viszont régi accon is megvolt 300 körüli csata számmal.
Egyik legjobb prém tank szerintem máig.
- 212 átütés tier limit mellett. Más tier limites tankok standard 175mm átütését pont a tier limittel indokolták.
- Én nem érzem pontatlannak. Szerintem ez amolyan közhely, hogy pontatlan (néhány francia light után khm 13 90)
- Összességében jó ágyú + tier limit. Egy azt eredményezi, hogy nem igen kell gold ammot használni. Ez meg ugye sok-sok kreditet jelent.
- Hatalmas a rammolási potenciál. T9-ig bezárólag 1-2 japán vadhajtást leszámítva bármire bele lehet rammolni. Ingyen sebzés -> + kredit
- Mondtam már, hogy tier limites?

Toldi:
Rakat fos. Jelenleg szerintem az egyik legszarabb t3-as tank. Értelmetlen a vele való játék, mivel más t3-as prém tankok, és nem prém tankok nem említhetőek vele egy lapon sem.
Dísz, garázshely. Mindenki döntse el maga.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 9 hónapja #169161 Írta: GyaxyBoy
Megválaszolva: GyaxyBoy
Sziasztok!

Odáig jutottam, hogy vennék egy prém tankot.
Nekem nagyon bejön az IS3, mint sebzés, mint páncélzatával együtt. Kérdésem az lenne, hogy vett olyan illető IS3A tankot, akinek meg van a normál IS3 is?
Mi a véleménye a prém tankról az alaphoz képest?
Egy jó körrel, ami 2-3k dam (nálam) úgy mennyit hoz egy IS3A ?
Nekem 50-60K creditet hoz egy alap IS3 ilyen helyzetben.

Választ előre is köszönöm!

:xmas4: :newyear2:

3 éve 9 hónapja #169163 Írta: thompi
Megválaszolva: thompi
több, mint 5k sebzésre nem kap ászt egy hetes tank? wtf

Mellékletek:

3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #169169 Írta: kukázoltán
Megválaszolva: kukázoltán
a

3 éve 9 hónapja #169170 Írta: kukázoltán
Megválaszolva: kukázoltán
nem tudom biztosra de szerintem ez lehet h bug ...
mint itt pl a MoE jellel
ritastatusrepor...e.html

3 éve 9 hónapja #169173 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
A Toldival az a fő baj, hogy létezik.

Én megtehetem hogy nem megyek be vele random csatába, és csak dísznek tartom a garázsban... de ez nem ment meg attól, hogy más behozza. És akkor azt látom, hogy t5 csatában az én oldalamon "harcol" több Toldi is.

El fogja remekül játszani a történelmi szerepét: azt amit a történelemben is eljátszott. Hadd idézzek egy a Magyar Királyi Honvédség vezérkara számára készült jeletésből egy idevágó sort: " ... a csapatpróba tapasztalatai alapján harckocsi feladatok ellátására alkalmatlan".

És behozzák csatába, részint mert mindenkinek van, részint meg mert tierjéből és prémium voltából eredően olyan ( a Toldi és a BT7Arty ilyenek egyébként) hogy ha berakják csatába és otthagyják a kezdőkörben, akkor még bot se kell rá akkor is kreditet termel ...

Nem szeretem a használhatatlan játékosokat a saját oldalon ... és hát a használhatatlan járműveket sem.

3 éve 9 hónapja #169174 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Sics beküldte: A Toldival az a fő baj, hogy létezik.

Én megtehetem hogy nem megyek be vele random csatába, és csak dísznek tartom a garázsban... de ez nem ment meg attól, hogy más behozza. És akkor azt látom, hogy t5 csatában az én oldalamon "harcol" több Toldi is.

El fogja remekül játszani a történelmi szerepét: azt amit a történelemben is eljátszott. Hadd idézzek egy a Magyar Királyi Honvédség vezérkara számára készült jeletésből egy idevágó sort: " ... a csapatpróba tapasztalatai alapján harckocsi feladatok ellátására alkalmatlan".

És behozzák csatába, részint mert mindenkinek van, részint meg mert tierjéből és prémium voltából eredően olyan ( a Toldi és a BT7Arty ilyenek egyébként) hogy ha berakják csatába és otthagyják a kezdőkörben, akkor még bot se kell rá akkor is kreditet termel ...

Nem szeretem a használhatatlan játékosokat a saját oldalon ... és hát a használhatatlan járműveket sem.

Nem mintha tier 5-ös csatában bármelyik hármas érne valamit (Marder II talán, de nincs látótávja és 50%-os legényekkel játszanak)

3 éve 9 hónapja #169177 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Több t3-as light 320 méteres spot-távval rohangászik, t4 legjobbjai meg 340 méteressel (emlékezetből írom, de asszem jól emlékszem).

Nekem a t3-ban a kis lapos angol light a kedvencem, a CruiserIII ... látótávja okés, és a gold ammo 120-as penje is elfogadható, ez a t5 legkeményebb burkolatú tagjainak a kivételével mindenre elég. ( Oldalról/hátulról a keményekre is.)

Persze az tény, hogy a játékosok többsége úgy megy be t3 light-tal a t5 csatába, hogy nincs szerencsétlen tankon semmi, max egy álcaháló.. a minimum az a perszkóp+háló+venti lenne sztem ...ez még viszonylag a legolcsóbb, egyedül a periszkóp drága, de az pakolászható.

A kezdő játékos persze azt nézi, hogy minél hamarabb minél magasabb tieres tankja legyen ... és nem is tudja, hogy az ő 320 méteres látótávjával szemben a t5 medek 350 méteres látótávokkal meg gyakran optikával szaladgálnak...

3 éve 9 hónapja #169178 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Én sem vagyok végtelenül Toldi párti, de nem látom ennyire reménytelennek, bár lehetséges, hogy ennek oka az, hogy egy négysoros legénységem van benne a Ru251-ből, valamint nekem bejönnek azok a tankok amiknek van csőlehajlása és a tierjében jónak mondható az átütése.

Igaz, én el tudok játszadozni a bt7 artyval is. :trollol:

Mellékletek:

3 éve 9 hónapja #169183 Írta: Kovacs

Sics beküldte: Több t3-as light 320 méteres spot-távval rohangászik, t4 legjobbjai meg 340 méteressel (emlékezetből írom, de asszem jól emlékszem).

Nekem a t3-ban a kis lapos angol light a kedvencem, a CruiserIII ... látótávja okés, és a gold ammo 120-as penje is elfogadható, ez a t5 legkeményebb burkolatú tagjainak a kivételével mindenre elég. ( Oldalról/hátulról a keményekre is.)

Persze az tény, hogy a játékosok többsége úgy megy be t3 light-tal a t5 csatába, hogy nincs szerencsétlen tankon semmi, max egy álcaháló.. a minimum az a perszkóp+háló+venti lenne sztem ...ez még viszonylag a legolcsóbb, egyedül a periszkóp drága, de az pakolászható.

A kezdő játékos persze azt nézi, hogy minél hamarabb minél magasabb tieres tankja legyen ... és nem is tudja, hogy az ő 320 méteres látótávjával szemben a t5 medek 350 méteres látótávokkal meg gyakran optikával szaladgálnak...

A gold ammo 120 penje elfogadható? Az kb. a legjobb tier 3-ban, minden 5-ös tankot át tud ütni szemből is.

3 éve 9 hónapja #169191 Írta: stefanitsr
Loller :trollol:

Mellékletek:

3 éve 9 hónapja #169192 Írta: Kovacs

stefanitsr beküldte: Loller :trollol:

Ez valami statpadder account? Biztosra mész :D

3 éve 9 hónapja #169193 Írta: stefanitsr
Á, dehogy, a lányomé, csak megunta és elővettem párszor, hogy meglegyen rajt a toldi és pár apróság.

3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #169195 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

Sics beküldte: Több t3-as light 320 méteres spot-távval rohangászik, t4 legjobbjai meg 340 méteressel (emlékezetből írom, de asszem jól emlékszem).

Mennyire fájt volna nekik, hasonló tűzgyorsaságot és látótávot írni neki? Ahelyett hogy pont úgy írják meg, hogy a saját szintjén is szívás legyen vele menni. Ez nem a Toldi hibája. Írhatnak egy T-127-nek is 15 lövés/perc-es tűzgyorsaságot. Emiatt leszarozni egy tankot, csak mert az a segghülye tank statisztika megírójuk alkalmatlan feladata ellátására . Az nem a Toldi hibája.

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Előre is köszönöm a támogatást! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

3 éve 9 hónapja #169236 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr

Sics beküldte: A Toldival az a fő baj, hogy létezik.

A Toldival csapatban kell járni és akkor 5-8 lövése betalálhat. Ha ingyé volt és hoz pár ezret körönként akkor jó( a legénység is fejlődik picit) , de... Történelmileg "puskával is átlőtték , a lövege pontos volt "

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.