Jelenleg 539 vendég és 15 tag online

Prémium harckocsik

3 éve 10 hónapja #169452 Írta: ligthin
Megválaszolva: ligthin

Sics beküldte: A Toldival az a fő baj, hogy létezik.

Én megtehetem hogy nem megyek be vele random csatába, és csak dísznek tartom a garázsban... de ez nem ment meg attól, hogy más behozza. És akkor azt látom, hogy t5 csatában az én oldalamon "harcol" több Toldi is.

El fogja remekül játszani a történelmi szerepét: azt amit a történelemben is eljátszott. Hadd idézzek egy a Magyar Királyi Honvédség vezérkara számára készült jeletésből egy idevágó sort: " ... a csapatpróba tapasztalatai alapján harckocsi feladatok ellátására alkalmatlan".

És behozzák csatába, részint mert mindenkinek van, részint meg mert tierjéből és prémium voltából eredően olyan ( a Toldi és a BT7Arty ilyenek egyébként) hogy ha berakják csatába és otthagyják a kezdőkörben, akkor még bot se kell rá akkor is kreditet termel ...

Nem szeretem a használhatatlan játékosokat a saját oldalon ... és hát a használhatatlan járműveket sem.

Azért a BT-7A nem olyan rossz, szintjén kb mindenbe beleveri a 150-et, kevesebb mint 5 sec alatt tölt, és az se hátrány hogy 3 ilyen lövés után már lila vagy.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #169568 Írta: Primetime
Megválaszolva: Primetime
T 54 first prototyperol tudnátok valamit írni ? Olyan kreditfarmoló tankot szeretnék, mellyel fun játszani és a papír tankok nem jönnek be, mert nem mehetek be a jumbiba. Ennek elég jó páncélja van és szeretem a T 54 klónokat. Tetszik az életérzés, hogy az ember rohangál a csatamezőn sokat pattintva és néha sniperkedve is ereszti bele az emebrekbe a 250-et. Type 59 az nagyon lassan szűkül és irtó pontatlan, nagyon nem jött be. Ez mindenben jobb a T 59-nél, igaz nem tierlimites, de akkor is egy csomó csata fun.

Megéri ? Mit kell tudnom róla? Most szeretném az akció alatt megvenni, de sajnos nincsen elemzés róla itt. Mondanátok valamit? :newyear4:

3 éve 10 hónapja #169578 Írta: Katsura_Taro
Megválaszolva: Katsura_Taro
Megvételre javaslom. Felhasználóbarát, nem kiemelkedően, de azért jól keres, a buff előtt is jó volt, utána még jobb. Rohangálni ugyan nem fogsz a harcmezőn, ahogy fogalmaztál, de azért időben odaérsz mindenhova. És ha ott vagy, akkor viszont abszolút frontharcos. Arcába mászni, forgatni, tornyot használni, ez a titka. Módjával sniperkedni is lehet vele, egész pontos tud lenni, de azért nem arra van kitalálva. T10-ben is használható, nyilván sokkal óvatosabban. Nekem bejött. Kicsit lehetne több a lőszer, de eddig (298 csata) csak háromszor fogyott el.

01000010011000010110111001111010011000010110100100100001

3 éve 10 hónapja #169579 Írta: Tigibeeb
Megválaszolva: Tigibeeb

Primetime beküldte: T 54 first prototyperol tudnátok valamit írni ? Olyan kreditfarmoló tankot szeretnék, mellyel fun játszani és a papír tankok nem jönnek be, mert nem mehetek be a jumbiba. Ennek elég jó páncélja van és szeretem a T 54 klónokat. Tetszik az életérzés, hogy az ember rohangál a csatamezőn sokat pattintva és néha sniperkedve is ereszti bele az emebrekbe a 250-et. Type 59 az nagyon lassan szűkül és irtó pontatlan, nagyon nem jött be. Ez mindenben jobb a T 59-nél, igaz nem tierlimites, de akkor is egy csomó csata fun.

Megéri ? Mit kell tudnom róla? Most szeretném az akció alatt megvenni, de sajnos nincsen elemzés róla itt. Mondanátok valamit? :newyear4:

SZia

Szerintem megéri az árát, jo lehet vele farmolni, de azért nem árt egy 2-3 skilles legénység bele, hogy igazán élvezhetö legyen a játék vele.A páncél tényleg olyan mint a t54-nek, de azért csodákat ne várj töle, de szinte minden csatában van lepatano, persze nem a t10-re gondolok...
Mobilitás szempontjábol viszont nem olyan mint a t54, sokkal lomhább evvel számolj..
A másik dolog ami engem nagyon zavart, az a látótáv...360m...ez csapnivalo egy t8-as mednek.Ugyhogy erre érdemes optikát rakni, vagy a legénységnek olyan skilleket adni.
és ráadásul jo az álca is ami pláne indokolja a látotáv növelését..
A buff elött is szerettem ezt a tankot, azota szerintem jobb lehet...
Nekem megvan a panter8.8-is nekem ez sokkal jobban tetszik, persze teljesen máshogy kell játszani vele...
7430 aranyat simán megér... ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Primetime

3 éve 10 hónapja #169580 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1
A T54 proto kimondottan jó szemtelen lerohanó med :-)

Az új francia Sherman klónt én tegnap szereztem be, vele is jó barátok leszünk, iszonyat jó sniper dög DDD

3 éve 10 hónapja #169582 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
T-54 Erster Prototyp

Átütése gyakran igen kevés, így ajánlatos a gold használata, ezáltal nem igazán jól keres. Pontossága is hagy némi kívánni valót maga után.

Páncélja elfogadható de erre alapozni játék stílust nem kifizetődő.

Mozgékonysága is lehet jobb, bár forgolódni elég jól tud.

Általánosságban sem mondanám hogy jól keres, mondjuk viszonyítási alap csak az IS5 T34 és a Löwe. ( Löwe sokkal jobban hoz mint a fent említettek)

A fun faktor... hááát nem tudom, számomra nagyon munka szerű a játék vele ha stabil jó teljesítményt akarok.

De ezek ellenére akcióban megéri az árát, csak ne tegyen T10-be mert ott azért igen gyenge.

3 éve 10 hónapja #169585 Írta: pkrusi
Megválaszolva: pkrusi
Sziasztok,
azt lehet tudni pontosan, hogy mikor lesz a küldi az új német prém medért ami valójában svájci?

meg hogy mik lesznek a feltételek...

Maus is szekszi, szuperszekszi.

3 éve 10 hónapja #169586 Írta: Tigibeeb

Mir4g3 beküldte: T-54 Erster Prototyp

Átütése gyakran igen kevés, így ajánlatos a gold használata, ezáltal nem igazán jól keres. Pontossága is hagy némi kívánni valót maga után.

Páncélja elfogadható de erre alapozni játék stílust nem kifizetődő.

Mozgékonysága is lehet jobb, bár forgolódni elég jól tud.

Általánosságban sem mondanám hogy jól keres, mondjuk viszonyítási alap csak az IS5 T34 és a Löwe. ( Löwe sokkal jobban hoz mint a fent említettek)

A fun faktor... hááát nem tudom, számomra nagyon munka szerű a játék vele ha stabil jó teljesítményt akarok.

De ezek ellenére akcióban megéri az árát, csak ne tegyen T10-be mert ott azért igen gyenge.

t8 prémium tankok credit keresete szerintem kis arányban tér el csak..
kérdés ált. a löszerkölcsége de ennek megfelelöen majdhogynem kis eltéréssel ugyanaz..

( Löwe sokkal jobban hoz mint a fent említettek)

aki medben gondolkodik annak szerintem rossz hasonlat a löwe

itt van néhány jobb meccs ez szerintem nem olyan rossz..

Mellékletek:

3 éve 10 hónapja #169587 Írta: Tigibeeb
FOLYT...

Mellékletek:

3 éve 10 hónapja #169588 Írta: Tigibeeb

ezeket az utobbi honapokban mentem, tök átlag játékos vagyok(sárga), valoszinü nem csak a játéktudásom miatt mentem jobb meccseket, kellett hozzá egy jo tank... ;)
Mellékletek:

3 éve 10 hónapja #169590 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
És ez a 6 kép mit is akar bizonyítani? (334 csatából nem ez az átlagod szerintem :trollol: )

3 éve 10 hónapja #169594 Írta: Tigibeeb
Azt hogy lehet vele creditet farmolni !!!!

Semilyen átlagrol nem volt szo ember !!

mellesleg mint irtam egy átlag játékos vagyok, és magamhoz képest jo statom van vele...
ergo nem egy rossz tank ennyi...

részemrol téma lezárva...

3 éve 10 hónapja #169605 Írta: Jose
Megválaszolva: Jose
Toldi III nice mm! :-*

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #169607 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
engem olyan kép érdekelne, ahol t10ben voltál vele.

Vagy főként t9.

Mert ott gondolom a 175 pen-el nem sokat lehet vele sebezni (utólag felbuffolták 183-ra ...de így is kaki..), míg egy cdc/panther8.8al a t10et is oldalba vered t9-et simán hason, de 183as pen-el még sajnos azt sem vagy csak a puhákat. Panther lövege ráadásul oda lő ahova célzol, és nincs 2 km-es célkör szórása.

A kreditet a sebzés hozza... inkább egy gyenge tank jó ágyúval mint egy "erős" egy gagyival..

lásd wz111/is6.. és társai.

ha azonos áron lenne mint a 3 említett akkor oké..de még az ára is több :/ cdc-nek legalább az esélye megvan , hogy mozogjon, más oldalról találjon be egy tankot. Panther sem az a tohonya med. De azért mégis...

Egy 7-8ezres árkategórián belül, nem a proto a best of. :S farmolni biztos nem. t10ben halott.

3 éve 10 hónapja #169608 Írta: Dracon__Arkhon
Megválaszolva: Dracon__Arkhon
Javasolhatom a tier 7-es Scorpion-t?
Light TD, a mozgékonyság szerelmeseinek kedvence lehet.
És nem keveset lehet vele farmolni is.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.