Jelenleg 443 vendég és 9 tag online

Prémium harckocsik

3 éve 10 hónapja #168385 Írta: MKLS21
Megválaszolva: MKLS21

tigris0430 beküldte: Mire kell közös xp ?
Tier 5 ös prém tankba simán ki lehet húzni egy legénységet ott még nemakora hátrány hogy nem sok skillesek

Nem crew fejlesztésre, hanem modulokra később, van egy stock Tiger II-m pl. Vagy Közelebb kerülni a Type 4 heavy-hez. De ez már OFF.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #168387 Írta: crowley74
Megválaszolva: crowley74

Petya439 beküldte: Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy átlagban mennyi a nettó bevétele a T-54 mod1-nek? Előre is köszi! :):

Nálam prém nélkül, győztes csatára, 1600 sebzésre adott ma nettó 39 ezret és vesztes 1700 sebzésre nettó 28 ezer.

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #168388 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1

cytromayl beküldte: Nem tudjátok véletlenül a löwe-t vissza lehet adni gold-ért?

Ha el adod azért csak kreditet kaphatsz.
A tank ára aranyban-átváltja-kreditre-és annak pont a FELÉT kapod meg!! :ohmy:
Ami jelen esetben= 2 160 120 kredit.

Rövid az élet, hosszú a szégyen.
wotinfo.net/en/...ure.pn Tarja Turunen
(örök szerelmem)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: cytromayl

3 éve 10 hónapja #168392 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Nem tudom mit várnak egyesek a Lowe-től,én most vettem meg azt is,nem tudom milyen volt,de szerintem még mindig használható tank,nem vele van a baj hanem a játékkal amely hátrányba helyezi minden tank típussal szemben a játékot egy nehéz tankkal.

MaximusAquila

3 éve 10 hónapja #168397 Írta: Tomax96
Megválaszolva: Tomax96

KopiBDW beküldte: Nem tudom mit várnak egyesek a Lowe-től,én most vettem meg azt is,nem tudom milyen volt,de szerintem még mindig használható tank,nem vele van a baj hanem a játékkal amely hátrányba helyezi minden tank típussal szemben a játékot egy nehéz tankkal.

Nem egy jó tank,de mivel 90%-ban tomato a tulajdonos,még rosszabb híre van.
Hátrányban vannak a heavy-k? Mesélj még! Remélem nem azzal a baromsággal akarsz jönni,hogy a medek és a light-ok autoaimmal szétlőnek mindenkit.
Egyébként a heavyk meg a medek a legjátszhatóbbak. TD-vel nagyon körülményes,light-al szintén nagyon jók a városi mapok. Artyk meg undorítóak minden pályán.

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #168400 Írta: Bélabá
Megválaszolva: Bélabá
Hát ha a mozgékonysága jobb lenne nem lenne rossz vele a játék... Az ágyúja elég jó . De élvezeti faktor nincs benne simán csak kredit farmolásra jó. Pz IV hydro van valakinek ? Kíváncsi vagyok rá. Azt hallottam vékony páncél, gyenge motor ,gyenge gyorsulás.

" CREATIO EX NIHILO "

3 éve 10 hónapja #168432 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

MKLS21 beküldte: Köszönöm a válaszokat!

Az a helyzet, hogy van 1400 farmolt aranyam (free player only vagyok). Turán lenne a fő priorítás, de az utóbbi hónapok új prém tankjaiból kiindulva nem valószínű, hogy játékon belül is megvásárolható lesz szimplán aranyért. Meg valahol itt a fórumban 1700 Gold-os árat is olvastam hozzá. Viszont most a Tier V-ösök 50% akcióban vannak így a T-25, Churchill III és a Matilda VI 700, a BP 825 Goldért vihető lenne és azért ez csábító, viszont legénység képzés miatt egyikre sincs szükségem, német ágon light-heavy-TD, orosz ágon csak az ISU amit játszok britt tankom meg tier III felett még nem is volt.
Lehet jobban járok, ha megvárom az akciót amikor 1Gold=35közös XP... 49000 barátok között is.

Amennyire én tudom, a Turán-t megvásárolható tanknak szánták, szóval lehet, hogy aranyért meg lehet majd venni, ha azóta nem gondolta meg magát a WG.

És ha nem legénység képzésre, vagy kredit farmolásra kell a tier 5-ös, én megfontolnám, hogy meg se vedd egyiket se. Nekem T-25-ösöm és Churchillem van, a két leghasználhatóbb a felhozatalból, és mindkettőt megbántam már :D A T-25 még úgy ahogy, elmegy, lehet vele jó kötöket menni, de a Churchill III-at megette már a powercreep, a megjelenése óta bekerült új tankok a földbe döngölték szegényt.
A maradékról meg még ennyi jót se lehet elmondani :)

3 éve 10 hónapja #168436 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Churchill III jelenleg az egyik legjobb beruházás. Tierlimites, gyorstüzelő. Sorolhatnám még.Megéri, a régi prémium tankok világának egyik utolsó képviselője. Másik ilyen a T-28E , ami az új generációs prémium tankok között megérdemli a prémium jelzőt.

Turán ára 1700 gold. Statjaiban nem rossz tank. Legénység és kreditfarmolásra tökéletes lesz. Wg-t ismerve fél vagy egy évig bennt szivatja a Turánt a garázsban.

Aki szidja a Toldit. Annak jusson eszébe, hogy 9."13"-as patch előtt a tűzgyorsasága 19,35 lövés/sec volt. 9.12-nél 18,96 körül. :nono:

Toldit szándékosan nerfelték! Előtte egy nappal a tesztszerveren még jobb tűzgyorsasága volt. Szánalmas wg-től ezt megszokhattuk.
Inkább tették volna s shop-ba szokásos t3-as light áron, de normálisabb statokkal. "750-850-950 goldos tankból "kispóroltak", annyit , hogy 500 gold legyen az ára.

Jelenleg a Toldi tűzgyorsasága még az FCM 36 Pak 40-énél is lassabb. Igaz az egy td.

Harckocsik balanszolásáért felelős fővezér egyént azonnal kirúgnám. :angry: Sima rajongói WoT harckocsi összehasonlító is kimutatja mely tank van rosszul megírva. Ezek meg semmit sem látnak.

Wg mindig megmutatja , hogy van lejjebb. Csak kár, hogy a WoT-ot a kezükben tartják, és szivatják, ahelyett , hogy a konzolbaromságok helyett a WoT-ra koncentrálnának. SW-Lucas esemény jelenik meg a wg-WoT-nál. Kezdetben király volt, azóta azt se tudják mit kezdjenek vele. Összevissza ötletelnek, rampage-oznak. Holott az AW-s "PvE rendszert történelmi csatákkal fűszerezve" módot kéne megalkotniuk.

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Előre is köszönöm a támogatást! :)

3 éve 10 hónapja #168447 Írta: KopiBDW

Tomax96 beküldte:

KopiBDW beküldte: Nem tudom mit várnak egyesek a Lowe-től,én most vettem meg azt is,nem tudom milyen volt,de szerintem még mindig használható tank,nem vele van a baj hanem a játékkal amely hátrányba helyezi minden tank típussal szemben a játékot egy nehéz tankkal.

Nem egy jó tank,de mivel 90%-ban tomato a tulajdonos,még rosszabb híre van.
Hátrányban vannak a heavy-k? Mesélj még! Remélem nem azzal a baromsággal akarsz jönni,hogy a medek és a light-ok autoaimmal szétlőnek mindenkit.
Egyébként a heavyk meg a medek a legjátszhatóbbak. TD-vel nagyon körülményes,light-al szintén nagyon jók a városi mapok. Artyk meg undorítóak minden pályán.

TD-ket szét cseszték már rég,az arty veszi el az élvezeti faktorod egy nehéz tankkal,meg sem mersz moccanni egy 3 arty -s csatában,ha egyedül maradsz pdig két felderítő abból a jó fajta tárasból,szétkap míg egyet sem lőhetsz mert annyira lassan fordulnak(nagy részük)

MaximusAquila

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #168448 Írta: KopiBDW

Bélabá beküldte: Hát ha a mozgékonysága jobb lenne nem lenne rossz vele a játék... Az ágyúja elég jó . De élvezeti faktor nincs benne simán csak kredit farmolásra jó. Pz IV hydro van valakinek ? Kíváncsi vagyok rá. Azt hallottam vékony páncél, gyenge motor ,gyenge gyorsulás.

Van,szerintem egy kicseszettül jó kis tank ,mozgékony,és gold nem kell bele,igazi élmény vele a játék szerintem még plusz egy tier-ben is. Ha teheted vedd meg nem bánod meg. Páncél igen nem erős rajta,de nem a legg rosszabb ,de ez egy med tank,szóval nem páncélzatra gyúrsz vele.

MaximusAquila
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bélabá

3 éve 10 hónapja #168449 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
Hálistennek van nekünk egy Angelusunk aki pikk-pakk megoldaná az egyensúlyozási gondokat.
SE! Isten ments.

A Toldit meg ki nem xarja le? Magyarnak magyar le van festfve goldból, feliratozva van meg rajta virít a trikolor. Elvből megtartom de max garázsdísznek, illetve amíg tart a Toldi-kupa a WG-nél addig a RU251 legényei pihennek benne :)

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37

3 éve 10 hónapja #168601 Írta: matu
Megválaszolva: matu
FCM 50t replayeket tudnátok nekem privátba küldeni egy párat (vagy játékban matu7 néven megtaláltok)? Csak hogy tőletek is lássak egy-kettőt (pl. melyik pályán merre érdemes látni+taktikák). Köszönöm szépen előre is! :)

"You think you're special? You're not. Everyone lies, everyone hides things... Nobody makes it through this life being completely honest." Orihara Izaya

3 éve 10 hónapja #168602 Írta: Davidhun43
Megválaszolva: Davidhun43
Hali!
T-28E F-30-ról van valakinek valami személyes véleménye? :) Érdekelne a tank hogy mennyire használható :newyear1:

3 éve 10 hónapja #168604 Írta: Syb936
Megválaszolva: Syb936
Hali!

Szerintem nagyon megéri az árát, saját tierben büntet, de tier6-ban is bőven elboldogul, kicsit ugyan lomha, meg nem sokan fognak pattogni róla, de nekem bejött

3 éve 10 hónapja #168605 Írta: Davidhun43
Megválaszolva: Davidhun43
Jah azt tudom hogy papír de van egy nagyon jó gunja :banana: Lehet megveszem magamnak névnapra :newyear2:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.