Jelenleg 365 vendég és 9 tag online

Prémium harckocsik

3 éve 8 hónapja #167952 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

gyusziboy beküldte: Előbb egy nem prémium tankba pakold be és képezd át őket,

Legénységet át lehet képezni minden olyan tankra, ami már ki van fejlesztve barakkban is. Külön nem kell ahhoz sehova se pakolni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #167956 Írta: TheMajor66
Megválaszolva: TheMajor66

gyusziboy beküldte:

TheMajor66 beküldte:

gyusziboy beküldte:

TheMajor66 beküldte:

PiszkosFred05 beküldte:

KisemberJoe beküldte: Az M4a1 revalorise.Az ágyúja nagyon jó. 200-as átütés 390dmg. Nagyon pontos, a lövedék gyorsan repül, már a kattintás pillanatában célba ér. 4 találatra kék, 5-re lila wn8at ad. ez eddig jó.
10mp reload, iszonyú camo érték, nagy , medhez képest lassú, páncélja nincs. M4 alváz-torony. rengetegszer lőnek ammo-t, fel nem robban de az újratöltési idő 20mp lesz. érdemes a legénységnek biztonságos elhelyezést osztani, vagy a vizes lőszerrekesz. a torony (forgatás) is sérülékeny. Ezektől függetlenül nekem bejön. kreditet is hoz.

Köszi szépen :) kezdek biztos lenni benne, hogy megveszem ezt a tankot :)

Hogy is van ez a legénység ide oda rakosgatás? Van a francia tierX artym, abból a legénységet (sok perkes) át tudom tenni az M4A1-be, vagy csak akkor ha a tank típus is egyezik? Ha nem, akkor tagonként 200 goldért kell egyszer átképeznem, utána pakolhatom oda-vissza? Vagy úgy sem?

Előbb egy nem prémium tankba pakold be és képezd át őket, utána tudod prémium járműbe büntetés nélkül használni őket. Illetve ezt is csak akkor ha a tank típus is egyezik, jelen esetben az m4a1 tehát med.

Nem értem tisztán amit írtál....Ha a francia tierX artym legénységét átképzem először egy nem prém francia medre (amim nincs), akkor abból, hogy is lesz újra arty legénység? Mert a cél az lett volna, hogy a sok perkes legénységemet rakosgassam az M4A1 és az artym között felváltva, mint a JGPZ-E100 és a dickermax között, csak ez utóbbiak mindketten td-k.

Pont az a lényeg, amit a végén írtál... mind2 td. Tehát az arty legénységét csak átképzéssel tudod belerakni az m4a1-be és vissza is... Ha lesz majd másik francia med-ed akkor tudod oda-vissza rakosgatni büntetés nélkül.

Köszi a segítséget, így teljesen érthető. Nem veszem meg így, hiába van több, mint 10ezer goldom. Ha ilyenek a tulajdonságai, akkor egy nullkilóméteres legénységgel nyilván nem lenne élvezhető a játék, ezért próbáltam volna másik tankból átpakolni, de franciában csak a tierX artym és az 50b-m van. Veszek mást,vagy várok még...(a csodára?).

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #167962 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Nekem is megvan a KR patton. Most meglett rá a bevonatolt optika, illetve mivel sikerült megcsinálnom a T55A LT15-öt meglett rá a teljes SoT női legénység (bia megfelelőle). Így javult valamelyest, és sokat javult a látótávval a használhatósága, de ez egy igen fura, ellentmondásos tank.

A -10 fokos gundep mellé kapott egy olyan lövegpajzsot ami nem igazán véd megbízhatóan, tehát aki azt hiszi, hogy ez egy pershing ami majd minden találatot levesz lövegpajzzsal, azt érhetik meglepik. A lövegpajzs közvetlen közelében levő lapos felületek effektív 11x mm-es páncélt adnak ki, amit egy rafkósabb E25 is belő AP-vel, tehát folyamatos mozgás, peek-a-boo, riszálás, torony riszálás ajánlott a mellékhatások elkerülése végett.

Az aránylag jó motorteljesítmény/tömeg arányt is megfarkalták a durva talaj ellenállással, ami valamivel több mint a duplája pl egy citroen AX-nek alaphangon, ami igen fura. Tehát, első ránézésre robbanékony mozgékonyság a valóságban elmarad a várakozásoktól, összességében nem rossz, de semmi rendkívüli. Ami jó, hogy emelkedőn is tud jó sebességet tartani, illetve 20km/h-val tud tolatni, ami a Kelly hősei c. örökzöld mozit látva evidens, hogy fontos dolog.

A pontosság, hát, mehh. 0,38 szórás ami majd párszor szépen megviccel minket, ha távolságot tartva szeretnénk mesterlövészkedni. Ami jó dolog ebben a tankban, hogy sem forgás, sem toronyforgás, sem mozgás közben nem durva a pontosság vesztés, egész jól lehet vele kapás lövéseeket leadni.

A prémium lőszer apcr, ami jó volna de az átütése kevés, "csak" 243mm, ami mondjuk már nem elég ahhoz hogy egy maus lower glacist megbízhatóan átüssön, illetve nehezebben páncélozott dolgok a végjátékban izzasztó pillanatokat fognak okozni.

És végül a DPM sem lesz nagy barátunk a picivel kevesebb mint 1900 alatti (1853)értékével.

Ami jó dolog benne, hogy eddig úgy tűnik nem durván modul érzékeny, illetve jó amerikai szokás szerint (sherman variációk kivételek, azoknak megvan a germán hajlamuk szemből lövést bekapva elhaló és kigyulladó motort begyűjteni) a hajtás teljes egészében hátul van, így a motor sem hajlamos elszínesedni vagy gyulladni szemből mellel levett találat esetén.

A vele járó "tigris" festés nem cserélhető másra, de alaphangon egy álcafestésnek megfelelő álca értéket ad, ami szintén pozitívum.

A fentiek alapján azt mondom hogy a tank annyira nem kiemelkedően jó képességű, viszont az egyedi külső és a várhatóan ritka mivolta miatt gyűjtőknek ajánlott, akciósan az FCM pl jobb vétel most.

Ahogy a legtöbb tanknál, ennél is a jó használhatóság kulcsa a megfelelő felszerelés és a kellően képzett legénység. Épp sikerült megcsinálnom az LT-15 missziót, így a t54e1 hölgyeit sikerült kiegészítenem egy SoT rádióssal, valamint összefarmoltam magamnak egy bevonatolt optika árát vele így jelentőset ugrott a használhatósága a korábbi konfighoz képest. A feleszerelés a sztenderdnek tekinthető vertikál stabi, medium caliber gun rammer, és bevonatolt optika, így már aránylag vidáman lehet vele kaszabolni.

Negatívum, hogy eléggé sokat megy tier10-ben ahol korlátozottak a lehetőségei.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, p3t3r3z, b30wu1f, Szilvi

3 éve 8 hónapja #167978 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Nekem meg van a REV és tetszik,jobban szeretem mint a cdc-t.

MaximusAquila

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #167999 Írta: oldkund
Megválaszolva: oldkund

PiszkosFred05 beküldte: Sziasztok!

Az M4A1 Rev.-ről mi a véleményetek? Mennyire játszható ez a tank? Nekem a cső elég szimpatikusnak tűnik, olyan mint egy heavynek, csak éppen nincs páncélja.

Megéri megvenni vagy inkább egy másik közel ugyanennyibe kerülő tankot inkább, mint pl. Panther 8.8, vagy SP?

Hali, megkaptam ajándékba ezt a tankot!
Pár meccs után úgy érzem hogy, úgy kell vele játszani mint TD- vel. Távolról hatalmasat oda baszarintani majd visszahúzódni/tovább állni.
Oké hogy papír, de van hozzá 1400 HP.Amivel ügyesen játszva kihúzhatod a party végéig.
Továbbá roppant idegesítő egy jószág.Amikor a csapatok igazából egymásnak esnek, te jössz a mozsár ágyúddal és leemelsz a számláikról 3-400 HP-t ,amitől teljesen megzavarodnak , amivel a nagyobb géppel játszó nagy fiúkat segíted.
Ennyi.... Kellemes ünnepeket :xmas3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lidercnyomas

3 éve 8 hónapja #168064 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Sziasztok.
Bocsi a zavarásért, de most jöttünk meg karácsonyozásból, és nincs Toldi. :ohmy: Csak szentestén belépők kapták, vagy valamit tenni kell? Ez nagyon fáj, kisfiamat beoltottam, hogy lesz, de akkor valamit elnéztem. Meglehet venni?
Köszönöm a választ, és boldog karácsonyt.

3 éve 8 hónapja #168068 Írta: Ruhacsipesz
Megválaszolva: Ruhacsipesz
nyerj meg egy csatát!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm

3 éve 8 hónapja #168069 Írta: p3t3r3z
Megválaszolva: p3t3r3z
Hello, jan 11-ig van Toldi.
Egy nyert csata után kapod.
worldoftanks.eu...-2016/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm

3 éve 8 hónapja #168070 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Most az igazi bocsánat, mentünk egy játékot, és megkaptuk :newyear3: . Nagyon örülünk, köszönöm szépen. Sajna Láma vagyok.

3 éve 8 hónapja #168076 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas

oldkund beküldte:

PiszkosFred05 beküldte: Sziasztok!

Az M4A1 Rev.-ről mi a véleményetek? Mennyire játszható ez a tank? Nekem a cső elég szimpatikusnak tűnik, olyan mint egy heavynek, csak éppen nincs páncélja.

Megéri megvenni vagy inkább egy másik közel ugyanennyibe kerülő tankot inkább, mint pl. Panther 8.8, vagy SP?

Hali, megkaptam ajándékba ezt a tankot!
Pár meccs után úgy érzem hogy, úgy kell vele játszani mint TD- vel. Távolról hatalmasat oda baszarintani majd visszahúzódni/tovább állni.
Oké hogy papír, de van hozzá 1400 HP.Amivel ügyesen játszva kihúzhatod a party végéig.
Továbbá roppant idegesítő egy jószág.Amikor a csapatok igazából egymásnak esnek, te jössz a mozsár ágyúddal és leemelsz a számláikról 3-400 HP-t ,amitől teljesen megzavarodnak , amivel a nagyobb géppel játszó nagy fiúkat segíted.
Ennyi.... Kellemes ünnepeket :xmas3:

Csak egyszer mentem vele, de nem kelt utálatot bennem sem! ;) Felszerelésnek mit dobtál rá?

3 éve 8 hónapja #168100 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs
Hali!

Lenne egy kérdésem a Toldival kapcsolatban: ezt a tankot nem véletlenül Tier 2-be kellett volna rakni? A T-46, ami ugyanúgy 3-as light, sokkal jobb, és igazából a Tetrarch is, és az 2-es. A Toldi lassan forog, a tornya is lassan forog, és az ágyú is szór rendesen. Nem sokat mentem még a Toldival, így ha valaki tudja, hogy mik az erősségei, az legyen szíves írja le, mert biztos jó valamiben.
Itt egy kép a 3 említett tank ágyújáról:

Mellékletek:

3 éve 8 hónapja #168103 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Kovacs beküldte: Hali!

Lenne egy kérdésem a Toldival kapcsolatban: ezt a tankot nem véletlenül Tier 2-be kellett volna rakni? A T-46, ami ugyanúgy 3-as light, sokkal jobb, és igazából a Tetrarch is, és az 2-es. A Toldi lassan forog, a tornya is lassan forog, és az ágyú is szór rendesen. Nem sokat mentem még a Toldival, így ha valaki tudja, hogy mik az erősségei, az legyen szíves írja le, mert biztos jó valamiben.

Tier 3-as ágyút hasonlítasz kettő tier 4-eshez.

Egyébként volt egy videóelemzés a toldiról fent az oldalon kb 1 hete, javaslom megtekintésre. Nem rossz ez a magyar tank, ha tudod, hogyan kezeld.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

3 éve 8 hónapja #168104 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

HUN_Sector beküldte:

Kovacs beküldte: Hali!

Tier 3-as ágyút hasonlítasz kettő tier 4-eshez.

Egyébként volt egy videóelemzés a toldiról fent az oldalon kb 1 hete, javaslom megtekintésre. Nem rossz ez a magyar tank, ha tudod, hogyan kezeld.

Értem hogy tier 4-es ágyúhoz, hasonlítom, látszik, hogy a vetélytársainak jobb az ágyúja.

3 éve 8 hónapja #168108 Írta: taszi93
Megválaszolva: taszi93
Sziasztok! A Patton KR nagy csomaghoz (15k) jár a 100%-os legénység. De ha jól értelmeztem, akkor a bia nem, ugye?

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #168109 Írta: oldkund
Megválaszolva: oldkund

PiszkosFred05 beküldte:

Csak egyszer mentem vele, de nem kelt utálatot bennem sem! ;) Felszerelésnek mit dobtál rá?

Hali!

Töltés gyorsító - háló - ventilátor / első felindulásból / :beer2:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.