Jelenleg 475 vendég és 16 tag online

Prémium harckocsik

3 éve 10 hónapja #168212 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Off:

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Off vége

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, Rallyefan81

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #168213 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

Hunyadi_Loveszdandar beküldte:

Black_Sheep_01 beküldte: Megleptem magam egy Panther 8.8-cal karácsonyra. Tartottam a tanktól, mivel nem limites, lassú, papír, álcája sincs, modulérzékeny, cserébe legalább alacsony az alfa. Ennek ellenére nagyon tetszett a formája, és egyébként sem szeretem az OP tankokat, szeretek szenvedni :trollol: .
Első két körömben medként használtam, 400 körüli sebzéssel haltam ki. Ez így nem lesz jó, stílust váltottam. 13 kör után így festett a helyzet:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ez egy nagyon jó tank, T8-T9-ben jól használható, T10-ben gyakorlatilag hasznavehetetlen (mondjuk én prémtankból elvből nem lövök goldot, csak ha a szakasztársat védem). Nagyjából a csatái negyedét tölti T10-es vasak között, a leggyakoribbnak a T9 tűnt. Jelenleg 1.500-ra redukáltam az átlagsebzést 34 csata után, van még hova fejlődni.
A statbúzáknak is megfelelő tank, 1,7k sebzés felett már csillámpóni színt ad, ezt pedig nem megerőltető összehozni.

Keresete alacsonyabb, mint a T34-Löwe-Jagdtiger 8.8 hármasnak, de sokkal élvezetesebb vele a játék. Az ágyú beszűkülve nagyon pontos, de ha nem várja meg a teljes szűkülést az ember, akkor franciásan kapálja a földet a célpont előtt. Néhány jobb kör a keresetekkel:

A lőszer 252 kredit, a töltés gyors, így érdemes vakon is lövöldözni a kemping helyekre.
A P 8.8 nagyon jó tank, de csak tapasztaltabb játékosoknak ajánlom, mert az elkövetett hibákat csúnyán megbosszulja. Szerintem abszolút megéri az árát.

Örülök neki! Nekem most a kedvenc prém tankom. Pontos, szuper DPM és nem kell bele gold! Amit a normál nem üt át, azt a gold se fogja, mert alig nagyobb az átütése.
Van olyan oldal ami megmutatja, hogy adott időszakban egy tankkal mi volt at átlagsebzés? Pl.: elmúlt 30 napban?

vbaddict-ra föl tudod tölteni és tankra, napra lebontva nyomon lehet követni a statisztikát. Kerest, sebzés, stb.

3 éve 10 hónapja #168219 Írta: fly
Megválaszolva: fly

Black_Sheep_01 beküldte: Megleptem magam egy Panther 8.8-cal karácsonyra. Tartottam a tanktól, mivel nem limites, lassú, papír, álcája sincs, modulérzékeny, cserébe legalább alacsony az alfa. Ennek ellenére nagyon tetszett a formája, és egyébként sem szeretem az OP tankokat, szeretek szenvedni :trollol: .
Első két körömben medként használtam, 400 körüli sebzéssel haltam ki. Ez így nem lesz jó, stílust váltottam. 13 kör után így festett a helyzet:

Ez egy nagyon jó tank, T8-T9-ben jól használható, T10-ben gyakorlatilag hasznavehetetlen (mondjuk én prémtankból elvből nem lövök goldot, csak ha a szakasztársat védem). Nagyjából a csatái negyedét tölti T10-es vasak között, a leggyakoribbnak a T9 tűnt. Jelenleg 1.500-ra redukáltam az átlagsebzést 34 csata után, van még hova fejlődni.
A statbúzáknak is megfelelő tank, 1,7k sebzés felett már csillámpóni színt ad, ezt pedig nem megerőltető összehozni.

Keresete alacsonyabb, mint a T34-Löwe-Jagdtiger 8.8 hármasnak, de sokkal élvezetesebb vele a játék. Az ágyú beszűkülve nagyon pontos, de ha nem várja meg a teljes szűkülést az ember, akkor franciásan kapálja a földet a célpont előtt. Néhány jobb kör a keresetekkel:

A lőszer 252 kredit, a töltés gyors, így érdemes vakon is lövöldözni a kemping helyekre.
A P 8.8 nagyon jó tank, de csak tapasztaltabb játékosoknak ajánlom, mert az elkövetett hibákat csúnyán megbosszulja. Szerintem abszolút megéri az árát.

Szerintem az FCM es a panther8.8-as premek a legnormalisabb creditkeresok.
Tudjuk,h a sok nerf teljesen szetqrta a tobbi 8-as premet,mint T34,Lowet.
Meg az SP is tobbet keres aktiv spotal atlagban,mint ez a ket heavy a sebzesevel.Mar ha tudnak idoben sebezni.

3 éve 10 hónapja #168222 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

_Lucifer99_ beküldte:

Szete58 beküldte:

Hun_Mercenary beküldte: Ha nem lenne magyar, akkor úgy vágtam volna ki a garázsból, hogy szerintem Föld körüli pályára is áll.

Dobd ki nyugodtan. :xmas1:

Szerintem is. Ha az ember valamit megtart, azt azért teszi mert jó, nem azért mert magyar. :) Ami kukába való, az úgyis oda kerül, csak idő kérdése. Ez esetben jobb előbb mint utóbb, mert 1 hely így felszabadul. :)

Hát most még van 1-2 garage slot-om, szóval egyenlőre marad. De ha egyszer elfogy a garázs hely, akkor repülni fog.

3 éve 10 hónapja #168223 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

dobilaci és Hunyadi is segített nekem ennél a tanknál. Tornyos TD-szerű harcmodor, tartani a távolságot. Mondjuk egy olyan kaliberű játékos, mint te hamar kitapsaztalja.

3 éve 10 hónapja #168247 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr

Tigibeeb beküldte: STA-2 tulajoktol kérdezném...

Hogy még mindig fos vagy a bufftol már csak kevésbé fos :trollol: :trollol:
Elgondolkodtam mivel a japcsiknál egyántalán nincs legénységem, anno a chi nu ig jutottam, de kivágtam, a legényeket, most lehet elindulnék a med ágon ujra és ehez az sta lenne a csapatképzömasina.. :banana:

Lefikáztam szegény STA-2-t, erre megajándékoz egy ace wankerrel:

Replay link:

wotreplays.eu/s...366308
Mellékletek:

3 éve 10 hónapja #168255 Írta: petike_furedi
Megválaszolva: petike_furedi
Egy kis segítségre lenne szükségem.
FCM És IS-6 között tanakodom. FCM-hez nem lenne legénységem, IS6-ba viszont lenne 4-5 skilles legénységem. Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem meg.
Mindenféleképpen PÉNZ SZERZÉS céljából szeretném valamelyiket megvenni.
Várom a véleményeiteket. :)

3 éve 10 hónapja #168258 Írta: bicskeiz
Megválaszolva: bicskeiz

Hun_Mercenary beküldte:

_Lucifer99_ beküldte:

Szete58 beküldte:

Hun_Mercenary beküldte: Ha nem lenne magyar, akkor úgy vágtam volna ki a garázsból, hogy szerintem Föld körüli pályára is áll.

Dobd ki nyugodtan. :xmas1:

Szerintem is. Ha az ember valamit megtart, azt azért teszi mert jó, nem azért mert magyar. :) Ami kukába való, az úgyis oda kerül, csak idő kérdése. Ez esetben jobb előbb mint utóbb, mert 1 hely így felszabadul. :)

Hát most még van 1-2 garage slot-om, szóval egyenlőre marad. De ha egyszer elfogy a garázs hely, akkor repülni fog.

Én azért megtartom, de tény, hogy nem sok jót lehet róla elmondani... Nem lát. Elméletben szar dpm, gyakorlatban még szarabb, mert úgysem talál. Páncél tök mindegy, mert úgyis kilövik. Átütés elméletileg jó, gyakorlatilag úgysem talál. Mozgékonyság tűrhető. Ja, és említettem már, hogy nem talál el semmit? Jó lenne neki egy korrekció (legalább egy tier korlátozás), de mivel ajándék tank, nem hiszem, hogy bárki törődni fog vele a jövőben (nem fog pénzt hozni, ha jobb lesz).

3 éve 10 hónapja #168259 Írta: tigris0430
Megválaszolva: tigris0430
IS6 ha vannak hozzá jó legényeid mert azért egy prém tankba is kellenek a jó emberek min 2 skill hogy igazán mutasson valamit.

Én FCM és t 54 proto között filozofálok mindkettő höz van legénységen :)

3 éve 10 hónapja #168260 Írta: Tomax96
Megválaszolva: Tomax96

petike_furedi beküldte: Egy kis segítségre lenne szükségem.
FCM És IS-6 között tanakodom. FCM-hez nem lenne legénységem, IS6-ba viszont lenne 4-5 skilles legénységem. Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem meg.
Mindenféleképpen PÉNZ SZERZÉS céljából szeretném valamelyiket megvenni.
Várom a véleményeiteket. :)

Nekem FCM megvan. 320 csata után a legénységen a 2. skill megy és 80%-nál vannak. Szóval nem gond bele húzni egy legénységet. Pénz szerzésre fcm nagyon jó szerintem. Prémium fiókkal egy álom. Átütése jó,olcsó a lőszer,viszonylag pontos,gyors.

IS-6 egyetlen előnye a páncél vele szemben.

Látom hogy átlagos játékos vagy. Szerintem te jól járnál az fcm-el,de kell idő mire valaki belejön. Elég egyedi tank. Legénységi skilleknek első sorba hatodik érzéket,javítást,meg biztonságos elhelyezést választottam,mert lőszerre érzékeny szegény,na meg az artykat se szereti,de hát melyik tank szereti azokat a szarokat.

3 éve 10 hónapja #168263 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
Az FCM Nagyon jó prém tank.Ma reggel vettem meg. :) A legjobban nekem ez a tank hozza a pénzt. Nagyon pontos,nagy átütő erő,gyorsan tölt,mozgékony nekem ez nagyon lényeges.

Rövid az élet, hosszú a szégyen.
wotinfo.net/en/...ure.pn Tarja Turunen
(örök szerelmem)

3 éve 10 hónapja #168265 Írta: Petya439
Megválaszolva: Petya439
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy átlagban mennyi a nettó bevétele a T-54 mod1-nek? Előre is köszi! :):

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #168266 Írta: matu
Megválaszolva: matu

Petya439 beküldte: Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy átlagban mennyi a nettó bevétele a T-54 mod1-nek? Előre is köszi! :):

A vbaddict szerint a nettő keresete körönként (átlagosan) 12613 kredit.

LINK

"You think you're special? You're not. Everyone lies, everyone hides things... Nobody makes it through this life being completely honest." Orihara Izaya

3 éve 10 hónapja #168269 Írta: MKLS21
Megválaszolva: MKLS21
Szerintetek, kerülnek még be simán goldért mehvásárolható prémium tankok a játékba, vagy innentől kezdve csak a prémium shopból csomagban megvásárolható verzió lesz? Jelenleg fejlesztési fából megvehetők közül melyik a legjobb Tier V prémium?

3 éve 10 hónapja #168270 Írta: Szakeee
Megválaszolva: Szakeee
Churchill 3 vagy T-25
Még mondják, hogy a Matilda IV is jó...

Én Churchill 3-ra szavazok :whistle: , Játékstílus függő a Churchill Browler még a T-25 support B)

"Sic itur per asperam, ad astra." - Göröngyös úton jutunk el a csillagokig.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.