Jelenleg 481 vendég és 15 tag online

Prémium harckocsik

3 éve 10 hónapja #168836 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr

Bélabá beküldte: Első csata 100% legények más gépekből.

Az adventi kalendárium egyik legjobb ajánlata. :great:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #168851 Írta: szekomaestro
Megválaszolva: szekomaestro

stefanitsr beküldte:

És ez milyen tank?
Csak azért kérdezem, mert -tudom, szégyen, gyalázat- én a tank pici sziluettjéből nem ismerem fel, máshol viszont nem látom, hogy ez milyen járgány...
Vagy hova van ez írva? Vagy én vagyok csak vak? Vagy sokat ittam már előre?
:-)

3 éve 10 hónapja #168852 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

szekomaestro beküldte:

stefanitsr beküldte:

És ez milyen tank?
Csak azért kérdezem, mert -tudom, szégyen, gyalázat- én a tank pici sziluettjéből nem ismerem fel, máshol viszont nem látom, hogy ez milyen járgány...
Vagy hova van ez írva? Vagy én vagyok csak vak? Vagy sokat ittam már előre?

T-28E F-30 a becses neve, igazából ez a T-28 a KV-1 lövegével (amivel még nagyon anno amúgy is rendelkezett, csak elvették tőle, mondván, túl OP. Igazuk volt :D )

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III

3 éve 10 hónapja #168855 Írta: szekomaestro
Köszi!
De Te a sziluettről ismered fel a tankot, vagy ez ki is van írva valahova, csak én nem veszem észre a képen?
Tudom, noob vagyok, két és fél éve játszom ezt a játékot napi szinten, de egyszerűen nem ismerem fel mindegyiket erről a pici-makettképről...

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #168859 Írta: Camper03

szekomaestro beküldte: Köszi!
De Te a sziluettről ismered fel a tankot, vagy ez ki is van írva valahova, csak én nem veszem észre a képen?
Tudom, noob vagyok, két és fél éve játszom ezt a játékot napi szinten, de egyszerűen nem ismerem fel mindegyiket erről a pici-makettképről...

Én se mindet. Például csak a képről meg nem tudnék különböztetni egy Type 59-et és T-34-3-at. Viszont a fenti tank nyilván egy T-28, és mivel mindenki játszott már a nem prémium fajtával, és első meccs volt annak, aki tolta vele, ezért a prémium változat. :D

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 éve 10 hónapja #168900 Írta: szekomaestro

Camper03 beküldte:

Én se mindet. Például csak a képről meg nem tudnék különböztetni egy Type 59-et és T-34-3-at. Viszont a fenti tank nyilván egy T-28, és mivel mindenki játszott már a nem prémium fajtával, és első meccs volt annak, aki tolta vele, ezért a prémium változat. :D

Egyébként 2-3 patch-csel ezelőtt még kiírta a játék az eredménytáblán, hogy melyik tankkal játszottad végig a csatát, de ezt kivették belőle... vajon miért?

3 éve 10 hónapja #168901 Írta: Camper03

szekomaestro beküldte:

Camper03 beküldte:

Egyébként 2-3 patch-csel ezelőtt még kiírta a játék az eredménytáblán, hogy melyik tankkal játszottad végig a csatát, de ezt kivették belőle... vajon miért?

Jó kérdés. Biztos miattad, hogy képről kelljen kitalálgatnod a tankokat :P

3 éve 10 hónapja #168914 Írta: Tigibeeb
Megválaszolva: Tigibeeb
Na megvettem énis a t-28e-t.Hát nem rossz de egyszerüen nem tudom mien szerepkört kéne evvel játszani?Med-hez nem valami mozgékony, visznt van egy nagy alfás gyorsan töltö ágyu, ami pontatlan és fél évig szükül...
szval ha támogato szerepkörben van ott kevésbé érvényesül, viszont ha közel meek nincs páncél amire lehet épiteni...

3 éve 10 hónapja #168983 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
igazból ez olyan mint a TOG2

, azért van a castában h én a kv-1el trollgunnal gold nélkül 1 lövésből kilőjem :D

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #169056 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
IS3A back in zö shop.

3 éve 10 hónapja #169077 Írta: atashark
Megválaszolva: atashark
hát én a cromwell b-re esküszöm. Játékélmény szempontjából hibátlan ezeket a low tieres himi-humi tankokat nem tudom...az fcm szintén jó játékélményt ad de oda már kell a jogsi.

3 éve 10 hónapja #169100 Írta: matu
Megválaszolva: matu
A Kanonenjagdpanzerről valaki tudna mondani véleményt? :)

"You think you're special? You're not. Everyone lies, everyone hides things... Nobody makes it through this life being completely honest." Orihara Izaya

3 éve 10 hónapja #169102 Írta: Tigibeeb
Megválaszolva: Tigibeeb
Skorpinyon biztos jön a gariba... :banana: :banana:
De fizetésig még több mint egy hét.. :(

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #169103 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Sziasztok!
Kérem valaki magyarázza meg nekem.
Mi okból lett a Toldi ilyen szintre nerfelve ( t3-as light prémiumok közt a legrosszabb a dpm-je, holott a tűzgyorsasághoz, szűköléshez és látótávhoz történelmi harckocsi adatok nem kellenek.

Továbbá az MM miért teszi mégjobban élvezhetetlenné. Toldi mobilitása miatt nem felderítő tanknak való. De rendszerint a legdurvább tier5-ös csatákat kapja.

Íme a legrosszabb MM beosztás.

(úgy tippelem, hogy direkt rosszra van megírva a "gift" tank ) Ezért kár volt belerúgni a magyar és svéd játékosokba. Prémium shopban is szerepelhetne.

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Előre is köszönöm a támogatást! :)

3 éve 10 hónapja #169113 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Nekem a Toldi és a BT7arty van meg. A többiről inkább csak olvasgattam, értékeit és videóit nézegettem.

Ezek alapján azt mondanám, hogy ezekre az újévi, születésnapi stb ajándéktankokra szerintem az "ajándék lónak ne nézd a fogát" szabály vonatkozik.

Azaz nem szabad tőlük olyan "teljesítményt" (harcérték, játékélmény) várni amit egy olyan tanktól várnál, amiért pénzt is hajlandó volna adni az ember. ( Most komolyan, a Toldi-nál a T-127 biztosan jobb, de még egy Toldi-Tetrarch párharc is kétesélyes ... pedig ott egyik tier3 másik meg tier2 prém... ha meg a tier3 nem prém tankokat nézzük ... hát, sok minden van ami harcértékekben jobb a Toldinál! ( Mint azt valaki játszani tudó megfogalmazta: a Toldi leginkább garázsdísznek jó.)

A WG-nél ezek az ajándéktankok a "prémium" kategória alja, mondjuk úgy. Egy dologra jók: ha gyorsan kell 10k kredit,azt nagy biztonsággal és különösebb befektetés nélkül ki lehet farmolni velük... Ha ennél jobbak lennének, ki vásárolna a velük egy kategóriás "fizetős" prémtakokból?

A következő kategóriát a "gyűjtői" tankok jelentik, amik fene tudja miért jók, de legalább érdekesek.

EZ után jönnek az "átlagos" prémek, amik bár nem érnek fel kategóriájuk legjobb nem prém tankjaival, de határozottan "jók valamire". Egyesek kredit-farmolásra, mások legénységképzésre, pld IS-3 mellé IS-6, 110 mellé 112, FCM 50 100 mellé FCM 50 t... stb.

Vannak aztán a "jó" és "kiemelkedő" prém tankok, amik felérnek a kategóriájukban létező jó nem prém tankokkal, sőt esetleg némileg verik is azokat.

Jók pld a tier hetes prémek és a tier6-os Type64, meg asszem az IS-5.

Kiemelkedő: E-25 (kis lapos német kúszógép TD), CromwellB, Rudy, Type59, T-55a

Egy gondolat még: amennyire én meg tudom ítélni, a "reward" tankok "átlagos" , "jó" vagy "kiemelkedő" prémek szoktak lenni. Nyilván minél komolyabb dolgot kell érte teljesíteni, annál magasabb konforfokozatú tank jár a dologért :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.