Jelenleg 518 vendég és 11 tag online

Prémium harckocsik

3 éve 10 hónapja #168615 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Sziasztok! Kérdés ... RAM II valahol még beszerezhető? Választ előre is köszi! :xmas4:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #168617 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Cham-chum múbió !!! :izmena: :trollol: Azért amikor az OP T54 megkapja az ammoracket, aztán a vk45béla megkapja az ammoracket az valami csodás. :)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

3 éve 10 hónapja #168697 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

Davidhun43 beküldte: Jah azt tudom hogy papír de van egy nagyon jó gunja :banana: Lehet megveszem magamnak névnapra :newyear2:

Csak ajánlani tudom. 3,1 ezer forintot megér. Brutális, hogy miket művelek a T-28E-vel.

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Előre is köszönöm a támogatást! :)

3 éve 10 hónapja #168709 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz

stefanitsr beküldte: Cham-chum múbió !!! :izmena: :trollol: Azért amikor az OP T54 megkapja az ammoracket, aztán a vk45béla megkapja az ammoracket az valami csodás. :)

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

hűha, neked aztán van prém tankod.. :woohoo: :P

3 éve 10 hónapja #168714 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

Davidhun43 beküldte: Hali!
T-28E F-30-ról van valakinek valami személyes véleménye? :) Érdekelne a tank hogy mennyire használható :newyear1:

Eléggé korrekt gép lett.
Lövege ugye a KV-1 top lövege. T4-ben egyszerűen OP az a löveg, és t5-ben is eléggé jól használható. T6-ban sem okoz gondot a tankok többsége, ami mégis problémás azt keresztül viszi a 160-as APCR gold ammo.
Páncél nem igazán van, és lomhácska is.
A löveg miatt éri meg vele játszani. T4-ben nagyon durva dolgokra képes (első meccs tank ász bukóba 7 killel)
Viszont a lomhasága, és a páncélozatlansága miatt kezdőknek nem annyira ajánlom.
Igaz, hogy én ajándékba kaptam, de szerintem megéri az árát. Ugye 1k gold is jár mellé, így gyakorlatilag 2k Ft-ért kapsz egy teljesen jól használható, saját tierben OP tankot.
Farmolni nem feltétlenül ezzel fogsz, de fun tanknak jó, és relatíve ritka is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: matu

3 éve 10 hónapja #168715 Írta: Murphyxhun
Megválaszolva: Murphyxhun

Angelus1991ster beküldte:

Davidhun43 beküldte: Jah azt tudom hogy papír de van egy nagyon jó gunja :banana: Lehet megveszem magamnak névnapra :newyear2:

Csak ajánlani tudom. 3,1 ezer forintot megér. Brutális, hogy miket művelek a T-28E-vel.

Én még adventi naptárban vettem,brutális szerintem ha tierjében van,ami szembejön az megy vissza a garázsba (hetzerrel vigyázni)tier 6ban csináltam 1900as sebzést vele :) szóval csak bátran!

3 éve 10 hónapja #168721 Írta: Petya439

3 éve 10 hónapja #168722 Írta: stefanitsr
A T28E F30 a játék egyik legmókásabb, élvezettel játszható prémium tankja. És még csak az sem mondanám, hogy rosszul keres.

3 éve 10 hónapja #168742 Írta: gabesz81a
Megválaszolva: gabesz81a
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy prémium harckocsikból játékélmény szempontjából melyiket ajánljátok?
Churchill III, Valentine IV, Pz. Kmpfw. T25.
1000 goldom lenne prémium tankokra, csak ezek érdekelnének.
A válaszokat előre is köszi.

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #168743 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

gabesz81a beküldte: Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy prémium harckocsikból játékélmény szempontjából melyiket ajánljátok?
Churchill III, Valentine IV, Pz. Kmpfw. T25.
1000 goldom lenne prémium tankokra, csak ezek érdekelnének.
A válaszokat előre is köszi.

Nem Valentine IV, hanem Valentine II, a Matilda a IV :D
Egyébként ha nincs lehetőséged sok APCR-t lőni, akkor T-25. Ha igen, akkor a másik kettő közül válassz. Mondjuk a Valentine II csak a saját szintjét látja és csak a Matilda az igazi ellenfele ott. Én azt ajánlanám. Nem mellesleg olcsóbb is, mint a "Csörcsill".

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gabesz81a, matu

3 éve 10 hónapja #168745 Írta: setelekot 1
Megválaszolva: setelekot 1

Davidhun43 beküldte: Hali!
T-28E F-30-ról van valakinek valami személyes véleménye? :) Érdekelne a tank hogy mennyire használható :newyear1:

Szia!

Nagyon sok prémium tankot vettem már a játékban, többnyire szarokat.

Azonban ez a tank mindent visz. Ilyen statpadder tankkal még ebben a játékban nem találkoztam. Vedd meg, nem fogod megbánni. Ezúton köszönöm Stefanistar (?) véleményét, amikor erről a tankról nyilatkozott. Mindenkinek ajánlom. Ez a tank egy brutális ágyú, egy op szörnyeteg. SZERINTEM. Azért írtam ezt ide, mert lesznek majd nálam sokkal okosabbak, akik mindent jobban tudnak. EZ OP. DURVA,

"...számukra a lét legszentebb pillanata az, ha egyedül nézhetnek szembe minden ellenséggel." Frank Herbert

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #168758 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Jó az átütése, goldra ritkán van szükség. Nagyon sok kezdő közé kerülsz, így sokszor nézheted, amint támadó módban becampel a teljes csapat és nem hajlandó elindulni és hasonló nyalánkságok. Pénzt tierjéhez képest jól hozza (nekem nettó 10k átlag). Kevés sebzésre is elég jó statot ad. Nekem most így néz ki:

Nekem tetszik. :)

szerk: hopsz, úgy látszik nem frissítettem az oldalt és már kaptál egy halom választ. :oops:

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #168768 Írta: thompi
Megválaszolva: thompi
t-34-3-al sniper medál... :DD am egész jó ez a tank, nekem csak lehajlásbuff óta van meg, és a legénység is gyenguska még, de határozottan ha nem is a legjobb, de 500-akat odaverni mondjuk ma pont egy kv-3-nak azért élvezet

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #168769 Írta: Bélabá
Megválaszolva: Bélabá
Első csata 100% legények más gépekből.

" CREATIO EX NIHILO "
Mellékletek:

3 éve 10 hónapja #168835 Írta: stefanitsr
Micsoda szofisztikált nyelvezet... Mintha magamat látnám. :D :trollol:

thompi beküldte: t-34-3-al sniper medál... :DD am egész jó ez a tank, nekem csak lehajlásbuff óta van meg, és a legénység is gyenguska még, de határozottan ha nem is a legjobb, de 500-akat odaverni mondjuk ma pont egy kv-3-nak azért élvezet

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.