Jelenleg 433 vendég és 25 tag online

Prémium harckocsik

4 éve 3 hete #168130 Írta: blslas
Megválaszolva: blslas
helloság !

A t-54 protora 3ra mit raknátok a töltésgyorsító és a venti fent van. Célzásgyorsító vagy vertikális? Vagy mit?

Válaszokat thx.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete #168137 Írta: Tigibeeb
Megválaszolva: Tigibeeb

helloság !

A t-54 protora 3ra mit raknátok a töltésgyorsító és a venti fent van. Célzásgyorsító vagy vertikális? Vagy mit?

Válaszokat thx.

Szerintem mednél vstab az ésszerübb, de ez azért játék stilus függö is.
Én pl ugy használtam egy ideig, aztán most váltottam Vstab,rammer,optika.
Mert idegesitett hogy szar a látótávom, ellenben pedig jo a álca, igy nem vesznek észre, de én sem látok senkit :silly: (egyébként pálya függö is a dolog).

4 éve 3 hete #168155 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Tigibeeb beküldte:

helloság !

Válaszokat thx.

Szerintem mednél vstab az ésszerübb, de ez azért játék stilus függö is.
Én pl ugy használtam egy ideig, aztán most váltottam Vstab,rammer,optika.
Mert idegesitett hogy szar a látótávom, ellenben pedig jo a álca, igy nem vesznek észre, de én sem látok senkit :silly: (egyébként pálya függö is a dolog).

Szerintem is az optika, rammer, stabi a legjobb felállás medre.

4 éve 3 hete - 4 éve 3 hete #168157 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

HUN_Sector beküldte:

Kovacs beküldte: Hali!

Lenne egy kérdésem a Toldival kapcsolatban: ezt a tankot nem véletlenül Tier 2-be kellett volna rakni? A T-46, ami ugyanúgy 3-as light, sokkal jobb, és igazából a Tetrarch is, és az 2-es. A Toldi lassan forog, a tornya is lassan forog, és az ágyú is szór rendesen. Nem sokat mentem még a Toldival, így ha valaki tudja, hogy mik az erősségei, az legyen szíves írja le, mert biztos jó valamiben.
Itt egy kép a 3 említett tank ágyújáról:

Tier 3-as ágyút hasonlítasz kettő tier 4-eshez.

Egyébként volt egy videóelemzés a toldiról fent az oldalon kb 1 hete, javaslom megtekintésre. Nem rossz ez a magyar tank, ha tudod, hogyan kezeld.

És ezt mind abból az egy, elvesztett, gyenge csatádból következteted? Lol...
Kovácsnak jó a kérdése, jelenleg a Toldi - még ha egyeseknek fáj is beismerni - az egyik legrosszabb tier 3-as tank.
Az átütés ami elfogadható, de csak addig amíg saját tierben harcol.

4 éve 3 hete - 4 éve 3 hete #168169 Írta: TheMajor66
Megválaszolva: TheMajor66

Hunyadi_Loveszdandar beküldte:

gyusziboy beküldte: Előbb egy nem prémium tankba pakold be és képezd át őket,

Legénységet át lehet képezni minden olyan tankra, ami már ki van fejlesztve barakkban is. Külön nem kell ahhoz sehova se pakolni.

Visszatérve az M4A1 rev-hez: értem már, hogy az artym legénységét nem fogom tudni cserélgetni....más megoldás: van az 50B 4 fős legénysége, 4 perkes. A rádiósból csinálok 500 goldért töltőt, majd átképzem 100% -ra a legénységet az M4A1-re, fejenként 100 goldért, ez ugye 900 gold összesen, de most olcsóbb 7200 helyett a tank 6120 csak. Még így is olcsóbb, mint eredetei áron. Kérdés csak az, ér-e 900 goldot, hogy ne kopasz legénységgel kezdjek vele, hanem sok perkessel? Hisz amúgyis kellene 400 gold, hogy 100%osan induljak,így "csak" plusz 500 gold a kiadás.....

4 éve 3 hete #168170 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

TheMajor66 beküldte:

Hunyadi_Loveszdandar beküldte:

gyusziboy beküldte: Előbb egy nem prémium tankba pakold be és képezd át őket,

Legénységet át lehet képezni minden olyan tankra, ami már ki van fejlesztve barakkban is. Külön nem kell ahhoz sehova se pakolni.

Visszatérve az M4A1 rev-hez: értem már, hogy az artym legénységét nem fogom tudni cserélgetni....más megoldás: van az 50B 4 fős legénysége, 4 perkes. A rádiósból csinálok 500 goldért töltőt, majd átképzem 100% -ra a legénységet az M4A1-re, fejenként 100 goldért, ez ugye 900 gold összesen, de most olcsóbb 7200 helyett a tank 6120 csak. Még így is olcsóbb, mint eredetei áron. Kérdés csak az, ér-e 900 goldot, hogy ne kopasz legénységgel kezdjek vele, hanem sok perkessel? Hisz amúgyis kellene 400 gold, hogy 100%osan induljak,így "csak" plusz 500 gold a kiadás.....

Az 500 aranyban egy újraosztás is benne van. :beer2:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

4 éve 3 hete - 4 éve 3 hete #168186 Írta: Tigibeeb
Megválaszolva: Tigibeeb
STA-2 tulajoktol kérdezném...

Hogy még mindig fos vagy a bufftol már csak kevésbé fos :trollol: :trollol:
Elgondolkodtam mivel a japcsiknál egyántalán nincs legénységem, anno a chi nu ig jutottam, de kivágtam, a legényeket, most lehet elindulnék a med ágon ujra és ehez az sta lenne a csapatképzömasina.. :banana:

4 éve 3 hete #168187 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Megleptem magam egy Panther 8.8-cal karácsonyra. Tartottam a tanktól, mivel nem limites, lassú, papír, álcája sincs, modulérzékeny, cserébe legalább alacsony az alfa. Ennek ellenére nagyon tetszett a formája, és egyébként sem szeretem az OP tankokat, szeretek szenvedni :trollol: .
Első két körömben medként használtam, 400 körüli sebzéssel haltam ki. Ez így nem lesz jó, stílust váltottam. 13 kör után így festett a helyzet:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ez egy nagyon jó tank, T8-T9-ben jól használható, T10-ben gyakorlatilag hasznavehetetlen (mondjuk én prémtankból elvből nem lövök goldot, csak ha a szakasztársat védem). Nagyjából a csatái negyedét tölti T10-es vasak között, a leggyakoribbnak a T9 tűnt. Jelenleg 1.500-ra redukáltam az átlagsebzést 34 csata után, van még hova fejlődni.
A statbúzáknak is megfelelő tank, 1,7k sebzés felett már csillámpóni színt ad, ezt pedig nem megerőltető összehozni.

Keresete alacsonyabb, mint a T34-Löwe-Jagdtiger 8.8 hármasnak, de sokkal élvezetesebb vele a játék. Az ágyú beszűkülve nagyon pontos, de ha nem várja meg a teljes szűkülést az ember, akkor franciásan kapálja a földet a célpont előtt. Néhány jobb kör a keresetekkel:

A lőszer 252 kredit, a töltés gyors, így érdemes vakon is lövöldözni a kemping helyekre.
A P 8.8 nagyon jó tank, de csak tapasztaltabb játékosoknak ajánlom, mert az elkövetett hibákat csúnyán megbosszulja. Szerintem abszolút megéri az árát.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

4 éve 3 hete #168192 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr

Tigibeeb beküldte: STA-2 tulajoktol kérdezném...

Hogy még mindig fos vagy a bufftol már csak kevésbé fos :trollol: :trollol:
Elgondolkodtam mivel a japcsiknál egyántalán nincs legénységem, anno a chi nu ig jutottam, de kivágtam, a legényeket, most lehet elindulnék a med ágon ujra és ehez az sta lenne a csapatképzömasina.. :banana:

Ha gondolod megyünk egyet szakaszban és hallgathatod a káromkodásaim. ;) :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tigibeeb

4 éve 3 hete #168194 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
Toldi egy kacat lett. Oké, hogy "magyar" tank, de be kell ismerni, hogy szar.
Első meccsemen teljesen ledöbbentett, hogy valaminek tier3-ban lehet ilyen szar DPM-je.
Ellenben a penje az nagy. Mert 64-es átütés az aztán kurvára kell ugye tier3-as tanknak :lol: . Mondjuk az is fura, hogy a gold ammoja alig üt át többet, mint az alap. Tehát a nagy penből tier4-be, netán tier5-be semmit nem fogsz érezni.
Kapott volna inkább egy standard 45-50-es pent, valami értelmes DPM-el, és korrekt gold ammoval.
0.43-as pontosság is egy rejtély számomra. Tök jó, hogy te érezhetően tovább töltesz, mint más hasonló alfás tank, és még akkor lehet misselsz is.
Páncél/sebesség arány is fura. Voltak akik azt mondták, hogy ez egy páncélozott tank. t3-as tankok nagy része 50+ pennel dolgozik. Nem nagyon fogja ez a páncél meghatni, cserébe lesz egy 45 km/h végsebesség amit bezsírozva, hátszéllel lehet, hogy el is ér (szakadékban lefelé).
Abba meg bele sem gondolok, hogy ki mit szívott, amikor kitalálták, hogy ez a tank t5be is menjen.

Úgy all round egy borzalom lett. Egyetlen előnye a pen, ami t4, t5-ben el is vész. Szerintem az egyik leggyengébb t3-as tank. Ha nem lenne magyar, akkor úgy vágtam volna ki a garázsból, hogy szerintem Föld körüli pályára is áll.

4 éve 3 hete #168197 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

Hun_Mercenary beküldte: Ha nem lenne magyar, akkor úgy vágtam volna ki a garázsból, hogy szerintem Föld körüli pályára is áll.

Dobd ki nyugodtan. :xmas1:

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”

4 éve 3 hete #168198 Írta: _Lucifer99_
Megválaszolva: _Lucifer99_

Szete58 beküldte:

Hun_Mercenary beküldte: Ha nem lenne magyar, akkor úgy vágtam volna ki a garázsból, hogy szerintem Föld körüli pályára is áll.

Szerintem is. Ha az ember valamit megtart, azt azért teszi mert jó, nem azért mert magyar. :) Ami kukába való, az úgyis oda kerül, csak idő kérdése. Ez esetben jobb előbb mint utóbb, mert 1 hely így felszabadul. :)

4 éve 3 hete - 4 éve 3 hete #168203 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
M4 ravioli pontosságról meg annyit, hogy rákapáslövéseztem Mineson egy, a dombra döngető bulldogra, és úgy valagba lőttem egy saját jpz4-et, hogy a csövén jött ki a lövedékem. :trollol:

4 éve 3 hete #168206 Írta: Hunyadi_Loveszdandar

Black_Sheep_01 beküldte: Megleptem magam egy Panther 8.8-cal karácsonyra. Tartottam a tanktól, mivel nem limites, lassú, papír, álcája sincs, modulérzékeny, cserébe legalább alacsony az alfa. Ennek ellenére nagyon tetszett a formája, és egyébként sem szeretem az OP tankokat, szeretek szenvedni :trollol: .
Első két körömben medként használtam, 400 körüli sebzéssel haltam ki. Ez így nem lesz jó, stílust váltottam. 13 kör után így festett a helyzet:

Ez egy nagyon jó tank, T8-T9-ben jól használható, T10-ben gyakorlatilag hasznavehetetlen (mondjuk én prémtankból elvből nem lövök goldot, csak ha a szakasztársat védem). Nagyjából a csatái negyedét tölti T10-es vasak között, a leggyakoribbnak a T9 tűnt. Jelenleg 1.500-ra redukáltam az átlagsebzést 34 csata után, van még hova fejlődni.
A statbúzáknak is megfelelő tank, 1,7k sebzés felett már csillámpóni színt ad, ezt pedig nem megerőltető összehozni.

Keresete alacsonyabb, mint a T34-Löwe-Jagdtiger 8.8 hármasnak, de sokkal élvezetesebb vele a játék. Az ágyú beszűkülve nagyon pontos, de ha nem várja meg a teljes szűkülést az ember, akkor franciásan kapálja a földet a célpont előtt. Néhány jobb kör a keresetekkel:

A lőszer 252 kredit, a töltés gyors, így érdemes vakon is lövöldözni a kemping helyekre.
A P 8.8 nagyon jó tank, de csak tapasztaltabb játékosoknak ajánlom, mert az elkövetett hibákat csúnyán megbosszulja. Szerintem abszolút megéri az árát.

Örülök neki! Nekem most a kedvenc prém tankom. Pontos, szuper DPM és nem kell bele gold! Amit a normál nem üt át, azt a gold se fogja, mert alig nagyobb az átütése.
Van olyan oldal ami megmutatja, hogy adott időszakban egy tankkal mi volt at átlagsebzés? Pl.: elmúlt 30 napban?

4 éve 3 hete #168207 Írta: Hunyadi_Loveszdandar

Szete58 beküldte:

Na igen, nem attól lesz valaki magyar, mert egy játékban magyar tankkal játszik...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, DrangHun

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.