Jelenleg 333 vendég és 5 tag online

Prémium harckocsik

3 éve 10 hónapja #169813 Írta: matu
Megválaszolva: matu

GregoryEgo beküldte: Január vége felé kezdődik a küldi a régiúj 8-as, brit, premium medért azoknak, akiknek megvan a Centurion Action X. (Azt nem tudom, h elég e, ha ki van fejlesztve.)
Csak mondom, hátha valakit érdekel.

FV4202 Mission

A nemsokára érkező, újrabalanszolt, tier 8-as FV4202 megszerzéséhez szükséges küldetést illető számos beérkezett kérdésre válaszolva itt van egy kis információ.

Hogy megkapd a küldetést teljesítésre, a Centurion Action X nem csak kifejlesztve legyen, hanem a garázsodban kell lennie.
A küldetés részletei és a követelmény időhatárának (ha lesz) megadása körülbelül január 19.-én lesz esedékes.
Mindemellett a WG nem tudja garantálni, hogy a határidő előtt kiadja a részleteket, de ez is megeshet.

"You think you're special? You're not. Everyone lies, everyone hides things... Nobody makes it through this life being completely honest." Orihara Izaya

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #169814 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Ez hivatalos információ amúgy az, hogy kiveszik a shop-ból?
Miért érdeke egy online játékból élő cégnek, hogy kivegye azokat a tankokat , amik a legjobban fogynak? Az új AMX M4 1949 is ugyanúgy fog fogyni valószínűleg, mivel nem egy rossz páncélos így első nézetre. Amolyan francia Király Tigris.

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Előre is köszönöm a támogatást! :)

3 éve 10 hónapja #169819 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
és a tiger 2 a játékban úgy érzed, hogy nyerő? mert ha ahhoz hasonlítod , nekem aki nem tudja az új amx paramétereit, akkor nálam a sor végén helyezkedik el. :lol:

3 éve 10 hónapja #169823 Írta: uniscum
Megválaszolva: uniscum

phurges00 beküldte: és a tiger 2 a játékban úgy érzed, hogy nyerő? mert ha ahhoz hasonlítod , nekem aki nem tudja az új amx paramétereit, akkor nálam a sor végén helyezkedik el. :lol:

ritastatusrepor...8.html

Annyira nem rossz :)

3 éve 10 hónapja #169825 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Amúgy csak úgy meg jegyzem szinte minden francia gép kicsit német koppintás,félig meddig ;)

MaximusAquila

3 éve 10 hónapja #169831 Írta: matu
Megválaszolva: matu
Én itt néztem meg az adatait: Paraméterek.
Nem tűnik olyan rossz tanknak, bár a DPM szerintem nem a legjobb, de ez magánvélemény. Viszont a gundepje 10 fok ami tetszetős, valamint a mostani FCM-től 200 golddal olcsóbbnak van írva.

"You think you're special? You're not. Everyone lies, everyone hides things... Nobody makes it through this life being completely honest." Orihara Izaya

3 éve 10 hónapja #169842 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Angelus1991ster beküldte: Ez hivatalos információ amúgy az, hogy kiveszik a shop-ból?
Miért érdeke egy online játékból élő cégnek, hogy kivegye azokat a tankokat , amik a legjobban fogynak? Az új AMX M4 1949 is ugyanúgy fog fogyni valószínűleg, mivel nem egy rossz páncélos így első nézetre. Amolyan francia Király Tigris.

Mert a limitált matchmaking pay to win-nek hathat az új menedzsment szerint. Soha többé nem lesz limitált MM-ű tank berakva a játékba, és bár mivel a régieket ki nem vehetik a játékból, az árusításukat beszüntetik fokozatosan.
Valamikor biztos repülni fog az összes, a SU-122-44, a SuperPershing, az FCM 50t, stb. Az összes.

3 éve 10 hónapja #169848 Írta: Primetime
Megválaszolva: Primetime

Tigibeeb beküldte:

ezeket az utobbi honapokban mentem, tök átlag játékos vagyok(sárga), valoszinü nem csak a játéktudásom miatt mentem jobb meccseket, kellett hozzá egy jo tank... ;)

Köszi, akkor ezek szerin megéri megvenni a protot. :banana:

Valaki azt írta, hogy most kötelező darab mert megéri. Miért ez az ezer Ft kedvezmény már olyan sokat számít, hogy így már megérné egy ezressel többért meg nem ? Hol a határ?

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #169849 Írta: phurges00
Karika mester, de nyugtass meg emellett(vagy Silean kedvvért) ez mellett minket, hogy a már meglévőeket folyamatosan előnytelenné, ellenszenvessé teszik a használójuk számára. Lásd type59 pl

vagy anno Super P, először armor nerf, mert úgy korhű (wtf? ilyen indok a wg-nél?) majd később visszacsempészik a játékba , és rá 1 évre újra nehezére esik a rétegelt armor-t átütnie több nála magasabb tierű tanknak is több helyzetben is.

-kredit hozam
-az adott járműre jellemző főbb előnyök/tulajdonságok folyamatos nerfelése (e25 álca, mozgás)
-td-k esetén álcabónusz lassan rájuk is hat majd, ha nem is közvetlenül, hanem maga a spotrendszer átalakításával, ami ezáltal rájuk is negatív hatással bír..

Az a helyzet, hogy patchenként elfogadunk egy szabályzatot, hoyg egyetértünk bla bla..
különben nem játszhatnánk.
De azt lenne jó tudni, hogy rendelkezhetnek-e olyan szabályzattal ami a valódi pénzes terméket , így megnerfelheti, a vásárlója kárára utólag, kompenzáció nélkül, ha az nagy mértékben eltér az eredetitől.

Tudom minden kimagyarázható, h ennyire, meg nem is annyira lett ilyen vagy olyan. Esetleg amit az illető mond az nincs is és nem is úgy történt. Vagy az okairól, de gyakorlatilag arról döntenek a premium járművek esetén amikor nerfelnek egyet, mint ha a valóságban az autómat visszahívnák szervizbe, és valamit átbütykölnek rajta, mert aktuálisan jól sikerült széria, és a következő eladandó szemét , új típus stb, nem érdekli a vevőket, mert az előző generációs autójuk bevált, jobb, tetszetősebb, gazdaságosabb, erősebb, ugyanannyiért, vagy kevesebbért. Így nincs annyi bevétel.
Vagy ha magát a játék mechanikáját állítgatják(spot pl), és eközben az adott prem jármű vmelyik tulajdonsága csorbát szenved, akarva, akaratlanul.. mért nem kompenzálják? Ha ez a cél, mért nem írják ki patchnote-ban, h a tesztek szerint ez várható a listán szereplő járműveknél. Mert az h egy noob nem veszi észre ok...de más igen. De ebben az esetben is nerfről van szó.

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy csak saját döntés alapján alkothatnak olyan szabályzatot, ami fogyasztóvédelmi szempontból, kikerülhet nagyobb, globális szabályokat....

Én a régi SP-met sajnálom, meg az e25öm álcáját. (4 skill, full álca skill, BIA, festés, háló, látótáv+ skill, bokor mögött tüzelve 150-200 méterről spotol a t8 heavy..) Pedig sok tank látótávját még csökkentették is. Esetleg nem tükrözi a valóságot a nyers leírt adatok a tank adatainál.

Ha tudnál valamit ebben a témában nekem/nekünk mondani, szívesen vennénk. Köszönöm

3 éve 10 hónapja #169851 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
A limitált mm-es tankok közül a t-34-3 még megfontolandó lehet a gun depression buff után.

Az új francia heavy egy ordas sz@rrakás. Lassú (bár a löwénél mozgékonyabb de ez a 25 fok/másodperc forgás ez tragikus), Löwét megszégyenítő dpm (!!!), szörnyű talaj ellenállás, egyedül a pen és a csőlehajlás az ami érdekes rajta, illetve francia tankokhoz képest mintha lenne páncélja. De ez a DPM annyit jelent, hogy ezt a tankot bedobják koncnak az is3a elé.

3 éve 10 hónapja #169855 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

phurges00 beküldte: Én a régi SP-met sajnálom, meg az e25öm álcáját. (4 skill, full álca skill, BIA, festés, háló, látótáv+ skill, bokor mögött tüzelve 150-200 méterről spotol a t8 heavy..)

Szerintem az E25 álcáját nem piszkálták, mert prém.
Itt inkább a kérdés az, hogy az RNG az befolyásolja-e az álcát is? Ha igen, hogyan?

3 éve 10 hónapja #169856 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Jujj.

Mellékletek:

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #169857 Írta: phurges00
Akkor az a gond, h egyes járműveknek +1 tierben, túl magas a látótávja felskillezve, és az e25_nek meg a totális szénné álcázása sem tompít annyit rajtuk, mint anno, ahol 60-70 méterről vígan lőttem a nagyobb tierű tankokat bokorból.

Az meg baromira nem érdekel h a 6-os 7-es tankokat láthatatlanul lőjem, azokat körberohangálom felspotolva is vagy lerohanom mire lereagálja többnyire.

Erre gondoltam amikor azt írtam h előnytelenné teszik , így elveszik a kedved tőle. (vegyél másikat helyette)...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mir4g3, kharon00

3 éve 10 hónapja #169859 Írta: kharon00
Megválaszolva: kharon00

Karika beküldte:

Angelus1991ster beküldte: Ez hivatalos információ amúgy az, hogy kiveszik a shop-ból?

Mert a limitált matchmaking pay to win-nek hathat az új menedzsment szerint. Soha többé nem lesz limitált MM-ű tank berakva a játékba, és bár mivel a régieket ki nem vehetik a játékból, az árusításukat beszüntetik fokozatosan.
Valamikor biztos repülni fog az összes, a SU-122-44, a SuperPershing, az FCM 50t, stb. Az összes.

Ha jól tudom, akkor a SU-122-44 sajnos nem tier limites.

Köcsög, irigy noob vagyok! Paradicsom, Vérpistike, szobanövény, ahogy tetszik.
Szeretem az arrogáns és beképzelt unikumokat boldogítani.

Tanács szar MM ellen: sör és házi szilvapálinka, 2x-es szorzóval.

3 éve 10 hónapja #169864 Írta: pkrusi
Megválaszolva: pkrusi

pkrusi beküldte: Sziasztok,
azt lehet tudni pontosan, hogy mikor lesz a küldi az új német prém medért ami valójában svájci?

meg hogy mik lesznek a feltételek...

erről van vkinek infója? :love:

Maus is szekszi, szuperszekszi.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.