Jelenleg

47
látogatónk van

Prémium harckocsik

8 éve 2 hónapja #169866 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Jó tank lesz. Pz 58 mutz a neve és elvileg január 25.-étől indul rá a maraton.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pkrusi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #169875 Írta: pkrusi
Megválaszolva: pkrusi

Jó tank lesz. Pz 58 mutz a neve és elvileg január 25.-étől indul rá a maraton.


köszi szépen^^
már látom előre, hogy szabit kell kivennem, mert ez a tank fog kelleni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #169884 Írta: Primetime
Megválaszolva: Primetime
Az FCM-et kiveszik a prémium shopból ? Honnan származik az infó ? Mégis miért? Mikortól?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #169896 Írta: Dracon__Arkhon
Megválaszolva: Dracon__Arkhon
Scorpion:

Én elég sokat játszom vele.
Ha szereted a lght jellegű TD-ket, azaz no páncél, viszont gyorsan átmozog bárhová, akkor szeretni fogod.
Akár még spotterként is be tud segíteni, ha az idióták lövöldöznek vagy öngyilkosok lesznek ahelyett, hogy spot-olnának...
Lehet vle szépen gyűjtögetni, mivel t7 ezért t9-et látsz max, én általában (70%) t8, és kb egyenlő arányban t7 és t9 csatákban vagyok vele.
Én bujkáló orgyilkosnak, a.k.a. csótánynak használom, kamo skill és kamo net, töltésgyorsító és távcső (gondolkodom a teleszkópon is).
Mozgás közben szörnyen lő, ne próbálkozz nagyon vele.
Vicces lerohanásokra is alkalmas, kissé már tönkre lőtt ellenséges tankokat 1on1 kivégezhetsz vele.
Alacsonyabb tier-ű tankokkal nagyon csúnyán elbánik, 4-en estek nekem némi nekifutással, mindet agyonlőttem (nem voltak elmebajnokok a fiatalok, mondjuk...), persze utána 200 hp-n már könnyű préda voltam a Skodának...
Lehet vele farmolgatni, közepes pénzeket szed össze, 30k-40k között mozog.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SzervaUr, Tigibeeb

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #169898 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana
Amíg nem tudtok normális hangvételben beszélgetni egymással a Prémium Harckocsikról addig ez a topic is egy kicsit szünetel!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tigibeeb

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #169982 Írta: Tigibeeb
Megválaszolva: Tigibeeb
Az új évi 2 td-ről érdekelne info m56 vs kanoenjgpz
Van vkinek tapasztalata, de persze véleményt is meghallgatok ;)
Elöször a skorpiót akartam megvenni de a kanoen-en is elgondolkodtam... :unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #169989 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad

Jó tank lesz. Pz 58 mutz a neve és elvileg január 25.-étől indul rá a maraton.


ez már tényleg jónak néz ki:

ritastatusrepor...t.html

az átbaszás az ,hogy vért izzadsz érte,hogy legyen egy egyedi tankod,aztán majd be dobják megint egy csomagba a prémium shop-ba :sick:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #169990 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
a "Kanit" meg vettem,jó kis td,látótáv picit gyenge e100-at oldalból ma be lőtte ,aranyat eddig még nem töltöttem be,keresni meg olyan közepesen lehet vele,egy szóval nem rossz,nem bántam meg. A skorpióról sok jót nem hallottam ,papír de nagyon,de jó az álcája,már szedett széjjel egy,hogy azt sem tudtam honnan lő,pedig belém cseszett 5,6 golyót,de szerintem akkor is gyenge.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tigibeeb

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #169992 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

Jó tank lesz. Pz 58 mutz a neve és elvileg január 25.-étől indul rá a maraton.


ez már tényleg jónak néz ki:

ritastatusrepor...t.html

az átbaszás az ,hogy vért izzadsz érte,hogy legyen egy egyedi tankod,aztán majd be dobják megint egy csomagba a prémium shop-ba :sick:

Pz. 58 mivel egy közepes tank, így a maratoni missziónak is könnyebbnek kéne lennie egy heavy maratonnál. Az ideálisabb az lenne, ha 8 nemzet * 50-60-75 ezer xp vagy sebzés+kill lenne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #169994 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Kíváncsi leszek, mert az FV4202 maraton (amihez, ha minden igaz jan. 19-ig van időtök megvenni a Centurion Action X-et, nem elég ha csak ki van fejlesztve) van előre jelezve, és nem a Pz. 58 maraton. Viszont arról is volt szó, hogy Pz. 85 Mutz maraton is lesz nemsokára, de akkor mikor?
Mondjuk lehet egyszerre a kettő, mert az FV4202-höz előfeltétel a Cent AX, ami viszont nincs meg mindenkinek, szóval kell valami maraton a tömegeknek is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #169995 Írta: Dracon__Arkhon
Megválaszolva: Dracon__Arkhon

Az új évi 2 td-ről érdekelne info m56 vs kanoenjgpz
Van vkinek tapasztalata, de persze véleményt is meghallgatok ;)
Elöször a skorpiót akartam megvenni de a kanoen-en is elgondolkodtam... :unsure:


Lásd fentebbi bejegyzésemet.
Kiemelném, hogy a Kanone tier 8, ami miatt 10-ig dob, a Scorpion pedig tier 7, tehát max 9-ig dob.
A Scorpionnak jobb az átütése, gyorsabb a lövedéke, gun depje; a kamoja meg ezerszer jobb!

De ami nálam a legnagyobb előnye, az az ágyú elforgathatósága a kerekek mozgatása nélkül. Sokkal nagyobb szögben, ami azt jelenti, hogy nincs kamo vesztés, nem esik szét a célkör sokkal szélesebb szögben (60 fok vs 30 fok).
Én a Jagd 8.8-at is ezért szeretem kevésbé és ezért imádom a RoHaMBilit meg a WaTheF*ck-ot - ágyúforgathatóság!

Jó legénységgel én a Scorpiont sokkal jobbnak tartom.
És - mindezt féláron a Kanone-hez képest...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tigibeeb

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #170017 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
1mm -ers konzervért mit akarsz :)

itt van egy video Quickbaby-től,szerinte nem rossz:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #170040 Írta: DonCartach
Megválaszolva: DonCartach
Tegnap láttam meccsen a Mutz-ot, gyorsan szétszedték (nekem is sikerült faragni rajta).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #170041 Írta: Káposztaarcú
Megválaszolva: Káposztaarcú
Ez érdekes, én eddig ilyen status reportokon azt láttam csak h NINCS tervben a Panzer 58 maraton az FV4202 maraton miatt, de ne legyen igazam

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #170048 Írta: SzervaUr
Megválaszolva: SzervaUr

Scorpion:

Én elég sokat játszom vele.
Ha szereted a lght jellegű TD-ket, azaz no páncél, viszont gyorsan átmozog bárhová, akkor szeretni fogod.
Akár még spotterként is be tud segíteni, ha az idióták lövöldöznek vagy öngyilkosok lesznek ahelyett, hogy spot-olnának...
Lehet vle szépen gyűjtögetni, mivel t7 ezért t9-et látsz max, én általában (70%) t8, és kb egyenlő arányban t7 és t9 csatákban vagyok vele.
Én bujkáló orgyilkosnak, a.k.a. csótánynak használom, kamo skill és kamo net, töltésgyorsító és távcső (gondolkodom a teleszkópon is).
Mozgás közben szörnyen lő, ne próbálkozz nagyon vele.
Vicces lerohanásokra is alkalmas, kissé már tönkre lőtt ellenséges tankokat 1on1 kivégezhetsz vele.
Alacsonyabb tier-ű tankokkal nagyon csúnyán elbánik, 4-en estek nekem némi nekifutással, mindet agyonlőttem (nem voltak elmebajnokok a fiatalok, mondjuk...), persze utána 200 hp-n már könnyű préda voltam a Skodának...
Lehet vele farmolgatni, közepes pénzeket szed össze, 30k-40k között mozog.


Köszi a részletes véleményt! Megmondom őszintén megbántam anno, hogy a kivétel előtt nem ruháztam be egy e25re. Most meg már nem is várom, hogy visszakerül ha az ünnepekkor sem volt. Nekem így videók alapján egy kicsit arra hajaz ez a scorpion. Jó camo, gyors, kicsi stb. Ha valami olyasmi játékélményt képvisel (leírtakból erre következtetek) akkor egy használható, öröm td ez a masina.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrGoodBad

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.