Jelenleg

14
látogatónk van

Prémium harckocsik

11 éve 1 hete #1534 Írta: _YZFR6_
Megválaszolva: _YZFR6_

Az SP visszaesését Én is tapasztaltam, tapasztalom. Lehet, hogy át lettünk verve?


Valószínű.Megvolt a beetetés,most jön a kaszálás.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 1 hete - 11 éve 1 hete #1535 Írta: tinger
Megválaszolva: tinger
#1490:

Gronk nem tudom, ez a táblázat mikori? Csak mert itt fórumon majd mindenki azt állítja, a Löwe 10-15k pénzt keres, az oldal majd félmillió meccs tapasztalata alapján 35k creditet ígér.
SP nekem is van, 400 ezer meccs alapján 28k a pénz, pedig arról sem olvasok ennyi hozamot itt az oldalon, és nekem sincs annyi az átlaga.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #1875 Írta: Naif_Hazazi
Megválaszolva: Naif_Hazazi
a prémium tankok szinte csak prém accal érnek annyit amennyibe kerülnek. Egy prémium tank prém nélkül ugyanolyan, mint a sima 5-6 os tankok prémmel. akinek van egy kedvenc tankja, amivel jól tud játszani, prémmel fog olyan jól keresni mint egy prém nélküli t34. nemtudom hogy megéri e egyáltalán a prém tank, sokan mondják h csak egyszer kell megvenni és az megmarad mig a prémet havonta kell venni, de talán csak azoknak éri meg a prém tank akinek nagyon kevés ideje van wotozni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #1877 Írta: Coloss1
Megválaszolva: Coloss1
Naif...

Hétvégente szokott lenni akció, ahol különböző tankoknak emelik a kredit és a tp hozamát. Szinte olyan mint ha prémium tank lenne.
Nekem egyik hétvégén a 6 tierben, a következőn a hetes tierben volt olyan tankom ami anyi kreditet és tapasztalatot hozott, hogy meg tudtam venni a Tiger II tankot. Ha van olyan tankod amit kedvelsz illik hozzád, ne add el, mert ilyen akciók alkalmával sokat tudsz keresni. A Tiger II 2450000 kreditbe kerül. Én VK3601H,T-150,Tiger, tankokkal két hétvége alatt két milkát szedtem össze.
Prémium tank akkor jó, ha tudsz is vele játszani, ismered a gyengéit. Először fejleszd ki a tiertársait ha az bejön, akkor talán azzal is megy.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #1910 Írta: Naif_Hazazi
Megválaszolva: Naif_Hazazi
tudom. mikor kv1s volt 100% os kredithozamba, 3 nap alatt 12 milliót farmoltam össze haverral:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #1999 Írta: tinger
Megválaszolva: tinger
Naif egyrészt igazad van, prém tank annak éri meg, akinek nincs ideje játszani, és nem éri meg előfizetni, másrészt nincs igazad, a prém tank egyik haszna, hogy sosem veszteséges. Ha kapsz egy retard csapatot, el sem indulsz, és már fele csapat halott, és persze kikaptok, vagy benézel valamit véletlenül, és kilőnek fél pillanat alatt, a prém tank még akkor is termel előfizetés nélkül is. Előfizetéssel pedig vödörben hordják haza a lóvét.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2126 Írta: _Panzerkrieg
Megválaszolva: _Panzerkrieg
Nagyjából 1 éve vagyok Type 59 tulajdonos, de elés sokáig nem mentem vele mert nem volt rá szükségem, kisebb tier-ekben mentem stb, kitermelte mindig a saját magának kellő kreditet + a következő tankok árát is. Kérdésem a következő lenne: Mi a búbánatos ********* csináltak szegény Type 59-emmel? Mióta legutóbb mentem vele azóta kb. a felét sem tudja mint akkor, lassú lett, ha dombot kell mászni rángat az ideg, igaz kapott némi plusz sebzést, de cserébe sem a fordulása, sem a gyorsasága, sem a gyorsulása nem a régi. Régen körbepisáltam vele bármelyik heavyt, most örülök ha a t28 prot nem tud követni a tornyával. Szinte minden képesség ki van rajta húzva ami a vezetéséhez, Off road vezetés, sima utazás stb.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja - 10 éve 11 hónapja #2242 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni Tőletek,hogy melyik Tier8 nehéz tankot tartjátok a legjobbnak?Melyiket ajánljátok?Én a Löwe-re gondoltam vagy a T34-re.
IS-6,Löwe,T34 Ezekről érdekelne a véleményetek!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2247 Írta: Hunyi
Megválaszolva: Hunyi
tartjátok..és nem tartsátok

Nem írtál semmi szempontot, hogy mi alapján válaszoljunk neked. Úgy tudom, hogy a Löwe-re van a legjobb kreditszorzó, de elég nehéz vele játszani. Tapasztaltabb játékosoknak való. T34 erősebb a Löwe-nél és könnyebb vele boldogulni, tud lefele is lőni egy emelkedőn amire a Löwe nem képes és kapott egy tiszteletre méltó toronyvédelmet. Átlagsebzésben is veri a Löwe-t. Löwe-t meg a T34-et bedobja tier10-es csatákba is gyakran, de ha jól informált vagyok az IS-6-ot csak maximum tier9-ig. Viszont ezekről van részletes elemzés itt a fórumon úgyhogy csak utána kéne olvasni.

Tank elemzéseknél megvan a T34 és az IS-6, a Löwe-ről pedig van oktató videó.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2248 Írta: Naif_Hazazi
Megválaszolva: Naif_Hazazi

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni Tőletek,hogy melyik Tier8 nehéz tankot tartjátok a legjobbnak?Melyiket ajánljátok?Én a Löwe-re gondoltam vagy a T34-re.
IS-6,Löwe,T34 Ezekről érdekelne a véleményetek!

ha kezdö vagy akkor egyiket se. ahhoz hogy termeljen sebezni kell, a kezdök sokszor abba a hibába esnek h vesznek egy nagyobb prémtankot azt 2k csata után van 180 átlag dmg e meg 56 kilött tank. lényeg h ha nemrég kezdted csak felhuzod magad és elmegy a kedved az egésztöl.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2249 Írta: maxi8072
Megválaszolva: maxi8072
áve, szerintem is 1. sem való ha kezdö vagy akkor inkább T26E4 -t vedd meg t8 az is med de mégis hevy aki nem ismeri az elöröl nem lövi be .
Tehát kezdönek ideális szerintem 1500 dmg-nél már 50k-65k között hoz tisztán egyéb dolgoktol függöen (spot,túlélés stb...)
Vele sem könnyü játszani mer ismerni kell mit hol löj de akkor üt !!!!
De föleg gyakorlás néz videokat mit hol hogyan,és ne prémium legyen a fö dolgod ami kell szerintem .
Én spec 3k csatánál vettem mer mindig kreditbajom volt már,de a te dolgod maj mások akik jobbak adnak meggyözö érveket tippeket.
Jó gamét és vadászatot

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2250 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ha kezdő vagy, akkor NE vegyél semmiféle magas szintű prémium tankot. Ez a te saját, és az összes többi csapattárs érdeke is. Nem igazán szeretik ott az 1-2k-s játékosokat... tapasztalat.

Ökölszabályként olyan szintű prémium tankot vegyél, amilyen szinten te is kényelmesen mozogsz.

Megnéztem a statjaidat, és 1,2k csata után jó helyen vagy Tier 6-ban. Látom, hogy az orosz vonalat tolod, ha elérted az IS-3-mat, akkor már érdemes lehet elgondolkozni a vásárláson. Ha már küzdöttél ezek ellen a tankok ellen, meglátod hogy melyik a legszimpatikusabb számodra. Addig jobban jársz, ha prémium fiókot veszel farmoláshoz. A prémium tank piciny hazánk viszonylatában drága mulatság, úgyhogy javaslom hogy tényleg küzdj velük.

Ha semmiképp nem akarod kivárni, akkor viszont töltsd le a bétát, ott kapsz elég aranyat hogy többet kipróbálhass. Válassz ki kettőt, ami szimpi, vagy hármat (ha kijön a goldból), és próbáld ki őket. Ha jól megy, és van vele sikerélményed, valamint hozzá tudsz járulni a csapatod győzelméhez, abban az esetben már lesz tapasztalatod, tudod hogy mit akarsz, és mindenki jól jár.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2251 Írta: Naif_Hazazi
Megválaszolva: Naif_Hazazi

Nagyjából 1 éve vagyok Type 59 tulajdonos, de elés sokáig nem mentem vele mert nem volt rá szükségem, kisebb tier-ekben mentem stb, kitermelte mindig a saját magának kellő kreditet + a következő tankok árát is. Kérdésem a következő lenne: Mi a búbánatos ********* csináltak szegény Type 59-emmel? Mióta legutóbb mentem vele azóta kb. a felét sem tudja mint akkor, lassú lett, ha dombot kell mászni rángat az ideg, igaz kapott némi plusz sebzést, de cserébe sem a fordulása, sem a gyorsasága, sem a gyorsulása nem a régi. Régen körbepisáltam vele bármelyik heavyt, most örülök ha a t28 prot nem tud követni a tornyával. Szinte minden képesség ki van rajta húzva ami a vezetéséhez, Off road vezetés, sima utazás stb.

azér ne irj ilyet hogy mit kezdj a typeoddal, aligha hiszem hogy egy 9 es tankal mig xp kihuzod a 10est ki is termeli a rávalót:D. azér oda kell még ugyis kb 2-3 milla ha prémmel tolod. ha meg nem akkor..abba ne is menjünk bele:D soksoksok, magamról tudom :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja #2253 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
A type59 tényleg vacak lett vagyis ledegradálták egy teljesen átlagos közepes tanknak..nem használok prémium tankot,nem is fogok...pont ezért mert nagyon csúnyán megszopatták azokat akik type 59-et vettek.
Mikor megjelent a hátamon feláltt a szőr ha felém jött tudtam hol kell lőni de szinte mindig legyőzött még az E-50-el sem szerettem vele találkozni..most nem is izgat ha bent van a csapatban vagy 2db-van,sima 7-8-as tankkal sem veszélyes ellenfél..
Hozzátenném mikor behozták aránytalanul túl erős volt ..de akkor is undorító hogy sokan megvették majd semmi kompenzációt nem nyújtva nerfelik..irnák meg.."lerontjuk a prémium tankod,elcsesszük mint mindent ahogy szoktunk,választhatsz használod tovább de akkor eladáskor nem kapsz semmit csak kis ezüstöt..vagy eladod most és fele aranyat visszakapod mert mi basztuk el " Tisztelettel : wargaming

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 11 hónapja - 10 éve 11 hónapja #2312 Írta: RockKatona
Megválaszolva: RockKatona
Már mindegy.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.