Jelenleg 421 vendég és 6 tag online

Prémium harckocsik

6 éve 10 hónapja #1476 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
A tankok MM besorolását itt lehet megnézni:

wiki.worldoftan..._Tiers

Az ezüst hozamokat itt lehet megnézni:

www.vbaddict.ne...upby=0

ha jól látom erre a két tankra nem vonatkozik tier limit (de pl. SuperP-re van limit mégis nagy ritkán bedob 10-esek közzé)

Személy szerint Én a T34-et választanám.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KirtapF

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #1479 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Mivel én nem használok prémium tankot, ezért csak azt tudom megosztani, hogy milyen sorrendben égetném a pokol tüzén őket:

SuperP
T-34
Type 59

SuperP-t azért, mert az istennek nem lehet meglőni gyakran még 8assal sem. (Örülök tinger, hogy élvezed... én nem annyira :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD főleg amikor a gold ammo pattan róla...)

T-34-et a r***t tornya miatt (Amikor egy meccsen van három, és bármerre nézek, csak torony, torony torony, tank test sehol, SPG valahol szunyál a bokorban, én meg az egy szál IS-3-mal próbáljam már 350 méterről ellőni a parancsnoki kupolát...)

Type meg egyszerűen össze vissza pattog mint egy gumilabda. De nem annyira, mint egy jól kezelt SuperP... (De azért amikor oldalba lövöm és lepattanok, azért elkezdem emlegetni mindenkinek a felmenőit..)

Remélem segítettem :D

(Edit: Természetesen ha valamelyik még gold ammot is használ, azt külön is "imádom")

6 éve 10 hónapja #1481 Írta: Capt_Stryker
Megválaszolva: Capt_Stryker
Én is superP tulaj vagyok :)
Nagyon jó kis tank, annak aki tudja kezelni :) 57-58% win ratem van vele.
a legtöbb körben tudom vele hozni a 2k sebzést s eléggé jól hoz, fun tank.
Igen az a 170mm pen nem sok de legalább arra késztet, hogy megtanuld az összes tank weak pontját. Már a legtöbb T8 heavyt nem tudom szemből sebezni, tiger II hasáról 150m+ pattogok s így tovább..
Mert simán meg lehet futamítani T9 heavyket is vele. Amikor benn vagyok a a csatában vele akkor garantált az acélfal, spártai.
Ált nem használok goldot vele (kb van 5db), mert elsősorban a pénzgyűjtés lényeg.
Ez a tank a med és a heavy közt van, s heavyként kell vele bánni. Nem sniper tank, a kis átütés miatt, ami a távolság növekedésével csökken.

6 éve 10 hónapja #1483 Írta: Isike345
Megválaszolva: Isike345
és a 8-as jagdtiger 88-hoz mit szóltok? sokan írják hogy rengeteget hoz, de ott is elég alacsony a pen.

Most ezen gondolkodom, hogy megvegyem-e farmolós tanknak.

6 éve 10 hónapja #1484 Írta: HUNGabesz24
Megválaszolva: HUNGabesz24

Isike345 beküldte: és a 8-as jagdtiger 88-hoz mit szóltok? sokan írják hogy rengeteget hoz, de ott is elég alacsony a pen.

Most ezen gondolkodom, hogy megvegyem-e farmolós tanknak.

Szia!

Szerintem ez a leírás a segítségedre lehet, ha még nem olvastad.
www.wotinfo.hu/...dtiger

Üdv:
Gabesz

6 éve 10 hónapja #1485 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
nyugodtan, az az átütés 202? elég minden tankra ott.

6 éve 10 hónapja #1486 Írta: lasker75
Megválaszolva: lasker75
szia a T-34 annyit az egy nagy sz.... olyan gyenge a teste lepattanó nincs róla lassú az arty leszednek rögtön és 9-10 tirbe dobál van egy rakás fotóm tornyot szemből a cső töveben lőtték át 3x és elég is volt annyi semmire nem való bánom mint a kutya megvettem!!! :sick: T26 sokkal jobb többet ér ez a T-34 az artynak egy zsíros falat és a M6 is szemből nem is láttam szépen leabárolta az életem orr páncélon át annyira le van gyengítve élvezhetettlen a jaték vele

6 éve 10 hónapja #1487 Írta: tinger
Megválaszolva: tinger
Hungabesz ha rám hallgatsz, veszel két tier 5-ös tankot, t-25, churchill III, vagy ram II (a churcill-t mindenképp megfontolnám, az ott nagyon buta), és 15-20k pénzt termelnek meccsenként. Ez lehet kevesebb, mint amit nagy tankok hoznak, viszont alacsony tierben sokkal gyorsabb, pörgősebb meccsek vannak, 15 perc alatt 2-3 is lemegy, 8-as tierben pedig gyakran kifut az egész időtartam, szóval pénzben nem biztos, hogy nem ugyanott vagy, ráadásul változatos, mert többféle tankkal játszhatsz. Utólag én is ezt tenném, de a karácsonyi akcióknak nem tudtam ellenállni :)

s2firestar, SP gold ammoval álom, tiszta fun, értem én a pokol tüze dolgot, nagybetűs játék felkiáltójellel a végén :) Pattognak, nem lőnek át, golddal célzás nélkül bárkit, ettől be is szeppen az ellen, mert nem számít rá (tisztán látni, kiáll büszkén, hogy ez csak SP úgysem lő át, a 2. bekapott után meg nem győz visszatakarodni fedezékbe :) ). A zoom modos tanácsot köszönöm, adok neki még egy esélyt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUNGabesz24

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #1488 Írta: peticsiga
Ezt le lehet bontani perc/credit hozamra is, hogyha az idő számít:

www.vbaddict.ne...upby=0

Ha az ezüst gyüjtés a cél, akkor csakis 8-as prém tank, vész esetére 5db gold ammoval betárazva. SZTEM.

update 1.: vagy nem prémium tankok: KV-1, T-49, Cromvell, Hellcat, StugIII. ezekkel alig lehet rosszabbul keresni, élvezetesek és ingyen vannak.

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #1489 Írta: HUNGabesz24
Megválaszolva: HUNGabesz24

tinger beküldte: Hungabesz ha rám hallgatsz, veszel két tier 5-ös tankot, t-25, churchill III, vagy ram II (a churcill-t mindenképp megfontolnám, az ott nagyon buta), és 15-20k pénzt termelnek meccsenként. Ez lehet kevesebb, mint amit nagy tankok hoznak, viszont alacsony tierben sokkal gyorsabb, pörgősebb meccsek vannak, 15 perc alatt 2-3 is lemegy, 8-as tierben pedig gyakran kifut az egész időtartam, szóval pénzben nem biztos, hogy nem ugyanott vagy, ráadásul változatos, mert többféle tankkal játszhatsz. Utólag én is ezt tenném, de a karácsonyi akcióknak nem tudtam ellenállni :)

Szia!
Köszönöm ;) , de én nem tervezek egyenlőre prémium tankot venni, hacsak nem jön be Type 59, én csak Isike345-nek ajánlottam a tank elemzéseket. :)
Üdv, Gabesz

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #1490 Írta: tinger

HUNGabesz24 beküldte: ..én csak Isike345-nek ajánlottam a tank elemzéseket. :)

Ja.. Isike... :)))

Gronk nem tudom, ez a táblázat mikori? Csak mert itt fórumon majd mindenki azt állítja, a Löwe 10-15k pénzt keres, az oldal majd félmillió meccs tapasztalata alapján 35k creditet ígér.
SP nekem is van, 400 ezer meccs alapján 28k a pénz, pedig arról sem olvasok ennyi hozamot itt az oldalon, és nekem sincs annyi az átlaga sztem (gold ammoval pláne, de az az élvezeti faktor, hehe).
Körülöttem lévő játékosok hasonló véleményen vannak, mint én. Persze nincs nálam a bölcsek köve.

6 éve 10 hónapja #1492 Írta: peticsiga
Én úgy tudom, hogy ez az oldal folyamatosan frissül, hiszen ide a játékosok töltik fel a statjukat, továbbá itt követik a fejlődésüket.

A 28k az pedig a bruttó bevétel, nem pedig a nettó-tényleges kereset.

6 éve 10 hónapja #1493 Írta: tinger
Ha bruttók (azok, igazad van), akkor közelednek egymáshoz az értékek, hiszen a kisebb tankok javítása és lőszerköltsége alacsonyabb. Nem tudom, szempont-e a pénz (nyilván igen), de akkor ez a kisebb tierű prém tankok felé billenti a mérleget. Szerintem.

6 éve 10 hónapja #1494 Írta: peticsiga
Ebben igazad van, csak kisebb tankkal kevesebbet is keresel. Lássunk egy példát mivel jobbat hirtelen nem tudok megnéztem mwreplays.com-on 8.4 alatt T-25-el a legtöbb bruttó credit 87883, T34-el 181239 cr. Mennyi lehet a nettó nem tudom, de ha T-25nél -10k a T34 pff paszz -50k még akkor is jobb a T34 vagy tévedek? :silly:

6 éve 10 hónapja #1495 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
:D

Viszont amikor az IS-3-mal visszaküldök egy szem prémiumot a SuperP tornyába, azt nem szokta megköszönni... :D

Lehet, hogy majd egyszer én is veszek prémium tankot - bár én ott inkább TD-ben gondolkodom. IS vonalon így is nagyon jó legénységem van, őket már nem kell képezni.

Viszont ott van az is, hogy prémium fiók mellett a Hellcattel is jól farmolok. Persze az meg rendszeres befizetést igényel, amit nem nagyon engedhetek meg magamnak barátnő mellett :DDDDD

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.